Panny Młode 2021 cz. II - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-13, 06:49   #331
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no to powiem wam tak - problem się rozwiązał. pani managerce z sali się pomyliło i jednak lipiec nie jest dostępny. pomyłki się zdarzają, to tylko człowiek ale no.... zirytowała mnie dobrze chociaż że się sama zreflektowała i zadzwoniła

zostaje nam 12 czerwca. fotograf i zespół mają wtedy wolne. (w lipcu miałby zespół co też by nas urządzało). no więc przekładamy na 12 czerwca
Witamy na pokładzie 12.06

To teraz już muszą otworzyć.
Jeśli chodzi o pierwszy taniec, to na bank Freddie Mercury, bo z reszty to jak mi się podoba, to tżowi nie.

Ja pierwszego tańca się tak nie boję, jak tańczenia z innymi ludźmi i chce się z tego jakoś wykręcić. Nie sprawia mi to frajdy, jedynie stres, bo tańczyć nie umiem i tylko z tzem mi coś tan wychodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 07:38   #332
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Lottie, ja też totalnie nie lubię tańczyć z innymi ludźmi. Z facetami szczególnie. Tz z bratem, siostra spoko, bo wszyscy jesteśmy takie połamańce i bardziej mamy ubaw jak ktoś coś głupiego zrobi, ale nie mam kompletnie poczucia rytmu i nie daje się prowadzić.

Pani Mada, ja bym celowała w ten czerwiec. Widzę że i tak wyszło na czerwiec, ale nie pisałam bo nie umiem tego zbyt racjonalnie wyjaśnić. To mój ulubiony miesiąc ogólnie. Jeszcze wszystko jest takie świeże, wakacje się na dobre nie zaczęły, ogólnie jest dobry klimat. I mam nadzieję że z weselami będzie już wtedy totalny luz. Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 07:59   #333
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My teoretycznie mieliśmy wybrana piosenkę na pierwszy taniec Suzi Quatro i Chris Norman-Stumbilin'in ja kocham tą piosenkę ale mojemu tz się odwidziala 🤦☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️ debatujemy też nad the dzieminians (niewiem czy dobrze napisałam) albo nad piosenka Tomka Karolaka - tylko bądź ona powiem wam tak do nas pasuje, każde słowo tej piosenki mi się podoba tylko jest mało taneczna ale pobujać się da a w dodatku chyba nie widziałam pary młodej tańczącej do niej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 08:24   #334
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Lottie, ja też totalnie nie lubię tańczyć z innymi ludźmi. Z facetami szczególnie. Tz z bratem, siostra spoko, bo wszyscy jesteśmy takie połamańce i bardziej mamy ubaw jak ktoś coś głupiego zrobi, ale nie mam kompletnie poczucia rytmu i nie daje się prowadzić.

Pani Mada, ja bym celowała w ten czerwiec. Widzę że i tak wyszło na czerwiec, ale nie pisałam bo nie umiem tego zbyt racjonalnie wyjaśnić. To mój ulubiony miesiąc ogólnie. Jeszcze wszystko jest takie świeże, wakacje się na dobre nie zaczęły, ogólnie jest dobry klimat. I mam nadzieję że z weselami będzie już wtedy totalny luz. Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jakby ktoś o mnie pisał. Mnie bardzo myli, co ci ludzie chcą ze mną robić w tańcu, kompletnie nie umiem interpretować ich zamiarów. A po dawce alkoholu z tżem jako tako mi idzie


Czerwiec jest super, tylko bardzo blisko końca obostrzeń (patrząc na zeszły rok) i przez to jest dużo stresu. Liczę, że po majówce już zaczną coś konkretniej mówić...
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 08:28   #335
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
To super że atmosfera się poprawia.

Nie Jeszcze nie wybraliśmy ale ja jestem za którąś z piosenek The dziemians Już daaawno jak ich słuchałam to wyobrażałam sobie nasz pierwszy taniec i teraz trudno wyobrazić mi sobie wybór innej piosenki. Ale zobaczymy bo jeszcze tego nie obgadaliśmy.

Zamówiłam na ali pisaki do ksiegi gości, pilniczki jednorazowe do koszyków ratunkowych, welon 3m (za 17 zł Jestem ciekawa czy to nie będzie firanka ) i spinki do mankietów w kształcie małych gitar Mega cieszą takie ślubne zakupy.

Dzis otrzymaliśmy potwierdzenie przyjęcia do realizacji zaproszeń po akceptacji więc mają 7 dni roboczych na realizację. Jutro mają być moje buty. Więc powoli ale do przodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hej dziewczyny ja potwierdzenie od gości- czy przyjdą mam na zaproszeniu podaną datę 3 tygodnie przed ślubem, szczerze mówiąc, nie wiem co mi do głowy przyszło, że tak wcześnie, tydzień przed mamy podać ostateczną listę osób. A teraz myślę, że na początku maja nadal nic nie będzie wiadomo, więc nikt nawet nie da mi znać!

Z drugiej strony każdy wie o ślubie, więc pewnie orientuje się jaka jest sytuacja i że czekamy... Ja aktualnie wszystkie zaproszenia wysyłam i mam z głowy, co średnio mi pasuje, bo chciałam poznać lepiej wszystkich ludzi, którzy będą, a niektórych partnerek kolegów mojego przyszłego męża nawet nie znam

Poza tym z alie wszystko mi już przyszło, zamówiłam nawet ozdoby, w tym jakieś sztuczne roślimy, które przyszły w wielkim pudle, że musze trzymać je w pracy
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 08:39   #336
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

my ogólnie nie będziemy mieć tańców. tylko muzyka w tle ze spotify ma cicho grać.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 08:39   #337
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

F1i2o3, ja miałam 6-7 tygodni wcześniej XD. napisałam ludziom, tym którym zdążyłam zaproszenia rozdać, że termin potwierdzania nieaktualny, mogą potwierdzić dwa tygodnie przed terminem

Ja wczoraj umówiłam nas na protokół, mam zadzwonić do pani z poradni i przyszedł mi też śliczny szyfon z którego będę szyła(tzn. Krawcowa, nie ja) skirting na stół.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2021-04-13 o 08:41
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-13, 09:00   #338
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no to powiem wam tak - problem się rozwiązał. pani managerce z sali się pomyliło i jednak lipiec nie jest dostępny. pomyłki się zdarzają, to tylko człowiek ale no.... zirytowała mnie dobrze chociaż że się sama zreflektowała i zadzwoniła

zostaje nam 12 czerwca. fotograf i zespół mają wtedy wolne. (w lipcu miałby zespół co też by nas urządzało). no więc przekładamy na 12 czerwca
No i super Czerwiec jest piękny!

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Matko zostało 5 dni... aż wierzyć się nie chce, że tak szybko zleciał ten czas... Z jednej strony cieszę się, że wejdę w nowy etap życia, ale z drugiej nie tak sobie wyobrażałam swój własny ślub
Trzymam kciuki żeby ten dzień był niezapomniany mimo trudności


My dopiero teraz organizujemy spotkania dla rodziców żeby się poznali... Jakoś wcześniej nie było możliwości przez pandemię. Okazało się że nasi ojcowie są tak zajęci że mamy tylko 3 terminy do wyboru przed ślubem żeby im pasowało I jeszcze musimy zgadać mamy razem, i moją mamę z tatą tż i mamę tż z moim tatą. Masakra z tymi porozwodzonymi rodzicami...

Odnośnie pierwszego tańca to my mamy Arianę z Bieberem "Stuck with you" lubimy obydwoje ten kawałek i jest taki lekki i pozytywny. Na weselu pewnie będą królować kawałki z '90, jesteśmy obydwoje wielkimi fanami
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 09:12   #339
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Z ciekawości sprawdziłam, jakby było gdyby aktualnie powrócono do tzw. "stref"... Moj powiat i wszystkie okoliczne byłby w zielonej, bo liczba zachorowań na 10 tys. mieszkancow wynosi od 0,5 do 3...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 09:19   #340
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Z ciekawości sprawdziłam, jakby było gdyby aktualnie powrócono do tzw. "stref"... Moj powiat i wszystkie okoliczne byłby w zielonej, bo liczba zachorowań na 10 tys. mieszkancow wynosi od 0,5 do 3...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko nie patrz na te zachorowania z wczoraj tylko jak już to średnia tygodniowa. Ja serio nie wiem jak oni podają te wyniki skoro w poniedziałki i wtorki zawsze jest mniej tak jakby to były wyniki z weekendu a później ta liczba nagle wzrasta x2

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 09:33   #341
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Tylko nie patrz na te zachorowania z wczoraj tylko jak już to średnia tygodniowa. Ja serio nie wiem jak oni podają te wyniki skoro w poniedziałki i wtorki zawsze jest mniej tak jakby to były wyniki z weekendu a później ta liczba nagle wzrasta x2

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Przesledzilam wszystkie od początku kwietnia, 2.04 jeden powiat miał 6,3, a już potem wszystkie mniej niż 6, na ogół 1-3...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-13, 09:35   #342
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Przesledzilam wszystkie od początku kwietnia, 2.04 jeden powiat miał 6,3, a już potem wszystkie mniej niż 6, na ogół 1-3...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak sprawdzasz w powiecie? Bo ja jestem ciekawa ile w naszym jest a tylko znalazłam info o całym pomorskim i to śledzę. Kiedyś dawali info na bieżąco ile u mnie w powiecie jest, ale teraz cisza

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 09:38   #343
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
A jak sprawdzasz w powiecie? Bo ja jestem ciekawa ile w naszym jest a tylko znalazłam info o całym pomorskim i to śledzę. Kiedyś dawali info na bieżąco ile u mnie w powiecie jest, ale teraz cisza

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Kurcze, ja na stronie miejscowej gazety, muszą mieć przecieki z sanepidu. Bo mieli nie ogłaszać a codziennie podają dane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 09:44   #344
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
A jak sprawdzasz w powiecie? Bo ja jestem ciekawa ile w naszym jest a tylko znalazłam info o całym pomorskim i to śledzę. Kiedyś dawali info na bieżąco ile u mnie w powiecie jest, ale teraz cisza

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
dane z powiatu sprawdzisz na stronie gov. pl - https://www.gov.pl/web/koronawirus/w...sem-sars-cov-2

tutaj masz dzisiejszą rozpiskę na powiaty w mapce Ja sprawdzam zawsze gdański bo tutaj pracuję i pucki,bo mieszkam

U nas na 1 taniec= w tej mgle, będzie Joss Stone- Love, piękna piosenka , akurat do bujania się
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 09:49   #345
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Kurcze, ja na stronie miejscowej gazety, muszą mieć przecieki z sanepidu. Bo mieli nie ogłaszać a codziennie podają dane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to ja przedtem też tak sprawdzałam. W sumie nawet na którejś z trójmiejskich stron były info o moim powiecie, a teraz nie ma nigdzie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
dane z powiatu sprawdzisz na stronie gov. pl - https://www.gov.pl/web/koronawirus/w...sem-sars-cov-2

tutaj masz dzisiejszą rozpiskę na powiaty w mapce Ja sprawdzam zawsze gdański bo tutaj pracuję i pucki,bo mieszkam

U nas na 1 taniec= w tej mgle, będzie Joss Stone- Love, piękna piosenka , akurat do bujania się
No to jesteśmy powiatowymi sąsiadkami ja tczewski. Dziękuję za link zaraz lukne

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Ja tą stronkę sprawdzam codziennie i dopiero teraz zauważyłam że tam się rozwija 24 osoby. Na cały powiat to niby nie duzo

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 10:09   #346
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

nie będę cytować wszystkich ale... piękne wybrałyście piosenki <3 większość z ich też braliśmy pod uwagę, no ale stanęło na tamtej. jest dość wolna, ale rytmiczna to da się spokojnie coś łatwego zatańczyć


w powiecie gdzie ma być wesele liczba zakażonych na 10 tys mieszkańców do 3,25. to chyba nieźle. ale w czasie gdy polska była kolorowanką, to chyba tam zawsze była co najwyżej żółta strefa. uroki południowego podkarpacia
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 10:18   #347
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

To w moim powiecie jest 0.35 na 10 tys mieszkańców, a w powiecie, w którym będzie ślub i wesele 1,19.
Ogólnie mam jakieś dobre przeczucia, więc Ciri, szykuj się na wesele
Tańczyć będziemy raczej do Wodeckiego - Opowiadaj mi tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 10:26   #348
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
To w moim powiecie jest 0.35 na 10 tys mieszkańców, a w powiecie, w którym będzie ślub i wesele 1,19.
Ogólnie mam jakieś dobre przeczucia, więc Ciri, szykuj się na wesele
Tańczyć będziemy raczej do Wodeckiego - Opowiadaj mi tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super by było... żeby ktoś tak popatrzył na te powiaty. Ja się jeszcze zastanawiam jak to teraz jest z zagranicą, jesteśmy zamknięci dalej z Czechami? A jak z innymi kierunkami, trzeba robić test po przylocie? Zupełnie się nie orientuje a na jednym gościu z zagranicy nam dość mocno zależy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 10:28   #349
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
To w moim powiecie jest 0.35 na 10 tys mieszkańców, a w powiecie, w którym będzie ślub i wesele 1,19.
Ogólnie mam jakieś dobre przeczucia, więc Ciri, szykuj się na wesele
Tańczyć będziemy raczej do Wodeckiego - Opowiadaj mi tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wow... no to jakby wprowadzili strefy to raczej na pewno jesteście bezpieczni

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Super by było... żeby ktoś tak popatrzył na te powiaty. Ja się jeszcze zastanawiam jak to teraz jest z zagranicą, jesteśmy zamknięci dalej z Czechami? A jak z innymi kierunkami, trzeba robić test po przylocie? Zupełnie się nie orientuje a na jednym gościu z zagranicy nam dość mocno zależy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to mocno zależy od granicy, od tego czym się podróżuje (samochodem/zbiorkomem) itd. nie ma jednych wytycznych, każdy kraj z którym graniczymy ma inaczej
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-13, 10:41   #350
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja już sama nie wiem co bym chciała. Teraz podoba mi się piosenka Sobol-wygladasz tak pięknie, ale w wersji Dziemians.

LiviaVe, cieszę się, że masz dobre przeczucia 🤩

F1i2o3, my poprosiliśmy o potwierdzenie miesiac przed. Też się głowiłam jak zrobić, ale ja to traktuje tak, że goście deklarują swoją obecność z założeniem, że wesele się odbędzie. Jeśli będzie zakaz, to czy potwierdzili czy nie nic nie zmienia.

Dlatego miesiac, czy 3 tyg przed, goście powinni wiedzieć jakie mają podejście do pandemii, czy chcą przyjść jeśli puszcza wesela itp.
Na pewnie jeszcze chwilę przed będzie dużo zamieszania i zmian. Jednak chciałabym wiedzieć wcześniej czy mam się nastawiać bardziej na 30 osób, czy na 100.
Na pewno od osób zza granicy (a mamy ich sporo) bedzie trzeba dłużej poczekać z potwierdzeniem, bo ich obecność nie będzie zależna tylko od zasad panujących w naszym kraju.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 10:58   #351
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
zostaje nam 12 czerwca. fotograf i zespół mają wtedy wolne. (w lipcu miałby zespół co też by nas urządzało). no więc przekładamy na 12 czerwca

Mam nadzieję, że wszystko ruszy wraz z początkiem czerwca. Trzymam kciuki ♥


Co do piosenki to u nas tak jak pisałam wcześniej Carlos Gardel - Por Una Cabeza. A zagra nam kwartet (ten sam co będzie grał w kościele). Zobaczymy co otworzą po 18 kwietnia, będziemy próbowali się skontaktować ze szkołą tańca. Może prowadzą zajęcia indywidualne. Chcemy już ruszyć ten temat i jak się będzie dało to np. 2 tygodnie przed ślubem umówić się jeszcze na lekcję przypominającą.


Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
My dopiero teraz organizujemy spotkania dla rodziców żeby się poznali... Jakoś wcześniej nie było możliwości przez pandemię. Okazało się że nasi ojcowie są tak zajęci że mamy tylko 3 terminy do wyboru przed ślubem żeby im pasowało I jeszcze musimy zgadać mamy razem, i moją mamę z tatą tż i mamę tż z moim tatą. Masakra z tymi porozwodzonymi rodzicami...

Odnośnie pierwszego tańca to my mamy Arianę z Bieberem "Stuck with you" lubimy obydwoje ten kawałek i jest taki lekki i pozytywny. Na weselu pewnie będą królować kawałki z '90, jesteśmy obydwoje wielkimi fanami
My też musimy zorganizować spotkanie. Moi rodzice są po rozwodzie, a rodzice tż'ta nie mają prawa jazdy, więc on ich będzie musiał przywieźć (150 km między miastami jest) i pewnie oddzielnie będzie spotkanie z moją mamą i oddzielnie z moim tatą. Nie wiem jak to zgramy. Mój tata pracuje na zmiany i ma jeszcze sporo dodatkowych zajęć, moja mama trochę lepiej bo na jedną zmianę teraz, tata tż'ta na trzy zmiany.. kosmos to organizować

Też uwielbiamy kawałki lat 90 i 80 w sumie też

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
w powiecie gdzie ma być wesele liczba zakażonych na 10 tys mieszkańców do 3,25. to chyba nieźle. ale w czasie gdy polska była kolorowanką, to chyba tam zawsze była co najwyżej żółta strefa. uroki południowego podkarpacia
U mnie 5,14 na 10 tys. mieszkańców.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 11:07   #352
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że wszystko ruszy wraz z początkiem czerwca. Trzymam kciuki ♥


Co do piosenki to u nas tak jak pisałam wcześniej Carlos Gardel - Por Una Cabeza. A zagra nam kwartet (ten sam co będzie grał w kościele). Zobaczymy co otworzą po 18 kwietnia, będziemy próbowali się skontaktować ze szkołą tańca. Może prowadzą zajęcia indywidualne. Chcemy już ruszyć ten temat i jak się będzie dało to np. 2 tygodnie przed ślubem umówić się jeszcze na lekcję przypominającą.
dziękuję

myślę, że warto popytać na lokalnych grupach. sporo instruktorów prowadzi teraz zajęcia tak na boku. współlokatorka mojej kuzynki jest instruktorem tańca i cały czas regularnie spotyka się w swoim mieszkaniu z parami na lekcje pierwszego tańca. (ma warunki do tego). ma pełne obłożenie, my się wcisnęliśmy tylko dlatego, że po znajomości.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 11:20   #353
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

my naszych rodziców zapoznaliśmy w tamte wakacje, jak rodzice tż przyjechali do wrocławia, na pokaz fonntan. byli zaskoczeni naszym zaproszeniem na obiad i myśleli, ze tu może zaręczyny były a my tylko ich przedstawić chcieliśmy
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 11:27   #354
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
N

[/COLOR]No to jesteśmy powiatowymi sąsiadkami ja tczewski. Dziękuję za link zaraz lukne


]Ja tą stronkę sprawdzam codziennie i dopiero teraz zauważyłam że tam się rozwija 24 osoby. Na cały powiat to niby nie duzo
No widzisz, ja 22 lata w Pruszczu mieszkałam, teraz pracuję, mieszkają tu rodzice, rodzeństwo, a ja wybyłam do Kosakowa, z ogródka widzę Open'era
Też nie wiedziałam , że poza województwami można sprawdzać i powiaty, ale szybko to obczaiłam i codziennie sobie zerkam jak to wygląda. Liczę, że faktycznie coś się zmieniać zacznie na lepsze w tych liczbach.
Miałam przestój, muszę ogarnąć tę poradnię rodzinną i odebrać akt chrztu, odebrać zaświadczenie o kursie przedmałżeńskim...
Wczoraj ustaliśmy, że w ramach podziękowań dla rodziców zrobimy im te lasy w słoikach własnoręcznie. Obie mamy kochają zieleń, myślę,że to fajny, osobisty prezent.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik

Edytowane przez Personal_Jesus
Czas edycji: 2021-04-13 o 11:30
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 12:18   #355
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dziękuję

myślę, że warto popytać na lokalnych grupach. sporo instruktorów prowadzi teraz zajęcia tak na boku. współlokatorka mojej kuzynki jest instruktorem tańca i cały czas regularnie spotyka się w swoim mieszkaniu z parami na lekcje pierwszego tańca. (ma warunki do tego). ma pełne obłożenie, my się wcisnęliśmy tylko dlatego, że po znajomości.
No właśnie na stronach szkół tańca często widuję w aktualnościach: ,,Zajęcia grupowe zawieszone do odwołania. Zajęcia indywidualne - proszę się kontaktować telefonicznie.'' Także chyba na takie zajęcia można się umówić
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 12:40   #356
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
No widzisz, ja 22 lata w Pruszczu mieszkałam, teraz pracuję, mieszkają tu rodzice, rodzeństwo, a ja wybyłam do Kosakowa, z ogródka widzę Open'era
Też nie wiedziałam , że poza województwami można sprawdzać i powiaty, ale szybko to obczaiłam i codziennie sobie zerkam jak to wygląda. Liczę, że faktycznie coś się zmieniać zacznie na lepsze w tych liczbach.
Miałam przestój, muszę ogarnąć tę poradnię rodzinną i odebrać akt chrztu, odebrać zaświadczenie o kursie przedmałżeńskim...
Wczoraj ustaliśmy, że w ramach podziękowań dla rodziców zrobimy im te lasy w słoikach własnoręcznie. Obie mamy kochają zieleń, myślę,że to fajny, osobisty prezent.
Ja całe życie w okolicach Tczewa się kręciłam, a już od 17 lat mieszkam w samym Tczewie. W Pruszczu jakiś czas moja mama mieszkała

Jak już zaczęłaś mówić o podziękowaniach dla rodziców to u nas też stawiamy na roślinki z tym, że mu zamawiamy drzewka z Podaruj Drzewko. W sumie i jedni i drudzy rodzice mają gdzie posadzić więc no. Jako podziękowania dla gości mieliśmy mieć sukulenty, ale boje się, że nie zdarza dojsc, bo wysyłka 4 maja, a my mamy ślub 7 i się trochę cykam. Chyba że by zamówić na wcześniej tylko znowu czy nie padną? Jako alternatywę mam upatrzone pralinki (tak po prostu). Co myślicie?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 15:07   #357
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Miałam przestój, muszę ogarnąć tę poradnię rodzinną i odebrać akt chrztu, odebrać zaświadczenie o kursie przedmałżeńskim...
Wczoraj ustaliśmy, że w ramach podziękowań dla rodziców zrobimy im te lasy w słoikach własnoręcznie. Obie mamy kochają zieleń, myślę,że to fajny, osobisty prezent.
my też chcemy, ale kupimy gotowe.
bylismy na początku związku razem na takich warsztatach, ale nasze lasy za długo nie pożyły

i chcemy dokupić poduszki z naturalnym wypełnieniem - gryka lub proso- tylko myślałam, że wcześniej sobie kupię i przetestuje.

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Ja całe życie w okolicach Tczewa się kręciłam, a już od 17 lat mieszkam w samym Tczewie. W Pruszczu jakiś czas moja mama mieszkała

Jak już zaczęłaś mówić o podziękowaniach dla rodziców to u nas też stawiamy na roślinki z tym, że mu zamawiamy drzewka z Podaruj Drzewko. W sumie i jedni i drudzy rodzice mają gdzie posadzić więc no. Jako podziękowania dla gości mieliśmy mieć sukulenty, ale boje się, że nie zdarza dojsc, bo wysyłka 4 maja, a my mamy ślub 7 i się trochę cykam. Chyba że by zamówić na wcześniej tylko znowu czy nie padną? Jako alternatywę mam upatrzone pralinki (tak po prostu). Co myślicie?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
myślę, że spokojnie możesz już zamówić. w końcu to kaktusiki, to tak szybko nie padną.

sama też to chciałam, a potem pomyślałam, że połowa gości mi nie zabierze tego ze stołu i będę mieć w domu cały parapet w 30 doniczkach więc zmieniłam na "spożywcze" podziękowania - myślę może o piernikach-serduszkach, może krówki.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 16:17   #358
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
To w moim powiecie jest 0.35 na 10 tys mieszkańców, a w powiecie, w którym będzie ślub i wesele 1,19.
Ogólnie mam jakieś dobre przeczucia, więc Ciri, szykuj się na wesele
Tańczyć będziemy raczej do Wodeckiego - Opowiadaj mi tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W ogóle dziękuję Ci za te słowa, bo mi jakoś tak poprawiły humor. Jak to miło od kogoś w końcu usłyszeć, że się uda i jest dobrej myśli, a nie ciągle dolowanie i "a jeśli"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 17:07   #359
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
My teoretycznie mieliśmy wybrana piosenkę na pierwszy taniec Suzi Quatro i Chris Norman-Stumbilin'in ja kocham tą piosenkę ale mojemu tz się odwidziala 🤦♀️🤦♀️🤦♀️ debatujemy też nad the dzieminians (niewiem czy dobrze napisałam) albo nad piosenka Tomka Karolaka - tylko bądź ona powiem wam tak do nas pasuje, każde słowo tej piosenki mi się podoba tylko jest mało taneczna ale pobujać się da a w dodatku chyba nie widziałam pary młodej tańczącej do niej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
The dziemians
Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
No i super Czerwiec jest piękny!



Trzymam kciuki żeby ten dzień był niezapomniany mimo trudności


My dopiero teraz organizujemy spotkania dla rodziców żeby się poznali... Jakoś wcześniej nie było możliwości przez pandemię. Okazało się że nasi ojcowie są tak zajęci że mamy tylko 3 terminy do wyboru przed ślubem żeby im pasowało I jeszcze musimy zgadać mamy razem, i moją mamę z tatą tż i mamę tż z moim tatą. Masakra z tymi porozwodzonymi rodzicami...

Odnośnie pierwszego tańca to my mamy Arianę z Bieberem "Stuck with you" lubimy obydwoje ten kawałek i jest taki lekki i pozytywny. Na weselu pewnie będą królować kawałki z '90, jesteśmy obydwoje wielkimi fanami
Ile myślenia i organizacji, no powiedzenia
Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
No to ja przedtem też tak sprawdzałam. W sumie nawet na którejś z trójmiejskich stron były info o moim powiecie, a teraz nie ma nigdzie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

No to jesteśmy powiatowymi sąsiadkami ja tczewski. Dziękuję za link zaraz lukne

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Ja tą stronkę sprawdzam codziennie i dopiero teraz zauważyłam że tam się rozwija 24 osoby. Na cały powiat to niby nie duzo

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Ja wejherowski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 18:22   #360
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
W ogóle dziękuję Ci za te słowa, bo mi jakoś tak poprawiły humor. Jak to miło od kogoś w końcu usłyszeć, że się uda i jest dobrej myśli, a nie ciągle dolowanie i "a jeśli"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, miałam chwilę zwątpienia, jak czytam tylko "od czerwca puszczą", "latem będzie można" itp., a PM kwietniowe i majowe i tak już łatwo nie mają, bo terminy gonią i emocje spore.
Ale wtedy ja wchodzę cała na biało i mówię, że się uda wbrew wątkowym przepowiedniom.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.