Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika emocje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-11, 14:33   #1
Rag
Raczkowanie
 
Avatar Rag
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 85

Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika emocje


Cyrku pt. "Nie przystawał na moje warunki, to się zemszczę" ciąg dalszy. Żona Piotra Żyły wzięła udział w rozbieranej sesji Playboya po to, by cyt. "– jak sama przyznaje – na sam koniec związku trochę dopiec swojemu partnerowi.

– Chcę, żeby zobaczył, co stracił – mówiła Justyna Żyła w wywiadzie podczas zdjęć w góralskiej chacie(...)"

Z powyższego cytatu wynika jasno, że jedyną wartością, jaką ma Justyna Ż. jest jej ciało. Nie intelekt, nie pasje, nie kwalifikacje, nie uczucia, nie wsparcie, tylko ciało. Słowem, typowa nowoczesna kobieta (nie generalizuję, tylko stwierdzam fakt).

Trzy miesiące temu Piotrek skomentował oświadczenie żony, którego clou jest zdanie" Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach."

Komu wierzyć? Sportowcowi, który odpowiada na zarzuty bez emocji, ma przyjazny charakter i dba o rodzinę, czy kobiecie, która swoje sprawy prywatne załatwia publicznie, a potem wręcz panicznie zrzuca winę na męża? Jak dla mnie, wniosek wysuwa się sam.

Widać tutaj typowy schemat, gdzie żona psychicznie wykańcza męża, powołując się na jakiś zaniedbanie (w tym przypadku karierę skoczka, dzięki której jego rodzina miała co do garnka włożyć), następnie ukazuje go jako głównego winnego, a na koniec próbuje oskubać z majątku. Znając Piotrka, intercyzy raczej nie spisywał. Sytuacja jakich wiele i najprawdopodobniej niestety skończy się jak wiele innych.

Link:https://sportowefakty.wp.pl/skoki-na...ago-w-playboyu

Zapraszam do dyskusji.
__________________
AllHumanLivesMatter
Rag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 20:48   #2
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Nie wierzę, że ten wątek nie ma jeszcze odpowiedzi, bo taka aferka wisi w powietrzu.
No więc moje zdanie. Na początku jej bardzo współczułam, myślałam, że jej udostępniane w internecie przemyślenia, to po prostu nieracjonalne zachowanie spowodowane traumą rozwodową. No zdarza się, czasem ludzie w takich sytuacjach reagują emocjonalnie, nielogicznie, dziwnie. Potem zaczęło się robić dziwnie i pomyślałam, że to trochę taki... stalking, albo jego dziwna forma, nie umiem tego nazwać i nie wiem czy to ma nazwę. W każdym razie przesadne narzucanie się. A w tym momencie po tym wszystkim co widziałam, przeczytałam i tak dalej, to chyba jednak trzymam stronę tego piłkarza. Sama nie wiem czy ja bym z takiego związku nie uciekła, bo mam wrażenie, że on jest trochę zaszczuwany. Jeśli chodzi o mój związek, to jak raz w roku wrzucimy wspólne zdjęcie do internetu to jest szaleństwo, a gdyby mój facet w taki sposób rozpisywał się o naszych intymnych sprawach to faktycznie bym się spakowała i wyszła. Więc no... w świetle tego wszystkiego oraz ostatniej sesji zdjęciowej z jakże smutnym podpisem "góralu czy ci nie żal" powiem, że żal to mi dziecka, że jest tego świadkiem. Nie wyobrażam sobie rozwodu rodziców jako dziecko i to rozwodu który przebiega w ten sposób a jego zwieńczeniem jest naga sesja mamy która namawia tatę do powrotu. Nie, serio, to mnie przerasta
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 21:38   #3
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Tak dla ścisłości- to skoczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 21:41   #4
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Patusia, to nie piłkarz

Nie wiem, czemu ta sprawa jest tak emocjonująca, żona poczuła się zdradzona, skrzywdzona, nie działa racjonalnie, może nawet głupio, ale nikt poza nimi nie wie, co tam się działo. Nie uważam, że ktokolwiek może w pełni świadomie „stać po czyjejś stronie” w tej sytuacji. Może on udawał świetnego męża, a sodówka uderzyła mu do głowy i chamsko zdradził? A może jej zależało tylko na kasie i małżeństwo było fikcją? Tego nie wie nikt z komentujących internautów.

Gdzieś na Facebooku mi mignęła ta informacja, weszłam w komentarze i uważam, że to jest po prostu żenada. Ludzie się wypowiadają, jakby mieszkali pod łóżkiem zarówno żony Żyły, jak i jego kochanki. Moim zdaniem emocjonowanie się małżeństwem ludzi, o których możemy przeczytać w internecie to żenada i komentarze z domysłami są bez żadnego sensu.

Ale już od dawna można było zaobserwować, co ludzie są w stanie wyrzucić z siebie w internecie i jeszcze podpisać się pod tym swoim nazwiskiem.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 21:42   #5
Rag
Raczkowanie
 
Avatar Rag
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 85
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
(...) A w tym momencie po tym wszystkim co widziałam, przeczytałam i tak dalej, to chyba jednak trzymam stronę tego piłkarza. Sama nie wiem czy ja bym z takiego związku nie uciekła, bo mam wrażenie, że on jest trochę zaszczuwany. Jeśli chodzi o mój związek, to jak raz w roku wrzucimy wspólne zdjęcie do internetu to jest szaleństwo, a gdyby mój facet w taki sposób rozpisywał się o naszych intymnych sprawach to faktycznie bym się spakowała i wyszła. Więc no... w świetle tego wszystkiego oraz ostatniej sesji zdjęciowej z jakże smutnym podpisem "góralu czy ci nie żal" powiem, że żal to mi dziecka, że jest tego świadkiem. Nie wyobrażam sobie rozwodu rodziców jako dziecko i to rozwodu który przebiega w ten sposób a jego zwieńczeniem jest naga sesja mamy która namawia tatę do powrotu. Nie, serio, to mnie przerasta
Skoczka. Żyła jest skoczkiem...

Zgadzam się z tym co napisałaś. Widać tutaj typowy syndrom, hmm, cienia, braku atencji, nie wiem jak to nazwać. Słowem, sytuacja, gdy współmałżonek jest sławny, rozpoznawalny, a druga osoba jest niewidzialna dla fanów/zwolenników. Nikt o nią nie pytał, nie pisał, tymczasem dla Żyły przypisano na wyłączność cytat: "Hehehe" Stąd też takie tworzenie burzy wokół siebie, tak jak podstarzałe gwiazdeczki przypominały sobie po 30 latach, że ktoś tam je napastował na fali #metoo. Chciała rozgłosu? No to ma. Tylko żeby nie odwróciło się wszystko przeciwko niej.

A propo dziecka. Teraz córka ma chyba 3,5 roku, czyli za 4 lata idzie do szkoły. Rówieśnicy szybko wygrzebią te zdjęcia i co wtedy? Łatwo się domyślić. Po jakimś czasie zada ze łzami w oczach pytanie "Dlaczego mamusiu? Dlaczego to zrobiłaś? Teraz nikt mnie nie lubi." Ciekawe, co wtedy powie. Dlatego powtarzam. Przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji emocje, uprzedzenia itp. należy odstawić na bok i kierować się solidną logiką. Jak się tego nie stosuje, to wychodzą takie kwiatki.
__________________
AllHumanLivesMatter
Rag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 21:45   #6
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Tak dla ścisłości- to skoczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, przepraszam, no oczywiście przejęzyczyłam się
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 22:04   #7
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Skoki to mój ulubiony sport. Śledzę informacje na temat kryzysu w małżeństwie panstwa Żyła juz dobre poł roku.
Zgadzam się z tym , że nie ma co generalizowac . Nie wiemy jak było na prawdę. Jednak fakty są takie , że Justyna zachowuje się bardzo infantylnie , i chce zaistnieć. Niestety obrala sobie zły sposób. Dziubki na insta nie dały rady , trzeba obrać mocniejszy kaliber. Denerwuje mnie ta kobieta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-11, 22:05   #8
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Nie, nie infantylnie. Ona się po prostu zachowuje niebezpiecznie. Tak samo oceniam wypowiedzi byłej żony Marcinkiewicza. Ja rozumiem rozwód, ale gdzie są granice intymności? Czemu ktoś opowiada o takich szczegółach publicznie, przecież to jest okradanie tej drugiej osoby z prywatności. W głowie mi się to nie mieści.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 22:12   #9
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Ludzie się wypowiadają, jakby mieszkali pod łóżkiem zarówno żony Żyły, jak i jego kochanki. Moim zdaniem emocjonowanie się małżeństwem ludzi, o których możemy przeczytać w internecie to żenada i komentarze z domysłami są bez żadnego sensu.
Z drugiej strony oni też mają znajomych, rodzinę i sąsiadów z dostępem do internetu. Nie mieszkają też w żadnej metropolii, a ona na dodatek robi cyrk na cały kraj. Więc myślę, że jednak jest trochę osób, które orientują się w sytuacji i ich życiu bardziej, niż tylko po przeczytaniu jakichś artykułów na pudelku.
Przecież wszelkiej maści celebryci i gwiazdy to nie są osoby zawieszone w próżni, wszyscy żyją wśród ludzi i dziwi mnie zakładanie, że ludzie wypowiadający się w internetach na pewno wiedzą tylko tyle, ile przeczytali.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 22:19   #10
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;83522636]Z drugiej strony oni też mają znajomych, rodzinę i sąsiadów z dostępem do internetu. Nie mieszkają też w żadnej metropolii, a ona na dodatek robi cyrk na cały kraj. Więc myślę, że jednak jest trochę osób, które orientują się w sytuacji i ich życiu bardziej, niż tylko po przeczytaniu jakichś artykułów na pudelku.
Przecież wszelkiej maści celebryci i gwiazdy to nie są osoby zawieszone w próżni, wszyscy żyją wśród ludzi i dziwi mnie zakładanie, że ludzie wypowiadający się w internetach na pewno wiedzą tylko tyle, ile przeczytali.[/QUOTE]

Na pewno ich znajomi wypowiadaliby się pod jakimś artykułem na Facebooku w tonie typowych komentatorów jakoś nie chce mi się wierzyć, ze osoba z bliskiego otoczenia by się tak radośnie wypowiedziała na Facebooku, gdzie widnieje jej imię i nazwisko i automatycznie wyswietliloby się to na tablicy głównym zainteresowanym. Jeśli tak, to jest to jeszcze większa żenada i brak klasy, nie wypadłoby mi do głowy wyjawiać szczegółów z życia moich znajomych w internecie lub komentować ich wybory.

A osoby z ich miejscowości czy coś w tym stylu, którzy ich po prostu widują na ulicy, zapewne wiedzą o ich intymnym życiu niewiele więcej, niż przeczytali w internecie. Lub wiedzą tyle, ile usłyszały z plotek, czyli wersję zniekształconą kilka razy po drodze przez „przyjaznych” ludzi.

Serio, moim zdaniem jeszcze większa żenada.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 22:35   #11
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Na pewno ich znajomi wypowiadaliby się pod jakimś artykułem na Facebooku w tonie typowych komentatorów jakoś nie chce mi się wierzyć, ze osoba z bliskiego otoczenia by się tak radośnie wypowiedziała na Facebooku, gdzie widnieje jej imię i nazwisko i automatycznie wyswietliloby się to na tablicy głównym zainteresowanym. Jeśli tak, to jest to jeszcze większa żenada i brak klasy, nie wypadłoby mi do głowy wyjawiać szczegółów z życia moich znajomych w internecie lub komentować ich wybory.

A osoby z ich miejscowości czy coś w tym stylu, którzy ich po prostu widują na ulicy, zapewne wiedzą o ich intymnym życiu niewiele więcej, niż przeczytali w internecie. Lub wiedzą tyle, ile usłyszały z plotek, czyli wersję zniekształconą kilka razy po drodze przez „przyjaznych” ludzi.

Serio, moim zdaniem jeszcze większa żenada.
Nie wiem, kto wrzuca na facebooka takie artykuły. Ja pisałam z myślą o innych stronach. Ty tu też nie jesteś podpisana imieniem i nazwiskiem, tak samo zresztą jak wszyscy.
Nadal o nich piszesz jak o zawieszonych w próżni. Z plotek to można różnych rzeczy się dowiedzieć lub "dowiedzieć" o jakiejś tam w miarę standardowej parze. Ale jak ona np. niby siedzi 2 dni pod jego blokiem to sorry, ale sporo osób widzi i słyszy. Jak się robi z życia przedstawienie, to zawsze się znajdzie sporo naocznych widzów. Jak się wszystkim o czymś opowiada, to zawsze się znajdzie sporo słuchaczy.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-11, 22:42   #12
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;83523041]Nie wiem, kto wrzuca na facebooka takie artykuły. Ja pisałam z myślą o innych stronach. Ty tu też nie jesteś podpisana imieniem i nazwiskiem, tak samo zresztą jak wszyscy.
Nadal o nich piszesz jak o zawieszonych w próżni. Z plotek to można różnych rzeczy się dowiedzieć lub "dowiedzieć" o jakiejś tam w miarę standardowej parze. Ale jak ona np. niby siedzi 2 dni pod jego blokiem to sorry, ale sporo osób widzi i słyszy. Jak się robi z życia przedstawienie, to zawsze się znajdzie sporo naocznych widzów. Jak się wszystkim o czymś opowiada, to zawsze się znajdzie sporo słuchaczy.[/QUOTE]

Przecież napisałam w ostatnim poście, co myślę o ludziach z otoczenia, którzy wypisują takie rzeczy, gdzie tu „próżnia”?

Moim zdaniem nawet jeśli ona robi z siebie w oczach otoczenia pośmiewisko, to wypisywanie o tym w internecie przez osoby postronne to tez żenada. Taka sama.

Nie jestem podpisana imieniem i nazwiskiem, ale nie rozstrząsam życia prywatnego ani celebrytów, ani moich znajomych.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 06:54   #13
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika&lt;emocje

Mam to tak mocno gdzieś. Dajcie zyc. chciała i mogła to sobie zrobiła. Ciekawa jestem ile na tym forum żenujących rzeczy robiły niektóre użytkowniczki po rozstaniu.
Serio mnie troche brzydzi takie komentowanie zawistne - bo ona nic nikomu nie zrobiła także... nie rozumiem tej całej burzy.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 07:54   #14
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Mogła , ale takie afiszowanie się i pranie brudow na cala Polskę jest żenujące Mowie o jej wpisach na instagramie. Wywiadach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 08:01   #15
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Zeszłoroczny śnieg mnie bardziej obchodzi. Czytam ten wątek z niedowierzaniem. Nie myślałam, że ludzie potrafią się aż tak strasznie emocjonować cudzym życiem.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 08:52   #16
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;8352589 1]Zeszłoroczny śnieg mnie bardziej obchodzi. Czytam ten wątek z niedowierzaniem. Nie myślałam, że ludzie potrafią się aż tak strasznie emocjonować cudzym życiem.[/QUOTE]Zgadzam się w 100%
Nie wiem czym tu się ekscytować. Była na okładce, bo chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nic tak nie rozpala człowieka, jak gorąca herbata.
matcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 09:04   #17
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Nie, nie infantylnie. Ona się po prostu zachowuje niebezpiecznie. Tak samo oceniam wypowiedzi byłej żony Marcinkiewicza. Ja rozumiem rozwód, ale gdzie są granice intymności? Czemu ktoś opowiada o takich szczegółach publicznie, przecież to jest okradanie tej drugiej osoby z prywatności. W głowie mi się to nie mieści.
Myślę, że to już jest problem panów wybierających takie partnerki. Jak to się mawia,"widziały gały, co brały". Pana Marcinkiewicza szczególnie nie jest mi żal. Co do Pana Żyły, to za mało wiem, aby oceniać. Ciekawi mnie jedynie, czy to Pani Żyła zgłosiła chęć roznegliżowania się na łamach Playboy'a, czy Playboy zaproponował to Pani Żyle. Jeśli to drugie, to kuźwa mają tupet, skrupułów zaś w ogóle
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 10:11   #18
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Cytat:
Napisane przez Rag Pokaż wiadomość
Komu wierzyć? Sportowcowi, który odpowiada na zarzuty bez emocji, ma przyjazny charakter i dba o rodzinę, czy kobiecie, która swoje sprawy prywatne załatwia publicznie, a potem wręcz panicznie zrzuca winę na męża? Jak dla mnie, wniosek wysuwa się sam.
Kompletnie nie znam tej historii z Żyłą i tylko przejrzałam artykuł z wątku. Myślę, że w takich sytuacjach nie chodzi o to "komu wierzyć". Rozstanie to jest bardzo trudny czas i ludziom wtedy potrafi naprawdę odbijać. Czy to źle? Oczywiście, że źle - jeśli ona szukała swojej wartości rozbierając się do gazety jest to przede wszystkim bardzo smutne.

Już na intymnym styl rozstawania się był często dyskutowany i podtrzymuję zdanie, że przydałby się w takim zakresie jakiś porządny poradnik. No, ale nie ma gwarancji, że w emocjach się będzie do niego stosować. Ogólnie kończenie relacji bywa strasznym bagnem i labiryntem, aż przykro czasami. Co do tego przypadku naprawdę nie wiem, nie ufam też mediom, bo wszystko lubią rozdmuchać i przeinaczyć.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 10:15   #19
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika&lt;emocje

Mnie w ogóle nie rusza to, że poszła do Playboya. Może robić ze swoim ciałem co chce. Żyłę po rozstaniu nie powinno to obchodzić, ale jeśli zrobiła mu na złość, to to zwyczajnie dziecinne. Nie znam szczegółów i tych brudów jakie mowicie, że piorą, więc na ten temat się nie wypowiem.

Natomiast nie dziwi mnie, że się rozwiodła ponieważ ciągle nie było go w domu. Też bym nie chciała tak żyć.

A jeśli ją zdradził to jest świnią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2018-05-12 o 10:17
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-12, 10:30   #20
Wtycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 178
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika&lt;emocje

Masakra, jak to zobaczyłam na pudelku to oczy mi wyszły z orbit.

Szkoda mi kobiety, pogubiła się.

Chociaż z drugiej strony, skoro dostała za to 40 tys? Kto by nie chcial takiej kasy... Zdjecia nie są mega tragiczne. Tylko ten kontekst "Góralu, czy ci nie żal".
__________________
włosy rośnijcie jak na drożdżach!
Wtycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 10:32   #21
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Mnie najbardziej rozwala jej "logika". Wpierw ogłasza, że nie chce prać brudów publicznie i prosi wszystkich o niekomentowanie sprawy, a potem sama ciągle lata po mediach. Teraz znowu twierdzi, że poszła do Playboya, żeby pokazać mężowi co stracił, tak jakby wcześniej nigdy nie widział jej nago.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 10:45   #22
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej rozwala jej "logika". Wpierw ogłasza, że nie chce prać brudów publicznie i prosi wszystkich o niekomentowanie sprawy, a potem sama ciągle lata po mediach. Teraz znowu twierdzi, że poszła do Playboya, żeby pokazać mężowi co stracił, tak jakby wcześniej nigdy nie widział jej nago.
Myślę, że widzenie jej wcześniej nago nie ma znaczenia. Pewnie chodziło o to, by zobaczyć tę nagość w nowym świetle - profesjonalne zdjęcia i świadomość, że teraz inni sobie na nią popatrzą i inni będą wchodzić z nią w relacje, a on może tylko powzdychać i pożałować. To jest nawet częste zjawisko u kobiet. Nie to, że się od razu rozbierają dla Playboya - ale to, że po zerwaniu mają problem z poczuciem własnej wartości i wariują. Szukają zainteresowania u innych, chcą znowu czuć się pożądane i seksowne. Żeby ten, który zranił albo ich nie chciał, pożałował. Jest to głupie i nieskuteczne, ale jakaś "logika" za tym idzie.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 10:45   #23
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Jak dla mnie to dyskutowanie o życiu prywatnym celebrytów / sportowców / atystów na forum niczym się nie różni od dyskutowania Jadźki i Haliny o sąsiadach na ławce.

Takie same emocje i poziom wiedzy na temat dyskutowanych obiektów tak sam. I każdy jest przekonany, ze wie jak było bo ktoś tam, coś tam gdzieś tam PODOBNO widział / podłsuchał.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 13:49   #24
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Ale ta kobieta od dawna chciała zaistnieć. Wystarczy prześledzić jej profil na insta , co zrobiłam tylko raz. Wystarczy. Aspiruje na miano kolejnej celebrytki , i nie ma o czym mówić .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 13:59   #25
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

jak satystyczna Andżelika Kowalska po rozwodzie robi głupoty to interesują sie sąsiadki i rodzina. A jak Justynie Żyła odwala - wie i komentuje cała Polska. Współczuję takiego rozgłosu.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 14:01   #26
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Edit : Zostawila same zdjęcia jedzenia i przyrody
Nie ma zdjęć w różowych strojach , i dziubków w lustrze. Jestem zawiedziona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 14:04   #27
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

1526130252579.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 14:11   #28
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Trochę nie rozumiem o czym miałby być ten wątek, poza niechęcią do kobiet i brakiem logiki autora
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 14:26   #29
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Uważam, że takie publiczne pranie brudów i sesja w plejboju to dni dna ale sugerowanie zaraz ze to jakieś typowo kobiece zachowanie? Ten pierwszy post jest wyraźnie mizoginistyczny, ta "typowa nowoczesna kobieta", obrzydliwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 14:27   #30
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Była żona Piotra Żyły na okładce Playboya-czyli logika<emocje

Cytat:
Napisane przez Rag Pokaż wiadomość

Komu wierzyć? Sportowcowi, który odpowiada na zarzuty bez emocji, ma przyjazny charakter i dba o rodzinę, czy kobiecie, która swoje sprawy prywatne załatwia publicznie, a potem wręcz panicznie zrzuca winę na męża? Jak dla mnie, wniosek wysuwa się sam.
Proponuję dorosnąć, serio.
Niezmiernie mnie dziwi, że ludzie widzą kogoś przez chwilkę na ekranie telewizora i już wiedzą o tym kimś wszystko. W życiu bywa różnie, a pozory często mylą.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-15 17:52:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.