Brak okresu w 7 dniowej przerwie po plastrach Evra:(!!odpisze ktos;(?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-04, 06:47   #1
lizka903
Raczkowanie
 
Avatar lizka903
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 75

Brak okresu w 7 dniowej przerwie po plastrach Evra:(!!odpisze ktos;(??


Dziewczyny strasznie się martwie.Wczesniej stosowalam tabletki yasminelle gdy skonczyla sie 7 dniowa przerwa po odstawieniu tabletek przykleilam plaster Evra no i kochalam sie bez zabezpieczenia (dzien naklejania plastra to poniedzialek) za tydz nakleilam nastepny mialam z poczatku problemy lekko do palca mi sie przykleil ale trzymaly sie ok.Pierwszy plaster na lopatce odkleil sie ale na chwile bo trzymal sie idealnie drugi plaster nie byl idealnie przyklejony lekko boki pofaldowane byly a trzeci juz idealnie tylko lekko palcem go dotknelam.Wiec w poniedzialek czyli w 4 tydzien odkleilam plaster mo i nie mam okresu strasznie sie martwie czy moge by w ciazy czy cos zrobilam zle?????odpiszcie;(
;(
lizka903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 07:35   #2
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Brak okresu w 7 dniowej przerwie po plastrach Evra:(!!odpisze ktos;(??

Może w twoim przypadku plastry maja za mało estrogenów?Idź do lekarza,powinien Cię wysłać na badania hormonalne i dopiero wtedy dobrać antykoncepcje.
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 08:31   #3
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Brak okresu w 7 dniowej przerwie po plastrach Evra:(!!odpisze ktos;(??

Spokojnie,ja uzywajac tych plastrow mam okres dopiero ok 6 dnia po odklejeniu ostatniego plastra.Przeczytaj dokladnie ulotke,mozliwe,ze brak krwawienia jest wynikiem wlasnie zmiany antykoncepcji badz moze pojawic sie pozniej
Swoja droga plastry wcale nie sa takie fajne w uzytkowaniu,juz na drugi dzien brzydko i nieestetycznie wygladaja i maja ogromna tendencje do odklejania sie.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 09:03   #4
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Brak okresu w 7 dniowej przerwie po plastrach Evra:(!!odpisze ktos;(??

Może to być reakcja organizmu na zmianę antykoncepcji. Możesz zrobić test, ale spokojniejsza będziesz jeśli pójdziesz do ginekologa, który Cię zbada i zleci badanie beta HCG, to badanie krwi które Ci powie czy jesteś w ciąży czy nie. Ja na wynik z opisem czekałam kilka godzin, na cito podobno czeka się 2h.
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 10:49   #5
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brak okresu w 7 dniowej przerwie po plastrach Evra:(!!odpisze ktos;(??

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Spokojnie,ja uzywajac tych plastrow mam okres dopiero ok 6 dnia po odklejeniu ostatniego plastra.Przeczytaj dokladnie ulotke,mozliwe,ze brak krwawienia jest wynikiem wlasnie zmiany antykoncepcji badz moze pojawic sie pozniej
Swoja droga plastry wcale nie sa takie fajne w uzytkowaniu,juz na drugi dzien brzydko i nieestetycznie wygladaja i maja ogromna tendencje do odklejania sie.
a to ciekawe, bo używam plastów od ponad 3 lat i jeszcze nigdy mi się nic nie odkleiło wręcz mam problemy z odklejeniem ich w dniu zmainy plastra, tak mocno się trzymają, że muszę mocno pociągnąć

Autorko, ja odklejam plater zawsze w sobotę, a "okres" dostaję najczęściej we wtorek, ale zdarza się też w poniedziałek lub w środę, wiec moim zdaniem nie masz jeszcze powodów do niepokoju Oczywiście jeśli krwawienie nie pojawi się do końca przerwy idź do ginekologa
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 13:19   #6
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Brak okresu w 7 dniowej przerwie po plastrach Evra:(!!odpisze ktos;(??

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
a to ciekawe, bo używam plastów od ponad 3 lat i jeszcze nigdy mi się nic nie odkleiło wręcz mam problemy z odklejeniem ich w dniu zmainy plastra, tak mocno się trzymają, że muszę mocno pociągnąć
u mnie to samo.

Może zależy od tego w jakim miejscu się go przykleja?

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Spokojnie,ja uzywajac tych plastrow mam okres dopiero ok 6 dnia po odklejeniu ostatniego plastra.Przeczytaj dokladnie ulotke,mozliwe,ze brak krwawienia jest wynikiem wlasnie zmiany antykoncepcji badz moze pojawic sie pozniej
Swoja droga plastry wcale nie sa takie fajne w uzytkowaniu,juz na drugi dzien brzydko i nieestetycznie wygladaja i maja ogromna tendencje do odklejania sie.
Ja też miałam na początku 6 dni w czasie tej siedmiodniowej przerwy i jest to zupełnie normalne.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 16:12   #7
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Brak okresu w 7 dniowej przerwie po plastrach Evra:(!!odpisze ktos;(??

one czasem się fałdują, ale to nic, bo przecież byś musiała się nie ruszać żeby się nie pofałdował albo gdzieś w połowie nie zagiął.
ja miałam w pierwszych 3 cyklach przy uzywaniu plastrów evra problem, bo krwawienie było dopiero w przy drugim plastrze kolejnego cyklu a brzuch dawał znać 2 tygodnie wcześniej, że okres będzie, teraz już jest normalnie.
Podobno moje ciało tak zareagowało na plastry.

wg mnie to jeszcze za wczesnie żeby martwić się, że to ciąża, poczekaj spokojnie, no i się nie stresuj, bo to też może wpłynąć na opóźnienie krwawienia.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 19:36   #8
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Brak okresu w 7 dniowej przerwie po plastrach Evra:(!!odpisze ktos;(??

Cytat:
Napisane przez lizka903 Pokaż wiadomość
Dziewczyny strasznie się martwie.Wczesniej stosowalam tabletki yasminelle gdy skonczyla sie 7 dniowa przerwa po odstawieniu tabletek przykleilam plaster Evra no i kochalam sie bez zabezpieczenia (dzien naklejania plastra to poniedzialek) za tydz nakleilam nastepny mialam z poczatku problemy lekko do palca mi sie przykleil ale trzymaly sie ok.Pierwszy plaster na lopatce odkleil sie ale na chwile bo trzymal sie idealnie drugi plaster nie byl idealnie przyklejony lekko boki pofaldowane byly a trzeci juz idealnie tylko lekko palcem go dotknelam.Wiec w poniedzialek czyli w 4 tydzien odkleilam plaster mo i nie mam okresu strasznie sie martwie czy moge by w ciazy czy cos zrobilam zle?????odpiszcie;(
;(
Dlatego ja nidgy nie bawie sie w zadne plastry czy gumy. Tabletki sa najpewniejsze i stawiam na nie, jeszcze nie slyszalam ze ktos mial z nimi problemy. Ile sie juz spoznia? Zrob test i bedziesz miec z glowy
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 21:20   #9
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Brak okresu w 7 dniowej przerwie po plastrach Evra:(!!odpisze ktos;(??

A po zmianie typu antykoncepcji hormonalnej nie trzeba się przypadkiem dodatkowo zabezpieczać przez ten pierwszy tydzień?

Co nie znaczy oczywiście, że Ci źle życzę, bo pewnie to kwestia zmiany hormonów i zdenerwowania.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 07:44   #10
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Brak okresu w 7 dniowej przerwie po plastrach Evra:(!!odpisze ktos;(??

idź do lekarza
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 08:17   #11
lizka903
Raczkowanie
 
Avatar lizka903
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 75
Dot.: Brak okresu w 7 dniowej przerwie po plastrach Evra:(!!odpisze ktos;(??

robilam test wyszedl ze nie jestem w ciazy a okres pojawil sie wczoraj
nie jestem przekonana do testow bo powiem wam ze w wakacje miesiac nie mialam okresu z kawalkiemi zrobilam 3 testy wszystkie wyszly pozytywne a po zzobieniu beta HCG okazalo sie ze nie jestem
Plastry sa wg mnie wygodna metoda i dzialaja bezposrednio do skory No mi sie nie odklejaja ledwo je odklejam
Serdecznie dziekuje za informacje
lizka903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 11:02   #12
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Brak okresu w 7 dniowej przerwie po plastrach Evra:(!!odpisze ktos;(??

Cytat:
Napisane przez lizka903 Pokaż wiadomość
Dziewczyny strasznie się martwie.Wczesniej stosowalam tabletki yasminelle gdy skonczyla sie 7 dniowa przerwa po odstawieniu tabletek przykleilam plaster Evra no i kochalam sie bez zabezpieczenia (dzien naklejania plastra to poniedzialek) za tydz nakleilam nastepny mialam z poczatku problemy lekko do palca mi sie przykleil ale trzymaly sie ok.Pierwszy plaster na lopatce odkleil sie ale na chwile bo trzymal sie idealnie drugi plaster nie byl idealnie przyklejony lekko boki pofaldowane byly a trzeci juz idealnie tylko lekko palcem go dotknelam.Wiec w poniedzialek czyli w 4 tydzien odkleilam plaster mo i nie mam okresu strasznie sie martwie czy moge by w ciazy czy cos zrobilam zle?????odpiszcie;(
;(
U mnie "okres" pojawiał się pod sam koniec "przerwy" i często bywało, że trwał jeszcze, gdy przyklejałam plaster z kolejnego opakowania. Z tabsami swego czasu miałam bardzo podobnie.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 07:29   #13
Sloneczna Madzia
Przyczajenie
 
Avatar Sloneczna Madzia
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Brak okresu w 7 dniowej przerwie po plastrach Evra:(!!odpisze ktos;(??

Przepraszam, że odświeżam temat. Ale ja stosuję plastry Evra od prawie roku i pierwszy raz zdarzyło się, że w przerwie nie było żadnego krwawienia. Do tej pory było wszystko jak w zegarku. Ma ktoś jakieś pomysły?
Sloneczna Madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 08:29:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.