Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-01, 10:56   #1
malwi_malwi
Raczkowanie
 
Avatar malwi_malwi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 84

Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?


Od jakiegoś czasu używam urządzenia Braun Silk Expert IPL. Kupiłam je po długim "badaniu rynku", które zakończyło się zakupem właśnie tego a nie konkurencyjnego urzędzenia do domowej depilacji laserowej. Jestem bardzo zadowolona z efektów (jest suuuuper) i ciekawi mnie, czy wy też macie i czy jesteście zadowolone?
malwi_malwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 12:41   #2
revelkove_love
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 39
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Też jestem posiadaczką tego urządzenia i muszę przyznać, że efekty są na prawdę niezłe. Epilator świetnie nadaje się do usuwania owłosienia nie tylko z nóg, ale i z delikatniejszych miejsc choćby z twarzy. Pozbyłam się dzięki temu urządzeniu wąsika - a to była moja zmora, bo mam ciemną karnację. Mam nadzieję, że efekty utrzymają się długo.
revelkove_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 19:20   #3
zeglarka25
Raczkowanie
 
Avatar zeglarka25
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 75
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Ja czytałam trochę o tym urządzeniu i mnie zainteresowało. Producent obiecuje, że po 4 zabiegach jesteśmy w stanie pozbyć się zbędnych włosków. Jedyne co mnie do niego zniechęca to cena ale jeśli faktycznie jest tak świetne to będę musiała zacząć oszczędzać
zeglarka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:24   #4
Cytrusek77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

U mnie zawsze najgorzej wyglądało bikini. W pierwszy dzień jako tako, ale na drugi dzień te czerwone ohydne krosty. I ubierz tu człowieku strój. Braunem robiłam sobie parę dni temu nogi i nie wiem czy to siła sugestii czy faktycznie nie czuję tej kilkudniowej ostrej szczecinki.
Cytrusek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 19:24   #5
malwi_malwi
Raczkowanie
 
Avatar malwi_malwi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 84
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

revelkove_love - ja jestem zaskoczona jak długo można mieć gładkie nogi i... inne miejsca przy używaniu Braun Silk Expert IPL! Efekt trzyma się na prawdę dłuuugo!
malwi_malwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 22:30   #6
jackola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Od niedawna używam epilatora Braun i jak na razie jestem zachwycona! Z natury jestem ciemną szatynką o dość jasnej skórze, co ma oczywiście wpływ na efektywność zabiegu. Zabieg jest błyskawiczny: całe nogi, okolice bikini oraz pachy zajęły mi około pół godziny. Urządzenie jest intuicyjne - osoby bez doświadczenia znakomicie sobie z nim poradzą. Podczas zabiegu nie czuć żadnego dyskomfortu, po zabiegu nie ma żadnych efektów ubocznych, czy podrażnienia. Do pełnej kuracji wstępnej pozostały mi jeszcze przynajmniej dwa zabiegi (minimum 4 tygodnie, tygodniowe przerwy między poszczególnymi zabiegami), jednak już widać znaczącą poprawę. Włoski co prawda jeszcze odrastają, jednak wolniej i rzadziej. Jeśli ktoś się waha przed zakupem, to nie ma z czym zwlekać! Absolutny must have!
jackola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 19:53   #7
Cytrusek77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Testy robione ponownie na nogach u córci i pachach u męża. Córka stwierdziła, że ma wrażenie, że jakby mniej było włosków. Natomiast u męża nie widać zbytnio różnicy. Słyszałam jednak, że faceci mają dużo mocniejsze włoski więc będziemy dalej walczyć.
Cytrusek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-12, 18:22   #8
malwi_malwi
Raczkowanie
 
Avatar malwi_malwi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 84
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytrusek - a mąż ma ciemniejsze czy jaśniejsze włosy niż ty i córcia? Pisałaś że masz urządzenie od 03.06 wiem, że już byś chciała efektów, ale daj Braunowi jeszcze chwilkę - zobaczysz, że po 4 tygodniach będzie efekt wow (u mnie przyjamniej był!).
malwi_malwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 20:05   #9
zeglarka25
Raczkowanie
 
Avatar zeglarka25
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 75
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Świetna informacja, że braun silk expert radzi sobie również z ciemnymi włoskami. Może w takim razie uda mi się namówić siostrę aby kupić go na spółkę :P
zeglarka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 06:53   #10
malwi_malwi
Raczkowanie
 
Avatar malwi_malwi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 84
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Najlepsze rezultaty będą osiągane właśnie w przypadku ciemnych włosów! Poza tym Braun Silk-expert IPL jest wyposażony w czujnik, który stale sprawdza kolor skóry i kolor włosów i automatycznie dopasowuje optymalną intensywność światła dla skutecznego i bezpiecznego zabiegu. Także zeglarka - do boju
malwi_malwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 20:04   #11
zeglarka25
Raczkowanie
 
Avatar zeglarka25
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 75
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez malwi_malwi Pokaż wiadomość
Najlepsze rezultaty będą osiągane właśnie w przypadku ciemnych włosów! Poza tym Braun Silk-expert IPL jest wyposażony w czujnik, który stale sprawdza kolor skóry i kolor włosów i automatycznie dopasowuje optymalną intensywność światła dla skutecznego i bezpiecznego zabiegu. Także zeglarka - do boju
Serio? nie wiedziałam, że to aż tak inteligentne urządzenie. A jeśli chodzi o ból to jest bardzo dokuczliwy? Mam dość wrażliwą skórę i jestem trochę panikarą :P
zeglarka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-17, 09:08   #12
monikajulita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 28
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez zeglarka25 Pokaż wiadomość
Serio? nie wiedziałam, że to aż tak inteligentne urządzenie. A jeśli chodzi o ból to jest bardzo dokuczliwy? Mam dość wrażliwą skórę i jestem trochę panikarą :P
Ja przy użyciu Braun silk expert IPL odczuwam ból tylko w miejscu gdzie niedokładnie ogoliłam, np jak został mi włosek pod kolanem dowiedziałam się o tym "strzejąc" światłem i poczułam ukucie jak igłą i smrodek spalonego włoska.
monikajulita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 11:57   #13
asiek07095
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Depilator Braun IPL charakteryzuje się delikatnym i kobiecym doborem kolorów. Dzięki opływowemu kształtowi, swojej wielkości i niewielkiej wadze urządzenie świetnie leży w dłoni, a podczas zabiegu ręka się nie męczy. Do urządzenia dołączony mamy długi kabel zasilający na wtyczkę uniwersalną, ale także angielską co nie ogranicza nas w podróżach, mamy tam też czytelną instrukcję, a wszystko zapakowane w czarne, eleganckie pudełko. Po podłączeniu urządzenia do zasilania włącza się w nim wiatraczek chłodzący który nie pozwala na przegrzanie się urządzenia w trakcie całego zabiegu i zapalają się diody. Do oddania 'Strzału' świetlnego wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk. Samo urządzenie jest banalnie proste w obsłudze,ale także bezpieczne dzięki czujnikom które bez kontaktu ze skórą nie wypuszczą wiązki światła. Przed pierwszym zabiegiem wykonałam próbę miejscową zalecaną przez producenta na 48 godzin przed zabiegiem. Nie pojawiły się żadne podrażnienia ani inne przeciwskazania. Przed zabiegiem należy dokładnie ogolić miejsce które chcemy poddać depilacji, każdy włosek który gdzieś ominiemy będzie zabierał energię świetlną która powinna dotrzeć do cebulki włosa, warto więc podejść do tego z dużą starannością. Moim celem są gładkie nogi, bikini, pachy i ręce. Nie jestem w stanie powiedzieć że zabiegi są bezbolesne ale w porównaniu z woskiem czy klasycznym depilatorem są bardzo delikatne. Zabiegi są bardzo łatwe do wykonania dzięki unikalnym sensorom które automatycznie dobierają siłę wiązki światła przez co mamy pewność że nasza skóra nie zostanie podrażniona, a zabieg będzie skuteczny. Podczas zabiegu możemy wybrać dwa tryby pracy : Ciągły do dużych powierzchni np. Nogi czy ręce; oraz tryb miejscowy idealny do pach czy bikini. Zabiegi trzeba wykonywać przez pierwsze 3 miesiące raz w tygodniu, następnie raz w miesiącu. O każdym kolejnym przypomina mi aplikacja Braun Silk-expert. Podczas pierwszego zabiegu użyłam trybu 'bezpiecznego' we wszystkich depilowanych miejscach. Odczuwałam ciepło i delikatne ukłucia,ale absolutnie nic nieprzyjemnego, nawet na delikatnej skórze pod pachami. Jedyny dyskomfort odczuwałam na spojeniu łonowym na którym mam po ciążowe rozstępy. Następny zabieg na nogach i rękach już w trybie normalnym był przyjemniejszy bo byłam już rozluźniona. Muszę przyznać że drugi zabieg wykonałam na kanapie przed telewizorem, pozwala to odwrócić uwagę od błysków lampy, a depilacja nie zabiera nam cennego wolnego czasu. A właśnie, czas . Długość zabiegu na moje wybrane strefy waha się w granicach 45min-60min, akurat tyle ile mój ulubiony serial. Mimo iż jestem na początku swojej przygody z Braun IPL już zauważyłam różnice. Włosy stały się dużo cieńsze i rzadsze przez co te na nogach są mniej widoczne, a te w okolicy bikini odrastając nie wrastają w skórę, zniknęły też brzydkie krostki- podrażnienia po goleniu. Jedyne wady jak dla mnie to to, że urządzenie nie jest dla każdego ( nie działa na ciemnej skórze lub jasnych włosach) i koszt - choć wg zapewnień braun ilość błysków starcza na 6 lat, a efekty po zakończeniu wszystkich zabiegów są trwałe- jest niewielka. Z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu kto chce pozbyć się zbędnego owłosienia.
asiek07095 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 13:26   #14
prusaki
Przyczajenie
 
Avatar prusaki
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Braun Silk-expert IPL to mój nowy sprzymierzeniec w walce z niechcianym owłosieniem. Elegancki desing, prezentuje się wspaniale. Urządzenie jest dość lekkie, wygodnie leży w dłoni. Obsługa jest dziecinnie prosta, samodzielne wykonanie profesjonalnego zabiegu nie powinno nikomu sprawić trudności. Dzięki czujnikowi koloru skóry SensoAdapt urządzenie intuicyjnie dopasowuje się do naszej karnacji. Braun bada odcień skóry 80 razy na sekundę, zapewnia tym samym bezpieczeństwo i skuteczność! Wystarczyło raz przeczytać instrukcję obsługi, aby dokładnie wiedzieć jak wykonać zabieg. Urządzenia nie trzeba ładować, a to duży plus. Podłączamy i jest gotowe do działania!
Zabiegi wykonałam na całych nogach, pachach i w okolicach bikini. Na nogach użyłam trybu normalnego płynnego, w momencie strzału odczuwałam ciepło które nie sprawiało żadnego dyskomfortu. Tryb delikatny punktowy świetnie sprawdził się przy pierwszych zabiegach pach i okolic bikini. Kolejne zabiegi wykonałam w trybie normalnym. Przy niektórych strzałach było wyczuwalne jakby lekkie ukłucie, jednak nadal czułam się komfortowo. Depilacja laserowa w salonie była zdecydowanie bardziej bolesna niż depilacja urządzeniem Braun Silk-expert IPL. Zabieg trwa kilkanaście minut, spokojnie możemy go wykonać oglądając ulubione seriale.
Efekty rewelacyjne! Już po 3 zabiegach włosków jest zdecydowanie mniej, a te które jeszcze zostały są dużo cieńsze i rosną dużo wolniej! Depiluję się raz w tyg, choć wcześniej musiałam 2-3 razy w tygodniu, a to dopiero początek. Szczególnie depilacja okolic bikini przyniosła wymarzone efekty. Koniec problemu wrastających włosków! Zero podrażnień, zero zaczerwienień.
W zestawie jest również szczoteczka złuszczająca do ciała. Dzięki obu tym urządzeniom moja skóra jest gładka i przyjemna w dotyku, jak nigdy dotąd. Jestem zachwycona i nie mogę się doczekać aż pozbędę się włosków całkowicie. Jak dotąd urządzenie spełnia wszystkie obietnice producenta.
Polecam serdecznie wszystkim, produkt warty swojej ceny. Pozdrawiam
prusaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 20:38   #15
balbinaamorki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Urządzenie Braun Silk-expert IPL wygląda bardzo estetycznie i profesjonalnie. Zawsze białe urządzenia kojarzyły mi się z elegancją i delikatnością, a te cechy idealnie pasują do urządzenia. Dobrze leży w ręce, przez co można wykonywać wszelkie ruchy w dotarciu do „skomplikowanych” miejsc do epilacji. Już nie jest problemem mieć gładkie kolana czy okolice kostki. Opływowy kształt sprawia, że łatwo można manipulować urządzeniem. Braun Silk-expert IPL jest lżejszy w porównaniu do urządzeń tego typu, jak również i mniejszy. Funkcja samoistnego chłodzenia jest bardzo przydatna. Na pierwszy rzut oka można by stwierdzić, że urządzenia można używać bez zaznajomienia się z instrukcją, ale NIE ROBIMY TEGO. Instrukcja w łatwy, komunikatywny i czytelny sposób opisuje jak używać urządzenia, obrazki powodują lepsze jej zrozumienie.
Co do samego zabiegu – jest on bardzo prosty i każda kobieta jest w stanie sobie z nim poradzić, oszczędzając tym samym czas, który musiałaby poświęcić na wyjścia do gabinetu kosmetycznego. Według mnie urządzenie daje uczucie ciepła podczas błysku, co jak dla mnie jest przyjemne. Odczucie to nasilało się w miejscach, gdzie skóra jest wrażliwa, na przykład na tylnej, górnej części łydki, gdzie mam cienką, delikatną skórę. Odczucie ciepła było najmniej odczuwalne pod pachami. Mam nierównomierne owłosienie, o zróżnicowanym kolorze na całym ciele. Tydzień przed pierwszym zabiegiem bardzo się opaliłam na przedniej stronie ciała i obawiałam się, że moja skóra będzie za ciemna na epilację, ale wcale tak nie było. Pobawiłam się trochę inteligentnym czujnikiem koloru skóry SensoAdapt przykładając urządzenie do różnych części ciała, o różnym kolorycie, urządzenie na mym ciele pokazywała od dwóch zapalonych diod, do wszystkich w zależności miejsca przyłożenia. Pierwszym krokiem w użytkowaniu urządzenia Braun'a jest test, po którym trzeba odczekać 48 godzin, czy nie nastąpiły jakieś niepożądane efekty. Do testu użyłam trybu delikatnego/punktowego dla okolic bikini i palca u stopy, a wyłączywszy tryb delikatny wykonałam test pod pachą i na nodze. Podczas pierwszego i kolejnych zabiegów nie musiałam korzystać już z trybu delikatnego. Najbardziej jestem zadowolona ze skuteczności urządzenia na palcach u stóp, okolicach bikini i pod pachami, również na nogach pojawiły się już po trzecim zabiegu łyse plamki. Dla mnie bardzo ważnym aspektem urządzenia jest to, że mniej się pocę pod pachami, cierpię na nadpotliwość, a epilacja pomogła mi w jej częściowym zwalczeniu. Aktualnie jestem po trzecim zabiegu (jak wcześniej wspomniałam) i zauważyłam zmiany na wszystkich częściach ciała, na których stosowałam urządzenie, zabiegi są bardzo krótkie, bo depilacja palca u stopy to maksymalnie 4 strzały, więc jakieś pół minuty to zajmuje, pacha i okolice bikini to łącznie jakieś 5/7 minut, a epilacja jednej nogi (cała łydka+kolano+okolice kostki) to maksymalnie 10 minut. Zabieg jest szybki i z każdym kolejnym zabiegiem czas ten się skróca, bo przyzwyczajamy się do sprawniejszych ruchów. Zapomniałam wspomnieć, że dla sprawdzenia efektów testowałam urządzenie na lewej części ciała i z łatwością mogę stwierdzić, że owłosienie na epilowanej części ciała jest miększe, odrobinę jaśniejsze, wolniej odrasta, a łyse plamki są dla mnie dumą. Początkowo bałam się, że nie będę mogła stosować urządzenia na małej części ciała, jakim jest duży palec u nogi, tutaj mile się zaskoczyłam, bo sensor odczytał kolor skóry i nastąpił błysk. Funkcja ciągła jest bardzo przydatna przy depilacji nóg, a u mnie również i pach, ułatwiła mi zadanie, bo wystarczyło przeciągnąć urządzeniem z dołu do góry i po zabiegu, skróciło to jego czas.
Mam przykre wspomnienia z epilacją metodą IPL w salonie kosmetycznym, bardzo bolało, było czuć odór spalonych włosów, skóra była zaczerwieniona przez 3 dni, niestety po pierwszym zabiegu zrezygnowałam i na kolejnych się nie pojawiłam. Braun Silk-expert IPL jest o wiele lepszy i delikatniejszy. Nie zauważyłam najmniejszego zaczerwienienia czy podrażnienia. Skóra jest zdrowa, nie ma żadnych uszkodzeń, a na okolicach bikini w końcu nie pokazuje się okropne podrażnienie, którego dostawałam po każdorazowym goleniu maszynką. Pod pachami zauważam znaczne spowolnienie tempa wzrostu włosów, co bardzo mnie cieszy, jeszcze kilka zabiegów i będę całkowicie gładka. Bardzo polecam urządzenie zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Urządzenie jest bardzo proste w czyszczeniu, bo wystarczy lekko przetrzeć miejsce styku urządzenia z ciałem. Urządzenie jest szybkie w działaniu, nie powoduje podrażnienia, skóra jest zdrowa i gładka już po kilku zabiegach, to duża oszczędność czasu dla nas wszystkich. Profesjonalny zabieg możemy wykonać w zaciszu domowym, co sprawia, że możemy się rozpieszczać czując komfortowo na własnym ulubionym fotelu. Nie musimy umawiać się na zabiegi, bo możemy je wykonać o dowolnej porze dnia i nocy. Urządzenie dostaje ode mnie zasłużone 10/10.
Pozdrawiam, 92barbarka92
balbinaamorki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 08:35   #16
Semifredo
Raczkowanie
 
Avatar Semifredo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 152
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Jestem pod dużym wrażeniem tego urządzenia. Miałam wcześniej możliwość używania urządzenia IPL innej marki i widzę naprawdę duże korzyści Braun Silk Expert IPL.
Urządzenie to, tak jak wszystkie inne tego typu, da najlepsze efekty u osób z jasną skórą ale ciemnymi włosami, bo ciemny kolor włosów pochłonie więcej energii. Tak jest w moim przypadku i mogę potwierdzić, czy po sumiennym używaniu urządzenia przez pierwsze tygodnie włosy nie odrastają w cale. Potrzebne są jednak pojedyncze zabiegi co jakiś czas dla utrzymania efektów.
Moim zdaniem, największym plusem Braun Silk Expert IPL jest sensor, który odczytuje kolor skóry. Robi to niezmiernie precyzyjnie i bez ustanku – 80 razy na sekundę. Czy to ważne ? Tak, bo gwarantuje bezpieczny zabieg bez ryzyka podrażnienia skóry. Przed pierwszym użyciem przeprowadziłam mały test. Przyłożyłam urządzenie do swojej ręki po zewnętrznej i wewnętrznej stronie. Nie opalam się ale rzeczywiście zewnętrzna strona jest minimalnie ciemniejsza. Urządzenie poprawnie wychwyciło tak małą różnicę w kolorze i dobrało inną siłę zabiegu. Muszę powiedzieć, że byłam pod ogromnym wrażeniem!
Urządzenie jest lekkie i pewnie leży w dłoni. Jest to szczególnie ważne, bo zabiegi IPL są jednak czasochłonne, gdy obszar zabiegu jest większy jak np. łydki. Z drugiej strony nie zajmuje dużo miejsca tak jak produkty konkurencji ( brak stacji) co pozwala nam na przechowywanie go w małej łazience lub zabranie go z sobą na wyjazd. Nie myślałam o tym przed zakupem a dzisiaj jest to dla mnie spory atut.
Urządzenie nie pozwoli nam wyzwolić błysku jeżeli sensor nie ma kontaktu ze skórą dla naszego bezpieczeństwa. W tym urządzeniu sensor ten działa jak marzenie. Urządzenia na trzeba mocno dociskać do skóry, co miało miejsce w innym urządzeniu, które miałam przez kilka lat. Dlaczego to takie ważne ? Bo są miejsca, jak np. pachwiny, czy kolana, gdzie mocne dociskanie sensorów, aby wyzwolić światło było niemożliwe. W Braunie działa to idealnie i jest to naprawdę olbrzymi plus.
Czy zabieg boli ? Zabieg nie jest do końca przyjemny, nie będę kłamać. Miałam takie same odczucia przy użyciu również innych epilatorów IPL. Nie jest to jednak coś, co by mnie zniechęcił, bo efekty sprawiają, że warto. Zabieg depilatorem również nie jest przyjemny. To co mogę powiedzieć to , że ogromnie ważnym jest, aby maszyna miała dobry system chłodzenia. Braun zrobił tutaj dobrą robotę – urządzenie nie przegrzewa się. Nie trzeba przerywać zabiegu, aby maszyna się schłodziła ( tak było w przypadku innego urządzenia konkurencyjnej firmy)
Czas zabiegów znacznie się skraca jeśli wybierzemy ciągły tryb, czyli maszyna będzie wysyłać impulsy światła bez przerwy podczas gdy mu przesuwamy urządzenie po danej partii ciała bez jego odrywania od skóry.
Fajnym dodatkiem jest aplikacja na smartphona, która pozwala zaplanować zabiegi. Bycie systematyczną jest kluczowe w przypadku metody IPL. Aplikacja przypomina nam, że czas na kolejny zabieg
Do urządzenia dodana była również soniczna szczoteczka do głębokiego peelingu, aby dodatkowo dodać skórze jedwabistej gładkości. Pierwsze wrażenie ? Jest wodoodporna ! Peeling można wykonać pod prysznicem z użyciem swojego ulubionego produktu kosmetycznego. Wielokrotnie zwiększa skuteczność peelingu, ale to co naprawdę skradło moje serce to efekt masażu (3000 mikro wibracji na sekundę ). Moja siostra po wypróbowaniu mojej szczoteczki sama są sobie kupiła.
Semifredo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 07:58   #17
martuszkowemakijaze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Ja mam to urządzenie od około miesiąca i jeśli krótko miałabym się o nim wypowiedzieć to powiedziałabym, że jest to super urządzenie.
Design urządzenia jest świetny, przy zachowaniu wygody. Urządzenie dobrze trzyma się w ręce, jest lekkie. Dla mnie ważne jest też by wszelkiego rodzaju urządzenia były łatwe w użyciu, a to takie z całą pewnością jest, dodatkowo instrukcja wszystko czytelnie opisuje. Same zabiegi wykonuje się raz w tygodniu, więc niezbyt często i trwają one krótko – mniej więcej tyle co sam zabieg tradycyjnej depilacji. Zabieg można wykonać w dowolnym czasie i miejscu dla nas wygodnym (np. przed TV). Dzięki czujnikowi SensoAdapt zabieg był dla mnie bezbolesny. Tryb delikatny użyłam na strefę bikini i obyło się bez dyskomfortu. Największym plusem tego urządzenia jest jego skuteczność – efekt widać już po pierwszym zabiegu. Całkowity efekt osiągnęłam po 3 zabiegach. Moja wrażliwa skóra nie zareagowała negatywnie na tą metodę depilacji. Efekt moim zdaniem utrzymuje się długo. Im bardziej wpasujemy się w kryteria pod względem kolorytu cery i koloru włosów, tym bardziej zabiegi będą skuteczne.
Używałam wcześniej innego urządzenia tego typu i główną różnicą jest to, że Braun Silk-expert IPL jest zasilany przez kabel, a nie akumulator oraz to, że posiada on sensor, który decyduje o sile błysku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_7498.jpg (96,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_7496.jpg (90,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_7507.jpg (44,7 KB, 42 załadowań)
martuszkowemakijaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 10:07   #18
monikajulita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 28
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez zeglarka25 Pokaż wiadomość
Świetna informacja, że braun silk expert radzi sobie również z ciemnymi włoskami. Może w takim razie uda mi się namówić siostrę aby kupić go na spółkę :P
IPL zdecydowanie jest do ciemnych włosków, z jasnymi sobie nie radzi. A co do spółki z siostrą to producent poleca do osobistego użytku...
monikajulita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:08   #19
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Dziewczyny pisały, że do każdego rodzaju włosków się nadaję więc sprawdzę jeszcze na stronie producenta ale czytałam sporo tego typu komentarzy.
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 19:46   #20
revelkove_love
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 39
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez Olaszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisały, że do każdego rodzaju włosków się nadaję więc sprawdzę jeszcze na stronie producenta ale czytałam sporo tego typu komentarzy.
Można próbować, ale najlepsze efekty będą przy jasnej karnacji i ciemnych włosach, bo laser działa na pigment. Ja mam to szczęście, że zaliczam się do tej grupy osób i w moim przypadku urządzenie działa rewelacyjnie.
revelkove_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 06:44   #21
revelkove_love
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 39
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez maaaartynkaaaa Pokaż wiadomość
Zabiegi są niemal bezbolesne - trochę piecze, czasem szczypie - u kosmetyczki nie raz poleciało mi kilka łez. Nie musimy się też umawiać i pędzić o określonej porze, by spędzić w salonie dosłownie chwilę (zabieg taki nie trwa długo). No i omija nas całe skrępowanie - sama niekoniecznie chciałabym pokazywać intymne części ciała, by pozbyć się niechcianych włosków.
.
Dokładnie - tutaj ta wygoda też ma znaczenie. Zabiegi nie są długie, nie ma tego skrępowania i można dostosować je odpowiednio częstotliwością do zapotrzebowania. Technologia IPL taka sama co w salonach, więc super, że można z tego skorzystać w domu i to z takim malutkim urządzeniem
revelkove_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 14:14   #22
tojaola81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Jestem szczęśliwą posiadaczką tego urządzenia i stwierdzam że to mega fajny produkt. W ubiegłym roku skusiłam się na zabieg depilacji laserowej odrzuciłam ipl bo czytałam, że jest nieskuteczny. po 3 zabiegach duet sheer efekt końcowy to 30% mniej włosów na nogach. Spodziewałam się bardziej spektakularnych efektów dlatego sceptycznie podchodziłam do Braun ipl, ale efekt na nogach był już widoczny po drugim zabiegu i wiecie co choćby miały odrosnąć za pół roku wszystkie to wydatek jest jednorazowy. Mało tego urządzenie można stosować tam gdzie normlanie ja nie bym się nie zdecydowała na zabieg w gabinecie czyli bikini.
Teraz urządzenie oddaje siostrze we władanie. Genetycznie mamy ten sam wstydliwy problem więc po mojej recenzji nie może się doczekać efektów u siebie.
tojaola81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 10:36   #23
revelkove_love
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 39
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Zaletą takiej domowej depilacji jest fakt, że można wydepilować miejsca, których w salonie niekoniecznie chciałoby się pokazywać - chociaż wiadomo tam są przyzwyczajeni, taka praca ale ja tak czy siak uważam to za duży plus, że dzięki temu urządzeniu mogę sobie przeprowadzać depilację w domu kiiedy tylko mam na to ochotę.
revelkove_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:56   #24
201704180945
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 11
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Hej,
ja od wczoraj jestem posiadaczka tego urzadzenia i dzisiaj jestem juz po pierwszym zabiegu. Pisze zeby za subskrybowac watek i zeby miec porownanie z waszymi rezultatami.
201704180945 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 10:58   #25
monikajulita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 28
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Ja po dwóch miesiącach przestaje widzieć różnice między zabiegami nadal utrzymuje się około 10-20% owołosienia na nogach a pod pachami mam wrażenie, że mam nadal wszystkie włosy tylko dużo jaśniejsze i wolniej rosnące. W dodatku przy ostatnim zabiegu pękł mi filtr, wiec nie mogę już używać. Jednak chłodzenie nie jest chyba wydajne bo robiąc pachy potem całe nogi urządzenie się przegrzało i ze strzałem światła strzeliła i szybka

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Olaszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisały, że do każdego rodzaju włosków się nadaję więc sprawdzę jeszcze na stronie producenta ale czytałam sporo tego typu komentarzy.
nie do każdego, jasnych włosów nie bierze zupełnie, bo działa na barwnik we włosie. Ktoś cię wprowadził w błąd.
monikajulita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 09:01   #26
Beci4
Przyczajenie
 
Avatar Beci4
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Jaki filtr Ci pękł? Chłodzenie jest ok ja robie całe ciało i nic się nie przegrzewa.

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Mój chłopak jest po 5 zabiegach na pachy i efekt jest super.Od 3 tygodni nie golił pach i nie ma włosów.Ja też jestem po 5 zabiegach na całe ciało(całe nogi,pachy,bikini brazylijskie,wąsik,całe ręce).Z efektów jestem zadowolona.Włosy zniknęły w 40 %.Myślę, że potrzeba ok 10 takich zabiegów żeby się ich pozbyć.Efekty widać dopiero po ok 8 tygodniach od użycia bo wtedy włoski już wypadną. IPL jak wiecie działa tak, że ostrzelamy dane miejsce i dopiero po ok 2 tygodniach włoski wypadają nie ma natychmiastowego widocznego efektu.
Beci4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 06:51   #27
monikajulita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 28
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Normalnie pękł jak szyba. Moje się na tyle nagrzewało, że nie mogłam dotknąć skóry bo czułam, że dla mnie jest za gorące.
monikajulita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 07:06   #28
201704180945
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 11
Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

.

Edytowane przez 201704180945
Czas edycji: 2017-04-15 o 06:55
201704180945 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 11:36   #29
exnext
Raczkowanie
 
Avatar exnext
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 166
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Teraz na Wizazu jest mozliwosc wygrania, lacznie 3 sztuk. Teraz na kupno nie moge sobie pozwolic, ale jezeli mi sie poszczesci to dam wam znac jak sie sprawdza a jestem przypadkiem krytycznym niestety trzymajcie kciuki!
__________________
A jeżeli właśnie zgłodniałyście...
http://szczyptaslodyczy.bloog.pl
Wybieram grupę Black!
exnext jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 12:36   #30
Simonea
Przyczajenie
 
Avatar Simonea
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

exnext, nie mogę znaleźć tego konkursu a jeszcze tydzień temu go widziałam. Masz gdzieś link do niego? Brałam w nim udział a teraz słuch o nim zaginął albo ja źle szukam.
Simonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-24 12:03:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.