tarczyca - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-20, 21:42   #61
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: tarczyca

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Maartus, czy ty kiedykolwiek mialas pobierana krew?! Przeciez to zwykle pobranie krwi, tylko na skierowaniu jest zaznaczone co innego.
ZARAZIC SIE CZYMS?!
Kobieto! Igly i strzykawki są jednorazowe! Skąd w ogole takie przekonanie?
Gdyby tak bylo to ja chyba ze szpitala powinnam wyjechać nogami do przodu.
Ja nie mam skierowania bo mi nie chciala dac. CZYLI SA JEDNORAZOWE I NIE MA MOZLIWOSCI ZARAZENIA SIE CZYMS? A W TAKIEJ ZWYKLEJ PRZYCHODNI ZDROWIA? BO JA MIESZKAM W TAKIM MALYM MIESCIE POD POZNANIEM.
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 21:51   #62
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: tarczyca

To jutro rano bym poszl na te pobieranie krwi . NIE MUSZE SIE MARTWIC ZE SIE CZYMS ZARAZE PRAWDA? pojde dla swietego spokoju , bo jakos mi to nie daje spokoju ciagle o tym mysle.i chce juz brac ten lek na migdalki i tez bez obaw.

Kolezance z mojej klasy cos sie stalo z oczami jakas alergia czy cos takiego i poszla do lekarza pierwszego kontaktu ktory zapisl ej akis lek , po czymmiala chyba jakie watpliwosci bo pszla do innego i sie okazalo ze cale szczescie ze ne brala go bo mogla od niego oslepnac. I jak tu teraz wierzyc lekarzom?!
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 22:05   #63
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: tarczyca

Maartus. To idz na badanie krwi, sprawdz poziom hormonow. Jeśli wszystko jest ok to zacznij brac ten lek na migdalki.

Jeśli będziesz widziala że pielegniarka nie zaklada rekawiczek (w co naprawde watpie), zwroc jej po prostu uwage. Jeśli ich nie zalozy masz pelne prawo isc do kierownika przychodni ze skargą.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 22:27   #64
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: tarczyca

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Maartus. To idz na badanie krwi, sprawdz poziom hormonow. Jeśli wszystko jest ok to zacznij brac ten lek na migdalki.

Jeśli będziesz widziala że pielegniarka nie zaklada rekawiczek (w co naprawde watpie), zwroc jej po prostu uwage. Jeśli ich nie zalozy masz pelne prawo isc do kierownika przychodni ze skargą.

aha a skad mam wiedziec ze bierze nowa czysta szczykawke?

Bedzie przy mnie otwierala opakowanie z nowa szczykawka?
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 22:33   #65
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: tarczyca

hmm a co wlasciwie ma wspolnego z tym czy zaklada rekawiczki czy nie? Dobrze ze mi o tym napisalas bo bym nie zwrocila pewnie na to uwage. Na co jeszcze mam zwrocic uwage, by wiedziec ze wszystko jest OK i tak jak nalezy? Chodzi mi zwlaszcza o te szczykawki.
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 22:35   #66
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: tarczyca

a moze jechac do szpitala w miescie obok?
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 22:40   #67
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: tarczyca

maartus, jedz gdzie chcesz, ale predzej sie jakiejs fobii nabawisz niz zarazisz czyms przez pobranie krwi.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-20, 22:50   #68
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: tarczyca

ok ale moze byc odpowiedziala na moje pytanie? prosze
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 23:18   #69
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: tarczyca

Na co jeszcze zwrócić uwage? Po prostu, jak sie tak panicznie boisz patrz sie pielegniarce na rece.
Czy do szpitala w miescie obok - obojetne wg mnie.
Uwierz mi, że te pytania sa dla mnie conajmniej dziwne.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 23:22   #70
kiciaKk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 56
Dot.: tarczyca

Witam ja studiuje na Akademii Medycznej mialam juz zajecia w szpitalu i laboratorium i powiem tak, że powinna przy Tobie je zmienić i wyjać igłe i strzykawkę jałową z opakowania oryginalnego... jeśli wejdziesz po pacjencie a tak się przeważnie zdarza że jest kolejka i jeden pacjent wchodzi za drugim i zobaczysz ze ma na sobie rekawiczki juz to popros o zmiane... ja zanim zaczelam studia poszlam na pobranie krwii... widzialam ze nie ma rekawiczek i ze ma uszykowana igle i strzykawke w rece ale nie pomyslalam by zwrocic uwage... raz miala juz rekawiczki po innym pacjencie... na to nie pozwol sama zobaczysz jak sie zachowa masz prawo poprosic dla wlasnego spokoju to kosztuje gorsze takie rekawiczki i strzykawka i igla bo kupuja hurtowo:P A dodam ze ja jutro rano tez ide na badanie poziomu hormonow... pozdrawiam napisz mi co Ci wyszlo
kiciaKk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 08:05   #71
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: tarczyca

Cytat:
Napisane przez kiciaKk Pokaż wiadomość
Witam ja studiuje na Akademii Medycznej mialam juz zajecia w szpitalu i laboratorium i powiem tak, że powinna przy Tobie je zmienić i wyjać igłe i strzykawkę jałową z opakowania oryginalnego... jeśli wejdziesz po pacjencie a tak się przeważnie zdarza że jest kolejka i jeden pacjent wchodzi za drugim i zobaczysz ze ma na sobie rekawiczki juz to popros o zmiane... ja zanim zaczelam studia poszlam na pobranie krwii... widzialam ze nie ma rekawiczek i ze ma uszykowana igle i strzykawke w rece ale nie pomyslalam by zwrocic uwage... raz miala juz rekawiczki po innym pacjencie... na to nie pozwol sama zobaczysz jak sie zachowa masz prawo poprosic dla wlasnego spokoju to kosztuje gorsze takie rekawiczki i strzykawka i igla bo kupuja hurtowo:P A dodam ze ja jutro rano tez ide na badanie poziomu hormonow... pozdrawiam napisz mi co Ci wyszlo
ok dzieki o to mi wlasnie chodzilo , dzieki uspokoilas mnie potem napisze jaki wynik
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-21, 09:24   #72
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: tarczyca

Wlasnie wrocilam do domu z osrodka zdrowia i nie mialam pobieranej krwi bo powiedziala mi ze wynik i tak bedzie po Swietach bo oni to wysylaja do szpitala w miescie obok i jutro raczej by nie byl. A poza tym lepiej bym byla na czczo.. A o tym to mi nie powiedzialyscie
A pielegniarka jak weszlam to miala na sobie rekawiczki ciekawe czy by zmienila ? Oczywiscie jakbym miala miec pobierana krew to by ej zwrocila wage i poprosila o zmiane
We wtorek po Swietach pojde i w czwartek powinien byc wynik
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 12:08   #73
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: tarczyca

Na czczo? Tylko na poziom TSH?
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 12:38   #74
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: tarczyca

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Na czczo? Tylko na poziom TSH?
no powiedziala ze lepiej by bylo , chociarz tak tez bym mogla miec pobierana krew
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 15:18   #75
kiciaKk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 56
Dot.: tarczyca

Ojej co ma poziom hormonow do poziomu cukru we krwii??:P Bo po to sie idzie naczczo - aby zbadac cukier hmmm dziwne mysle ze jej po prostu sie nie chcialo robic tego badania Do badania poziomu hormonow tak samo elektrolitow i nawet zwyklego badania krwii nie potrzeba byc naczczo tak tez myslalam ze juz sobie zrobily swieta hehe ja tez dzisiaj nie bylam na badaniu hehehe pozdrawiam
kiciaKk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 16:08   #76
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: tarczyca

Cytat:
Napisane przez kiciaKk Pokaż wiadomość
Ojej co ma poziom hormonow do poziomu cukru we krwii??:P Bo po to sie idzie naczczo - aby zbadac cukier hmmm dziwne mysle ze jej po prostu sie nie chcialo robic tego badania Do badania poziomu hormonow tak samo elektrolitow i nawet zwyklego badania krwii nie potrzeba byc naczczo tak tez myslalam ze juz sobie zrobily swieta hehe ja tez dzisiaj nie bylam na badaniu hehehe pozdrawiam
Nie.
Ona chciala mi zrobic te badanie, ale ja zasugerowalam jej ze przyjde po Swietach. Zreszta jutro pewnie mogloby nie byc jeszcze wynikow bo one sa wysylane do szpitala w mieście obok. Pani w rejestracji jak sie spytalam gdzie mam isc na te badanie to od razu spytala czy jestem na czczo a ja powiedzialam ze nie bo myslalam ze do tego nie trzeba byc. I spytala co dokladnie chce i poszla sie jakiejs babki spytac i ona powiedziala ze nie trzeba. Ale ja jak to ja spytalam pielegniarke potem jeszcze raz o to i powiedziala ze dobrze by bylo, ale zrobi mi pobierze ta krew jak juz przyszlam. Ale skoro wynikow mogloby na jutro nie byc to powiedzialam ze w takim razie przyjde po Swietach i wtedy juz bede na czczo.
Hmm... naprawde trzeba byc na czczo do tego?? Bo sie troche zdziwilam.
Skoro studiujesz na Akademi Medycznej to moglabys sie dla mnie tego dowiedziec jak to z tym jest ?
Bo potem jak przyjde na czczo to sie jeszcze okarze ze powinnam byc po posilku
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 16:13   #77
iza 28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: tarczyca

Fajnie,ze ktos mi odpowiedział na pytanie.
No nic,szkoda..............

Maartus-powiem jedno-jak ma Cie cos zabic,to rownie dobrze moze to byc szafka w kuchni,wiec nie przesadzaj.
Robisz sobie zarty,czy jak????
To normalny zabieg,nie boli,nie zagraza zyciu-poniewaz pielegniarki robia wszystko przy Tobie.Igly sa nowe,strzykawki rowniez,rekawiczki takze.
Ktoras z dziewczyn miala racje-bo popadniesz w fobie............

Do widzenia i WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
iza 28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 16:20   #78
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: tarczyca

Iza_28, nie obrażaj sie na nas. Ale po prostu niekoniecznie musimy wiedzieć wszystko. Mimo to postaram sie jakoś Ci odpowiedziec:


"Mam okropne skoki wagi-w dobe potrafilam przytyc 4 kilo-a uwierzcie mi,jem bardzo mało,praktycznie tylko obiad i to z mala coreczka na pol.Od wielkiego dzwonu zjem jakas kolacje,lub sniadanie.Raz przytylam w 2 dni 6 kilo-przy takim wlasnie jedzeniu.Na 3 dzien wszystko zlecialo."

To akurat wydaje mi sie niebywale.

"w sumie-objawy jak na niedoczynnosc,bo i potliwosc,drazliwosc itd.
Nie wiem juz sama.
Robilam testy na tarczyce-tsh wyszło mi 1,15 a poziom hormonow ft4 0,80 ng/dl,gdzie norma to 0,7 do 1,55 ng/dl."

A przeciwciała tarczycowe? USG? Może wyniki tych badan dalyby jakas odpowiedz?

"Co mi moze byc.
W mojej rodzinie,prawie wszystkie kobiety maja niedoczynnosc t.
Moja mama miala nadczynnosc,ale przeszla w niedoczynnosc."

Jedni lekarze mowia ze choroby tarczycy w rodzinie maja jakies znaczenie, inni ze nie.

"Czy moje wyniki cos oznaczaja?"
Z tego co tutaj napisalas wyniki wskazuja na to, ze nic ci nie jest.

"Dodam jeszcze,ze takie skoki wagowe i uczucie zimna,depresja... zaczynaja sie ok tygodnia po miesiaczce,co dziwi mnie jeszcze bardziej."

Bierzesz tabletki anty? Jeśli tak, idz do ginekologa i powiedz mu o tym. Jesli nie bierzesz to zbadaj pozostale hormony.

Martus :/ No krew mi sie gotuje:
DO BADANIA POZIOMU HORMONOW NIE TRZEBA BYC NA CZCZO!
Jeśli chcesz badz na czczo, jesli nie chcesz to nie badz.
Ja na badanie poziomu hormonow nigdy nie szlam na czczo.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 09:37   #79
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: tarczyca

Maartus jestem w szoku,że nadal nie zrobiłaś tych badań.Jeśli masz z tym problem poproś mamę,przyjaciołkę .Niech ktos idzie z Tobą.Mam wrażenie,że rzeczywiście robisz sobie żarty.Tyle serca ile dziewczyny włożyły w ten wątek,szkoda żeby poszło na marne.Sama skorzystałam a tych informacji.

Iza, śledzę ten wątek ale dawno tu nie zaglądałam i teraz przeczytałam Twój post.Nie spotkałam sie z czymś takim żeby w ciągu doby przytyć 4kg przy niejedzeniu
Tutaj zdecydowanie potrzebna jest konsultacja lekarska.A może to na tle nerwowym?

ZYCZE WAM DZIEWCZYNY ZDROWYCH I POGODNYCH SWIAT!!
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-22, 10:17   #80
iza 28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: tarczyca

Dzieki dziewczyny.
Nie obrazilam sie,ale zagladam tu codziennie i nic.
Jezeli chodzi o tabletki anty,to nie biore,poniewaz moj organizm jakos dziwnie je toleruje-a mianowicie-codziennie boli mnie brzuch,mialam kiedys problemy z pecherzykami na jajnikach,ale minelo.Poza tym chcemy z mezem 2 dzieciaczka,wiec anty odpadaja.

Przeciwciala tarczycy........
Musze najpierw sie dostac do lekarza,ale teraz sa tak zabiegani,ze nawet wizyty prywatne-to jak walka o ogien za czasow jaskiniowca.
Jak przybieram na wadze-to mam obrzeki na twarzy,jestem niemalze pewna,ze zatrzymuje mi sie woda,zreszta to ewidentnie widac,rece mam opuchniete itp.

Jezeli chodzi o nerwowosc-w sumie slyszalam,ze nerwica nie objawia sie wcale jakimis emocjami widocznymi-to raczej srodkowy proces,ktorego nie zawsze jestesmy swiadome.
Nie wykluczam,ale skad ona? Nie wiem,jestem raczej spokojna osoba,ale nigdy nic nie wiadomo.

Kurde,musze isc koniecznie do lekarza,bo tak dalej byc nie moze.
Czuje sie zle.
Teraz juz wszystko spadlo-na 3 dzien,to mam wrazenie,jakby ktos mi wbil igle i cala woda,cale powietrze zlecialo i czuje sie ok.
Dziwne to..........

Jak mialam to za pierwszym razem,to poszlam do rodzinnego,ale on przepisal mi sterydy-nawet nie zalecajac zadnych badan krwi itp.
Oczywiscie nie bralam ich,bo takie rzeczy,to mysle,trzeba brac po zobaczeniu jakichkolwiek wynikow,a on nic.
Zmienilam lekarza naturalnie,ale teraz dostac sie do niego-istny koszmar.........

Dzieki za odpowiedz dziewczynu.Duzo zdrowka i WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.....
iza 28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 12:44   #81
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: tarczyca

[quote=nika672;3299012]Maartus jestem w szoku,że nadal nie zrobiłaś tych badań.Jeśli masz z tym problem poproś mamę,przyjaciołkę .Niech ktos idzie z Tobą.Mam wrażenie,że rzeczywiście robisz sobie żarty.Tyle serca ile dziewczyny włożyły w ten wątek,szkoda żeby poszło na marne.Sama skorzystałam a tych informacji.

Nie robie sobie zartow. Na te badanie chce isc tylko skoro dzis mogloby nie byc wyniku to chyba nie ma roznicy czy pojde we wtorek po Swietach? A zdziwilo mnie to z tym ze na czczo... I mi zalezy by wynik byl ja najdokladniejszy wiec jakby to czy jestem na czczo czy nie mialo byna to wplynac to wolalam jeszcze poczekac. Wkoncu to zadna przyjemnosc dawac sobie w zyle.
Dziewczyny to jak to z tym wkoncu jest ??
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 13:11   #82
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: tarczyca

Cytat:
Napisane przez kiciaKk Pokaż wiadomość
Ojej co ma poziom hormonow do poziomu cukru we krwii??:P Bo po to sie idzie naczczo - aby zbadac cukier hmmm dziwne mysle ze jej po prostu sie nie chcialo robic tego badania Do badania poziomu hormonow tak samo elektrolitow i nawet zwyklego badania krwii nie potrzeba byc naczczo tak tez myslalam ze juz sobie zrobily swieta hehe ja tez dzisiaj nie bylam na badaniu hehehe pozdrawiam

na morfologię z rozmazem trzeba być na czczo przynajmniej w moim szpitalui prolaktyna też na czczo....
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 13:24   #83
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: tarczyca

Cytat:
Napisane przez nika672 Pokaż wiadomość
Iza, śledzę ten wątek ale dawno tu nie zaglądałam i teraz przeczytałam Twój post.Nie spotkałam sie z czymś takim żeby w ciągu doby przytyć 4kg przy niejedzeniu
Tutaj zdecydowanie potrzebna jest konsultacja lekarska.A może to na tle nerwowym?


tak szybki przyrost wagi może być spowodowany zatrzymaniem wody w organizmie np przy b ciężkiej niewydolności nerek................
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 13:28   #84
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: tarczyca

"w sumie-objawy jak na niedoczynnosc,bo i potliwosc,drazliwosc itd.
Nie wiem juz sama.
Robilam testy na tarczyce-tsh wyszło mi 1,15 a poziom hormonow ft4 0,80 ng/dl,gdzie norma to 0,7 do 1,55 ng/dl."

dziewczyny potliwość i drażliwość to w nadczynności jest
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 21:09   #85
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: tarczyca

Wesołych Świat

Edytowane przez maartus
Czas edycji: 2006-12-26 o 12:59
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 09:55   #86
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: tarczyca

Cytat:
Napisane przez maartus Pokaż wiadomość
A jutro wogole osrodek zdrowia jest czynny? wkoncu jutro drugi dzien Swiąt. Moze pielegniarka sie pomylila
:conf used:
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 09:55   #87
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: tarczyca

Cytat:
Napisane przez maartus Pokaż wiadomość
A jutro wogole osrodek zdrowia jest czynny? wkoncu jutro drugi dzien Swiąt. Moze pielegniarka sie pomylila
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 13:19   #88
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: tarczyca

Wyniki sa dobre. Tylko teraz zapomnialam jak mialam brac ten lek na migdalki na ulotce pisze ze 3 razy dziennie od jednaj do trzech tabletek... kurde nie wiem teraz co robic ..?? a moje migdalki nie wygladaja ladnie i jest niewielka relacja ropna... Lek jest dostepny bez recepty wiec chyba by mi nie zaszkodzil. Pamietam tylko tyle ze mi powiedziala ze mam brac go dwa tygodnie pozniej dwa tyg przerwy i tak przez 3 miesiace. Lek nazywa sie Lymphomyosot.
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 23:54   #89
kiciaKk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 56
Dot.: tarczyca

Witam. ja tez wkoncu doszlam na badanie i moj wynik to 0.6 przy normie od 0,46 to sie kwalifikuje do nadczynnosci i musze sie zaczac leczyc bo mam jej straszne objawy:/ Niestety nie mialam jeszcze czasu isc do lekarza choc moje wyniki juz jeden lekarz widzial bo tata zaniosl i kazal sie zglosic jak najszybciej na leczenie ehhh... pozdrawiam
kiciaKk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 20:56   #90
Renji
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 15
Dot.: tarczyca

witam,
nie bardzo wiedzialam gdzie to umiescic wiec padlo na ten watek
chcialam Was poprsic o namiary do jakiegos dobrego i niedrogiego endokrynologa w Warszawie(cos czuje ze bede musiala sie udac do prywatnego,bo na zapisy w zozach nie ma juz terminu do konca roku...:/)
dzieki i pozdr
Renji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-08 22:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.