skóra sucha i naczynkowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 17:32   #1
Olenka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 29
GG do Olenka1991

skóra sucha i naczynkowa


Jakie kosmetyki mozna polecic do skory suchej i naczynkowej? tak do okolo 90zl ( chetnie dowiem sie tez jakie polecacie sporo tansze i te drozsze- na rozne typy portwela!))

Bylam dzisiaj w sklepie, ale nie umiem sama wybrac, wybor jest duzy, ale nie chcialabym zalowac zakupu.
Olenka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 12:36   #2
Fleur_
Przyczajenie
 
Avatar Fleur_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Białystok, Ostrołęka,Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: skóra sucha i naczynkowa

Ja mam cerę suchą i mi np. pomaga SIQUENS - MedExpert Krem do skóry odwodnionej i przesuszonej. Sama korzystałam z przeróżnych kremów, ostatnio zakupiłam Vichy Aqualia czy coś takiego - bo go reklamowali, ale jednak nie jest dobry, może przez pierwsze kilka użyć.
Fleur_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 12:51   #3
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: skóra sucha i naczynkowa

Moje dośwaidczenie z kremami do cery naczynkowej jest dość duże mam skórę naczynkową latem bardziej mieszaną ale zima suchą - większość kremów do cery naczynkwoej moim zdaniem przesusza twarz. Bardzo dobry jest krem z avene Antirougeurs Creme Riche (Bogaty krem nawilżająco-ochronny do skóry z rozszerzonymi naczynkami) ma ładny delikatny zapach- spekatakularnych efektów nie daje ale ładnie nawilża ale zaczyna mi się wydawać że żaden nie da, jest też ruboril S specjalnie do cery naczynkowej - ja mam wersję zwykłą ruboril i mnie wysusza a zapach chemiczny. Oba kosztują poniżej 90 zł zwłaszcza jeśli kupisz na allegro
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 16:02   #4
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: skóra sucha i naczynkowa

Mam dla ciebie świetny kosmetyk - to ujędniający krem silnie nawilżający GUAM INTHENSO Idratante. Przeznaczony właśnie do bardzo suchej skóry. Zawiera wysokie stężenie składników aktywnych. Ten krem przywraca równowagę hydrolipidową. Jeśli dobrze poszukasz po sieci to kupisz ten krem w założonym budżecie. W drogeriach będzie drożej.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.