Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-26, 15:51   #1
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189

Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+


Cześć dziewczynki. Postanowiłam założyć wątek bo nie udało mi sie znalesc podobnego tematu. Są chętne kobitki żeby rozwinąć temat do pogaduszek?
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 08:21   #2
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej, ja może jeszcze nie 35+ ale za chwilę bo właściwie w tym roku też myślałam o założeniu takiego wątku. Panowanie ciąży i 35+ właśnie troszkę mnie dołuje... Fajnie wiedziec że jest nas więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 09:22   #3
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej mi też w tym roku 35 stuknie, ciąży już nie planuję bo aktualnie w niej jestem , dopiero początek 10 tydzień, ale chętnie się przyłączę do wątku jeśli mnie przyjmiecie
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 12:11   #4
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Marianna no jasne na kiedy termin? I czy to pierwsza ciąża?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 15:52   #5
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Marianna no jasne na kiedy termin? I czy to pierwsza ciąża?
Dziękuje termin mam na 26.08 , to moja trzecia ciąża , mam 4,5 letnią córkę

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Triss, Beellina może napiszecie coś o sobie ?
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 23:02   #6
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Super że wątek sie rozkręca..oby tak dalej i oby nas więcej.

Ja mam juz synka 7 lat. I teraz postanowilismy powalczyć o drugie szczęście.

Wogole jestem.pierwszy raz na takowym.forum i cieżko mi.sie tu.ogarnąc..

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

@marianna GRATULACJE! I duzo zdrówka i sił
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 08:28   #7
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Beellina dziękuję
Forum wciąga , mi ono bardzo pomogło po stracie, dowiedziałam się że nie jestem sama z takim problemem i otrzymałam ogromne wsparcie.

Mi się właśnie córka rozchorowała, wczoraj była w przedszkolu i było wszystko ok a w nocy dostała temperaturę, także siedzimy w domu, mam nadzieję że nic poważnego się z tego nie wykluje, aczkolwiek już zaczyna kaszleć. Kiepsko nam się rok zaczął pod względem chorobowym córki, dopiero 4 dni była w tym roku w przedszkolu, mam nadzieję że się wychoruje na początku roku a później będzie lepiej.

Miłego dnia dziewczyny
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-01, 09:45   #8
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cześć i dzień dobry 😊😊

No tak, zawsze to lepiej wygadac sie komuś daje to siłę i wsparcie, oby tutaj u nas było milo i bysmy sobie tu milą atmosfere wytworzyly.



Ojjjj te wirusy! Teraz taki straszny okres. Mój synek tez w tamtym tygodniu przyniosl takiego wirusa giganta że poszło taśmowo i przeszlismy wszyscy, nawet musialam isc na l4 i wlasnie najgorszy był i jest kaszel, ale ratowalismy sie inhalacjami.

My kończymy tydzień ferii. Co to za ferie jak śniegu brak, ale dzis planujemy ruszyc do kina.



Dużo zdrówka dla was! 😘
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 09:50   #9
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Ja mam już synka 1,5 roku. Też staramy się o drugie też jedna strata za nami. Ale nie ma co się poddawać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 10:09   #10
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Oczywiście. My kobiety jesteśmy silne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Założyłam pierwszy raz konto na forum staraczkowym. Przeglądam to forum i taaaaak dużo tych wątków że aż nie wiedziałam że takie cos istnieje. Jakaś zacofana jestem haha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 10:17   #11
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Cześć i dzień dobry 😊😊

No tak, zawsze to lepiej wygadac sie komuś daje to siłę i wsparcie, oby tutaj u nas było milo i bysmy sobie tu milą atmosfere wytworzyly.



Ojjjj te wirusy! Teraz taki straszny okres. Mój synek tez w tamtym tygodniu przyniosl takiego wirusa giganta że poszło taśmowo i przeszlismy wszyscy, nawet musialam isc na l4 i wlasnie najgorszy był i jest kaszel, ale ratowalismy sie inhalacjami.

My kończymy tydzień ferii. Co to za ferie jak śniegu brak, ale dzis planujemy ruszyc do kina.



Dużo zdrówka dla was! 😘
U nas do ferii jeszcze dwa tygodnie, a śniegu na nas tyle, że ja tylko chodzę i marudzę żeby już zniknął, ale znając życie jak ferie przyjdą to już śniegu nie będzie.

Moja trzy tygodnie temu miała usuwany trzeci migdał i okropnie przeszła tą operację, a później dwa tygodnie dochodziła do siebie, jak już uwierzyłam że wszystko za nami to teraz to.

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ja mam już synka 1,5 roku. Też staramy się o drugie też jedna strata za nami. Ale nie ma co się poddawać
Oczywiście że nie można się poddawać , ja już mojemu doktorkowi marudziłam, że pesel mam taki zaawansowany że już napewno się nie uda, a on na to "bardzo ładny ma pani pesel" i miał rację pół roku po stracie się udało, na tą chwilę wszystko dobrze, za półtora tygodnia idę na badania prenatalne, trochę się boję, ale mam nadzieję że limit złych wiadomości wyczerpany i będzie wszystko dobrze.

Szybciutko się staracie o drugie, ja do 3 roku życia córki wogóle nie chciałam drugiego

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Założyłam pierwszy raz konto na forum staraczkowym. Przeglądam to forum i taaaaak dużo tych wątków że aż nie wiedziałam że takie cos istnieje. Jakaś zacofana jestem haha.
Wogóle dziewczyny zapraszam też na wątek staraczkowy : Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 12 , fajne dziewczyny .Oczywiście mam ogromną nadzieję że uda nam się utrzymać ten wątek
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-01, 15:53   #12
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Ale fajnie..ja tak kocham śnieg i zime, od 3 lat jest tego śniegu jak kotek napłakał. Bylismy teraz jeden dzień bliski w górach rzeczy synek.nacieszył sie pozjeżdzal troche z górki.

Ja też ostatnio byłam u swojego doktorka i mowie ze chcemy sie starać ale ten moj wiek..a on się popatrzył na mnie i sie zaczął śmiać i stwierdzil ze nie ma na co czekać i że to wspaniały wiek na dziecko.

Hmm dziekuje za zaproponowanie i dołaczenie do grupy. Z chęcią wejde.
Pozdrawiam dziewczynki. Czekam.wlasnie do kina na kogel mogel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 07:13   #13
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Beellina jak wrażenia po filmie ?
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 12:57   #14
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Film bardzo fajny. Polecam. Uwielbiam 2 pierwsze części i musiałam iść na tą.
A jak córka sie czuje?
U mnie dziś temperatura 10 na plusie i jak tu wypędzić te wirusy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 07:59   #15
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Film bardzo fajny. Polecam. Uwielbiam 2 pierwsze części i musiałam iść na tą.
A jak córka sie czuje?
U mnie dziś temperatura 10 na plusie i jak tu wypędzić te wirusy..
Ja jeszcze nie widziałam tego filmu, 2 pierwsze części też bardzo lubię. W internecie skrajne opinie na jego temat, ale kogo się nie pytam kto już widział ten pozytywnie się wypowiada.
Córka na ferie jedzie na 4 dni do dziadków, to może się z mężem wybierzemy do kina będzie jakaś rozrywka bo już nie pamiętam kiedy my gdzie sami we dwoje byliśmy.

Dziękuję z córką już lepiej, już nie gorączkuje, szybki wirus , niestety mnie zaraziła i od wczoraj boli mnie gardło, na szczęście nic poza tym więc mam nadzieję z samym bólem gardła szybko sobie poradzić.
Może jednak nie ominie jej bal, bo mi cały czas od piątku płacze że bal we wtorek ..

Miłego dnia
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 10:01   #16
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Ooo i mój synek od dziś będzie na feriach u dziadków. Nam niestety kończy sie urlop i od jutra do pracy.buuu...
Ale też chcemy sobie gdzieś sami wyjść, jakaś kolacja czy wypad gdzies na spokojne zakupy do galerii.
My juz po balu synek był ninja a córeczka kim bedzie?
Dobrze że wirus wypędzony! A tobie polecam płukanie gardła wodą z solą. Szybko pomaga.
U nas znowu zęby..i ból.. u syna 6 idą i od kilki dni coś narzeka że go boli i tak sie martwie.
Miłego dnia i ja życzę. U nas od rana pada, frajda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 16:53   #17
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

U nas ferie zaczynają się za tydzień, a dziś całkiem ciepło więc połowa śniegu zniknęła. Niedawno wróciliśmy ze spaceru, całkiem przyjemna pogoda.
Ninja fajne przebranie u nas do ostatniej chwili nie było wiadomo czy bal dojdzie do skutku, ponieważ 10.01 mała miała operację, a później siedziała dwa tygodnie w domu, a terminu balu nie było, więc bałam się że ją ominie dlatego nic nie organizowałam specjalnego żeby w razie co nie było jej przykro, także wyciągnęłam sukienkę z szafy, lekko przerobiłam, zrobię opaskę i może jakąś pelerynkę i będzie księżniczką

Już stałe zęby idą synkowi ? My z zębami mieliśmy luz prawie bezobjawowo wychodziły zobaczymy jak będzie ze stałymi.
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 17:58   #18
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Tak stałe. I tez odpukać z zębami nie było nigdy problemów a teraz te 6 dają znać o sobie i już nawet wizyte u dentysty na jutro zamówiłam bo brak apetytu przez to..ech.
Noo księżniczka-super, chyba każda dziewczynka chcę nią być dobrze ze udalo sie datowo ze moze córka uczestniczyć w balu.
My też bylismy na spacerze po obiedzie, prawdziwa aura zimowa. lubie taką pogodę, troche sie z synkiem powyglupialismy na sniegu a mąż zrobił synkowi szybką jazde na sankach.
A jak twoje zdrowie? I wogole jak sie czujesz w obecnym stanie? Ktory to tydzień? Ale fajnie.
Ja już tez marze o takowym stanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 09:12   #19
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Tak stałe. I tez odpukać z zębami nie było nigdy problemów a teraz te 6 dają znać o sobie i już nawet wizyte u dentysty na jutro zamówiłam bo brak apetytu przez to..ech.
Noo księżniczka-super, chyba każda dziewczynka chcę nią być dobrze ze udalo sie datowo ze moze córka uczestniczyć w balu.
My też bylismy na spacerze po obiedzie, prawdziwa aura zimowa. lubie taką pogodę, troche sie z synkiem powyglupialismy na sniegu a mąż zrobił synkowi szybką jazde na sankach.
A jak twoje zdrowie? I wogole jak sie czujesz w obecnym stanie? Ktory to tydzień? Ale fajnie.
Ja już tez marze o takowym stanie
U nas wczoraj bardziej wiosennie niż zimowo, + 10 , także córka na hulajnodze pojeździła .
U mnie dziś 11tydzień 1 dzień. Czuję się różnie, często pobolewa mnie brzuch i jestem zmęczona, ogólnie gorzej znoszę tą ciążę niż poprzednią ,w sumie dopadają mnie już dolegliwości które w poprzedniej ciąży miałam dopiero pod koniec, czyli anemia i ból kręgosłupa, nie wiem może jest to związane z moim wiekiem, w sumie już jestem 5 lat starsza . Ale nie narzekam na nic, wszystko zniosę aby tylko się wszystko dobrze skończyło a maleństwo było zdrowe. Bardzo bym chciała żeby moja córka miała rodzeństwo i nie była sama nie świecie.
Przeziębienie na szczęście mi już przeszło i ograniczyło się tylko do bólu gardła, dziękuję za radę z płukaniem, bardzo mi pomogło .

Za tydzień idę na badania prenatalne, z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej strony bardzo się boję.

Życzę Ci szybkiego spełnienia marzeń żebyś jak najszybciej mogła się cieszyć ciążą. A długo się już staracie o drugie dziecko ? My zaczęliśmy się starać 1 marcu 2018 roku, w maju się udało, niestety 2 lipca straciłam ciążę, później 2 miesiące przerwy i dopiero w grudniu się udało zaskoczyć, już byłam przybita całą sytuacją ponieważ o córkę nie musiałam się starać, postanowiliśmy że ją chcemy i była.

Jak powrót do pracy po urlopie ?

Edytowane przez Marianna48
Czas edycji: 2019-02-04 o 09:14
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-05, 09:21   #20
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Czesc kobietki moze i ja dolacze Ola w tym roku 35 i starania o dzieciatko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 13:46   #21
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Marianna trzymam mocno kciuki za prenatalne! Będzie dobrze.
Dziękuję bardzo! Oby sie marzenie spełniło szybciutko bo jestem niecierpliwa i zawsze chce na juz..i jak cos nie wychodzi to od razu chodze smutna i szybko załapuje dołki. Ale tfu tfu nie myślę nawet o tym, musze myśleć że bedzie dobrze.
My dopiero od nowego roku wyszlismy z postanowieniem o powiększeniu rodzinki.. jak sie mlody urodzil to ja nie chciałam przez dluzszy czas drugiego dziecka a pozniej ja naciskałam a mąż jakis byl niezdecydowany. Bolało mnie to strasznie ale przeczekalam ten ciężki czas i decyzja męża uskrzydliła mnie
Więc w styczniu przepadlo bo bylismy obydwoje dość przeziebieni, mąż na antybiotyku. Więc myślę luty miesiąc zakochanych będzie nasz
U nas synek tez był szybko..chcielismy i bach był..ale to było pare lat temu, teraz moze być cieżej..a może nie?!
Ojjjj powrót po urlopie straszny..nie umialam sie odnaleźć, a ja wróciłam do domu to byłam jak dętka..ale mąż zabrał mnie do restauracji na obiad i coś słodkiego żeby zapomnieć o zmęczeniu takze obiad pyszny i deser lodowo-owocowy postawił mnie na nogi a że synek u dziadków to milutko spędziliśmy jeszcze wieczór
A wasze córeczka kiedy do dziadków na ferie?
Nooo bo dzis bal ?! 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cześć alexxanlndra84.
Miło że dołączyłas do nas.
Od kiedy sie staracie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 15:28   #22
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Czesc kobietki moze i ja dolacze Ola w tym roku 35 i starania o dzieciatko
Hej witaj bardzo się cieszę że do nas dołączyłaś
Jak długo się już staracie ?

Beellina tak dziś bal, a w sumie już po, właśnie czekam aż Mała wróci z przedszkola to opowie wrażenia. Końcem końców stwierdziła że jest Wróżką Zębuszką miała na sobie różową balową sukienkę, na górze róże , na dole brokatowy tiul czyli to co małe dziewczynki lubią najbardziej. Do tego bladoróżowe rajstopy ,kolorowe skrzydła i różdżka dziecko szczęśliwe .

Z feriami się trochę pokomplikowało ponieważ mają jechać z córką siostry razem , i miał to być pierwszy tydzień ferii czyli od najbliższego poniedziałku, ale niestety tamta mała się rozchorowała więc czekamy do jutra jeśli jej się poprawi to od niedzieli, a jak nie to przesuwamy ferie o tydzień .

Fajną Ci mąż niespodziankę naszykował fajnie czasem się wyrwać bez dziecka i pójść na randkę, o związek trzeba dbać . I te lody

To życzę Wam żeby luty był szczęśliwy trzymam mocno kciuki

Edytowane przez Marianna48
Czas edycji: 2019-02-05 o 15:29
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 15:41   #23
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Marianna dziekuje za kciukasy. Przydadzą się
Uuuu to córka poszalala z tym strojem, fajna decyzja. Och pewnie czuła sie w tych tiulach jak prawdziwa księżniczka.
To teraz ferie odbębnić i będzie w pełni szczęśliwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 14:28   #24
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Co tam słychać @marianna48 i @alexxanlndra84 ? Jak wam dzień mija.
Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 22:17   #25
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej mnie wczoraj mocniej dopadło przeziębienie, siostra mi dała jakieś saszetki dla kobiet w ciąży, obrzydliwe w smaku ale o dziwo pomogły, także dziś już lepiej. Jakieś czarne myśli mnie odpadają w związku z tymi prenatalnymi w przyszłym tygodniu. I wróciły koszmary, wróciły bo na początku ciąży miałam okropne, zawsze kończyły się poronieniem. Tym razem śniło mi się że czuję ruchy dziecka, ale było to bardzo bolesne i tak intensywne że widziałam dziecko przez skórę, pojechałam do lekarza a on stwierdził że dziecko rozwija się w mojej nerce i ciążę trzeba natychmiast usunąć, no masakra te moje sny.
Już się nie mogę doczekać wiosny bo u nas tak szaro i ponuro, okropnie brrr.
Córka po balu przeszczesliwa i grali miłość w Zakopanem cały czas to powtarza od wczoraj a jutro w przedszkolu mają iluzioniste także też będą atrakcje.
Beellina a jak i Ciebie dzień minął? Już oswoilas się z pracą?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 09:24   #26
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Ojjj marianna..odganiaj z głowki takie czarne scenariusze! Trzeba myśleć pozytywnie. Wiem że mi łatwo pisać.. te sny w ciąży są straszne, też pamietam że miewalam często. Teraz odkąd sie staramy to juz mialam 2 sny z dzieckiem, chyba za dużo sie myśli o tym że glowa tak pracuje i stąd takie koszmary.
Napewno będzie dobrze, zobaczysz. Ja juz zaczynam trzymać kciuki za te badania
Ja dziś tez rano jak wyszlam to taki mrozik ciągnął ze od razu pomyślałam sobie o wiośnie że juz sie chce. Te dni będą inne.. radośniejsze jak słoneczko będzie. Jakieś spacerki dłuższe.
Super że na balu córka ma takie atrakcje, najważniejsze że dziecko szczęśliwe. U mojego syna mieli na balu minionki, animatorzy byli przebrani, ale coś kręcił nosem bo on juz przecież duży (7 lat) i minionki to nieeee. Haha. Ale tańczyli różne układy i z tego był zadowolony i mieli foto budke, to głupawke mieli wszyscy jak sie przebierali i zakładali te różne gadżety to zdjęć.
A mój dzień szybki. W pracy po urlopie to mija migiem dzień bo dużo spraw na raz, po pracy byłam na paznokciach.
A później poszlam do mamy. A tam pierogi na mnie czekały (kochammm) syn z moją mamą robili mmm...
A dziś cos nie moge sie dobudzic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-09, 07:06   #27
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Witam sie z rana. Meczy mnie @, brzuch boli. Miłej soboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-09, 07:35   #28
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Beellina to trzymam kciuki żeby to była ostatnia @ na najbliższe półtora roku za kilka dni do dzieła .
Mnie męczy kręgosłup, za tydzień mam wizytę i nadzieję że lekarz mi coś doradzi bo okropnie boli.
Wczoraj kupiłam sobie sukienkę w hm, luźną że będzie mogła rosnąć ze mną na co mąż stwierdził że ładny namiot i kupiłam jeszcze 4 pary rajstop grubych bo były w promocji 1+2 para za 2 zł także fajnie cenowo wyszło
Jeszcze muszę kupić spodnie bo moje mnie już cisną w brzuch a tak poza tym wszystkie spódnice i sukienki dobre więc jeszcze mam chwilę czasu na zakupy.
Dziś jedziemy szukać łóżka dla córki bo trzeba pokoj przystosować dla drugiego maluszka a na wieczór umówiłam się z koleżankami na pizzę i piwko one jeszcze nie wiedzą .
Dziś miałam głupi sen, ale przynajmniej śmieszny a nie straszny. Śniło mi się że urodziłam synka i powiedziałam jak będzie miał na imię po czym zapomniałam jak ma mieć a nikt nie chciał mi przypomnieć, zapomniałam też go karmić przez dwa dni i mąż mu zrobił kanapki z serem żółtym .
Alexxandra jesteś jeszcze z nami? Napisz coś o sobie
Beellina jakie plany na walentynki?
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-09, 11:51   #29
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Odpisze jutro dokładniej na wiadomość bo weekend mamy w górach zaplanowany juz wlasnie dojezdzamy. Takze udanego weekendu i pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 12:44   #30
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Jestem już cześć
Miałam cudowny weekend w górach, do Szklarskiej Poręby. Troszke pochodzilismy po górach, ale były piękne widoki że caly czas ogladam zdjecia i nacieszyc oko nie moge i tyle śniegu że syn wręcz nacieszyć się nie mógł.. pogoda też nam dopisała, plus górki zaliczone na sankach i jabłuszku, sama zjeżdżałam
Dzis ledwo siedze w pracy takiego mam małego leniuuszka w sobie. Byleby do końca pracy..
Haha ale miałaś sen, śmieszny, co to sie kiełbasi w głowie i tworzą takie dziwaczne sny.
Co do zakupów to chlopy sie nie znają lubie h&m i ciuchy dla dzieci. A ciążowe przyznam sie ze nie kupowalam. Bardzo lubiłam w ciąży chodzić w leginsach ciążowych i tunikach. Najbardziej wygodne i nic nie cisneło w brzuszek.
A jak tam łóżko kupione dla córeczki? Teraz remont przed wami. Uff.
Spotkanie z koleżankami udane? Juz wiedzą że będą ciociami?
No i jak kręgosłup?
Pozdrawiam i milusiego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-03 09:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.