Mam większe jaja niż on - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-15, 15:24   #31
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Mam większe jaja niż on

W imię czego się z nim męczysz, skoro wszystko w nim Cię denerwuje?
Jeśli naprawdę masz "jaja" jak to określiłaś, to powinnaś też mieć jaja żeby zakończyć słabo rokującą relację.
Wy się nie dogadacie, on nie stanie się nagle takim samcem ALFA jakiego oczekujesz, a Ciebie nadal będzie to denerwować.
Ja tam trochę rozumiem oczekiwania Autorki, też nie chciałabym matkować dorosłemu facetowi. Dlatego nie związałabym się z kimś takim i nie marnowała jego i swojego czasu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 15:51   #32
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Mam większe jaja niż on

Cytat:
Napisane przez Antoiineette Pokaż wiadomość
Ja tam trochę rozumiem oczekiwania Autorki, też nie chciałabym matkować dorosłemu facetowi. Dlatego nie związałabym się z kimś takim i nie marnowała jego i swojego czasu.
Jakie niby oczekiwania? Ona zwyczajnie chce z niego zrobić innego człowieka. Jeszcze ma pretensje, że on jakiś tam jest. No sorry, ale jakby jemu przeszkadzało, że ona nie potrzebuje żeby jej odkręcał słoiki i denerwuje go samowystarczalność partnerki? Może by chciał typ puszka okruszka, którym się trzeba opiekować? Czy to też by było zrozumiane? Nie sądzę.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 22:59   #33
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Mam większe jaja niż on

Cytat:
Napisane przez Rita150 Pokaż wiadomość
Cześć. Szybko, zwięźle i na temat.
Spotykam się kilka miesięcy z facetem, którego wychowywała tylko silna matka, bo ojciec pracował za granicą.
Facet jak go kiedyś osa/pszczoła użądliła do dziś przed nimi ucieka.
Mięsa nie je, dodatki na pizzy układa jakby obraz malował.
Samochód to woła o pomste do nieba jak nim kieruje. Przy 60km/h wrzuca 3 po to by zaraz znowu wrzucić 4ke. Rozbija się o krawężniki, zero dbania o poziomy płynów, wygląd samochodu totalne nic.
Sprzatąnie, dbanie o dom, dbanie o ogród gdzież by to dla niego.
Czego się po nim nie złapię jak tego zrobić nie umiał to potrafię od razu zrobić.
Pierwszy tydzień max do 2giego tygodnia ma kasę, potem wiecznie ratuje go ojciec z Niemiec, nie wiedzieć na jakie głupoty mu to znika, ale co mu kasy braknie z grzeczności muszę chuchać i dmuchać, żeby tu nie wydać, tu za siebie płacić, bo by chyba tynk ze ścian jadł.
Zero gospodarności, dwie lewe ręce, trochę przywieje zimny wiaterek i biedny musi do domu uciekać.

Niemiłosiernie mnie to drażni. Pochodzę z silnego domu, jestem ,,przeszkolona" w damskich i męskich obowiązkach, znam się na samochodach, twardo stąpam po ziemi i dzięki temu odnoszę sukcesy i nikogo się prosić o nic nie muszę.
On zaś to bujający w obłokach facet, co niewiele z męskością ma wspólnego.


Troszkę to chyba już demonizuje, bo jestem ogromnie wściekła, ale mam silną osobowość i drażni mnie jak facetowi bliżej do kobiety niż faceta.

Moje pytanie brzmi co z tym można zrobić? Nie chcę poddać się bez walki, ale no nie mam pojęcia czy dwie lewe ręce da się leczyć i wywlec na wierz jakoś jego mentalne kohones
Z jednej strony może matkujesz facetowi co jest problemem i nie dziwię się bo też raczej nie chcesz mu już matkować (został wychowany w matriarchacie), ojca nie było, albo był sporadycznie bo pracował za granicą. Jednak z czym masz problem? Z tym, żeby stał się kimś innym? Żeby stał się kimś kim Ty chcesz aby się stał? Możesz z nim porozmawiać jeśli chciałabyś aby pewnych rzeczy facet nie robił bo nie tylko Cię to wkurza, ale...(tutaj dalszy wywód Twoich powodów, litania argumentów) (na przykład chcesz aby sprzątał po sobie, albo nie rozrzucał po mieszkaniu brudnych gaci i skarpetek) no nie zmienisz faceta, bo nie da się drugiej osoby zmienić.

Cytat:
Napisane przez Rita150 Pokaż wiadomość
Facet jak go kiedyś osa/pszczoła użądliła do dziś przed nimi ucieka
To, że ucieka przed osą/pszczołą jest normalne. Może miał uraz z dzieciństwa czy z przeszłości i jest to dla niego rodzaj traumy. Masz świadomość, że osoby (nie wiem czy on ma tak i czy jego to dotyczy) mogą mieć wstrząs anafilaktyczny podczas spotkania z alergenem? (oczywiście tutaj jest tylko mowa o aleegikach, on nie musi nim być). Ma prawo się bać, no nie rozumiem takiej oceny. Mój brat gdy był dzieckiem wszedł w stado szerszeni i pożarły go niesamowicie. Dziś będąc dorosłym facetem logiczne, że by tego nie zrobił. Wtedy to zrobił bo był łobuzem i lubił tak, był wszystkiego ciekawy. Nawet bym powiedziała ciekawski.

Cytat:
Napisane przez Rita150 Pokaż wiadomość
Mięsa nie je, dodatki na pizzy układa jakby obraz malował.
Ma prawo być wegetarianinem? Uważasz, że prawdziwy facet, prawdziwy samiec alfa nie może nie jeść mięsa? :co jest: No to gratki. No to tak samo gdybyś Ty nie lubiła jakiś składników na pizzy i prosiła o to, żeby je zjadł. No niezła hipokrytka się z Ciebie trochę maluje.

Cytat:
Napisane przez Rita150 Pokaż wiadomość
Samochód to woła o pomste do nieba jak nim kieruje. Przy 60km/h wrzuca 3 po to by zaraz znowu wrzucić 4ke. Rozbija się o krawężniki, zero dbania o poziomy płynów, wygląd samochodu totalne nic.
Rozumiem, że Ty wręcz aż zap#lasz 130 po mieście mimo, że dopuszczalna prędkość to 50km/h, (60 km/h w nocy)?
Właśnie tym swoim wątkiem chcesz pokazać, że od faceta to wręcz jesteś aż alfą i omegą. Kobiety też mogą znać się na motoryzacji, dobrze prowadzić samochód (jest wiele dobrych kobiet za kółkiem, w tym kobiet, które są zawodowymi kierowcami rajdowymi, albo potocznie mówiąc jeżdżą na TIRach, ale wciąż panuje przekonanie, że kobiety to słabi kierowcy, nie wiem jak się do tego odnieść), znać się na wymianie wszystkich płynów bo tego też uczą na kursie na prawo jazdy. Skoro tak bardzo chcesz go nie wiem, edukować (może myślisz, że jest za mało wyedukowany ), albo co gorsza pouczać to od razu zostań mechanikiem, blacharzem samochodowym. Nigdy nie myślałaś o tej profesji? No bez jaj, przecież zostałaś wychowana w ramach damskich i męskich zawodów oraz obowiązków więc o ...luj Ci chodzi?
Ponownie, skoro tak bardzo wkurza Cię jak prowadzi samochód to naucz go wg Ciebie rzecz jasna, jeździć. Może zastosuje Twoje rady i Cię posłucha, a może wymięknie przy pierwszej próbie otwarcia Twoich ust.

Cytat:
Napisane przez Rita150 Pokaż wiadomość
Sprzatąnie, dbanie o dom, dbanie o ogród gdzież by to dla niego.
Czego się po nim nie złapię jak tego zrobić nie umiał to potrafię od razu zrobić.
Pierwszy tydzień max do 2giego tygodnia ma kasę, potem wiecznie ratuje go ojciec z Niemiec, nie wiedzieć na jakie głupoty mu to znika, ale co mu kasy braknie z grzeczności muszę chuchać i dmuchać, żeby tu nie wydać, tu za siebie płacić, bo by chyba tynk ze ścian jadł.
Zero gospodarności, dwie lewe ręce, trochę przywieje zimny wiaterek i biedny musi do domu uciekać.
Wiadomo, że od zarania dziejów to kobiety raczej lepiej sobie radziły z domem, kwestią jego pielęgnacji etc. Faceci mogą mieć z tym problem choć nie uważam, że nie ma w nich grama za#ych kucharzy. Jeśli coś Ci nie pasi, naucz Pana dbać o dom, utrzymywać porządek, robić pranie, zakupy i gotować. No to przecież Ty w tym związku nosisz spodnie, a on spódniczkę i Ty chcesz wszystko pięknie, cacy.

Cytat:
Napisane przez Rita150 Pokaż wiadomość
Niemiłosiernie mnie to drażni. Pochodzę z silnego domu, jestem ,,przeszkolona" w damskich i męskich obowiązkach, znam się na samochodach, twardo stąpam po ziemi i dzięki temu odnoszę sukcesy i nikogo się prosić o nic nie muszę.
On zaś to bujający w obłokach facet, co niewiele z męskością ma wspólnego.
Jak wyżej. Skoro pochodzisz z silnego domu i jesteś przeszkolona z męskich i damskich zawodów oraz obowiązków to nic nie stoi na przeszkodzie abyś wybrała jakiś jeden z męskich zawodów. Kopalnie czekają otworem. A jeśli chcesz równości to wśród kierowców autobusów widywałam kobiety, kobiety taxówkarki, kobiety listonoszki, na pewno są też kobiety naprawiające i dłubiące w światku motoryzacyjnym (samochody, motory i inne). A to, że kobiety stąpają twardo po ziemi jest akurat prawdą i powinnaś być tego świadoma.


Cytat:
Napisane przez Rita150 Pokaż wiadomość
Troszkę to chyba już demonizuje, bo jestem ogromnie wściekła, ale mam silną osobowość i drażni mnie jak facetowi bliżej do kobiety niż faceta.
Ekhm, no przecież możesz sobie znaleźć typowo uległego. Masz do wyboru:

1. Dostosować się do panujących warunków w związku z tym typkiem (czyli zostaje jak jest, Ty rządzisz, on jest p#a najzwyklejsza - wg Ciebie),
2. Wychować go i zrobić z niego pantofla,
3. Poszukać typowo uległego (ale naprawdę uległego) - Ty nosisz spodnie, facet sukienkę, Ty rządzisz w tym związku, on się musi dostosować i jest wtedy uległym wtedy,
4. Być z facetem, który jak nie da po ryju to nie jest facetem, to ma dzień stracony, będzie zwykłym seksistą, przepełnionym patriarchatem (odwrotność Twojego mena) i szowinistą, pije i traktuje kobiety jak wór treningowy,
5. Być wg Ciebie z "normalnym typem"
6. Być singielką. Chociaż przez jakiś czas.

Masz kilka opcji, kilka wyborów. Facet też każdym z tych wyborów może być. Kwestia co znajdziesz, jakiego być potencjalnie znalazła i co byś wybrała. A zawsze możesz zmienić to co masz na coś innego, albo nic nie zmieniać i zostawić to takim jakim jest.

Mówisz, że Twój facet nie ma jaj, ale Ty też ich nie masz. Nie umiesz zakończyć słabej relacji, która może nie mieć prawa bytu, w sensie może się w przyszłości nie sprawdzić bo już teraz to słabo wygląda. Porażka.

Cytat:
Napisane przez Rita150 Pokaż wiadomość
Moje pytanie brzmi co z tym można zrobić? Nie chcę poddać się bez walki, ale no nie mam pojęcia czy dwie lewe ręce da się leczyć i wywlec na wierz jakoś jego mentalne kohones
Nie odpowiem Ci na to pytanie. Zachowujesz się trochę nie w porządku. Skoro Twój facet to p#a to po co Ci facet? Jakikolwiek? Jakiś inny nawet? Radzisz sobie sama, jesteś zaradna, niezależna, samowystarczalna Zosia Samosia, wolna kobieta. Więc o co cho?
A jeśli chcesz tak bardzo uczyć się hiszpańskiego to doedukuj się na kursie językowym. "Cohones" pisze się przez "ch", a nie "kohones" przez samo "h"
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-05-15 o 23:13
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 23:06   #34
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Mam większe jaja niż on

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Z jednej strony może matkujesz facetowi
jak ona mu matkuje? Jestem ciekawa, wpycha mięsko do gardła czy sprząta autko?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 23:09   #35
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Mam większe jaja niż on

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;87853143]jak ona mu matkuje? Jestem ciekawa, wpycha mięsko do gardła czy sprząta autko?[/QUOTE]Nie wiem, wg mnie Autorka może matkować trochę facetowi. Mogę się mylić, ale może tak być. Skoro na każdym kroku chce mu pokazywać jak ma co robić, jak postępować, no to coś może być na rzeczy. I wszystko co on zrobi ja denerwuje bo wg niej robi to zapewne źle/nieodpowiednio.

Jeśli to nie matkowanie to zwyczajne pouczanie, albo coś w stylu "jestem alfą i omegą, "wiem lepiej", "ucz się ode mnie bo beze mnie zginiesz", "co Ty byś beze mnie zrobił?" (to jest przykład matkowania).
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-05-15 o 23:11
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 23:28   #36
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Mam większe jaja niż on

Po co z nim jesteś?

Mój TŻ jest z podobnego modelu rodziny i wg Twojego ujęcia na pewno jest niemęski - a mi nie przeszkadza to, że obydwoje uciekamy przed osami aż się kurzy do rzeczy które matka "zawsze zrobi lepiej" go wdrażam i nie ma problemu, po prostu wyrósł w przekonaniu że tego nie umie - a owszem umie tylko trzeba mu raz pokazać na spokojnie. Ma za to mnóstwo innych zalet dlatego jest moim TŻ. Jeśli Ty nie akceptujesz swojego chłopaka i nim gardzisz to dla jego dobra się rozstańcie. Pewnie już dosyć sie od matki nasłuchał że nic nie umie i teraz znowu Ty mu jeszcze dowalisz :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 23:41   #37
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Mam większe jaja niż on

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Nie wiem, wg mnie Autorka może matkować trochę facetowi. Mogę się mylić, ale może tak być. Skoro na każdym kroku chce mu pokazywać jak ma co robić, jak postępować, no to coś może być na rzeczy. I wszystko co on zrobi ja denerwuje bo wg niej robi to zapewne źle/nieodpowiednio.
Jeśli to nie matkowanie to zwyczajne pouczanie, albo coś w stylu "jestem alfą i omegą, "wiem lepiej", "ucz się ode mnie bo beze mnie zginiesz", "co Ty byś beze mnie zrobił?" (to jest przykład matkowania).
uważam ze ona nie matkuje tylko na każdym kroku pokazuje mu że jest beznadziejny.

Źle wszystko robi, nie umie i na dodatek mięska nie je.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-15, 23:49   #38
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Mam większe jaja niż on

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;87853209]uważam ze ona nie matkuje tylko na każdym kroku pokazuje mu że jest beznadziejny.

Źle wszystko robi, nie umie i na dodatek mięska nie je.[/QUOTE]Może tak być. Masz rację. Mimo wszystko bardzo nim gardzi i pokazuje, że do niczego się nie nadaje, uważa, że lepiej wie od niego więc uważam, że facet nie jest jej potrzebny. Albo na te chwilę, albo w ogóle. Powinna się z nim rozstać i zrobić mu zwyczajnie przysługę. Wielką. Bo facet ma prawo poznać kobietę kiedy, która nie będzie nam gardzić i która będzie go szanować. Autorka go nie szanuje.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 04:04   #39
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mam większe jaja niż on

Cytat:
Napisane przez Rita150 Pokaż wiadomość
On zaś to bujający w obłokach facet, co niewiele z męskością ma wspólnego.
Taka z Ciebie silna baba, że nie możesz być sama i poczekać na kogoś, kim nie będziesz pogardzać?

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
A jeśli chcesz tak bardzo uczyć się hiszpańskiego to doedukuj się na kursie językowym. "Cohones" pisze się przez "ch", a nie "kohones" przez samo "h"
Jeśli tak bardzo chcesz poprawiać innych i zgrywać poliglotkę, to doedukuj się na kursie wyszukiwania w Google. Jakie ch? XD Pisze się cojones.

Edytowane przez chacaos
Czas edycji: 2020-05-16 o 04:13
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 12:02   #40
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Mam większe jaja niż on

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Taka z Ciebie silna baba, że nie możesz być sama i poczekać na kogoś, kim nie będziesz pogardzać?


Jeśli tak bardzo chcesz poprawiać innych i zgrywać poliglotkę, to doedukuj się na kursie wyszukiwania w Google. Jakie ch? XD Pisze się cojones.
Nie korzystam z z kursu wyszukiwania w Google jak to sama napisałaś i nie zgrywam, nie rżnę poliglotki bo nią nie jestem. No Ty z automatu uważasz, że ktoś kto prawdopodobnie nie zna języka, używa tłumacza, albo wyszukuje w Google XD
Autorka źle napisała, ja też popełniłam błąd chcąc ją poprawić i co? Rozumiem, że człowiek się skończył gdy tylko popełnił błąd? Niesamowite. Mam pamięć wzrokową, po prostu szybko zapamiętuje i uważałam, że pisze się ''cohones''. Tutaj popełniłam błąd bo źle napisałam, no jak śmiałam się pomylić w ogóle.

Oh, tutaj jest prawdziwa znawczyni języka hiszpańskiego. Jesteś świetna, po co mi kurs, po co mi net, skoro mogę wybrać Ciebie? XD Szturmem lecę do Ciebie na jakieś lekcje. ''Ą'' i ''ę'' będzie uczyć jak się poprawnie wymawia i zapisuje, normalnie zapamiętam tę cenną wskazówkę. No jasne, większość osób nie wie jak się pisze no bo kto się uczy hiszpańskiego? Większość zna angielski, albo tylko swój ojczysty język polski, no tak, taki kraj...cebuli.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-05-16 o 12:07
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 12:31   #41
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Mam większe jaja niż on

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Jakie niby oczekiwania? Ona zwyczajnie chce z niego zrobić innego człowieka. Jeszcze ma pretensje, że on jakiś tam jest. No sorry, ale jakby jemu przeszkadzało, że ona nie potrzebuje żeby jej odkręcał słoiki i denerwuje go samowystarczalność partnerki? Może by chciał typ puszka okruszka, którym się trzeba opiekować? Czy to też by było zrozumiane? Nie sądzę.
Oczekiwania=to, czego Autorka oczekuje
Czym innym jest fakt, że w przypadku tego konkretnego faceta nie mają one sensu, bo tak jak napisałam, nigdy nie będzie on takim typem, jaki lubi Autorka.
Każdy ma prawo do swoich własnych oczekiwań, Autorka może chcieć stereotypowego maczo, a jej chłopak może woleć delikatną kobietkę, która ucieka na widok pająka. I nic w tym złego, dla mnie to w dalszym ciągu zrozumiałe. Każdemu ma prawo podobać się co innego w potencjalnych partnerach. Tylko, że niech w takim przypadku znajdą sobie takie osoby, a nie próbują w nie zmieniać kogoś kompletnie innego.
Napisałam, że rozumiem fakt, że Autorka ma takie a nie inne oczekiwania - ja też wolę taki a nie inny typ - ale w związku z tym nie zawracalabym tyłka facetowi, który się kompletnie w taki typ nie wpisuje i tylko mnie wkurza jak chłopak Autorki Autorkę. Amen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-16, 12:35   #42
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mam większe jaja niż on

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Nie korzystam z z kursu wyszukiwania w Google jak to sama napisałaś i nie zgrywam, nie rżnę poliglotki bo nią nie jestem. No Ty z automatu uważasz, że ktoś kto prawdopodobnie nie zna języka, używa tłumacza, albo wyszukuje w Google XD
Autorka źle napisała, ja też popełniłam błąd chcąc ją poprawić i co? Rozumiem, że człowiek się skończył gdy tylko popełnił błąd? Niesamowite. Mam pamięć wzrokową, po prostu szybko zapamiętuje i uważałam, że pisze się ''cohones''. Tutaj popełniłam błąd bo źle napisałam, no jak śmiałam się pomylić w ogóle.

Oh, tutaj jest prawdziwa znawczyni języka hiszpańskiego. Jesteś świetna, po co mi kurs, po co mi net, skoro mogę wybrać Ciebie? XD Szturmem lecę do Ciebie na jakieś lekcje. ''Ą'' i ''ę'' będzie uczyć jak się poprawnie wymawia i zapisuje, normalnie zapamiętam tę cenną wskazówkę. No jasne, większość osób nie wie jak się pisze no bo kto się uczy hiszpańskiego? Większość zna angielski, albo tylko swój ojczysty język polski, no tak, taki kraj...cebuli.
Strasznie bawi ten oburzony elaborat, kiedy moje zwrócenie uwagi było w identycznym tonie co twoje do autorki. Nie ma nic złego w nieznajomości hiszpańskiego, ale poprawianie kogoś i doradzanie kursu, gdy samemu nie potrafi się zapisać prostego słowa jest dość żałosne (już nie wspomnę o rzucaniu się na osobę, która poprawiła twoją bzdurę).
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 13:47   #43
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Mam większe jaja niż on

Kobietki, po co ta kłótnia o coś, czego i tak żadna z Was nie posiada?
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 13:58   #44
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Mam większe jaja niż on

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Strasznie bawi ten oburzony elaborat, kiedy moje zwrócenie uwagi było w identycznym tonie co twoje do autorki. Nie ma nic złego w nieznajomości hiszpańskiego, ale poprawianie kogoś i doradzanie kursu, gdy samemu nie potrafi się zapisać prostego słowa jest dość żałosne (już nie wspomnę o rzucaniu się na osobę, która poprawiła twoją bzdurę).

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Nie ma nic złego w nieznajomości hiszpańskiego, ale poprawianie kogoś i doradzanie kursu, gdy samemu nie potrafi się zapisać prostego słowa jest dość żałosne(już nie wspomnę o rzucaniu się na osobę, która poprawiła twoją bzdurę).
Oburzona nie jestem, bardziej rozbawiona. Każdy ma prawo się pomylić. Nawet jeśli wiem już jak poprawnie się pisze dane słowo, nie oznacza, że nie mogę napisać Autorce, aby poszła na kurs. Nie widzę w tym nic absolutnie zlego. Nie mam prawa "pouczać" Autorki ponieważ sama nie wiem jak dane słowo się pisze. Dla Ciebie to jest żałosne, dla mnie nie. Każdy wg siebie. I na tym poprzestańmy.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Kobietki, po co ta kłótnia o coś, czego i tak żadna z Was nie posiada?
Oświeć w takim razie czego nie posiadamy. Znawco.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-05-16 o 14:04
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 14:19   #45
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mam większe jaja niż on

Takich facetów niestety coraz więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

W ogóle bym się z takim nie męczyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 15:28   #46
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Mam większe jaja niż on

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 21:21   #47
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Mam większe jaja niż on

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Może tak być. Masz rację. Mimo wszystko bardzo nim gardzi i pokazuje, że do niczego się nie nadaje, uważa, że lepiej wie od niego więc uważam, że facet nie jest jej potrzebny. Albo na te chwilę, albo w ogóle. Powinna się z nim rozstać i zrobić mu zwyczajnie przysługę. Wielką. Bo facet ma prawo poznać kobietę kiedy, która nie będzie nam gardzić i która będzie go szanować. Autorka go nie szanuje.
facet Autorce jest potrzebny, za wszelką cenę, nawet taki którym gardzi, którego nie szanuje. Smutny sposób na zmarnowanie sobie i jemu życia.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 21:58   #48
Kukarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 148
Dot.: Mam większe jaja niż on

Tez trafiam na niemoty życiowe, wpierw się swietnie maskują, a potem dwie lewe ręce. Tyle, ze mnie to już nie dziwi, często tacy ludzie potrzebują opieki i do silnych osob ciągną.

Moja rada: nie zmienisz, olej.
Kukarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-18 21:58:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.