Randki przez Internet cz. 2 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-08-25, 16:34   #2761
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez lanolin Pokaż wiadomość
Uważam, że nie zaszkodzi spróbować ten jeden raz. A może i tym razem się uda? Może lepiej żałować tego, co się zrobiło, niż żałować tego, czego się nie zrobiło?

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------


Ja od swojego obecnego faceta usłyszałam "wyjdzie w praniu", chociaż oprócz czułości, przytulanek i nie rozpoczęcia jeszcze życia seksualnego (ale już jakieś mizianki pod prysznicem były) liczy się jeszcze z tym, co mówię, poznaje mnie ze swoimi znajomymi, opowiada mi o wszystkim. Plus widywanie się co 2 dni. Ja to "wyjdzie w praniu" interpretuję jako nie nastawianie się na związek, by się nie rozczarować.
optymistyczne założenie mnie tam doświadczenie nauczyło, że jak ktoś mówi, że nie wie czego chce, to najczęściej nie chce tego samego co ja, więc nie zawracam sobie głowy. poza tym cenię w ludziach zdecydowanie, więc takie "eee, ja to nie wiem czego chcę od życia" momentalnie mnie zniechęcają.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-25, 16:45   #2762
DoPa_MiNa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 67
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

A ja wam powiem, że nie jestem za tym, żeby zaczynać z grubej rury "CHCĘ ZWIĄZKU", bo wtedy podświadomie nakładamy na siebie i tą osobę presję, ze my mamy jakieś oczekiwania, że nie możemy się rozczarować, to, tamto. Jak mi ktoś pisze, że 'zobaczymy co wyniknie z naszej relacji' to ja to rozumiem, ze ta osoba mnie zwyczajnie nie zna i nie wie czy coś będzie chciała ze mną zbudować poważnego. Czepiać się można o takie teksty po kilku randkach (wtedy już trzeba się określić, w którą stronę idziemy), a nie przy pierwszej rozmowie na portalu z jakimś randomowym typem czy randomową laską.
DoPa_MiNa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-25, 16:46   #2763
lanolin
Raczkowanie
 
Avatar lanolin
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 97
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;88871235]optymistyczne założenie mnie tam doświadczenie nauczyło, że jak ktoś mówi, że nie wie czego chce, to najczęściej nie chce tego samego co ja, więc nie zawracam sobie głowy. poza tym cenię w ludziach zdecydowanie, więc takie "eee, ja to nie wiem czego chcę od życia" momentalnie mnie zniechęcają.[/QUOTE]
mimo mojej wiecznie posępnęj miny, braku przebojowości, jestem jednak w głębi duszy optymistką któraś z wizażanek napisała, że nie mówiła, że chce związku, by nie odstraszyć i/lub nie wprawić w poczucie osaczenia. Z mojego punktu widzenia, coś w tym jednak musi być. Ostatnio jakiś koleś do mnie zarywał, mimo, że wiedział, że jestem zajęta, to napisał "szukam żony". To nie to, że ją zgubił po drodze, tylko z gadki wynikło, że zabujał się we mnie, chociaż tylko chwilę popisał i spojrzał na moje profilowe wtedy poczułam się osaczona, jak to przeczytałam i przestałam odpisywać na jego wiadomości.

Btw. przypomniało mi się jeszcze coś: ostatnio ze znajomych mojego faceta spytał się, czy jesteśmy razem. Mój facet pewnie odpowiedział, że jesteśmy
lanolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-25, 18:11   #2764
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez lanolin Pokaż wiadomość
mimo mojej wiecznie posępnęj miny, braku przebojowości, jestem jednak w głębi duszy optymistką któraś z wizażanek napisała, że nie mówiła, że chce związku, by nie odstraszyć i/lub nie wprawić w poczucie osaczenia. Z mojego punktu widzenia, coś w tym jednak musi być. Ostatnio jakiś koleś do mnie zarywał, mimo, że wiedział, że jestem zajęta, to napisał "szukam żony". To nie to, że ją zgubił po drodze, tylko z gadki wynikło, że zabujał się we mnie, chociaż tylko chwilę popisał i spojrzał na moje profilowe wtedy poczułam się osaczona, jak to przeczytałam i przestałam odpisywać na jego wiadomości.

Btw. przypomniało mi się jeszcze coś: ostatnio ze znajomych mojego faceta spytał się, czy jesteśmy razem. Mój facet pewnie odpowiedział, że jesteśmy
Nie mogłabym cały czas sie zastanawiać,czy jesteśmy para czy tylko znajomymi,jak on widzi nasz związek. Nie jesteś ciekawa ci Twoj facet mysli na ten temat?

Jak sie piszę,że szuka sie kogos do poważnego związku,to nie znaczy,że sie rzuci na pierwsz lepszą napotkana osobę
Po to jest właśnie randkowanie żeby znaleźć swoją połówkę. I dobrze jest jak 2 osoba deklaruje to samo,wtedy są wspólne cele,ale nie koniecznie musimy je razem realizować jak nie zaikrzy,to sie mówi trudno i szuka się dalej.
Jak sie traktuję randkę zbyt poważnie,to zamiast fanu ma się wrażenie,że jest to przykry obowiązek i atmosfera wtedy jest sztuczna i spotkanie nieudane.
Nie trzeba mieć jakich wygorowanych oczekiwań i wtedy można miło sie zaskoczyć.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-25, 18:32   #2765
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=6f270d4e8c6dcf778f6b7ea a339056f9e260a162_657a458 271287;88871066]Dzisiaj przez internet pracujemy i uczymy się, komunikujemy się z przyjaciółmi i rodziną, szukamy informacji i rozrywki, robimy zakupy. Dlaczego randki miałaby pozostać jakimś dziewiczym obszarem? Ludzie w sieci to naprawdę ci sami, których spotykamy w "realu".



Względnie łatwo, nawet przy bardzo rozważnym wyborze Ja mam pozytywne doświadczenia.[/QUOTE]
Nie robię wszystkiego przez internet.
Chodzi mi o sposób poznawania i rozwijania znajomości. Napisałam nienaturalne a nie dziwaczne, nie bardzo wiem czemu ma służyć dyskusja z czymś, czego nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Magrru
Czas edycji: 2021-08-25 o 18:38
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-25, 18:50   #2766
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Magrru Pokaż wiadomość
Nie robię wszystkiego przez internet.
Chodzi mi o sposób poznawania i rozwijania znajomości. Napisałam nienaturalne a nie dziwaczne, nie bardzo wiem czemu ma służyć dyskusja z czymś, czego nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy ja wiem czy obecnie to takie nienaturalne? Duzo latwiej nawiazac rozmowe (patrz nawet tu na forum) niz z osoba poznana wylacznie w realu. Czasy sie zmieniaja, niestety albo stety 🤷☠♀️ mam wrazenie ze w realu jest teraz mniej naturalnie, bo zagadasz do kogos (nie mowie tu teraz o randkowaniu, tylko ogolnie, dziewczyna di dziewczyny, fscet do faceta, facet do dziewczyny) i nie wiesz czy za samo to, ze sie ktoa odezwie nie dostanie w morde albo co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-25, 18:58   #2767
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy obecnie to takie nienaturalne? Duzo latwiej nawiazac rozmowe (patrz nawet tu na forum) niz z osoba poznana wylacznie w realu. Czasy sie zmieniaja, niestety albo stety 🤷♀️ mam wrazenie ze w realu jest teraz mniej naturalnie, bo zagadasz do kogos (nie mowie tu teraz o randkowaniu, tylko ogolnie, dziewczyna di dziewczyny, fscet do faceta, facet do dziewczyny) i nie wiesz czy za samo to, ze sie ktoa odezwie nie dostanie w morde albo co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No za proponowanie szybkiego numerku ni z tego ni z owego,to i owszem,była by taka opcja dostać z liscia.
W internetach kazdy czuje sie anonimowo i bez krepacji takie coś proponuje,chociaż stoi jak byk,ze nie interesują sexy pod żadną postacią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-25, 18:59   #2768
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy obecnie to takie nienaturalne? Duzo latwiej nawiazac rozmowe (patrz nawet tu na forum) niz z osoba poznana wylacznie w realu. Czasy sie zmieniaja, niestety albo stety 🤷♀️ mam wrazenie ze w realu jest teraz mniej naturalnie, bo zagadasz do kogos (nie mowie tu teraz o randkowaniu, tylko ogolnie, dziewczyna di dziewczyny, fscet do faceta, facet do dziewczyny) i nie wiesz czy za samo to, ze sie ktoa odezwie nie dostanie w morde albo co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi łatwiej zacząć i kontynuować rozmowę z przypadkową osobą w realu niż przez internet. Jak chodziłam z psem to w ogóle ale bez psa też. W necie próbuję i w ogóle nic się nie klei. Jak ktoś zaczyna od deklaracji o poważnym związku to w ogóle mnie przeraża i odstrasza. Może takie te moje dziesiątki matchy z portali, czy ja tam nie umiem w internet? Na portalach dłuższy kontakt został mi tylko z przypadkowo tam spotkanymi wcześniejszymi znajomymi. Nowe znajomości to jakiś kosmos

W międzyczasie. Nie przechodzę z appek na inne appki, zwłaszcza WhatsApp ale też FB i insta. Ciężko po spotkaniu blokować jak dalej piszą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-25, 19:39   #2769
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez lanolin Pokaż wiadomość
Btw. przypomniało mi się jeszcze coś: ostatnio ze znajomych mojego faceta spytał się, czy jesteśmy razem. Mój facet pewnie odpowiedział, że jesteśmy
No, ale że co w tym dziwnego/niezwykłego? Skoro jesteście razem, to co innego miał odpowiedzieć?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88871060]Dobra. Do związku znaleźć trudno, to już wiemy. A do seksu (tylko seksu)? Jak wasze doświadczenia w tym temacie?[/QUOTE]Dla mnie do seksu też wcale nie jest łatwo znaleźć. To znaczy wyjaśnię, że gdybym ja miała się zdecydować tylko na seks, to musiałoby to być pod wpływem jakiejś fajnej rozmowy pełnej iskier, a nie na dzień dobry w drugim zdaniu pytanie o ulubiona pozycję A właśnie tego typu zagadywań o seks dostaje najwięcej i mi to nie odpowiada, kojarzy mi się z zamawianiem pizzy na dowóz W sumie to chyba tylko jedną rozmowę na portalu miałam w takim klimacie, jaki by mnie interesował, ale facet przestał się odzywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-25, 20:08   #2770
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 372
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Magrru Pokaż wiadomość
Nie robię wszystkiego przez internet.
Chodzi mi o sposób poznawania i rozwijania znajomości. Napisałam nienaturalne a nie dziwaczne, nie bardzo wiem czemu ma służyć dyskusja z czymś, czego nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przepraszam, zabrzmiało faktycznie trochę jakbym Cię atakowała, a nie było to moją intencją. Chciałam raczej zwrócić uwagę, że te 2 światy się dziś tak mocno przenikają, że oddzielanie ich wydaje mi się niezasadne, natomiast rozumiem, że masz inne odczucia. Ja z kolei odbieram jako nienaturalne (a nawet dziwne ) zagadywanie przypadkowych ludzi w realu - na Tinderze jednak jesteśmy wszyscy w celu zawarcia jakiejś znajomości i jest wstępna intencja dialogu z obu stron (wyrażona poprzez danie w prawo), na ulicy nie wiadomo, czy ktoś w ogóle ma ochotę na pogawędkę.
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-25, 20:16   #2771
lanolin
Raczkowanie
 
Avatar lanolin
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 97
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Nie mogłabym cały czas sie zastanawiać,czy jesteśmy para czy tylko znajomymi,jak on widzi nasz związek. Nie jesteś ciekawa ci Twoj facet mysli na ten temat?

Jak sie piszę,że szuka sie kogos do poważnego związku,to nie znaczy,że sie rzuci na pierwsz lepszą napotkana osobę
Po to jest właśnie randkowanie żeby znaleźć swoją połówkę. I dobrze jest jak 2 osoba deklaruje to samo,wtedy są wspólne cele,ale nie koniecznie musimy je razem realizować jak nie zaikrzy,to sie mówi trudno i szuka się dalej.
Jak sie traktuję randkę zbyt poważnie,to zamiast fanu ma się wrażenie,że jest to przykry obowiązek i atmosfera wtedy jest sztuczna i spotkanie nieudane.
Nie trzeba mieć jakich wygorowanych oczekiwań i wtedy można miło sie zaskoczyć.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, jestem. Zastanawiam się jedynie, czy znowu nie usłyszę tego samego. Jak pisałam dobrych kilka postów temu, na pytanie czy chcę mieć chłopaka, odpowiedziałam, że "możemy spróbować". Nie mniej jednak skoro odpowiedział kumplowi bez wahania, że jesteśmy razem, to jednak coś tam na rzeczy jest. I nie powiem, zrobiło mi się miło.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
No, ale że co w tym dziwnego/niezwykłego? Skoro jesteście razem, to co innego miał odpowiedzieć?
To był dopisek do poprzedniego posta. Ja zwracam uwagę na takie rzeczy, po tym, jak kiedyś byłam z gościem (poznanym w necie, a jakże), który na pytanie jakiś ludzi, czy jest moim chłopakiem, to powiedział, że jest moim "kolegą".
lanolin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-25, 20:53   #2772
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Spotkałam się z facetem z Tindera. Byliśmy na pizzy i piwie. Całkiem sympatycznie się rozmawiało, do czasu aż zaproponował, żebym przyszła do niego do domu i oczywiście mogę zostać na noc
Podziękowałam i powiedziałam, że jednak wrócę do domu. Widać było rozczarowanie na twarzy, ale powiedział, że skoro nie chcę to ok. Wróciłam do domu o 19 i oczywiście cisza. Oczywiście mówił, że szuka tylko poważnej relacji.

Edytowane przez kasia5266
Czas edycji: 2021-08-25 o 20:54
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-25, 21:16   #2773
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=6f270d4e8c6dcf778f6b7ea a339056f9e260a162_657a458 271287;88871517]Przepraszam, zabrzmiało faktycznie trochę jakbym Cię atakowała, a nie było to moją intencją. Chciałam raczej zwrócić uwagę, że te 2 światy się dziś tak mocno przenikają, że oddzielanie ich wydaje mi się niezasadne, natomiast rozumiem, że masz inne odczucia. Ja z kolei odbieram jako nienaturalne (a nawet dziwne ) zagadywanie przypadkowych ludzi w realu - na Tinderze jednak jesteśmy wszyscy w celu zawarcia jakiejś znajomości i jest wstępna intencja dialogu z obu stron (wyrażona poprzez danie w prawo), na ulicy nie wiadomo, czy ktoś w ogóle ma ochotę na pogawędkę.[/QUOTE]Na ulicy nie, ale na domówce, na spotkaniu pasjonatów czegoś, na pikniku tematycznym... Itd, już tak.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-25, 21:42   #2774
Hairlooser
Raczkowanie
 
Avatar Hairlooser
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Czy ktoś z Was wyszedł dzisiaj wieczór na spacer? Właśnie wróciłem, nie wiem czy tylko w mojej okolicy, ale pachniało.. morzem! Tak rześko, chłodno aż przypomniały się spacery plażowe z dawną wakacyjną miłością..Ajej! Czasem spacer w samotności, w ciszy > spotkanie z Tinderellą

Edytowane przez Hairlooser
Czas edycji: 2021-08-25 o 21:46
Hairlooser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-25, 22:46   #2775
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hairlooser Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was wyszedł dzisiaj wieczór na spacer? Właśnie wróciłem, nie wiem czy tylko w mojej okolicy, ale pachniało.. morzem! Tak rześko, chłodno aż przypomniały się spacery plażowe z dawną wakacyjną miłością..Ajej! Czasem spacer w samotności, w ciszy > spotkanie z Tinderellą
Romantyczny wpis. Ja byłam na spacerze z synkiem i TŻ. Krótkim, ale fajnym. Lubię chodzić. Nie nadaję się na fitness, czy do ćwiczeń siłowych. Chodzenie, czy taniec - tak!

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Spotkałam się z facetem z Tindera. Byliśmy na pizzy i piwie. Całkiem sympatycznie się rozmawiało, do czasu aż zaproponował, żebym przyszła do niego do domu i oczywiście mogę zostać na noc
Podziękowałam i powiedziałam, że jednak wrócę do domu. Widać było rozczarowanie na twarzy, ale powiedział, że skoro nie chcę to ok. Wróciłam do domu o 19 i oczywiście cisza. Oczywiście mówił, że szuka tylko poważnej relacji.
Niepoważny jakiś. Powinien napisać szczerze, że szuka różnych rzeczy. Nie marnowałabyś czasu. Współczuję.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 00:28   #2776
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;88870784]
Cytat:
Napisane przez Magrru Pokaż wiadomość
Z ciekawości, dlaczego cię to przeraża? Chcieć związku nie oznacza przecież, że zakładam, że wejdę w związek od razu, jak się z kimś spotkam owszem, idę na randkę z nastawieniem, że nie wiem co z tego wyniknie, ale wiem, że docelowo chcę związku, a nie pakowania się w różne dziwne układy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Deklarowanie, że chce się związku to moim zdaniem tylko informacja, że nie interesują mnie seks układy i jeżeli ktoś chce się mną tylko bawić, to niech lepiej spada. Nie czuję przy tym żadnej presji. Nie będzie chemii - nigdy więcej się nie spotkamy, a jeżeli będzie - to będziemy randkować i zobaczymy. Musicie pamiętać, że Tinder został stworzony do tego, żeby szukać przygód, więc jeżeli tego nie szukacie, to warto to zaznaczyć, żeby potem nie płakać i nie zakładać wątków, że mu nie zależy. Naprawdę chciałabym to wiedzieć rok temu, zamiast słuchać tych wszystkich porad, że "deklarowanie, że chce się związku to desperacja" itd. Jeżeli też się nie nadajecie na te wszystkie nowoczesne układy, to chrońcie siebie i miejcie jakieś standardy.
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 07:43   #2777
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Spotkałam się z facetem z Tindera. Byliśmy na pizzy i piwie. Całkiem sympatycznie się rozmawiało, do czasu aż zaproponował, żebym przyszła do niego do domu i oczywiście mogę zostać na noc
Podziękowałam i powiedziałam, że jednak wrócę do domu. Widać było rozczarowanie na twarzy, ale powiedział, że skoro nie chcę to ok. Wróciłam do domu o 19 i oczywiście cisza. Oczywiście mówił, że szuka tylko poważnej relacji.
Masakra... Dla mnie takie gadanie jest bezczelne. Nie wiem, no ja bym nie potrafiła się tak zachować, że specjalnie mydlić oczy komuś, żeby tylko dostać swoje. Sumienie by mi nie pozwoliło i nie chciałabym, żeby ktoś tracił czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 07:52   #2778
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

To ja witam z trochę alternatywnej rzeczywistości Chciałam tylko jednego i nawet nie chciało mi się bawić w small talk


Wczoraj założyłam konto i spisałam się z jednym gościem. Napisałam wprost, ze lada moment wyjeżdżam za granice, ale chetnie milo spedze czas. No to w ogole, ze on chetnie mi ten czas umili bla bla bla. Spotkalismy sie w mojej okolicy (nawet specjalnie mieszkanie ogarnelam jakby cos!! ), łaziliśmy, gadaliśmy i mysle sobie - hm, fajny facet, zabawny, inteligentny, ale dobra nie po to tu przyszłam. Skończyło się tak, że gadalismy chyba przez 6 godzin i wyszło z tego totalne NIC. To był miły wieczór, ale nie o to chodziło. Mam wrażenie, że on był jednak troche nieśmiały, bo nawet jak próbował mnie objąć, czy coś to tak... no jakos wyczuwałam jego niepewność. Teraz doczytałam w jego profilu, że on to miłości szuka. Może akurat ten mówi prawdę?

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Spotkałam się z facetem z Tindera. Byliśmy na pizzy i piwie. Całkiem sympatycznie się rozmawiało, do czasu aż zaproponował, żebym przyszła do niego do domu i oczywiście mogę zostać na noc
Podziękowałam i powiedziałam, że jednak wrócę do domu. Widać było rozczarowanie na twarzy, ale powiedział, że skoro nie chcę to ok. Wróciłam do domu o 19 i oczywiście cisza. Oczywiście mówił, że szuka tylko poważnej relacji.
Ah, tinderowa klasyka
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 10:05   #2779
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 372
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Masakra... Dla mnie takie gadanie jest bezczelne. Nie wiem, no ja bym nie potrafiła się tak zachować, że specjalnie mydlić oczy komuś, żeby tylko dostać swoje. Sumienie by mi nie pozwoliło i nie chciałabym, żeby ktoś tracił czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. A jeśli nawet nie miałabym sumienia, to bałabym się na miejscu takich oszustów, że kobieta się przywiąże i będzie nękać wiadomościami. Mam wrażenie, że dzisiaj znalezienie dziewczyny zainteresowanej przygodą nie jest problemem, więc nie ma konieczności uciekania się do kłamstwa, żeby zaspokoić swoje potrzeby w tym zakresie. Krótko mówiąc, zwodzenie ludzi nie wydaje mi się ani moralne, ani racjonalne.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88871849]To ja witam z trochę alternatywnej rzeczywistości Chciałam tylko jednego i nawet nie chciało mi się bawić w small talk


Wczoraj założyłam konto i spisałam się z jednym gościem. Napisałam wprost, ze lada moment wyjeżdżam za granice, ale chetnie milo spedze czas. No to w ogole, ze on chetnie mi ten czas umili bla bla bla. Spotkalismy sie w mojej okolicy (nawet specjalnie mieszkanie ogarnelam jakby cos!! ), łaziliśmy, gadaliśmy i mysle sobie - hm, fajny facet, zabawny, inteligentny, ale dobra nie po to tu przyszłam. Skończyło się tak, że gadalismy chyba przez 6 godzin i wyszło z tego totalne NIC. To był miły wieczór, ale nie o to chodziło. Mam wrażenie, że on był jednak troche nieśmiały, bo nawet jak próbował mnie objąć, czy coś to tak... no jakos wyczuwałam jego niepewność. Teraz doczytałam w jego profilu, że on to miłości szuka. Może akurat ten mówi prawdę? [COLOR="Silver"]
[/QUOTE]

Może czekał na ośmielenie z Twojej strony? Miałam kiedyś podobną randkę - wydawało się, że spotkaliśmy się w konkretnym celu, ale sytuacja się nie rozwijała i pomyślałam, że nie przypadłam facetowi do gustu i skończy się na rozmowie. Okazało się, że on jest nieśmiały i czekał na mój zdecydowany ruch. Mnie ta sytuacja nauczyła właśnie większej śmiałości w komunikowaniu swoich oczekiwań.

Edytowane przez 6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287
Czas edycji: 2021-08-26 o 10:07
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-26, 10:12   #2780
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Ja bardzo konkretnie przedstawiłam swoje oczekiwania, ale mam wrażenie, że po prostu przegadaliśmy moment, kiedy trzeba było po prostu pójść do łóżka i się zamknąć


Ale no nic. Dzisiaj mam chyba kolejne spotkanie, chociaż tak leje, że nie chce mi się wychodzić.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 10:51   #2781
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

A zdarzyło się Wam randkować z kimś przez jakiś czas, potem seks i nagle druga strona daje nura i znika?
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 10:52   #2782
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
A zdarzyło się Wam randkować z kimś przez jakiś czas, potem seks i nagle druga strona daje nura i znika?
No elo
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 10:59   #2783
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
A zdarzyło się Wam randkować z kimś przez jakiś czas, potem seks i nagle druga strona daje nura i znika?

Yhy. Miałam tą "przyjemność". Niby nie było tragedii, bo aż tak dobrze się nie znaliśmy żeby to była miłość, ale czułam się dziwnie. Stąd wiem, że to nie dla mnie.
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 11:06   #2784
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
A zdarzyło się Wam randkować z kimś przez jakiś czas, potem seks i nagle druga strona daje nura i znika?
Tak. Moje znajome również.

Po jakim czasie "najbezpieczniej" iść do łóżka żeby tego uniknąć? Wiem że nie ma żadnych ram czasowych ale chociaż jakieś wskazówki....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 11:12   #2785
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
A zdarzyło się Wam randkować z kimś przez jakiś czas, potem seks i nagle druga strona daje nura i znika?
Może nie, że znikanie, ale wyraźne wyhamowywanie skonsumowanej znajomości i nagle przejście od "och, musimy się spotkac" do "cóż, może znajdę czas".

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Tak. Moje znajome również.

Po jakim czasie "najbezpieczniej" iść do łóżka żeby tego uniknąć? Wiem że nie ma żadnych ram czasowych ale chociaż jakieś wskazówki....
Nie ma bezpiecznego czasu, bo seks może być nieudany na tyle, że nawet kilkumiesięczna znajomość się posypie. Jak facet jest fajny i normalny i szczerze mu się spodobasz, to nagle nie zniknie, tylko pogada, wyjaśni. Ale jak to rozpoznać, że to fajny facet? Heh. Intuicja?

Natomiast jeżeli seks miesza Ci w głowie, rodzi przywiązanie i miałabyś być potem rozczarowana, to na pewno nie na pierwszej, czy drugiej randce. Po prostu abyś nie czuła się wykorzystana.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-08-26 o 11:14
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 11:13   #2786
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Może nie, że znikanie, ale wyraźne wyhamowywanie skonsumowanej znajomości i nagle przejście od "och, musimy się spotkac" do "cóż, może znajdę czas".

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------



Nie ma bezpiecznego czasu. Jak facet jest fajny i normalny i szczerze mu się spodobasz, to nagle nie zniknie. Ale jak to rozpoznać? Heh.

Natomiast jeżeli seks miesza Ci w głowie, rodzi przywiązanie i miałabyś być potem rozczarowana, to na pewno nie na pierwszej, czy drugiej randce. Po prostu abyś nie czuła się wykorzystana.

4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 11:14   #2787
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
A zdarzyło się Wam randkować z kimś przez jakiś czas, potem seks i nagle druga strona daje nura i znika?
Nie, ale zdarzyło mi się, że gdy poszłam z facetem do łóżka to on coraz mniej się angażował, więc na jedno wychodzi.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 11:20   #2788
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Ale i mi zdarzyło się "uciec", gdy już dostałam, co chciałam albo gdy facet był w łóżku po prostu słaby. No ale ja raczej nigdy nikomu nie robiłam nadziei na związek
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 11:20   #2789
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 372
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Tak. Moje znajome również.

Po jakim czasie "najbezpieczniej" iść do łóżka żeby tego uniknąć? Wiem że nie ma żadnych ram czasowych ale chociaż jakieś wskazówki....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jestem przekonana, że jest jakiś sposób, żeby tego uniknąć, ogólnie nie wydaje mi się, żeby takiej kalkulacje miały sens. Nie spotkała mnie sytuacja, że było ileś tam randek, potem seks i ochłodzenie znajomości ze strony faceta. Mam wrażenie, że tempo łóżkowe nie miało znaczenia w żadnej z moich relacji. Zresztą nie chciałabym być z facetem, dla którego to jest ważne. Ale jestem z tych, które nie przywiązują się przez seks i nie czują się "stratne" jak był seks, a nic nie wyszło.
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 11:25   #2790
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88872211]Ale i mi zdarzyło się "uciec", gdy już dostałam, co chciałam albo gdy facet był w łóżku po prostu słaby. No ale ja raczej nigdy nikomu nie robiłam nadziei na związek [/QUOTE]

Mi zdarzyło się uciec jeszcze przed seksem, bo zauważyłam, że facet ma po prostu wulgarne podejście do tego. Sposób w jaki "uwodził" raczej odrzucał niż zachęcał. Stąd jakikolwiek romans a tym bardziej związek nie wchodziłby w grę
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-27 19:22:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.