Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-10, 20:58   #61
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Do Angie144- po co mi to? Nie wydaje mi się, aby coś złego było w pytaniach zadawanych z czystej ciekawości. Wychodzę z założenia, że jesli komuś pytanie sie nie podoba-nie ma zadnego obowiązku na nie odpowiadać.
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 21:25   #62
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez paula78
gdyby tak bylo żadna nie podałaby ceny
powiedziałam większość, a większość chyba nie podała
moj nie ma duzego brylancika 004ct, a ceny i tak nikomu nie mówię, a gdyby kosztował 4 tys to chyba tym bardziej bym nie powiedziała
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 14:15   #63
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

a niby dlaczego, skoro ktoś pyta z czystej ciekawosci?
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 14:21   #64
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez justyskaa
a niby dlaczego, skoro ktoś pyta z czystej ciekawosci?
z ciekawości czego? Jak zamożny jest mój facet? Czy ile kosztują pierścionki?
co to kogo obchodzi? Cena pierścionka nie swiadczy o zamozności.
A pełen obraz cenowy mozna poznac u jubilera.
W niczym mi nie pomaga taka wiedza ile kosztuje czyjaś bizuteria, ani tez nie szkodzi. Po co mam komus o tym mówić?
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 14:25   #65
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

swoją droga to widze że większośc z nas to pierścionki z Apartu ma
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 14:43   #66
laleczka83
Raczkowanie
 
Avatar laleczka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 38
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez agatha_c
swoją droga to widze że większośc z nas to pierścionki z Apartu ma
Nie wiem, co reszta dziewczyn myśli o tym salonie, ale przyznam, ze obsługa w Częstochowskim salonie jest naprawdę profesjonalna.
Panie bardzo dobrze umnialy wytlumaczyc, co i jak, a zresztą z APARTU najbardziej mi sie podobał pierścionek i ceny korzystniejsze niz np. w KRUKU
__________________
"...Przyjażń wypływa z wielu żródeł, z których największym jest SZACUNEK!..."
laleczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 14:53   #67
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Mój pierścionek, upatrzony zresztą wcześniej, kosztował niecałe 200 zł. A dla mnie jest najpiękniejszym pierścionkiem świata - subtelny, z białego złota, z cyrkonią. Nie jest dla mnie ważne, że nie kosztował fortuny, bo dla mnie liczą się uczucia osoby wręczającej pierścionek, a nie zasobność portfela
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-11, 15:06   #68
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez laleczka83
Nie wiem, co reszta dziewczyn myśli o tym salonie, ale przyznam, ze obsługa w Częstochowskim salonie jest naprawdę profesjonalna.
Panie bardzo dobrze umnialy wytlumaczyc, co i jak, a zresztą z APARTU najbardziej mi sie podobał pierścionek i ceny korzystniejsze niz np. w KRUKU
nie byłam przy zakupie pierścionka ale przy wyborze obrączek naprawde super obsługa ... tak się akurat stało ze nie było w moim rozmiarze obrączki która mi sie spodobała, w ciągu dwóch dni sprowadzono ją i mogłam się wtedy zdecydować juz na konkretny model ... w Kruku pani pokazała mi wzory na duzych rozmiarach (głównie męskich) no i jak tu cokolwiek wybrać ?!!!
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 15:18   #69
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez enya
Do Tysiak7
Widzę że Twój pierścionek ma troszeczkę wystający kamień i mam pytanko..... czy nie zachaczasz nim wszystkiego?
wszystko kwestia czy jesteś przyzwyczajona do noszenia pierścionków, mnie on nie przeszkadza - jest odpowiednio wykończony. Jest ogólnie taka zasada jeśli nie chodzisz na codzień w biżuteri to będzie ci przeszkadzał nawet mały pierścionek Pozdrawiam
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 17:09   #70
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez kielk
Ostatnia rzecz, którą bym wygadał Agusi to cena pierścionka Wystarczy, że jak go zobaczyłem to wiedziałem, że się Jej spodoba (a wybredna to Ona jest...

Fcale nie jestem wybredna!!! Ale prawdą jest że w mój gust trafił, he he
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 00:07   #71
joanna26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 162
GG do joanna26
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

co za pytanie?a czy to ważne ile kosztował?liczą sie same zaręczyny i to że nasz TZ wyszukał cos dla nas od serca i nie ma to znaczenia za ile-a poza tym to chyba facet sam wybiera pierscionek i prosi o ręke-cała w tym przyjemnosc ze zareczyny to niespodzianka i sie nie wiem o tym-chłopak zaskakuje nas swoją inicjatywą-nie wyobrażam sobie planowania zaręczyn i wybierania pierscionka tak samo jak nie wyobrazam sobie jezdzenia z TZ po salonach i szukania sukienki slubnej-cala przyjemnosc w tym ze w dniu slubu wychodze do niego pieknie ubrana i on ma oniemieć na moj widok !!!!!!!!!!!
joanna26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-12, 17:31   #72
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez joanna26
a poza tym to chyba facet sam wybiera pierscionek i prosi o ręke-cała w tym przyjemnosc ze zareczyny to niespodzianka i sie nie wiem o tym-chłopak zaskakuje nas swoją inicjatywą-nie wyobrażam sobie planowania zaręczyn i wybierania pierscionka tak samo jak nie wyobrazam sobie jezdzenia z TZ po salonach i szukania sukienki slubnej-cala przyjemnosc w tym ze w dniu slubu wychodze do niego pieknie ubrana i on ma oniemieć na moj widok !!!!!!!!!!!
Zareczyny chyba nie sa utrzymywane w tajemnicy, bo zazwyczaj w obecności rodzicow. I chyba byłoby niezręcznie gdyby mama byla w kolach na głowie a tu zięć się zjawia z kwiatami
Pierscionek wybieralismy razem, bo fajnie było przymierzac, ogladać... zreszta jak cos kupujemy to zazwyczaj i tak radzimy się nawzajem. OŚWIADCZYNY byly totalnym zaskoczeniem, a zareczyny zaplanowane.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 23:11   #73
kairutek
Przyczajenie
 
Avatar kairutek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 16
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Hehee dobre pytanie.Nazeczony kupil mi pierscionek z bialego zlota z mnostwem kamieni(cyrkonii)ale niestety okazal sie za duzy,sama musialam go wymieniac i wtedy dowiedzialm sie jaka byla jego cena.397 zl.Niestety musialam zamienic go w Aparcie na inny, tanszy bo nie bylo odpowiedniego na moj palec.Dobralam jeszcze krzyzyk srebrny do tek kwoty.I jestem bardzo zadowolona.w Aparcie jest mila profesjonalna obsluga i nieziemskie swiatlo nad gablotami ze tak pieknie wszystko lsni!Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!Jestem nowa Przyjmiecie mnie?

Edytowane przez kairutek
Czas edycji: 2005-10-13 o 00:26
kairutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 05:58   #74
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez kairutek
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!Jestem nowa Przyjmiecie mnie?
jesli o mnie chodzi, to witam serdecznie na wizazu!!!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 09:25   #75
laleczka83
Raczkowanie
 
Avatar laleczka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 38
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

ja rowniez witam cie serdecznie Sama jestem poczatkujaca wizazystka
__________________
"...Przyjażń wypływa z wielu żródeł, z których największym jest SZACUNEK!..."
laleczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 15:52   #76
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez laleczka83
ja rowniez witam cie serdecznie Sama jestem poczatkujaca wizazystka
Wizażanką (a może i Wizażystką?).
Witamy
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 09:07   #77
laleczka83
Raczkowanie
 
Avatar laleczka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 38
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Zwał jak zwał, ważne, że każdy wie, o co chodzi
__________________
"...Przyjażń wypływa z wielu żródeł, z których największym jest SZACUNEK!..."
laleczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 09:34   #78
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Witam! Nie rozumiem tak wielkiego poruszenia o cene pierścionkow. Zauwazylam, ze o ich zbyt wysoką cene buntują sie te dziwaczyny, ktore dostaly stosunkowo tansze pierscionki. Uwazam, ze nie powinno sie oceniac ceny pierscionka jako za wysoka lub za niska, gdyz w koncu to nie od nas - kobiet zalezy, prawda? Moze kosztowac 10,000 zl a moze i 100 - nie krytykujcie innych, ze to przesada lub nie, bo to nie o to chodzi. A ze Wizazanka spytala z czystej ciekawosci, to mozna na to pytanie odpowiedziec lub nie, a nie sie oburzac i krytykowac. Pozrawiam

P.S. Przepraszam, ze nie uzywam polskich znakow, ale mam problemy z klawiatura.

Edytowane przez Queen
Czas edycji: 2005-10-14 o 09:39 Powód: problemy z klawiatura
Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 16:16   #79
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez Queen
Witam! Nie rozumiem tak wielkiego poruszenia o cene pierścionkow. Zauwazylam, ze o ich zbyt wysoką cene buntują sie te dziwaczyny, ktore dostaly stosunkowo tansze pierscionki.
moj nie był tani (to zalezy od portfela oczywiscie), a gdybym nie protestowała to byłby znacznie drozyszy. Czy buntuje się??? Chyba nie, raczej zastanawiam sie głosno PO CO mówic o cenie pierścionka, który podarował mi mój facet??

Cytat:
Napisane przez Queen
Moze kosztowac 10,000 zl a moze i 100 - nie krytykujcie innych, ze to przesada lub nie, bo to nie o to chodzi. A ze Wizazanka spytala z czystej ciekawosci, to mozna na to pytanie odpowiedziec lub nie, a nie sie oburzac i krytykowac. Pozrawiam
Jasne ze nie o to chodzi, mi tam jest egal ile kosztuje czyjś pierścionek-a zwłaszcza osoby której nie znam- ale co daje swiadomość posiadania pierścionka za 4 tys? I co daje opowiadanie o jego cenie?
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-15, 08:19   #80
laleczka83
Raczkowanie
 
Avatar laleczka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 38
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez Ela
...co daje swiadomość posiadania pierścionka za 4 tys? I co daje opowiadanie o jego cenie?
A co daje tobie wieczne dogryzanie????

Wydaje mi się ze ciągle pijesz do mojej osoby z ta cena pierścionka. Widze, ze bardzo ci przeszkadza jego cena.
Jesteś albo złośliwa albo po prostu zazdrosna, bo inaczej nie umiem sobie wytłumaczyć twoich komentarzy. Jako jedyna w tym temacie masz cięgle, jakies 'ale' do cen i pisania o tym, po co jest założony taki topic. Skoro tak cie ten temat denerwuje to, po co w nim zabierałaś glos?

Dla twojej informacji, nie pisze po to żeby, sie chwalić, bo chwalenie nie leży w mojej naturze, napisalam, prawde bo nie widze powodu żeby owijać w bawełnę.

Prosiłabym cie o nie pisanie głupich aluzji, bo to po pierwsze nie twoja sprawa ile mój pierścionek kosztował a już na pewno nie życzę sobie głupich komentarzy.

Mojego narzeczonego stać na tak drogi prezent i to tylko jego sprawa.

Osobiście uważam ze nie ważna jest cena pierścionka, wzór itp.
Wierz mi ze ciesze się szczęściem każdej narzeczonej obecnej na forum, bo wiem ile radości sprawiają zaręczyny i nikt w takim momencie nie zastanawia sie nad cena pierścionka.


Apeluje- zachowaj głupie dogryzki dla siebie!!!
__________________
"...Przyjażń wypływa z wielu żródeł, z których największym jest SZACUNEK!..."
laleczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 08:33   #81
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez laleczka83
Raczej nie wydaje mi sie zeby to byla przesada! Mojego ukochanego stac po prostu na takie drogie cudo. Sam sobie postawil tak wysoka poprzeczke bo chcial, mi dac naprawde piekny pierscionek, a tylko ten spelnial jego kryteria. Nosze go na codzien i nie boje sie, ze moze cos sie z nim stac.
APART daje dozywotnia gwarancje na oczko.

Niestety, ale brylant wielkosci 0,30 karata nie kosztuje mniej.
"Wysoka poprzeczka", to pojęcie względne, istnieją pierścionki , których cena stanowi kilkakrotność podanej przez Ciebie i gdyby liczyła się kwota, Twój lansowałby się skromnie. Tyle, że uczucie, nie jest czymś czego wartość przelicza się na karaty a pierścionek zareczynowy to symbol miłości, a nie zasobności portfela, dla mnie ocena jego wartości w wymiarze materialnym, jest nonsensem.
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 08:51   #82
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Talking Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez laleczka83
Ja swoj pierscionek zareczynowy dostalam niecale 3 tygodnie temu. Moj kochany uparl sie ze pierscionek musi byc koniecznie porzadny i z diamentem. w rezultacje dostalam pierscionek z 0,30 karatowym diamentem za bagatela 3 500zł Jest po prostu sliczny


zalanczam wzor pierscionka
Hmm? Kochanie, nie chcę Cię martwić (bo z twojego postu wynika, że cena jest dla Ciebie bardzo istotna ) ale moja przyjaciółka dostała taki sam pierścionek (taki sam model, którego zdjęcia tutaj zamieściłaś) z Apartu i wart on jest nie więcej niż 500 zł Wybierali go razem, więc wie ile kosztował Pytanie - czy wg Ciebie i Twojego narzeczonego 'porzadny' pierścionek to taki, którego cena posiada trzy zera? I czy w innym wypadku zaręczyny są nie ważne ?
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 12:57   #83
laleczka83
Raczkowanie
 
Avatar laleczka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 38
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

sluchajcie, nie chce mi sie z wami dogadywac. Czy to tak was wkurza i tak wam przeszkadza, cena mojego pierscionka? To jest MOJ pierscionek i jestem bardzo dumna ze dostalam wlasnie taki pierscionek.

Nigdy w rzadnym poscie nie napisalam, ze cena i wielkosc piercionka ma znaczenie, kazdy ma swoj tok myslenia i kazdemu podoba sie cos innego.

Widze, ze niektore panie zchodza z tematu, oceniaja ludzi ktorych nawet na oczy nie widzialy, pisza o uczuciach, gescie itp. a temat topicu brzmi inaczej.
__________________
"...Przyjażń wypływa z wielu żródeł, z których największym jest SZACUNEK!..."
laleczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 13:24   #84
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez Akane
Mój pierścionek, upatrzony zresztą wcześniej, kosztował niecałe 200 zł. A dla mnie jest najpiękniejszym pierścionkiem świata - subtelny, z białego złota, z cyrkonią. Nie jest dla mnie ważne, że nie kosztował fortuny, bo dla mnie liczą się uczucia osoby wręczającej pierścionek, a nie zasobność portfela
Ja też mam białe złoto + cyrkonia I choć nie kosztował zbyt wiele, to nie zamieniłabym go na żaden inny
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 14:52   #85
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez laleczka83
sluchajcie, nie chce mi sie z wami dogadywac. Czy to tak was wkurza i tak wam przeszkadza, cena mojego pierscionka? To jest MOJ pierscionek i jestem bardzo dumna ze dostalam wlasnie taki pierscionek.

Nigdy w rzadnym poscie nie napisalam, ze cena i wielkosc piercionka ma znaczenie, kazdy ma swoj tok myslenia i kazdemu podoba sie cos innego.

Widze, ze niektore panie zchodza z tematu, oceniaja ludzi ktorych nawet na oczy nie widzialy, pisza o uczuciach, gescie itp. a temat topicu brzmi inaczej.
Nie oceniam nikogo, mogę najwyżej wyrazić opinie na temat zachowania.
W internecie nie mamy okazji bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem,
a nasnikiem myśli, są słowa pisane , to one o nas świadczą w świecie forum.
Gdyby mnie dotyczyła kwestia kosztownej biżuterii i miałabym ochotę podzielić się tą informacją z innymi (bo po pierwsze nie zrobiłabym tego), to wybrałabym sposób, którego nikt nie postrzegałby jako obnoszenie, afiszowanie, oraz taki, którego nikt, nie odbierze jako przykrość, jesli leży to poza jego możliwościami finansowymi.
Taka drobna dygresja, na zakończenie kwestii, w którą wtrąciłam trzy grosze
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 21:50   #86
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez laleczka83
A co daje tobie wieczne dogryzanie????
nie rozumiem dlaczego nazywasz to dograyzaniem, czy napislaam cos zlosliwego????

Cytat:
Napisane przez laleczka83
[
[color=black]Wydaje mi się ze ciągle pijesz do mojej osoby z ta cena pierścionka. Widze, ze bardzo ci przeszkadza jego cena.
no to tylko ci sie wydaje, bo nawet nie staram sie zapamietywac ile kosztuje czyj pierscionek, bo do niczego mi ta wiedza nie jest potrzebna. Równiez teraz nie bede zjeżdzac w dól watku aby uswiadomic sobie koszt twojej bizuterii

Cytat:
Napisane przez laleczka83
A co daje tobie wieczne dogryzanie????

[color=black]Jesteś albo złośliwa albo po prostu zazdrosna, bo inaczej nie umiem sobie wytłumaczyć twoich komentarzy. Jako jedyna w tym temacie masz cięgle, jakies 'ale' do cen i pisania o tym, po co jest założony taki topic.
Ani zlosliwa, ani zazdrosna. Jak napislam juz mój mąż "rozpedził sie" do kupna droższego pierścionka, ale go pohamowałam. Nie mam nawyku zazdroszczenia komuś czegokolwiek, bo wydaje mi sie ze na dany potencjalny obiekt zazdrości moge sobie zapracować, ale widocznie mam inne podejscie do rozporządzania gotowką.
Czy jestem sama w tych opiniach....hymmm, wyzej zwracasz sie juz w l.mnogiej...

Cytat:
Napisane przez laleczka83
Skoro tak cie ten temat denerwuje to, po co w nim zabierałaś glos
ojj dopowiadasz sobie cos sama i zupełnie nie potrzebnie. Nic mnie nie denerwuje
Po co zabieram glos?? Bo tu jestem.
Gdybysmy mieli odpowiadac sobie wyłącznie na pytania to nie byłoby rozmów tylko wywiady.

Cytat:
Napisane przez laleczka83
[color=black]Dla twojej informacji, nie pisze po to żeby, sie chwalić, bo chwalenie nie leży w mojej naturze, napisalam, prawde bo nie widze powodu żeby owijać w bawełnę.
alez nikt cie nie zmusza do owijania w bawełnę

Cytat:
Napisane przez laleczka83

Prosiłabym cie o nie pisanie głupich aluzji, bo to po pierwsze nie twoja sprawa ile mój pierścionek kosztował a już na pewno nie życzę sobie głupich komentarzy.
jesli to co napisłam jest głupie to bardzo pszepraszam wszystkie czytające osoby, za te moje bzdury!

Cena Twojego pierścionka stała się na Twoje życzenie sprawą wszystkich

Cytat:
Napisane przez laleczka83
Mojego narzeczonego stać na tak drogi prezent i to tylko jego sprawa.
no pewnie, ze mnie to nie obchodzi (i czy kogos to interesuje?), wiec po co o tym piszesz??

Cytat:
Napisane przez laleczka83
Osobiście uważam ze nie ważna jest cena pierścionka, wzór itp
tez tak uważam

Cytat:
Napisane przez laleczka83
Wierz mi ze ciesze się szczęściem każdej narzeczonej obecnej na forum, bo wiem ile radości sprawiają zaręczyny i nikt w takim momencie nie zastanawia sie nad cena pierścionka
Apeluje- zachowaj głupie dogryzki dla siebie!!!
W momencie zaręczyn zapewne nikt nie zastanawia sie nad jego ceną, jak równiez przy ołtarzu nikt nie mysli ile kosztowała suknia

Cytat:
Napisane przez laleczka83

Apeluje- zachowaj głupie dogryzki dla siebie!!!
Powiało groźbą....


A na zakonczenie: nie wiem czemu tak akurat ty sie przejełas. Czy tylko ty jestes posiadaczką drogiej bizuterii?

Anett, masz rację
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 23:18   #87
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez iwciunia
Hmm? Kochanie, nie chcę Cię martwić (bo z twojego postu wynika, że cena jest dla Ciebie bardzo istotna ) ale moja przyjaciółka dostała taki sam pierścionek (taki sam model, którego zdjęcia tutaj zamieściłaś) z Apartu i wart on jest nie więcej niż 500 zł Wybierali go razem, więc wie ile kosztował Pytanie - czy wg Ciebie i Twojego narzeczonego 'porzadny' pierścionek to taki, którego cena posiada trzy zera? I czy w innym wypadku zaręczyny są nie ważne ?
Co do ceny pierścionka, to owszem, wykonywane są w 2 wersjach: tańsza z cyrkoniami i droższa z brylantami, choć na zdjęciu wzór jest ten sam. Sama kiedyś analizowałam ceny w Aparcie, gdzie jak widzę, kupujemy większość biżuterii. Tylko po co ta złośliwość? Niepotrzebne te kłótnie i dogryzki dziewczyny, z ciekawością przeczytałam ten wątek, zwłaszcza że pierścionka zaręczynowego nie posiadam i posiadać nie chcę, nie potrzebuję, bo za mąż za TŻ nie wyjdę.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 00:00   #88
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

hmmm tak sobie czytam i czytam i jakoś na myśl przyszedł mi pewien wierszyk Jana Brzechwy a dokładnie jego fragment "... i po co te kłótnie, po co te swary głupie, przecież i tak Wszyscy utoniemy w zupie... "
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 08:15   #89
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez agatha_c
hmmm tak sobie czytam i czytam i jakoś na myśl przyszedł mi pewien wierszyk Jana Brzechwy a dokładnie jego fragment "... i po co te kłótnie, po co te swary głupie, przecież i tak Wszyscy utoniemy w zupie... "
popieram!

widze, ze to sie wymknelo spod kontroli. opanujcie sie dziewczyny!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 08:54   #90
laleczka83
Raczkowanie
 
Avatar laleczka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 38
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez agatha_c
hmmm tak sobie czytam i czytam i jakoś na myśl przyszedł mi pewien wierszyk Jana Brzechwy a dokładnie jego fragment "... i po co te kłótnie, po co te swary głupie, przecież i tak Wszyscy utoniemy w zupie... "
Bardzo madre slowa.

Pozostawiam bez komentarza dalszy rozwoj zamieszczonych w tym temacie postow.
__________________
"...Przyjażń wypływa z wielu żródeł, z których największym jest SZACUNEK!..."
laleczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-21 09:12:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.