nowości kosmetyczne, Wasza opinia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Czy kupujesz nieznane marki kosmetyczne ?
tak 0 0%
nie 0 0%
jeśli są tanie to kupuje 1 100,00%
Głosujący: 1. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-11, 07:40   #1
aszemputel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 30

nowości kosmetyczne, Wasza opinia


.

Edytowane przez aszemputel
Czas edycji: 2023-07-14 o 21:34
aszemputel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 17:18   #2
KatarzynaZ34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 3
Dot.: nowości kosmetyczne, Wasza opinia

Cytat:
Napisane przez aszemputel Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

chciałabym zasięgnąć Waszej opinii odnośnie nowych marek kosmetycznych. Zastanawiam się, co Was przekonuje aby wypróbować coś nowego, nieznanego.
Czy byłybyście skłonne zakupić produkt, który ma bardzo dobry skład, odpowiednie certyfikaty ale wyższą cene niż przeciętny kosmetyk z drogerii ? np. szampon za 40 zł lub balsam do ciała za 80 zl.

Co sprawia, że kupujecie dany produkt ?

Ja bardzo lubię testować nowości, zwracam szczególną uwagę na składy produktów. Ważny jest dla mnie również zapach, który nie może być zbyt intensywny. Niestety też patrzę na opakowanie, które bardzo często jest piękne, lecz działanie marne

Zapraszam do dyskusji
Od pewnego czasu testuje nowości jakie pojawiły się od marki Onlybio. Zakupiłam ultranawilżający krem na dzień i muszę przyznać, że jest bardzo lekki i nadaje się np jako baza pod makijaż. Na produkty natknęłam się w Lidlu, kiedy szukałam mydła do rąk. Jestem ciekawa czy ktoś inny testował tę markę?

Edytowane przez KatarzynaZ34
Czas edycji: 2020-04-01 o 17:21
KatarzynaZ34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 04:58   #3
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: nowości kosmetyczne, Wasza opinia

Lubie testowac nowe produkty, pozytywne recenzje potrafia mnie mocno zachecic do zakupu.
I jesli zachce kupic jakis produkt, to cena za bardzo nie gra roli
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 10:18   #4
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: nowości kosmetyczne, Wasza opinia

Cytat:
Napisane przez aszemputel Pokaż wiadomość
Czy byłybyście skłonne zakupić produkt, który ma bardzo dobry skład,
To dla każdego oznacza co innego i sama musiałabym zadecydować o tym czy skład jest dla mnie dobry. Im więcej zachwytów i agresywnego marketingu jak to inne kosmetyki są fatalne a takie są świetne, tym bardziej się zniechęcam i mam gorsze zdanie o firmie
Cytat:
Napisane przez aszemputel Pokaż wiadomość
odpowiednie certyfikaty
Certfyfikaty są mi zupełnie obojętne. Jeśli miałyby podnosić cenę, to raczej na niekorzyść w moim przypadku
Ale z certyfikatami spotkałam się tylko w przypadku naturalnych kosmetyków, a takimi zazwyczaj nie jestem specjalnie zainteresowana. Bardziej cenię skuteczność niż naturalność i nieograniczanie się producenta tylko przez to, że jakiś tam składnik nie jest bio eko naturalny
Cytat:
Napisane przez aszemputel Pokaż wiadomość
Co sprawia, że kupujecie dany produkt ?
Wcześniejsze doświadczenia z substancjami, research naukowy a nie w jakiejś stronce do sprawdzania składów...
Uważnie przyglądam się bezpieczeństwu, delikatności, bo mam bardzo wrażliwą skórę. Szczerze to wolę nawet te "straszne" donory formaldehydu niż wiele naturalnych konserwantów, mniej podrażnień.

Edytowane przez d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Czas edycji: 2020-04-02 o 10:19
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 13:28   #5
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: nowości kosmetyczne, Wasza opinia

Cytat:
Napisane przez aszemputel Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

chciałabym zasięgnąć Waszej opinii odnośnie nowych marek kosmetycznych. Zastanawiam się, co Was przekonuje aby wypróbować coś nowego, nieznanego.
Czy byłybyście skłonne zakupić produkt, który ma bardzo dobry skład, odpowiednie certyfikaty ale wyższą cene niż przeciętny kosmetyk z drogerii ? np. szampon za 40 zł lub balsam do ciała za 80 zl.

Co sprawia, że kupujecie dany produkt ?

Ja bardzo lubię testować nowości, zwracam szczególną uwagę na składy produktów. Ważny jest dla mnie również zapach, który nie może być zbyt intensywny. Niestety też patrzę na opakowanie, które bardzo często jest piękne, lecz działanie marne

Zapraszam do dyskusji
Odpowiedni skład i certyfikaty mają też tańsze kosmetyki i nie widzę potrzeby wydawać 40 zł na szampon do włosów czy 80 zł na balsam do ciała.
W życiu nie kupiłabym maseczki do twarzy za 30 czy 40 zł, bo glinki i woda kwiatowa to tanie półprodukty, które potrafię zmieszać sobie sama.
Peeling do ciała mam z kawy

Opakowanie ma być wygodne, nie jest do podziwiania.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 15:55   #6
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: nowości kosmetyczne, Wasza opinia

Głos rozsądku
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 11:59   #7
Allienne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 96
Dot.: nowości kosmetyczne, Wasza opinia

W sumie kilka rzeczy:

Cena kosmetyku (aczkolwiek od jakiegoś czasu nie jest to dla mnie jedynym wyznacznikiem bo wolę czasami zapłacic więcej ale kupić sobie coś lepszego w składzie)
Skład - najważniejszy parametr, mam cerę która ma skłonnośći do trądziku tak wiec odpadają tutaj zapychacze bo potem nie mogę sobie poradzić z pryszczami
Opinie w sieci

Często wybieram mniejsze manufaktury kosmetyczne, mam wrazenie, ze bardziej przykladają się do składów swoich kosmetyków które mogą być wielokrotnie tańsze od kosmetyków bardzo drogich i rozreklamowanych firm kosmetycznych. Polubiłam ostatnio dwie firmy: Cztery Szpaki za ich mydłą. Jak również Olivia plum za ich serum Glov z witaminą C (jest to pierwsze serum do twarzy z witaminą C, które tak dobrze poradziło sobie z przebarwieniami jakie stosowałam do tej pory).
Allienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-28, 08:16   #8
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: nowości kosmetyczne, Wasza opinia

Cytat:
Napisane przez Allienne Pokaż wiadomość
W sumie kilka rzeczy:

Cena kosmetyku (aczkolwiek od jakiegoś czasu nie jest to dla mnie jedynym wyznacznikiem bo wolę czasami zapłacic więcej ale kupić sobie coś lepszego w składzie)
Skład - najważniejszy parametr, mam cerę która ma skłonnośći do trądziku tak wiec odpadają tutaj zapychacze bo potem nie mogę sobie poradzić z pryszczami
Opinie w sieci

Często wybieram mniejsze manufaktury kosmetyczne, mam wrazenie, ze bardziej przykladają się do składów swoich kosmetyków które mogą być wielokrotnie tańsze od kosmetyków bardzo drogich i rozreklamowanych firm kosmetycznych. Polubiłam ostatnio dwie firmy: Cztery Szpaki za ich mydłą. Jak również Olivia plum za ich serum Glov z witaminą C (jest to pierwsze serum do twarzy z witaminą C, które tak dobrze poradziło sobie z przebarwieniami jakie stosowałam do tej pory).

Przepraszam bardzo, ale przez Ciebie ja teraz pragnę tego serum !!
Zwłaszcza, że z tego co czytam, to podejście do sprawy i oczekiwania wobec kosmetyków mamy podobne
Tak samo zresztą jak potrzeby skóry - mnie zapycha już chyba wszystko Nie wiem co się dzieje, rozpacz.


W kosmetykach nie lubię zbędnych dodatków typu zapach czy jakieś durne rozświetlające drobinki z miki czy innego zapychającego badziewia >>> zwłaszcza w kremy pod oczy producenci lubią to pakować. Zresztą nie kupuję kremów pod oczy, uważam, że krem czy serum jakie nakładam na twarz, wystarcza też na okolice oczu.
Plus oczywiście unikam produktów z alkoholami wysoko w składzie, wosków i tego typu przestarzałych pomysłów
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 13:53   #9
Paul_krk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1
Dot.: nowości kosmetyczne, Wasza opinia

Osobiście jakiś czas temu poznałam markę *** ( z tego co wiem jest to jedyna perfumeria w Polsce w Hali Koszyki, ale zamawiać produkty można tez online, chociaż ja wole przyjść do perfumerii - Panie są przemiłe i świetnie doradzają). Produkty genialne, od perfum po pielęgnację, z naturalnym, ciekawym składem. Cenowo przystępne, chociaż i tak co miesiąc są jakieś fajne promocje Zdecydowanie polecam, ja się zakochałam w tej marce

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2020-05-07 o 08:58
Paul_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 19:40   #10
angelikaccc
Przyczajenie
 
Avatar angelikaccc
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 8
Dot.: nowości kosmetyczne, Wasza opinia

Ostatnio otworzylam sie na nową markę, *** i muszę przyznać - dawno nie byłam tak zachwycona kondycją mojej skóry. Zacznij od kremiku i sama się przekonaj o czym mówię

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2020-05-09 o 08:52
angelikaccc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-08 20:40:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.