pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-29, 08:29   #1
kkasiulkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Question

pomocy


Mam na imię Kasia mam 16 lat. Moim naturalnym kolorem włosów jest ciemny blond. Kiedys cos mi strzeliło do głowy i postanowiłam zafarbowac włosy na czarno, farbowałam je około 6 razy. Nie dawno wpadłam na pomysł, aby powrócic do blondu. Kupiłam rozjasniacz i nałozylam na włosy odrosty wyszły mi bardzo jasne, a reszta rude !! Blee, czy jesli teraz te blond rude włosy chciałabym pofarbowac farbą odcieniu ciemnego blondu to wyjdzie mi to czy to raczej nie mozliwe, aby farba ciemny blond pokryła rude włosy ? Czekam na szybką odpowiedz, bo nie chce byc ruda.
kkasiulkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 10:03   #2
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: pomocy

ja teraz polecam tak: rozjaśniacz joanna do pasemek (ten w szaro czerwonym opakowaniu) potem umyj je i nałóż maseczke "wax" (do kupienia w aptece) na godzine, trzymaj pod ręcznikiem, zmyj, poczekaj aż wyschną, następnego dnia pofarbuj (na mokre włosy nakładaj) palette 10. min color ciemny blond i trzymaj nie dłuzej niż zalecane 10 min!, potem umyj je i daj tam jakieś odżywki żeby sie wygładziły i już

Robiłem sobie no.....z 7 dekoloryzacji w efekcie spalone włosy....ale mam doświadczenie i wiem jakie rozjaśniacze są dobre do tego i jakie farby po dekoloryzacji (z tych sklepowych)
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.