Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-01, 17:59   #3001
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Amelka? Ona boi się dzieci. Akceptuje jedynie Natalkę z rodziny i po sąsiedzku ma Julkę Majkę i Nikole a tak do obcych nie podejdzie, aczkolwiek muszę ja pochwalić bo np z Nikolą swietnie sie dogaduje na tamta ma chyba 5lat. Ostatnio jechała rowerem dziewczynka na ulicy Amelka podbiegła do furtki i zapytała czy mogłaby z nią pojezdzić byłam w szoku że wyszła z inicjatywą spakowałam Alicję w wózek i poszłyśmy na rowery.


Domek jeszcze bedzie jedna donica z przodu na barierce

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Śliczny !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 18:18   #3002
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Śliczny !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kochana pisz co u Was


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 19:53   #3003
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Xzora wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 20:41   #3004
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Xzora wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!


dziękuję. Postawiłabym wam tort, ale już zjedzony Robiłam z tego przepisu - bez cukru, bmk i glutenu, jest pycha:
http://domdladuszy.blogspot.com/2016...ktozy.html?m=1

w sobotę mieliśmy imprezę urodziny + dzień dziecka. Klaudia dostała stajnie i dwa konie, w komplecie ma juz 7 koni (mama, tata, dwie babcie, dziadek, wujek i źrebaczek, które mają nasze imiona. Drugi prezent to B Toys Symphony, który przyszedł wcześniej. Codziennie w użyciu, takze prezent trafiony.

Jutro Klaudia idzie pierwszy raz do żłobka. Powiem wam, ze miałam mega fuksa. W czwartek dostalismy maila ze od pn wracamy do pracy w terenie. Zadzwonilam do zlobka, brak miejsc (bo limit 14), pani mowila, zeby w czerwcu zadzwonic. Zadzwonilam dzisiaj i jedno miejsce sie zwolnilo, a chetnych jest kolejka ktorzy dzwonią codziennie i pytają. Normalnie dopiero jutro uwierzę jak pojedziemy.
W pracy mnie wkurzyli bo kiedy powiedzialam, ze dalej bede na homeoffice, bo nie ma miejsca w zlobku to szef szefowej kazal mi jezdzic przynajmniej 2 razy w tygodniu na 2-3h, jasne. Powiedzialam, zw w tym tygodniu jeden raz pojade bo moja mama ma urlop, wiec zapytam czy sie zajmie Klaudią.
No i konczy sie spanie do 7.20. Jutro nastawiam budzik na 6.15.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 21:38   #3005
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle, wszystkiego najlepszego dla Borysa z okazji pierwszych urodzin

Xzora, dla Ciebie rowniez wszystkiego najlepszego

Powodzenia dla Klaudii w żłobku. Super, ze sie udało.

Amelka nie dostala się również do przedszkola półprywatnego

Dzisiaj na placu zabaw poznała koleżankę i tak się razem pięknie bawiły, że z wielkim płaczem wyszła stamtąd po 4 godzinach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 09:14   #3006
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, wszystkiego najlepszego dla Borysa z okazji pierwszych urodzin

Xzora, dla Ciebie rowniez wszystkiego najlepszego

Powodzenia dla Klaudii w żłobku. Super, ze sie udało.

Amelka nie dostala się również do przedszkola półprywatnego

Dzisiaj na placu zabaw poznała koleżankę i tak się razem pięknie bawiły, że z wielkim płaczem wyszła stamtąd po 4 godzinach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


dziękuję
super, ze Amelka tak ładnie bawiła się z dziewczynką. Kciuki za znalezienie przedszkola! szkoda, ze z tym półprywatnym nie wyszło. A jest jeszcze u ciebie rekrutacja uzupełniająca? ja to sie boje zeby limity od wrzesnia podniesli, bo jak ma byc w przedszkolach dalej po 14 miejsc to znowu bedzie problem.

Klaudia jest bardzo nieśmiała w stosunku do obcych. W żłobku jak chodziła regularnie to miała swoją paczkę i chłopaka, ale jak dopiero poznaje dzieci to nie mówi i jest zdystansowana (chociaz wczesniej tak nie było).
od kilku tygodni regularnie widuje się z dziećmi z ulicy, chetnie tam chodzi i sama mnie ciągnie do nich, ale raczej bawi sie osobno.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 09:37   #3007
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziewczyny zamawiałyście może lipcowym bluzki na 3 latka z jakimś fajnym napisem. Macie może strony gdzie takie można zamówić
darietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-04, 14:15   #3008
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawiałyście może lipcowym bluzki na 3 latka z jakimś fajnym napisem. Macie może strony gdzie takie można zamówić


ja nie zamawiam, wole kupic tshirt ktory zalozy wiele razy. W sinsay ostatnio sie pojawily, wzielam 104, zobaczymy czy nie za duze beda
musialam jej kupic drugie adidasy, bo te pierwsze strasznie sie sciochrały i do zlobka sie nie nadają. wzielam na szybko w tk maxx


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 16:19   #3009
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ja nie zamawiam, wole kupic tshirt ktory zalozy wiele razy. W sinsay ostatnio sie pojawily, wzielam 104, zobaczymy czy nie za duze beda
musialam jej kupic drugie adidasy, bo te pierwsze strasznie sie sciochrały i do zlobka sie nie nadają. wzielam na szybko w tk maxx


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja tez nie zamawiam. Jakoś nie lubię ubrań typu „jednorazówka” . Właśnie widziałam trochę się pojawiło i legi niedrogie w sam raz do piaskownicy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 21:51   #3010
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
dziękuję
super, ze Amelka tak ładnie bawiła się z dziewczynką. Kciuki za znalezienie przedszkola! szkoda, ze z tym półprywatnym nie wyszło. A jest jeszcze u ciebie rekrutacja uzupełniająca? ja to sie boje zeby limity od wrzesnia podniesli, bo jak ma byc w przedszkolach dalej po 14 miejsc to znowu bedzie problem.

Klaudia jest bardzo nieśmiała w stosunku do obcych. W żłobku jak chodziła regularnie to miała swoją paczkę i chłopaka, ale jak dopiero poznaje dzieci to nie mówi i jest zdystansowana (chociaz wczesniej tak nie było).
od kilku tygodni regularnie widuje się z dziećmi z ulicy, chetnie tam chodzi i sama mnie ciągnie do nich, ale raczej bawi sie osobno.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Niby ma byc uzupełniająca, ale chyba nie wszedzie, bo np. w publicznym pierwszego wyboru pani powiedziała, ze wszyscy rodzice, ktorych dzieci dostały sie, złożyli oświadczenie woli zapisu i nie maja po co uzupełniającej robić. Znalazłam niedaleko fajnie prywatne, na razie mam jeszcze nadzieje, ze cos wykombinuje, ale ostatecznie pojdzie do prywatnego.

Co do placu zabaw, wczoraj Ami była cały wieczor rozczarowana, bo dziewczynka, z ktorą chciała się bawic nie odwzajemniała podobnych checi i troche powiedzmy „buczała”. Ami całe popołudnie przeżywała, że dziewczynka jej nie lubi. Wlasciwie to juz na placu zabaw straciła chec do zabawy i cały czas powtarzała to zdanie. Ojciec tej dziewczynki słyszał, ale nie reagował. Wieczorem próbowałam z nia o tym porozmawiać, ale wyraźnie ją to smucilo. Dzis na szczęście juz ok.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ja nie zamawiam, wole kupic tshirt ktory zalozy wiele razy. W sinsay ostatnio sie pojawily, wzielam 104, zobaczymy czy nie za duze beda
musialam jej kupic drugie adidasy, bo te pierwsze strasznie sie sciochrały i do zlobka sie nie nadają. wzielam na szybko w tk maxx

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez musze kupic kolejne buty. Te od nike po kilku dniach na placu zabaw są w stanie masakrycznym.

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawiałyście może lipcowym bluzki na 3 latka z jakimś fajnym napisem. Macie może strony gdzie takie można zamówić

Bawiłam się w napisy tylko na roczek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 07:00   #3011
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Niby ma byc uzupełniająca, ale chyba nie wszedzie, bo np. w publicznym pierwszego wyboru pani powiedziała, ze wszyscy rodzice, ktorych dzieci dostały sie, złożyli oświadczenie woli zapisu i nie maja po co uzupełniającej robić. Znalazłam niedaleko fajnie prywatne, na razie mam jeszcze nadzieje, ze cos wykombinuje, ale ostatecznie pojdzie do prywatnego.

Co do placu zabaw, wczoraj Ami była cały wieczor rozczarowana, bo dziewczynka, z ktorą chciała się bawic nie odwzajemniała podobnych checi i troche powiedzmy „buczała”. Ami całe popołudnie przeżywała, że dziewczynka jej nie lubi. Wlasciwie to juz na placu zabaw straciła chec do zabawy i cały czas powtarzała to zdanie. Ojciec tej dziewczynki słyszał, ale nie reagował. Wieczorem próbowałam z nia o tym porozmawiać, ale wyraźnie ją to smucilo. Dzis na szczęście juz ok.
Właśnie dlatego nie lubię placów zabaw. Co właściwie miał zrobić ojciec ten dziewczynki? Zabrać ją? Zmusić do zabawy?
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-05, 07:14   #3012
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawiałyście może lipcowym bluzki na 3 latka z jakimś fajnym napisem. Macie może strony gdzie takie można zamówić
Ja zamówiłam sukienkę na alie. Grosze

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, wszystkiego najlepszego dla Borysa z okazji pierwszych urodzin

Xzora, dla Ciebie rowniez wszystkiego najlepszego

Powodzenia dla Klaudii w żłobku. Super, ze sie udało.

Amelka nie dostala się również do przedszkola półprywatnego

Dzisiaj na placu zabaw poznała koleżankę i tak się razem pięknie bawiły, że z wielkim płaczem wyszła stamtąd po 4 godzinach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję za pamięć

Roczek minął. Kilka dni przed B zaczął sam chodzić. Aczkolwiek dalej woli raczkowac. Buty kupione. U niego sprawdzily się superfit z nową podeszwą. Fantastyczna.

Dzień Dziecka w Borysa urodziny spędziliśmy w zoo. Pewnie znowu pójdziemy za Mc bo okazało się, że mam darmowy bilet

Zrobiłam B tort. Baloniki itd. Ale impreza jest dopiero 27.06
Dostał tablicę manipulacją melisa &doug. Telefon fp. Przyczepę little tikes i auta. Wóz strażacki i auta. Najwiekszym hitem dla obojga był teatrzyk.
Pestka dostała jakiś domek little pots z pieskiem. Barbie ( ma cały karton. ..)

Reszta prezentów będzie na przyjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AirBrush_20200601220440.jpg (61,4 KB, 85 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 07:39   #3013
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego nie lubię placów zabaw. Co właściwie miał zrobić ojciec ten dziewczynki? Zabrać ją? Zmusić do zabawy?
A ja lubię place zabaw. Zresztą na osiedlu mamy 15 dzieci i nie wszystkie chcą się ze sobą bawić. Pestka czasami też to przeżywala. Przeszło jej.
Każde dziecko jest inne i fajnie mieć różnorodność.

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Co do zabawy z innymi dziećmi to pisałam wam w zeszłym roku, że my mialysmy z tym problem w żłobku. Pestka na koleżankę, z którą się bawi. Tamta dziewczynka czasami chce się sama bawić i Pestka tez tego nie rozumiała. Napierala. Tamta ją odpychala. Awantura. Potem znowu bawiły się razem. Pomogło tłumaczenie.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 09:55   #3014
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego nie lubię placów zabaw. Co właściwie miał zrobić ojciec ten dziewczynki? Zabrać ją? Zmusić do zabawy?

Nie, absolutnie. Wiadomo, że każde dziecko jest inne i nie każde musi miec chec bawienia sie wlasnie z moim Bardziej chodzi mi o uczucia mojej Ami, widziałam, że to przeżywa. Nawet przed snem po bajce jeszcze o tym mowila. Ten chłopak słyszał jak Amelka to ze smutkiem powtarza i wg mnie wystarczyło, zeby powiedział, że jego córka lubi bawić się sama czy coś w tym stylu. Przynajmniej ja bym w ten sposób spróbowała jakby role się odwróciły. Amelka w ogole jest aż zanadto otwarta chwilami. Np następuje piasek do foremek i rozdaje wszystkim dorosłym mowiac, ze to „herbatka dla Ciebie”. Podobnie „podpina sie” pod dzieci, ale do tej pory wszystkie inne akceptowały to. Pewnie takich sytuacji bedzie masa. My plac zabaw lubimy bardzo, ale nie gdy jest tłumnie.


Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
A ja lubię place zabaw. Zresztą na osiedlu mamy 15 dzieci i nie wszystkie chcą się ze sobą bawić. Pestka czasami też to przeżywala. Przeszło jej.

Każde dziecko jest inne i fajnie mieć różnorodność.

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Co do zabawy z innymi dziećmi to pisałam wam w zeszłym roku, że my mialysmy z tym problem w żłobku. Pestka na koleżankę, z którą się bawi. Tamta dziewczynka czasami chce się sama bawić i Pestka tez tego nie rozumiała. Napierala. Tamta ją odpychala. Awantura. Potem znowu bawiły się razem. Pomogło tłumaczenie.

Faktycznie, pisalas. Dobrze, ze rozmowy pomogly.

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam sukienkę na alie. Grosze







Dziękuję za pamięć



Roczek minął. Kilka dni przed B zaczął sam chodzić. Aczkolwiek dalej woli raczkowac. Buty kupione. U niego sprawdzily się superfit z nową podeszwą. Fantastyczna.



Dzień Dziecka w Borysa urodziny spędziliśmy w zoo. Pewnie znowu pójdziemy za Mc bo okazało się, że mam darmowy bilet



Zrobiłam B tort. Baloniki itd. Ale impreza jest dopiero 27.06

Dostał tablicę manipulacją melisa &doug. Telefon fp. Przyczepę little tikes i auta. Wóz strażacki i auta. Najwiekszym hitem dla obojga był teatrzyk.

Pestka dostała jakiś domek little pots z pieskiem. Barbie ( ma cały karton. ..)



Reszta prezentów będzie na przyjęciu.
Morelle, pieje z zachwytu nad włosami Pestki

Gratuluje samodzielnego chodzenia B
Super, ze teatrzyk się spodobał. Ja szukałam, szukałam i nie kupiłam, ale kupie na pewno, bo to rewelacyjna zabawa na lata. Az musze odszukać inne zabawki, ktore dostał B, bo ja jakoś Tymiemu mało kupuję
Pokażesz buty?
Tymek ostatnio odrobinę lepiej je, tfu tfu. Moze dlatego, ze jemy na powietrzu, nie wiem, tak czy siak, cieszy mnie to ogromnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 10:09   #3015
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam sukienkę na alie. Grosze







Dziękuję za pamięć



Roczek minął. Kilka dni przed B zaczął sam chodzić. Aczkolwiek dalej woli raczkowac. Buty kupione. U niego sprawdzily się superfit z nową podeszwą. Fantastyczna.



Dzień Dziecka w Borysa urodziny spędziliśmy w zoo. Pewnie znowu pójdziemy za Mc bo okazało się, że mam darmowy bilet



Zrobiłam B tort. Baloniki itd. Ale impreza jest dopiero 27.06

Dostał tablicę manipulacją melisa &doug. Telefon fp. Przyczepę little tikes i auta. Wóz strażacki i auta. Najwiekszym hitem dla obojga był teatrzyk.

Pestka dostała jakiś domek little pots z pieskiem. Barbie ( ma cały karton. ..)



Reszta prezentów będzie na przyjęciu.


ja rowniez zachwycam sie nad włosami Pestki! Wszystkiego najlepszego dla B.
Dopiero zamowilam sandały dla Klaudii.

Patrzyłam w tk maxx, ale nie było. Najpierw myslalam, ze wystarczą jej crocsy + ma takie sportowe z pianki (spadek po synku kolezanki). No i rzeczywiscie na podworko będą. Ale wlasnie urodziny do sukienki czy na jakies wyjscia juz nie.

Emmos - przykro mi, ze Ami miała taki zawód z tą dziewczynką. ja bym tlumaczyla, ze kazdy ma prawo bawic sie jak chce, raz dziewczynka moze miec ochote bawic sie z nią, raz sama. My mozemy proponowac, a dziewczynka ma prawo odmówić. Trudne to bedzie, juz w przedszkolu zaczną sie kłótnie, paczki itp
Szkoda tych adidasow Nike, ze tak szybko sie zniszczyly. Ja wczoraj powiedzialam Klaudii, ze mamy osobne buciki na podworko, do piasku/ na hulajnoge i osobne do zlobka/na wyjscia, zeby drugich taki los nie spotkal jak pierwszych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 11:48   #3016
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Nie, absolutnie. Wiadomo, że każde dziecko jest inne i nie każde musi miec chec bawienia sie wlasnie z moim Bardziej chodzi mi o uczucia mojej Ami, widziałam, że to przeżywa. Nawet przed snem po bajce jeszcze o tym mowila. Ten chłopak słyszał jak Amelka to ze smutkiem powtarza i wg mnie wystarczyło, zeby powiedział, że jego córka lubi bawić się sama czy coś w tym stylu. Przynajmniej ja bym w ten sposób spróbowała jakby role się odwróciły. Amelka w ogole jest aż zanadto otwarta chwilami. Np następuje piasek do foremek i rozdaje wszystkim dorosłym mowiac, ze to „herbatka dla Ciebie”. Podobnie „podpina sie” pod dzieci, ale do tej pory wszystkie inne akceptowały to. Pewnie takich sytuacji bedzie masa. My plac zabaw lubimy bardzo, ale nie gdy jest tłumnie.





Faktycznie, pisalas. Dobrze, ze rozmowy pomogly.



Morelle, pieje z zachwytu nad włosami Pestki

Gratuluje samodzielnego chodzenia B
Super, ze teatrzyk się spodobał. Ja szukałam, szukałam i nie kupiłam, ale kupie na pewno, bo to rewelacyjna zabawa na lata. Az musze odszukać inne zabawki, ktore dostał B, bo ja jakoś Tymiemu mało kupuję
Pokażesz buty?
Tymek ostatnio odrobinę lepiej je, tfu tfu. Moze dlatego, ze jemy na powietrzu, nie wiem, tak czy siak, cieszy mnie to ogromnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mógłby, ale to nie jest jego rola. Mój Maks by mu nie uwierzył

U nas na placach zabaw królują albo starsze dzieci (5-7 lat) niepilnowane, które potrafią wprowadzić chaos i zająć wszystkie możliwe miejsca zabaw (albo i wpaść na maluchy, bo i takie rzeczy były grane) albo babcie, które wychodzą z założenia, ze każde dziecko musi się dzielić z każdym, a zwłaszcza z ich wnukiem
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 13:31   #3017
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Nie, absolutnie. Wiadomo, że każde dziecko jest inne i nie każde musi miec chec bawienia sie wlasnie z moim Bardziej chodzi mi o uczucia mojej Ami, widziałam, że to przeżywa. Nawet przed snem po bajce jeszcze o tym mowila. Ten chłopak słyszał jak Amelka to ze smutkiem powtarza i wg mnie wystarczyło, zeby powiedział, że jego córka lubi bawić się sama czy coś w tym stylu. Przynajmniej ja bym w ten sposób spróbowała jakby role się odwróciły. Amelka w ogole jest aż zanadto otwarta chwilami. Np następuje piasek do foremek i rozdaje wszystkim dorosłym mowiac, ze to „herbatka dla Ciebie”. Podobnie „podpina sie” pod dzieci, ale do tej pory wszystkie inne akceptowały to. Pewnie takich sytuacji bedzie masa. My plac zabaw lubimy bardzo, ale nie gdy jest tłumnie.





Faktycznie, pisalas. Dobrze, ze rozmowy pomogly.



Morelle, pieje z zachwytu nad włosami Pestki

Gratuluje samodzielnego chodzenia B
Super, ze teatrzyk się spodobał. Ja szukałam, szukałam i nie kupiłam, ale kupie na pewno, bo to rewelacyjna zabawa na lata. Az musze odszukać inne zabawki, ktore dostał B, bo ja jakoś Tymiemu mało kupuję
Pokażesz buty?
Tymek ostatnio odrobinę lepiej je, tfu tfu. Moze dlatego, ze jemy na powietrzu, nie wiem, tak czy siak, cieszy mnie to ogromnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też mało mu kupuje. Bo dużo zostało po Pestce.
Wrzucam Ci foto jak miał na nodze 2 pary. Paletki jakoś się trochę marszczyly.


Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ja rowniez zachwycam sie nad włosami Pestki! Wszystkiego najlepszego dla B.
Dopiero zamowilam sandały dla Klaudii.

Patrzyłam w tk maxx, ale nie było. Najpierw myslalam, ze wystarczą jej crocsy + ma takie sportowe z pianki (spadek po synku kolezanki). No i rzeczywiscie na podworko będą. Ale wlasnie urodziny do sukienki czy na jakies wyjscia juz nie.

Emmos - przykro mi, ze Ami miała taki zawód z tą dziewczynką. ja bym tlumaczyla, ze kazdy ma prawo bawic sie jak chce, raz dziewczynka moze miec ochote bawic sie z nią, raz sama. My mozemy proponowac, a dziewczynka ma prawo odmówić. Trudne to bedzie, juz w przedszkolu zaczną sie kłótnie, paczki itp
Szkoda tych adidasow Nike, ze tak szybko sie zniszczyly. Ja wczoraj powiedzialam Klaudii, ze mamy osobne buciki na podworko, do piasku/ na hulajnoge i osobne do zlobka/na wyjscia, zeby drugich taki los nie spotkal jak pierwszych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja właśnie tak tłumaczyłam. Pod blokiem tez nie wszystkie dzieci chcą się z nią bawić. Np 5 letnie. Ale to też nie jest oczywiście reguła. Bo Pestka ma chłopaka 6 lat

U mnie też nic nie było z dziecięcych butów. Tylko tz kupiłam 2 pary.

No wlosy to ona ma od urodzenia geste i długie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20200604_111947.jpg (67,2 KB, 77 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-06, 11:15   #3018
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Calineczka dzięki ogromne kochana! Co do plecaków, to nie pomogę niestety. Najbardziej popularne chyba te z skip hop? My mamy po Lili słonika z home&you, już niedostępny, widziałam że są inne na ich stronie. Ale moje dziewczyny nie są plecakowe, jak nie muszą, to same nie chcą nosić. Ja mam z aliexpress gdzieś od zeszłych wakacji taki, co do wózka też można przyczepić i jestem bardzo zadowolona, mega pakowny. Jedyny minus, że ciężko go zamknąć jedną ręką gdy wisi na plecach, trzeba zdejmować.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję.
On też nie wiem, czy by nosił, bardziej chciałam, żeby sobie mógł spakować zabawki jak jedziemy do dziadków. Ale na razie nie kupuję.
A taki do wózka kupiłam 2 miesiące temu i całkiem nam się oderwało teraz ucho :O
Możemy odesłać do reklamacji, ale wtedy nie zdąży do nas wrócić przed wyjazdem, musimy sami jakoś zszyć.


Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Anusia, śliczny domek!
Morelle - brawa dla Borysa za pierwsze kroki
Calineczka - na pewno bedzie dobrze u ciebie ze zwrotem inpost. Sprawdz tylko czy do kazdego dostaniesz potwierdzenie.
mi inpost podal nr przesylki, a sprzedajacy z allegro zlozyl reklamacje. takze czekamy.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zwrot był jednak kurierem a nie paczkomatem. Ale i tak się zestresowałam. Miałam 3 paczki - po jedną przyjedzal kurier dhl, po drugą kurier dpd, a trzecią miałam zanieść po punktu pickup dpd. I zapytałam tego kuriera czy mi jej nie weźmie. Zabrał, ale nie pomyślałam o potwierdzeniu, na szczęście paczka nie zginęła.


Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
dziękuję. Postawiłabym wam tort, ale już zjedzony Robiłam z tego przepisu - bez cukru, bmk i glutenu, jest pycha:
http://domdladuszy.blogspot.com/2016...ktozy.html?m=1

w sobotę mieliśmy imprezę urodziny + dzień dziecka. Klaudia dostała stajnie i dwa konie, w komplecie ma juz 7 koni (mama, tata, dwie babcie, dziadek, wujek i źrebaczek, które mają nasze imiona. Drugi prezent to B Toys Symphony, który przyszedł wcześniej. Codziennie w użyciu, takze prezent trafiony.
Powiedzialam, zw w tym tygodniu jeden raz pojade bo moja mama

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Spóźnione sto lat!



Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam sukienkę na alie. Grosze



Dziękuję za pamięć

Roczek minął. Kilka dni przed B zaczął sam chodzić. Aczkolwiek dalej woli raczkowac. Buty kupione. U niego sprawdzily się superfit z nową podeszwą. Fantastyczna.

Dzień Dziecka w Borysa urodziny spędziliśmy w zoo. Pewnie znowu pójdziemy za Mc bo okazało się, że mam darmowy bilet

Zrobiłam B tort. Baloniki itd. Ale impreza jest dopiero 27.06
Dostał tablicę manipulacją melisa &doug. Telefon fp. Przyczepę little tikes i auta. Wóz strażacki i auta. Najwiekszym hitem dla obojga był teatrzyk.
Pestka dostała jakiś domek little pots z pieskiem. Barbie ( ma cały karton. ..)

Reszta prezentów będzie na przyjęciu.
Sto lat dla Borysa!
Dawno nie wstawiałaś zdjęć Pestki, ale ona ma włosy
Śliczna jest
Podobna trochę do Lili Siil, a ja jestem fanką Lili
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-06, 11:45   #3019
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle wszystkiego najlepszego dla Borysa! ️ Dzieci jak z obrazka, przesłodkie

Calineczka ojej to miłe, dzięki ️ No mi też Pestka od początku z Lilą się kojarzy Heh Lila w wieku trzech lat miała włosy do pasa, a Łucji dopiero od niedawna mogę jakieś kucyki zrobić, takie ma króciutkie włoski jeszcze I tak jest o to wielka walka, ale na szczęście ostatnio zaczęła pozwalać się czesać przynajmniej na wyjścia z domu, bo wcześniej w odpowiedzi na na pytanie czy mogę jej zrobić kucyka, była tylko wielka histeria
To na spakowanie do babci ten mniejszy skip hop i lassig chyba będą za małe (chyba że same resoraki, figurki, woda, a ubranka oddzielnie) My od roku mamy lequeen (tylko kupowałam już przez allegro z wysyłką z Polski, a nie z aliexpress) i nadal w całości, a nie oszczędzamy go, poza tym systemem zamykania, jestem z niego bardzo zadowolona. No i jest mega pakowny, ładuję tam dziewczynom po trzy zestawy ubrań na przebranie i masę innych rzeczy Ja mam granatowy https://ae01.alicdn.com/kf/H60cb81e6...zy-ska-USB.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Aaa tylko my nie używamy tej opcji do zawieszenia na wózku, zawsze na plecach go mamy, także w sumie nie wiem jak to się sprawdza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-06, 13:37   #3020
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziękuję

Fajny ten plecak.

Ja nie wiem jak wygląda Lila. Sill wrzuć jakieś foto!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-06, 16:16   #3021
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle, dzięki za foto bucików. Kapitalnie wyglądają!

Też nie wiem jak wyglada Lili


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-06, 18:24   #3022
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Calineczka, a gdzie jedziecie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-07, 10:30   #3023
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 14

Morelle nie mogę właśnie wstawić zdjęć Wrzucałam kiedyś w klubie, ale przez linka i widzę, że chyba nie działa 🤷

Ale Li mi się kojarzy tylko dlatego, że też miała takie długie i ciemne włoski od urodzenia (choć chyba Pestka ma gęstsze), ciemną oprawę oczu i egzotyczną urodę przez oczy duże i ciut skośne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-07, 17:54   #3024
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 14

Spróbuj do klubu. Może się uda.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-09, 14:58   #3025
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

No dziewczyny udało nam się. Dzisiaj beta 19,12

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-09, 19:27   #3026
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Gratulacje i niech rośnie zdrowo na kiedy wypada termin? Styczeń czy już luty?

Ja tez mogę dzisiaj oficjalnie napisać bo jestem po kolejnej wizycie - 9+1tc, termin 12.01.2021


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-09, 19:54   #3027
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Gratulacje i niech rośnie zdrowo na kiedy wypada termin? Styczeń czy już luty?

Ja tez mogę dzisiaj oficjalnie napisać bo jestem po kolejnej wizycie - 9+1tc, termin 12.01.2021


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
20 luty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-09, 20:05   #3028
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Nie no moje gratulacje i to podwójnie dziewczyny

Duża się robi ta nasza wizazowa rodzina


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-09, 20:13   #3029
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Aggs, Faith, ale się cieszę serdecznie gratuluję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-09, 21:13   #3030
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Siil tak, tak, ubranka oddzielnie
Wygooglowałam ten Twój plecak i mamy bardzo podobny, też z allegro. Spróbujemy sami przyszyć to ucho.
Też jeszcze nie używaliśmy przyczepów do wózka.


Aggs, Faith gratulacje!

Aggs Roztocze i Lubelszczyzna
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-27 17:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.