Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-18, 16:02   #931
Sisi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 152
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Żal patrzeć, ale to wina ekspertów, bo dobrali ich tylko na zasadzie tego, że obydwoje mieli traumatyczne dzieciństwo. Maciej wydaje się dobrą osobą i bardzo sympatyczną, ale nie ma obycia z kobietami, co może przede wszystkim irytować Laurę, jeśli miała już jakieś związki za sobą - a wszystko wskazuje, że miała. Myślę, że prędzej strawiłaby to, że on nie ma do końca przepracowanej relacji z matką, niż jego niezdecydowanie i do tego dużą religijność (choć po ostatnim odcinku, to szczerze nie rozumiem, w jakim stopniu jest religijny i jakich zasad KK przestrzega).
To prawda, eksperci zamiast im pomóc to się nimi bawią. Maciej mimo modlitw to tak czy siak powinnien podjąc terapie. Zwłaszcza, że on nie miał normalnego dzieciństwa a teraz życia i postrzegania samego siebie.

Chyba, z żadnej z edycji nie zdarzyło się, że uczestnicy poprzednich edycji związali się z kimś z następnej? Byłoby to ciekawe, nie? Nie chodzi mi o koło wzajemnej adoracji
Sisi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 16:04   #932
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
nie ma obycia z kobietami

On przede wszystkim - moim zdaniem - nie ma obycia sam ze sobą. Jakby sam nie wiedział czego chce i jaki jest. Stąd te usilne próby dostosowania się, dopasowania żeby kogoś/Laurę uszczęśliwić. Kmini, kombinuje, próbuje dojść jakiegoś ładu i sensu, tak jakby relacje z ludźmi to były jakieś wzory i schematy, które trzeba rozgryźć. Gubi się i przez to irytuje, bo jest kompletnie trudny do przewidzenia. Żal patrzeć jak się chłop męczy.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 16:15   #933
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88651263]On przede wszystkim - moim zdaniem - nie ma obycia sam ze sobą. Jakby sam nie wiedział czego chce i jaki jest. Stąd te usilne próby dostosowania się, dopasowania żeby kogoś/Laurę uszczęśliwić. Kmini, kombinuje, próbuje dojść jakiegoś ładu i sensu, tak jakby relacje z ludźmi to były jakieś wzory i schematy, które trzeba rozgryźć. Gubi się i przez to irytuje, bo jest kompletnie trudny do przewidzenia. Żal patrzeć jak się chłop męczy.[/QUOTE]

No niestety masz rację, on w sumie mówił, że sam uczęszczał na terapię, ale nie wiadomo na jaką i jak długo. Współczuję mu i jeszcze bardziej współczuję Laurze, bo eksperci to sobie go wzięli do tego programu, żeby mówić zapewne o dewocji i koloniach jak Mosak, a wątpię, żeby Maciej na castingach udawał. O ile jeszcze jestem w stanie uwierzyć, że panowie z poprzednich edycji, którzy grali rolę czarnych charakterów jak Grzesix czy Adam, coś tam poudawali, to w tym przypadku Maciej sam nie zdaje sobie sprawy ze swoich problemów i nie wierzę, że grał na castingach. Ogólnie to dużo pracy przed nim i mam nadzieję, że dzięki programowi ją wykona, a nie się zdołuje.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 16:27   #934
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Sisi188 Pokaż wiadomość
I vice versa, pani świętsza od papieża


Dobra, ochłonęłam.
Przepraszam za ten pocisk, ale mam osobiste bardzo złe doświadczenia w próbach zaleczania prawdziwych problemów 'zdrowaśkami'.
Teściowej mojej siostry jakiś zacofany wiejski klecha 'leczył' tak schizofrenię i za wszelką cenę odwodził ją (i jej rodzinę) od wizyty u psychiatry. A że to tzw. bogobojni, to dali sobie zrobić z życia piekło.
Szkoda gadać w ogóle.

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No niestety masz rację, on w sumie mówił, że sam uczęszczał na terapię, ale nie wiadomo na jaką i jak długo. Współczuję mu i jeszcze bardziej współczuję Laurze, bo eksperci to sobie go wzięli do tego programu, żeby mówić zapewne o dewocji i koloniach jak Mosak, a wątpię, żeby Maciej na castingach udawał. O ile jeszcze jestem w stanie uwierzyć, że panowie z poprzednich edycji, którzy grali rolę czarnych charakterów jak Grzesix czy Adam, coś tam poudawali, to w tym przypadku Maciej sam nie zdaje sobie sprawy ze swoich problemów i nie wierzę, że grał na castingach. Ogólnie to dużo pracy przed nim i mam nadzieję, że dzięki programowi ją wykona, a nie się zdołuje.

No, naprawdę co to za 'eksperty' że posunęli się do takiej hmm..nieroztropności kwalifikując do - było nie było - rozrywkowego programu, człowieka z takimi problemami.
Przecież on też otwarcie mówił, że ma ciągle niepoukładane relacje z matką i nawet przecież do niej dzwonił w programie i jak ta rozmowa wyglądała wszyscy widzieliśmy ! "Piłaś, przecież słyszę po głosie" - jakoś tak to szło.
Żenujące robić chajs na takich tematach.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 16:32   #935
Sisi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 152
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88651299]Dobra, ochłonęłam.
Przepraszam za ten pocisk, ale mam osobiste bardzo złe doświadczenia w próbach zaleczania prawdziwych problemów 'zdrowaśkami'.
Teściowej mojej siostry jakiś zacofany wiejski klecha 'leczył' tak schizofrenię i za wszelką cenę odwodził ją (i jej rodzinę) od wizyty u psychiatry. A że to tzw. bogobojni, to dali sobie zrobić z życia piekło.
Szkoda gadać w ogóle.

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------




No, naprawdę co to za 'eksperty' że posunęli się do takiej hmm..nieroztropności kwalifikując do - było nie było - rozrywkowego programu, człowieka z takimi problemami.
Przecież on też otwarcie mówił, że ma ciągle niepoukładane relacje z matką i nawet przecież do niej dzwonił w programie i jak ta rozmowa wyglądała wszyscy widzieliśmy ! "Piłaś, przecież słyszę po głosie" - jakoś tak to szło.
Żenujące robić chajs na takich tematach.[/QUOTE]


To trzeba było mówić tak od razu, że masz z tym złe wspomnienia. Niestety KK też ma ciemną stronę, bardzo ciemną.
Bardzo mi przykro, że Twoja rodzina i Ty macie takie przykre doświadczenia...
I ja przepraszam i wybaczam
Na drugi raz będę jak Szwajcaria - neutralna
Sisi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 16:34   #936
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Sisi188 Pokaż wiadomość
To trzeba było mówić tak od razu, że masz z tym złe wspomnienia. Niestety KK też ma ciemną stronę, bardzo ciemną.
Bardzo mi przykro, że Twoja rodzina i Ty macie takie przykre doświadczenia...
I ja przepraszam i wybaczam
Na drugi raz będę jak Szwajcaria - neutralna

A ja jak oczko wodne - niewzburzona
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 18:56   #937
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88651234]Uważam, że ona i tak ma stalowe nerwy.[/QUOTE]Też tak uważam.

Ogólnie też myślę że Maciej nie powinien zgłaszać się do takiego programu tak samo jak sami eksperci nie powinni go do niego brać. Jest taki nieogarnięty, on sam nie wie czego chce i jak postępować z kobietami. Nawet teraz bym machnęła ręką na te jego religijność ale znów to jego niezdecydowanie mnie teraz irytuje w nim.
Chłopakiem jest nawet przystojnym ale szkoda że taki fajtułapa z niego (nie ubliżając) no powinien odbyć długie godziny z terapeutą. Szkoda mi jego i Laury, fajną parą by byli, ale czy to się da poukładać? Wątpię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-19, 11:12   #938
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość

Iga i Karol - w zasadzie nie wiem, co się stało Idze, że nagle jej tak entuzjazm opadł? Nie rozumiem właśnie tego jej zdania, że na ulicy by nie spojrzała na Karola - skąd ta nagła zmiana? Karol bardzo fajne mieszkanie, aż bym się zainspirowała i super, że chciał jej pomóc w remoncie. Ogólnie to wydaje mi się, że bardziej pasują jako kumple, nie czuć chemii, ale czy rozstaną się w jakiejś wielkiej dramie? Jak przy dwóch pozostałych parach jestem pewna, jakie będą decyzje, to tutaj nic nie wiem.
No i to jej założenie worka śmieci jemu na głowę - nie rozumiem kunsztu żartu.

Nadal uważam, że Laura i Karol byliby super parą.
Tak, bardzo się z tym zgadzam. Gdy patrzy się na ich relację to widać, że brakuje puzzla w tej układance. Z euforii na ślubie zrobiło się przyjacielstwo-kumpelstwo. Może w kolejnym odcinku wypadnie ten "trup z szafy" i dowiemy się co się stało?
Widać, że mają płaszczyznę do wspólnych tematów, w miarę się dogadują i tylko czekam aż ona wyskoczy z jakimś dziwnym zachowaniem i a jakże Iga zakłada Karolowi worek na głowę
Nie ma między nimi chemii, aż nie mogłam patrzeć jak się wili na kanapie gdy Chorzewska pytała o to czy się sobie podobają i o bliskość. Iga mówiła bez ładu i składu - wcale nie mogę zrozumieć intencji jej wypowiedzi i to nie pierwszy raz a od Karola ciężko się czegoś dowiedzieć i go rozczytać.

Iza i Kamil to sielanka. Nawet montaż w tym odcinku może świadczyć o tym, że im się udało.

Maciek i Laura to nie wypali. Ona poirytowana jego zachowaniem, on wystraszony. Zgadzam się z tym co napisałyście o poziomie produkcji i ekspertów w kontekście wzięcia go do takiego programu. Dobry chłopak i z sercem na dłoni ale potrzebuje pracy ze sobą w terapii.

Chorzewska na ig mówiła, że jest już po pierwszych nagraniach do kolejnego sezonu i mają bardzo fajne pary
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 11:31   #939
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jak dla mnie to w relacji Igi i Karola albo doszło do poważnej rozmowy między nimi bez kamer, albo montażyści wycięli bardzo ważny fragment, bo to jest aż niemożliwe żeby nastawienie Igi aż tak się zmieniło bez powodu. I jeszcze ten foch wtedy przy samochodzie - ewidentne mieli jakaś rozmowę po której Iga taka nabuzowana, ale i zdystansowana się zrobiła.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 12:04   #940
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to w relacji Igi i Karola albo doszło do poważnej rozmowy między nimi bez kamer, albo montażyści wycięli bardzo ważny fragment, bo to jest aż niemożliwe żeby nastawienie Igi aż tak się zmieniło bez powodu. I jeszcze ten foch wtedy przy samochodzie - ewidentne mieli jakaś rozmowę po której Iga taka nabuzowana, ale i zdystansowana się zrobiła.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moim zdaniem u nich się bardzo dużo wydarzyło poza kamerami i nie chcą o tym mówić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 12:15   #941
darkness_pratt
Human Being
 
Avatar darkness_pratt
 
Zarejestrowany: 2020-08
Lokalizacja: Somewhere Over the Rainbow
Wiadomości: 139
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
Chorzewska na ig mówiła, że jest już po pierwszych nagraniach do kolejnego sezonu i mają bardzo fajne pary
o aktualnej edycji też tak mówiła...
darkness_pratt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-19, 12:54   #942
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No właśnie ten wątek Igi i Karola jest najbardziej interesujący chyba, bo nietypowy jak na ŚoP; można jedynie przypuszczać, co tam zaszło. Ona też (na czas programu ją obserwuję) raz się o nim wypowiada z sympatią, a raz w rodzaju "ten człowiek". Wiem, że montaż i te sprawy, ale Iga sprawia wrażenie chimerycznej osoby dosyć i na mediach społecznościowych, i w programie.

A Chorzewska to niech się nie ośmiesza , choć całkiem lubię jej słuchać, ale niech oni nie udają, błagam, że oni cokolwiek tutaj dobrali. Parę razy się postarali (Adrian i Anita, Marcin i Agnieszka - choć im nie wyszło, ale ogólnie to widać było, że nie przez przypadek ich dobrali, Agnieszka i Wojtek), ale ogólnie to wszystkie inne pary to takie dobrane bez ładu i składu. Wisienką na torcie jest ta edycja, gdzie żadna para z głową nie jest dobrana, zero po prostu pomyślunku; to, że Kamil tak adoruje Izę - nie mogli tego przewidzieć. Nie chcę też ich tutaj krytykować, bo może jestem już zbyt sceptyczna, ale widzę też, że montaż ma za zadanie wykreować ich jako idealną parę.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 15:07   #943
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

A wyobrażacie sobie co by było gdyby to facet też niby w żartach założył kobiecie worek na głowę....
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 15:28   #944
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No ja miałabym negatywne odczucia w odniesieniu do takiego żartu i oczekiwałabym co najmniej przeprosin, ale Karol w sumie też nic nie powiedział. Nie mówię, żeby stawiać granice w relacji, bo dla mnie dorosła osoba powinna wiedzieć sama, jak ma się zachowywać, ale też gdyby mu to nie odpowiadało, to powinien powiedzieć to głośno. No chyba że powiedział, a wycięli to.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 16:44   #945
Sisi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 152
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
Tak, bardzo się z tym zgadzam. Gdy patrzy się na ich relację to widać, że brakuje puzzla w tej układance. Z euforii na ślubie zrobiło się przyjacielstwo-kumpelstwo. Może w kolejnym odcinku wypadnie ten "trup z szafy" i dowiemy się co się stało?
Widać, że mają płaszczyznę do wspólnych tematów, w miarę się dogadują i tylko czekam aż ona wyskoczy z jakimś dziwnym zachowaniem i a jakże Iga zakłada Karolowi worek na głowę
Nie ma między nimi chemii, aż nie mogłam patrzeć jak się wili na kanapie gdy Chorzewska pytała o to czy się sobie podobają i o bliskość. Iga mówiła bez ładu i składu - wcale nie mogę zrozumieć intencji jej wypowiedzi i to nie pierwszy raz a od Karola ciężko się czegoś dowiedzieć i go rozczytać.

Iza i Kamil to sielanka. Nawet montaż w tym odcinku może świadczyć o tym, że im się udało.

Maciek i Laura to nie wypali. Ona poirytowana jego zachowaniem, on wystraszony. Zgadzam się z tym co napisałyście o poziomie produkcji i ekspertów w kontekście wzięcia go do takiego programu. Dobry chłopak i z sercem na dłoni ale potrzebuje pracy ze sobą w terapii.

Chorzewska na ig mówiła, że jest już po pierwszych nagraniach do kolejnego sezonu i mają bardzo fajne pary
Oni zawsze mają fajne pary oraz idealnie dopasowani (według nich) ,a niestety wychodzi jak wychodzi....
Sisi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 15:27   #946
ashika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 232
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Mi sie najbardziej niepodobalo kiedy ktorys z psychologow - chyba Chorzewska tak naciskała na Ige i Karola pytaniami o bliskosc fizyczna i intymnosc... widac ze oni nie chcieli sie uzewnetrzniac w tym temacie - zwlaszcza przed kamerami a ta dalej cisnela i pytała i dociekała doslownie jak jakas ciekawska baba ze straganu. Ale tu tez jest jeszcze opcja ze Chorzewskiej scenariusz nakazywal zadac te pytania i nie miala wyjscia a Iga i Karol musieli odpowiedziec przed kamerami bo mieli to zapisane w umowie z tvn.....
Wogole to mam wrazenie ze kazda edycja wydaje sie byc coraz bardziej wyrezyserowana.... coraz mniej takiej naturalnosci w tych uczestnikach i pewne zachowania np to ze po wejsciu gdzies Kamil ciagle mowi Izie ze musi wysc i zaraz wroci i wraca z kwiatkami.... no dobra raz to jeszcze ale to sie zdarzylo chyba ze 2 razy albo wiecej.... albo kwiatki i wino na plazy - .... noo taka sztucznoscia te akcje mi jada na kilometr

Poglad Izy na to wszystko - wydaje mi sie ze ona tak plynie z nurtem zachwytu innych nad Kamilem... i w takt tego sama siebie przekonuje....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ashika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 20:58   #947
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Też tak uważam.

Ogólnie też myślę że Maciej nie powinien zgłaszać się do takiego programu tak samo jak sami eksperci nie powinni go do niego brać. Jest taki nieogarnięty, on sam nie wie czego chce i jak postępować z kobietami. Nawet teraz bym machnęła ręką na te jego religijność ale znów to jego niezdecydowanie mnie teraz irytuje w nim.
Chłopakiem jest nawet przystojnym ale szkoda że taki fajtułapa z niego (nie ubliżając) no powinien odbyć długie godziny z terapeutą. Szkoda mi jego i Laury, fajną parą by byli, ale czy to się da poukładać? Wątpię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Mogli by być fajną, gdyby Maciej miał przepracowaną przeszłość i ogarnięte problemy z sobą. Tak to niestety, ale wydaje mi się, że na tą chwilę nie jest w stanie stworzyć z nikim udanego związku. A też widać, że jemu samemu nie jest z tym dobrze.
Totalnie brakuje mu pewności siebie i obycia z kobietami, do tego nie wie czego chce od związku. Wydaje mu się chyba, że skoro już ma żonę, to cel w tej kwestii osiągnięty, a związek trzeba umiejętnie budować, nic się samo nie zadzieje. Laura z początku była otwarta na rozwijanie tej relacji, ale ze strony Maćka nie było żadnego zaangażowania, poza ciągłym mówieniem jaki to on jest szczęśliwy i idealizowaniem żony, nie podając przy tym żadnych argumentów. Jego oczekiwania co do kobiety zawierają się chyba tylko w tym, żeby była. Widać, że nie czuje się przy niej swobodnie, nie mają o czym gadać, ale i tak jest super według niego...
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 11:11   #948
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Mnie za 3 dni wygasa player i chyba zrezygnuję, bo takie miałkie te odcinki, że szkoda mi nawet 15 złotych (tak, wiem, że można z reklamami, ale za to podziękuję).

Oczywiście, że uczestnicy się bardziej pilnują - i dlatego sądzę, że się tak to ogląda. Jednak w pierwszej edycji takiego ukrywania nie było, z sezonu na sezon jest tego zdecydowanie więcej. Nawet sławny Adaś - aż do spotkania w parku - tak wprost nic nie mówił, tylko zachowywał się, jakby był na haju i nie wiadomo było, o co mu chodzi. Wolałabym, żeby program był naturalniejszy, ale z drugiej strony np. Ewę i Darka czasami się oglądało już naprawdę źle, to było trochę przesadne dla mnie.

W odniesieniu do Igi i Karola, to pewnie nie mają ochoty o tym opowiadać, ale no takich pytań mogą się spodziewać w takim programie - i jednocześnie mogą na nie nie odpowiadać.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 12:19   #949
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mnie za 3 dni wygasa player i chyba zrezygnuję, bo takie miałkie te odcinki, że szkoda mi nawet 15 złotych (tak, wiem, że można z reklamami, ale za to podziękuję).
.
15 zł za miesiąc tez bym nie dała, ale ja płaciłam 50 zł za rok. Wychodzi ok 4 zł miesięcznie, bez reklam. Oferta nadal aktualna, można też wziąć 15 zł za 4 miesiące i 5 zł za miesiąc:
https://promocja.player.pl/playerplu...yer-bez-reklam

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2021-04-23 o 12:26
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-23, 13:23   #950
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
15 zł za miesiąc tez bym nie dała, ale ja płaciłam 50 zł za rok. Wychodzi ok 4 zł miesięcznie, bez reklam. Oferta nadal aktualna, można też wziąć 15 zł za 4 miesiące i 5 zł za miesiąc:
https://promocja.player.pl/playerplu...yer-bez-reklam
Cooo, to dlaczego ja tyle zapłaciłam dzięki.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 19:16   #951
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Cooo, to dlaczego ja tyle zapłaciłam dzięki.

Chyba to weszło niedawno bo może nie mieli tylu chętnych za 15 zł za miesiąc .Jq płaciłam 25 za pol roku ale z reklamami jakiś czas temu .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 19:17   #952
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Cooo, to dlaczego ja tyle zapłaciłam dzięki.
Ja zapłaciłam 8zl i mam reklamy tylko na początku przez niecałe 3 minuty. Można przeżyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 21:24   #953
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Iga bardzo dziwnie wypadła w dzisiejszym odcinku, żal mi było Karola.
Sama przyznała, że czerpie energie z innych i to jest bardzo niepokojące, taki wampir energetyczny.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 21:39   #954
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nie widziałam nowego odcinka moze jutro zobaczę, ale na grupie pojazd na Igę masakra, dużo większy niż za ślub...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 21:41   #955
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja miałam cichą nadzieję, że może Iga tylko na weselu została tak dziwnie przedstawiona, a że później będzie lepiej. Niestety to już równia pochyła jest jak dla mnie.
Wiem, że teraz już jestem bardzo subiektywna, ale jeszcze ta wada wymowy i ciągłe oblizywanie ust wywołują we mnie jeszcze większą niechęć do niej Niesamowicie mnie to irytuje.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 21:42   #956
kropeczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

A ja trochę może będę miała inna opinie. Ja Ige trochę rozumiem i zmieniam trochę o niej zdanie po tym odcinku. Było mi jej szkoda, czułam jej smutek i zawiedzenie. Ja myślę że Iga czuje już że się nie podoba karolowi, z jego strony nie ma żadnych gestów że ona mu się podoba, że jest nią zainteresowany i ona to czuje. Nawet to gotowanie to potwierdzilo. Powinna to być wspólna zabawa okazja do rozmowy śmiech miłe gesty A wyszło mega sztywno. No ja czuje to co Iga sama byłam kiedyś w takiej sytuacji. Jest wtedy po prostu człowiekowi przykro płakać się chce A z tej bezsilności mówi się rzeczy i pokazuje siebie z nienajlepszej strony. A opinie mosaka w moim odczuciu były mega niesprawiedliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kropeczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 21:49   #957
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kropeczka88 Pokaż wiadomość
A ja trochę może będę miała inna opinie. Ja Ige trochę rozumiem i zmieniam trochę o niej zdanie po tym odcinku. Było mi jej szkoda, czułam jej smutek i zawiedzenie. Ja myślę że Iga czuje już że się nie podoba karolowi, z jego strony nie ma żadnych gestów że ona mu się podoba, że jest nią zainteresowany i ona to czuje. Nawet to gotowanie to potwierdzilo. Powinna to być wspólna zabawa okazja do rozmowy śmiech miłe gesty A wyszło mega sztywno. No ja czuje to co Iga sama byłam kiedyś w takiej sytuacji. Jest wtedy po prostu człowiekowi przykro płakać się chce A z tej bezsilności mówi się rzeczy i pokazuje siebie z nienajlepszej strony. A opinie mosaka w moim odczuciu były mega niesprawiedliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też sadze, że tam się coś wydarzyło za kamerami, i, że Karol stara się teraz tylko uprzejmosci, a Iga zgrywa twardzielkę, typu " Nie spojrzalabym na niego na ulicy "

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 21:50   #958
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kropeczka88 Pokaż wiadomość
A ja trochę może będę miała inna opinie. Ja Ige trochę rozumiem i zmieniam trochę o niej zdanie po tym odcinku. Było mi jej szkoda, czułam jej smutek i zawiedzenie. Ja myślę że Iga czuje już że się nie podoba karolowi, z jego strony nie ma żadnych gestów że ona mu się podoba, że jest nią zainteresowany i ona to czuje. Nawet to gotowanie to potwierdzilo. Powinna to być wspólna zabawa okazja do rozmowy śmiech miłe gesty A wyszło mega sztywno. No ja czuje to co Iga sama byłam kiedyś w takiej sytuacji. Jest wtedy po prostu człowiekowi przykro płakać się chce A z tej bezsilności mówi się rzeczy i pokazuje siebie z nienajlepszej strony. A opinie mosaka w moim odczuciu były mega niesprawiedliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem, że może jest to zależne od naszych przeżyć, ale ja miałam ochotę dziś wyłączyć Igę serio, to jaki mu wykład zrobiła, gdy on się cały dzień starał, a ona wiecznie naburmuszona i niezadowolona była, to aż mi go żal było.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 22:08   #959
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cóż, wiem, że montaż montażem, ale dzisiejszy odcinek i scenę w kuchni z Karolem i Igą trudno byłoby zmontować aż tak bardzo, bo jednak ona dużą część spędza, wyglądając za okno, i w innym pomieszczeniu. Nie wiem, czy coś padło między nimi za kamerami, ale mogę ocenić to, co widzę, i uważam, że Iga się zachowuje bardzo, ale to bardzo toksycznie. Powinna wprost powiedzieć o swoich potrzebach. W scenie w kuchni zachowała się absurdalnie i również podczas wycieczki. Znowu nie mam pojęcia, czy jej Karol coś powiedział i ma powód do takiego zachowania, i on tylko się zgrywa przed kamerami; tylko wówczas to uzasadniałoby dla mnie jej zachowanie. Bo w innym przypadku to powinna ostro nad sobą popracować - i żal mi było w tym odcinku głównie Karola, bo nie wiem, czy tak grał, ale widać było, że jest mu przykro. Jej bierno-agresywny sposób komunikacji naprawdę na minus.
Ja osobiście nie lubię, jak ktoś mi się wcina w kuchni, więc rozumiem, że jej nie zaangażował do gotowania. Uważam, że mam udany związek, a nawet zdarzyło mi się na początku znajomości poprosić partnera, żeby coś porobił, bo ja się chciałam skupić podczas gotowania.

Maciej i Laura - bez zmian, ale coraz bardziej mi go żal; jej jeszcze bardziej. Czystość do ślubu - pozostawię bez komentarza. Dla mnie to byłby od razu powód do "nie". W ogóle jak ich mało było w tym odcinku, aż po tym można przypuszczać, że na 100% będzie rozwód.

Iza i Kamil - widzę, że kamerzysta tyłków wrócił. Iza zgrabnie wygląda w spodniach . Myślałam, że jego matka będzie miała inne podejście, więc na plus, że nie było tak, jak sądziłam. Ogólnie fajnie jest między nimi i oby tak było do końca. Super sceny z rodziną, aż się ciepło robi. I miło się na nich patrzy - nie to co na inne pary - więc nie do końca sprawdza się komentarz, że nie podoba się, bo sielanka.

Po scenie z tatuażem tym bardziej pomyślałam - jaką fajną parą byliby Laura i Karol. Zazwyczaj podczas oglądania ŚoP to nawet jak na początku celowałam inaczej, to z czasem uznałam, że pary są dobrane może nie do końca idealnie, ale nie robiłabym roszady. Tutaj jest już pod koniec sezonu i nadal uważam, że Karol powinien być dobrany do Laury i koniec; jestem prawie pewna, że ich małżeństwo by przetrwało.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2021-04-23 o 22:12
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 22:37   #960
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Komentarze Mosaka były dziś trochę chamskie. I chociaż mnie też nie podobało się zachowanie Igi, to nie wypowiadałabym się w ten sposób, będąc ekspertem.
Karol spoko facet i dziś było mi go żal. Iga o byle co się obraża, chciałaby żeby było tak, jak ona chce, zamiast starać się poznać męża. Ona szalona, postrzelona, on spokojny i poukładany. To nie ma szans się udać.
Iza i Kamil - jak miło było na to patrzeć! Jakby wszyscy byli rodziną już od dawna.
Choć wydawało mi się dziwne, że pierwszy raz była u teściów, a już gotowała, sprzątała. Fajnie, widać że teściowej było to na rękę, ale ja czułabym się niezręcznie jakby ktoś w moim domu się tak zachowywał, jak również nie wyobrażam sobie żebym ja się tak miała zachować jako czyjś gość.
Laurę i Maćka to szkoda komentować, bo właściwie nie było nic nowego, poza tą czystością przedmałżeńską. Bratowa jej radziła, żeby z nim została i go pod siebie ustawiła. No nie nie. Ja na miejscu Laury bym uciekała jak najszybciej. Maciek powinien poszukać żony w organizacjach kościelnych. Szanuję jego poglądy, ale chyba szukanie szczęścia w takim programie nie było najlepszym wyjściem.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.