Problem z farbowaniem. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-01-04, 00:11   #1
mortal
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

problem z farbowaniem

Witam. Moj naturalny kolor wlosow to braz. Postanowilem zmienic kolor na czarny w tym celu kupilem szampon koloryzujacy firmowy. Zrobilem wszystko dokladnie tak jak bylo w instrukcji ale ani troche nie pofarbowalo mi wlosow. Kupilem drugi szampon koloryzujacy nieznanej firmy. Zrobilem wszystko jak nalezy i sie udalo pofarbowalo mi wlosy na taki kolor jak chcialem, ale po 2dniach kolor calkowicie zszedl pomimo ze nie mylem wlosow. Czy jest to mozliwe? Moze moje wlosy sa jakies dziwne i nie da sie ich farbowac?
mortal jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-04, 07:53   #2
ma-li-na
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 787
Dot.: problem z farbowaniem

nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje moze powinnas isc do salonu fryzjerskiego

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-25, 15:42   #3
Amy Lee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Problem z farbowaniem w這s闚

Je郵i jest ju gdzie tak itemat to bardzo przepraszam, ale mam ogromny problem i nie wiem co robi. Kilka dni temu farbowa豉m w這sy, chcia豉m, 瞠by kolor zosta taki sam chcia豉m go tylko "od鈍ie篡" i zamiast koloru blond wyszed mi popielaty. Pofarbowa豉m je jeszcze raz t sam farb, ale kolor zrobi si jeszcze bardziej intensywny. Nie moge wyj嗆 z domu z takimi w這sami, ale nie chce te codziennie farbowa w這s闚 bo boje si, 瞠 znowu co 幢e wyjdzie i zniszcze w這sy. Chcia豉m si dowiedzie kiedy mog豉bym zn闚 pofarbowa w這sy i czy znowu nie wyjdzie mi jaki dziwny kolor. Bardzo prosze o pomoc.
Amy Lee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-25, 18:20   #4
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: Problem z farbowaniem w這s闚

W sumie nie powinno si tak robic, ale je郵i jestes bardzo zdeterminowana a w這sy masz w dobrym stanie mo瞠sz zafarbowac nawet dzi.Jednak瞠 generalnie powinno odczeka si conajmniej 3 tygodnie. To , jaki wyjdzie kolor zalezy od obecnego koloru i 鈔odka jakim farbowa豉 oraz tego czym teraz farbowa zamierzasz.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-25, 19:23   #5
Amy Lee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Zawze farbowa豉m w這sy to sam farb i nie wiem co si sta這, 瞠 wysz造 popielate...3 tygodni czeka nie moge, ale odczekam 2-3 dni i spr鏏uje jeszcze raz. Mam nadzieje, 瞠 nie pogorsze sprawy.
Amy Lee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-26, 13:01   #6
anwl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

zrobilam sobie to samo. nawet zalozylam taki temat w tym samym czasie
anwl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-16, 20:19   #7
garden_d
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 540
Problem z farbowaniem.

Ot騜 przed wakacjami pofarbowa豉m po raz pierwszy w 篡ciu moje blond w這sy na kolor miedziana czerwie. U篡豉m kremu koloryzuj帷ego, kt鏎y utrzymuje si do 34 my firmy Palete. Po miesi帷u kolor mia ju nieciekawy odcie, wi璚 pofarbowa豉m (tym razem farb) blond nr 7 firmy Garnier. Niestety kolor nie przyj掖 mi si na pofarbowane wcze郾iej w這sy, wi璚 zafarbowa造 mi si jedynie odrosty :( Teraz min掖 ju kolejny miesi帷 a ja mam 2 r騜nokolorowe odrosty(ten blond nr 7 i w豉sne). Wygl康a to okropnie. Co mam zrobi, 瞠by pofarbowa w這sy na blond i 瞠by kolor mi si przyj掖 i by taki sam na ca貫j d逝go軼i w這s闚? Chcia豉bym mie blond ja郾iejszy od naturalnego. Od pewnego czasu robi sobie p逝kanki rozja郾iaj帷e. Prosz o porad :)
garden_d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-16, 20:50   #8
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828
Dot.: Problem z farbowaniem.

Szampony w odcieniach czerwini nigdy si niestety nie zmywaj, s r闚nie trwa貫 jak farby. Ze zmian koloru na blond b璠ziesz mia豉 spory problem, dlatego najlepszym wyj軼iem jest wizyta u dobrago fryzjera.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-16, 21:04   #9
anetkapoznan
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 106

no kochaNA farbuj jeszcze czesciej wloski to moze Ci wyjda..( wszytkie wlosy z glowy) chcesz taki kolor?? idz to fryzjera i nie ryzykuj... chyba lepiej zaplacic troszke wiecej niz pozniej siedziec caly dzien przed lustrem i podziwiac co sie wywinelo??
anetkapoznan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-16, 22:39   #10
Angi74
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 404

Garden,chyba tylko dobry fryzjer moze zrobi z tym porz康ek.
Angi74 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-17, 05:28   #11
tyczq
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
GG do tyczq

mozesz zrobic to na kilka sposobow :
1. dekoloryzacja ( Efasor -L"oreal ) wszystko zalezy do jakiego stopnia ci to sciagnie i wtedy mozna nalozyc jakis kolorek, najlepiej ( L"oreal Diacolor ) puzniej bedziesz mogla sobie latwiej dojsc do naturalnego koloru ze wzgledu ze on sie wyplukuje
2. kolorek ton w ton zalezy jaki teraz masz juz , puzniej jedynie Kremem koloryzujacym Diacolor Hi-Riches L"oreal ( nie posiada amoniaku jest bardzo delikatny ale rowniez sie wyplukuje
3. Cieniutkie pasemka w duzej ilosci ( ale twoje wlosy dostana po ... , wiec nie polecam )

tyle co moge ci powiedziec niewidzac twoich wlosow

najlepiej jak sie udasz do Fryzjera on czobaczy twoje wlosy i doradzi
a ha jezeli bedziesz chciala sciagac juz kolor to nie decyduj sie napewno na sciaganie rozjasniaczem bo wtedy wlosy bedziesz miala kompletnie zniszczone i tak na przyszlosc nie uzywaj Palett

mam nadzieje ze cos pomoglem
Pozdrawiam
tyczq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-17, 13:35   #12
xxkaciaxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 276

Mia豉m tak samo. Po這篡豉m farb garniera, i tlyko odrosty mi zafarbowa這, a nie mog豉m zniwelowa bladego r騜u/pomara鎍zu. Wi璚 uda豉m si do fryzjera, i wyr闚na mi kolorek, mam platyn teraz ^^ I w這s闚 nie mam zniszczonych tak bardzo, wiec to chyba najlepsze wyjscie-fryzjer ^^
xxkaciaxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-09, 19:07   #13
pixelka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 363
GG do pixelka
Problem z farbowaniem :(

Mam problem z farbowaniem w這s闚... do tej pory robi豉m to sama w domu, ale nie zawsze wychodzi這 mi to r闚no. Dlatego teraz postanowi豉m, 瞠 pojde do fryzjera problem polega na tym, 瞠 mam w這sy koloru takiego jak na zdj璚iu (troszk jasniejsze bo kolor sie zmy, ale nie mam aktualnego zdj璚ia). W ka盥ym razie chcia豉bym uzyska kolor w這s闚 taki jak ma Aneta Zaj帷 (Majka z 'Pierwszej Mi這軼i') i nie wiem czy je郵i pojde do fryzjera to mam pewno嗆 ze taki kolor wyjdzie mi na 100% ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdjecia_serialu_840259.jpg (30,8 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF923112.JPG (1,6 KB, 70 za豉dowa)
pixelka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-10, 14:31   #14
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 353
Dot.: Problem z farbowaniem :(

od tego jest fryzjer zeby ci powiedzial czy wyjdzie czy nie.

wiec idz do niego i sie dowiedz
Stary 2007-12-10, 16:54   #15
cola16
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 814
GG do cola16
Dot.: Problem z farbowaniem :(

My郵, 瞠 powinien wyj嗆
cola16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-28, 19:24   #16
Finlora
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 454

Ja kiedy wpad豉m na genialny pomys ufarbowania si na tycjan - wyszedl mi taki ciemny rudy, kt鏎y po jakims czasie sta si jasny rudy. przy moich naturalnych odrostach wlosy wyglada造 okropnie wi璚 postanowi豉m ufarbowac na blond, pr鏏owalam kilka razy i nic - odrosty by造 blond a reszta nadal ruda. W ko鎍u nie mia豉m innego wyj軼ia jak rozja郾i ca貫 w這sy i mia豉 baardzo jasny rozjasniony blond a moje w這sy w strz瘼ach

Teraz farbuj w這sy na ciemny br您, odrosty ciemny blond wida dosyc szybko, wi璚 musz farbowa co miesi帷. I kolor na odrostach zawsze wychodzi mi troch jasniejszy od reszty wlos闚, kt鏎e by造 ju wielokrotnie farbowane - odrosty br您 a reszta prawie czarne. I to mnie wkurza
Finlora jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-26, 17:46   #17
agusia814
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 484
Problem z farbowaniem w這s闚

Witam Mam problem z w這sami... Ot騜:
Kiedy farbowa豉m w這sy na czekoladowy br您... P騧niej farba mi si tak zmy豉, 瞠 nie by這 wida r騜nicy mi璠zy moim naturalnym kolorem w這s闚 a farbowanym. I na dodatek spina豉m w這sy przez d逝gi czas w kucyka, 瞠by ich nie prostowa. I w ten spos鏏 nie farbowa豉m w這s闚 przez oko這 7-8 miesi璚y. P騧niej chcia豉m strasznie rude. No wi璚 zafarbowa豉m... Na odrostach, kt鏎e mia豉m po tym d逝gim czasie nie farbowania kolor wyszed 豉dny-rudy. Ale na tych wcze郾iej farbowanych... Tylko po造sk by rudawy . Chcia豉m co z tym zrobi, wi璚 farbowa豉m kilka razy na ciemne albo na jaki br您. Ale nic z tego! . Nic nie chce mi przykry tych rudych. Ci庵le si farby zmywaj i przebija mi ten rudy kolor. My郵a豉m, 瞠by 軼i望 w這sy... ale tak d逝go czeka豉m, a b璠 d逝gie! Wi璚 to odpada... S造sza豉m, 瞠 farby z Palette s dobre, ale za to niszcz strasznie w這sy. I w豉郾ie si zastanawiam, co robi? Czekam na jakie propozycje. Z g鏎y dzi瘯uje!

Non seulement belle, mais encore sage!

zapuszczam i dbam o w這sy
odchudzam si
ucz si cienko obiera ziemniaki
agusia814 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-27, 12:50   #18
agusia814
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 484

Witam Mam problem z w這sami... Ot騜:
Kiedy farbowa豉m w這sy na czekoladowy br您... P騧niej farba mi si tak zmy豉, 瞠 nie by這 wida r騜nicy mi璠zy moim naturalnym kolorem w這s闚 a farbowanym. I na dodatek spina豉m w這sy przez d逝gi czas w kucyka, 瞠by ich nie prostowa. I w ten spos鏏 nie farbowa豉m w這s闚 przez oko這 7-8 miesi璚y. P騧niej chcia豉m strasznie rude. No wi璚 zafarbowa豉m... Na odrostach, kt鏎e mia豉m po tym d逝gim czasie nie farbowania kolor wyszed 豉dny-rudy. Ale na tych wcze郾iej farbowanych... Tylko po造sk by rudawy . Chcia豉m co z tym zrobi, wi璚 farbowa豉m kilka razy na ciemne albo na jaki br您. Ale nic z tego! . Nic nie chce mi przykry tych rudych. Ci庵le si farby zmywaj i przebija mi ten rudy kolor. My郵a豉m, 瞠by 軼i望 w這sy... ale tak d逝go czeka豉m, a b璠 d逝gie! Wi璚 to odpada... S造sza豉m, 瞠 farby z Palette s dobre, ale za to niszcz strasznie w這sy. I w豉郾ie si zastanawiam, co robi? Czekam na jakie propozycje. Z g鏎y dzi瘯uje!

Non seulement belle, mais encore sage!

zapuszczam i dbam o w這sy
odchudzam si
ucz si cienko obiera ziemniaki
agusia814 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
farba do w這s闚, farbowanie, odrosty, rude, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.