Co na Odrosty?;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-19, 06:44   #1
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Question

Co na Odrosty?;/


Mój Naturalny kolor włosów to ciemny blond.. Przed wakacjami zrobiłam sobie blond pasemka i czarne włosy od spodu. Teraz mam gigantyczne odrosty i tu mam pytanie. Moja koleżanka mówiła ze jak chce wrocic do naturalnego koloru to zebym sobie zrobila ciemną (mniej wiecej w kolorze moich wlosów) szamponetką wlosy i wyjdzie z tego ze bd miala zafarbowane te pasemka a jak szamponetka zejdzie to bd miala natural.. chciłam zapytac czy to prawda i czy moze są inne sposoby ze wrócic do naturalnego koloru .. Podkreślam ze mam zniszczone włosy i wizyta u fryzjera nie wchodzi w gre. Pomocy.
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 08:44   #2
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Co na Odrosty?;/

Jeżeli masz pasemka platynowe to jak zafarbujesz je szamponetką to Ci wyjda fioletowe albo czerwone albo jakies jescze inne zalezy od koloru szamponetki (wiem bo sama mialam platynowe pasemka i do tego farbowalam regularnie wlosy szmaponetkami). możesz dać zdjęcie włosków??;];]

Edytowane przez maneo444
Czas edycji: 2009-09-19 o 08:45
maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 12:56   #3
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Co na Odrosty?;/

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Jeżeli masz pasemka platynowe to jak zafarbujesz je szamponetką to Ci wyjda fioletowe albo czerwone albo jakies jescze inne zalezy od koloru szamponetki (wiem bo sama mialam platynowe pasemka i do tego farbowalam regularnie wlosy szmaponetkami). możesz dać zdjęcie włosków??;];]
zalezy od tonacji wlosow wyjsciowych i szamponetki, oraz jej koloru.

do autorki : szamponetka w kolorze ciemny blond nie zmieni koloru czarnych wlosow, blond owszem ale ze szamponetka to koloryzacja nietrwala wiec zabieg bedzie trzeba powtarzac tak dlugo az naturalne wlosy (odrost) osiagna satysfakcjonujaca cie dlugosc a reszte farbowana zetniesz. ja jednak polecam farbe, najlepiej wybieraj odcien jasniejszy, nie wiem jak bardzo ciemny masz swoj naturalny blond ale radzilabym ci wyprowab "sredni blond" bo "ciemny blond" czasami wychodzi jak jasny braz. i oczywiscie taki odcien farby nie pokryje czarnych wlosow, jesli sa bardzo splukane to nabiora ladniejszego koloru bardziej brazowego ale i tak beda ciemniejsze od reszty. Natomiast blond pasemka beda zakryte i nie bedziesz musiala sie martwic tak szybkim wyplukiwaniem.

druga opcja to fryzjer- jesli chcesz calkowicie jednolity kolor.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 19:43   #4
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Co na Odrosty?;/

A jakie są szanse ze ten czarny kolor mi sie zmyje? A jezeli chodzi o moj naturalny kolor to mam mniej wiecej jak Beyonce:P A czy farbą mozna bedzie tylko raz?;> Dzięki
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 14:39   #5
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Co na Odrosty?;/

czarny kolor raczej się nie zmyje:/
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 20:44   #6
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Co na Odrosty?;/

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
A jakie są szanse ze ten czarny kolor mi sie zmyje? A jezeli chodzi o moj naturalny kolor to mam mniej wiecej jak Beyonce:P A czy farbą mozna bedzie tylko raz?;> Dzięki
czarny sie nie zmyje.
mozna bedzie raz, ale farba moze sie wyplukac i brzydko wygladac co spowoduje ze trzeba bedzie pofarbowac drugi raz. a beyonce jaki ma teraz kolor nie wiem, wstaw zdjecie.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.