modelowanie twarzy - make up "no make up" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-16, 13:49   #1
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656

modelowanie twarzy - make up "no make up"


tak mnie rano napadło, żeby zaprezentować moją wersję modelowania buźki. Oczywiście jeszcze w piżamie wybaczcie moje wariactwo Tak czy siak wyszedł ciekawy makijaż no make up.
za pierwsze zdjęcie przepraszam nieszczerze poniewaz chyba w zyciu nie zdecyduję się publicznie pokazać naturalnej twarzy od frontu zombie jak ta lala

Ale przechodząc do rzeczy...
Mój kształt twarzy przypomina raczej trójkąt, szerokie czoło, dłuższa broda, długi niekoniecznie prosty nos. Trzeba trochę rzeczy ukryć.
Twarz została pokryta 3 odcieniami podkładu revlon. Ciemny powedrowal w miejsca zaznaczone na zdjeciu 2, np na granice czoła czy w nielubiane partie nosa. Bardzo jasny podkład, a takze gdzieniegdzie korektor, położyłam w centralnych partiach i roztarłam w wyznaczonych przez strzałki kierunkach. korektor w okolicach bruzd przy ustach nanosiłam nie bezpośrednio w zagłębienia lecz 2 milimetry wyżej. Wolne części ze zdjęcia wypełniłam kolorem w odcieniu skóry, następnie wszystko dokładnie ze sobą łącząc i rozcierając tak, by nie było widać granic. czoło może nie wyszło do końca precyzyjnie ale to nic. jesli w ktoryms miejscu zajdzie potrzeba, dokladam korektor z resztek pozostawionych wczesniej na pedzelku. to gwarantuje rozjasnienie bez plam
kolejno użyłam brązera by poprawic partie ciemne, oraz pudru trasparentnego do wzmocnienia efektu w partiach rozjasnionych. i oczywiscie róż (zmieszane kolory) nałożony w tym wypadku wężykiem.

Podkłady Revlon Color Stay
Puder transparentny Kryolan
Korektor Kryolan
Róże Oriflame Beauty Perfect Blush
Kulki brązujące Avon
Kredka biała Maybelline
Błyszczyk Rimmel
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg prrzed.jpg (13,5 KB, 520 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mod2.jpg (26,1 KB, 670 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mod3.jpg (13,7 KB, 481 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mod4.jpg (17,3 KB, 735 załadowań)
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 15:17   #2
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

ja wole podklad +bronzer+ rozswietlacz niz maziac sie roznymi podkladami i nie masz wcale wylupiastych oczu ;d
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 15:40   #3
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

ja wole podklady, efekt jest dokladniejszy, mozna zaznaczyc najdrobniejsze szczegoly, poza tym efekt jest nieporownywalnie trwalszy

a co do oczu, zdjecie pierwsze nie oddaje calej tragedii do konca dlatego je wybralam ponizej fotka oczu z wczesniejszego wątku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6437.jpg (17,4 KB, 208 załadowań)
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 15:48   #4
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

Dobra robota, świetny efekt.. Co nie znaczy, że uważam abyś miała co poprawiać..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 19:05   #5
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

Piekny make-up, wygladasz tak swiezo i dziewczeco!
Mam kilka pytan: Gdzie sie tego nauczylas??? Nie no, powaznie: Pieknie wyszlo i dzieki Tobie nabralam ochoty na zabawe roznymi kolorami podkladow. Dotychczas mocno przyjaznilam sie z brazerem, rozem i rozswietlaczem, ale mysle, ze sposob z podkladami tez warto wyprobowac Czy kolory, jakich uzywasz mocno roznia sie od koloru skory? I o co chodzi z tym nalozeniem rozu wezykiem? Tzn. co daje taka technika?
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 21:27   #6
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

pozyteczny watek
dobra robota!
brakuje mi odrobine makeup no makeup oczu chocny odrobine albo slepa jestem
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 22:01   #7
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

Giose, przepraszam strasznie jakoś tak założyłam, zeby wyszło ot tak tylko modelowanie buźki, a po prostu napadlo mnie zeby pokojarzyc to jako 'no make up' ogólnie moje oczka i tak zawsze zazwyczaj siedzą pod mocnym makijażem. ale na scislosc... no mooogłam tu zahaczyć takze o oczęta

Izuu, najjasniejszy podklad uzywam o 2 tony jasniejszy od podkladu głównego- tego naturalnego, ciemniejszy natomiast hmm... z 3,4 tony bedzie mocniejszy- oczywiscie musze go wtedy solidnie wyprowadzic. kiedy ma sie dosc dobrze naturalnie zaznaczone linie twarzy nie trzeba uzywac tak ciemnych kolorkow
A wężyk lub plamki pomagają przy twarzach kanciastych lub trójkątnych, gdzie nie poleca się nakładania różu liniami - to jeszcze bardziej zaznacza niechciane kontury, w koncu modelaż powienien dążyć do osiągnięcia owalu twarzy. oczywiscie nie trzeba trzymac sie zasad bo sa osoby, ktore tuszowac swoich ostrych rysów nie chcą uważając je za swój atut. bywa oczywiscie iż taki wybór niczego złego nie wywoła, ale trzeba pamiętać iż są takze buzie wychudzone lub kosci twarzy sa nad wyraz widoczne. wtedy niestety nie wolno stosować linii, poniewaz spotęguje to niekorzystny wygląd.

i taki oto wężyk w moim przypadku pasuje. ja nie chcę uwypuklac policzkow, poniewaz buzia już w ogole stracilaby proporcje- trzeba zauwazyc, ze buzia naturalnie zwęża się w dół właśnie od części pod policzkami. a zakonczenie różem podwiniete do gory przy skroniach zaznacza rozjasnione miejsce i tuszuje dodatkowo szeroką linię twarzy w części oczu.

Edytowane przez gavra
Czas edycji: 2011-04-17 o 00:05
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 22:23   #8
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

Cytat:
Napisane przez gavra Pokaż wiadomość
ja wole podklady, efekt jest dokladniejszy, mozna zaznaczyc najdrobniejsze szczegoly, poza tym efekt jest nieporownywalnie trwalszy

a co do oczu, zdjecie pierwsze nie oddaje calej tragedii do konca dlatego je wybralam ponizej fotka oczu z wczesniejszego wątku
nadal uwazam ze nie sa wylupiaste, sa ladne, moglabys jeszcze podreslac je ciemnym cieniem zalamanie malowac i jasnym srodek powieki i byloby pieknie
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 22:29   #9
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

Gavra, pieknie to modelowanie wyszło. A powiedz prosze, jak ty to robisz, ze ten tyle ciemniejszy od bazowego podkład nie odcina ci sie od szyi?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 23:44   #10
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Gavra, pieknie to modelowanie wyszło. A powiedz prosze, jak ty to robisz, ze ten tyle ciemniejszy od bazowego podkład nie odcina ci sie od szyi?

nie nakładam go na granicach twarzy tuż przy szyi (zdjecie 2). ciemny kolorek ma tylko pomoc w uwypukleniu miejsc, ktore sprawiaja, ze rysy sa kobiece a dzieki rozjasnianiom i aplikacji na ogolne czesci twarzy podkladu w odcieniu zblizonym do karnacji, wychodzi naturalny efekt. powiem Wam jednak szczerze, ze aby uzyskac naprawde naturalne przejscia trzeba sie napracowac. złe wykonczenia bardzo widać wiec technike polecam raczej przy sesjach juz szczegolnych okazjach w koncu taki modelaż ma za zadanie glownie wzmocnić efekt na zdjeciach. wiadomo- sztuczne swiatla czy flesz aparatu czasem zabijają o kolory i rysy twarzy.
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 10:11   #11
_Ala_
Zadomowienie
 
Avatar _Ala_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kujawy ;)
Wiadomości: 1 322
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

kochana...brawa się należą Efekt jest super i potwierdziło się to że Twoje oczy są kocie bez makijażu nawet
__________________
http://alka1989.blogspot.com

_________________________ ____________________
Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią...?

_________________________ ____________________
Nie masz zgody na kopiowanie moich zdjęć a tym bardziej na rozpowszechnianie!

-Alka-
_Ala_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-17, 10:32   #12
lidziaczeks
Raczkowanie
 
Avatar lidziaczeks
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn/Mława
Wiadomości: 221
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

Świetny efekt, nie mogę oderwać oczu
__________________
"In her place one hundred candles burning
As salty sweat drips from her breast
Her hips move..."


Type o negative
lidziaczeks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 10:48   #13
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ja wole podklad +bronzer+ rozswietlacz niz maziac sie roznymi podkladami i nie masz wcale wylupiastych oczu ;d

też tak modeluję twarz, za pomocą rozświetlacza i bronzera/różu i tylko jeden kolor podkładu, ale... to, co zobaczyłam chciałabym umieć zrobić coś niesamowitego, i naprawdę przydatnego w niektórych sytuacjach ale to już jest sztuka osiągnąc taki efekt, żeby nie wyglądać na pomazaną
naprawdę gratulacje
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 19:02   #14
seselis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

szczerze to dziewczyno nie potrzebujesz w ogóle makijażu, masz taką delikatną urodę, nawet bez makijażu wyglądasz tak świeżo i masz strasznie ładne oczka
seselis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 19:24   #15
sylka237
Przyczajenie
 
Avatar sylka237
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: z ziemi obiecanej :p
Wiadomości: 7
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

no naprawde niezła robota ja ostatnio zaczełam też modelować twarz
sylka237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 20:08   #16
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

dziekuje Wam slicznie kobietki:roza : i powodzenia przy waszych treningach makijażowych!!!
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 22:44   #17
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

Cytat:
Napisane przez gavra Pokaż wiadomość
Giose, przepraszam strasznie jakoś tak założyłam, zeby wyszło ot tak tylko modelowanie buźki, a po prostu napadlo mnie zeby pokojarzyc to jako 'no make up' ogólnie moje oczka i tak zawsze zazwyczaj siedzą pod mocnym makijażem. ale na scislosc... no mooogłam tu zahaczyć takze o oczęta
spoko, mnie sie podoba ale ja jestem upierdliwa :Pi ceiam sie szczegolow
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 13:21   #18
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

Świetna robota. Twarz wygląda świeżo i jest pełna blasku. Odjęłaś też sobie kilka lat a dodałaś kilka godzin snu
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 11:54   #19
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

super
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 13:41   #20
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

dziewczyny, a czy któraś z Was jak modelować twarz okrągłą? przeszukałam dysk i nie mam swojego zdjęcia z frontu, ale kształtem policzków i brody przypomina Kirsten Dunst.

chodzi mi głównie o pucołowate policzki i dość szeroki "dół"
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 21:31   #21
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

Jeśli Ty twierdzisz że masz wyłupiaste oczy to ja chyba moje musze nazwać wytrzeszczem Świetna robota i świetny efekt. Chyba też pokombinuję z tymi podkładami.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 14:04   #22
afro_dyta85
Zadomowienie
 
Avatar afro_dyta85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Starogard Gda�ski
Wiadomości: 1 260
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

Naprawdę nieźle
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!

Mój blog









afro_dyta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 22:43   #23
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: modelowanie twarzy - make up "no make up"

Cytat:
Napisane przez gavra Pokaż wiadomość
Giose, przepraszam strasznie jakoś tak założyłam, zeby wyszło ot tak tylko modelowanie buźki, a po prostu napadlo mnie zeby pokojarzyc to jako 'no make up' ogólnie moje oczka i tak zawsze zazwyczaj siedzą pod mocnym makijażem. ale na scislosc... no mooogłam tu zahaczyć takze o oczęta

Izuu, najjasniejszy podklad uzywam o 2 tony jasniejszy od podkladu głównego- tego naturalnego, ciemniejszy natomiast hmm... z 3,4 tony bedzie mocniejszy- oczywiscie musze go wtedy solidnie wyprowadzic. kiedy ma sie dosc dobrze naturalnie zaznaczone linie twarzy nie trzeba uzywac tak ciemnych kolorkow
A wężyk lub plamki pomagają przy twarzach kanciastych lub trójkątnych, gdzie nie poleca się nakładania różu liniami - to jeszcze bardziej zaznacza niechciane kontury, w koncu modelaż powienien dążyć do osiągnięcia owalu twarzy. oczywiscie nie trzeba trzymac sie zasad bo sa osoby, ktore tuszowac swoich ostrych rysów nie chcą uważając je za swój atut. bywa oczywiscie iż taki wybór niczego złego nie wywoła, ale trzeba pamiętać iż są takze buzie wychudzone lub kosci twarzy sa nad wyraz widoczne. wtedy niestety nie wolno stosować linii, poniewaz spotęguje to niekorzystny wygląd.

i taki oto wężyk w moim przypadku pasuje. ja nie chcę uwypuklac policzkow, poniewaz buzia już w ogole stracilaby proporcje- trzeba zauwazyc, ze buzia naturalnie zwęża się w dół właśnie od części pod policzkami. a zakonczenie różem podwiniete do gory przy skroniach zaznacza rozjasnione miejsce i tuszuje dodatkowo szeroką linię twarzy w części oczu.
Dzięki za odpowiedź, ciekawych rzeczy się dowiedziałam. Bardzo ciekawa jestem, jak wyglądałaby moja twarz po Twojej przeróbce - Bo modelowania to ona niestety wymaga hehe ale mam nadzieje, że może trafie na taki temat na kursie i będę mogła sama to sprawdzić. Chociaż muszę też przyznać, że na efekty mojego mazania sie brazerem, rozświetlaczem czy różem też nie mogę narzekać. Pozdrawiam i proszę o więcej takich prac.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.