Kriokomora - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-12, 06:47   #1
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98

Kriokomora


Witam
Zaczynam niedługo zabiegi krioterapi (w kriokomorze - na kręgosłup). Słyszałam, że komora ma również zalety dla odnowy biologicznej, dziłanie antycelulit itp. Czy ktoś zna konkrety?
No i jak sią ma kriokomora do pekających naczynek (które mam i z którymi walczę od lat)?
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-12, 11:48   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kriokomora

W jakim mieście będziesz uczęszczała na te zabiegi? Z tego co wiem kriokomora jest tylko w Warszawie. Jeśli w innym mieście-to daj znać, bo też chętnie skorzystam)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-12, 12:27   #3
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: Kriokomora

Jestem z Wrocławia. I z tego co wiem we Wrocławiu znajdują się dwie kriokomory.
Ja będę chodzić do CREATORA na ul. Lotniczej. Polecem - jest tam bardzo przyzwoicie.
Czy coś wiesz w temacie ("kosmetyczny" wpływ kriokomory i co z naczynkami)????
pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-14, 07:23   #4
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: Kriokomora

Hej - naprawdę nikt nic nie wie o kriokomorze. [img]icons/icon9.gif[/img]
Może któraś (ktoś) z Was chodziła (chodził) i ma jakieś doświadczenia????
Bo nie wiem co zrobić - może czymś posmarować (nakryć) te moje popękane naczynka (ale nie chcę sobie zaszkodzić!!!)
[img]icons/icon31.gif[/img]
Bardzo proszę o pomoc. [img]icons/icon40.gif[/img]
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-14, 08:34   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kriokomora

Ja wiem tylko tyle, że takie zabiegi są zdrowe W telewizji widziałam, że ludzie w kriokomorze byli ubrani w stroje kąpielowe, a dodatkowo ubrane mieli czapki i rękawiczki. Najlepiej będzie jeśli dowiesz się szczegółów od osoby, która tam pracuje. Czekam na relację po wszystkim [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-14, 08:36   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kriokomora

Ja wiem tylko tyle, że takie zabiegi są zdrowe W telewizji widziałam, że ludzie w kriokomorze byli ubrani w stroje kąpielowe, a dodatkowo ubrane mieli czapki i rękawiczki. Najlepiej będzie jeśli dowiesz się szczegółów od osoby, która tam pracuje. Czekam na relację po wszystkim [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-14, 10:54   #7
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: Kriokomora

Ja rejestrując się na kriokomorę (tak ze 3 miesiące temu) dostałam ulotkę z informacją jak mam się ubrać (bawełniane szorty i koszulka na ramiączkach, wełaniane lub bawełniane podkolanówki, rękawiczki, opaska na uszy + drewniaki i maseczka ochronna na usta i nos. [img]icons/icon11.gif[/img]:
Czytałam również wywieszoną w CREATORZE liste na co pomaga komora (zwyrodnienia stawów, kręgosłupa ...... itp)
Ale nie iwem co z naczynkami - pytałam - powiedzili, że nie szkodzi, ale mam wrażenie, że nie za bardzo wiedzieli. [img]icons/icon32.gif[/img]
Tam chodzą w większości starsze osoby (które mają żylaki i naczynka, ale zupełnie się tym nie przejmują) a na moje pytania robią [img]icons/icon32.gif[/img] lub młode które się tym nie przejmują
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-06-24, 07:15   #8
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: Kriokomora

Byałam już 2x [img]icons/icon23.gif[/img]

-120 stopni i 2 minuty - kurcze - powiem szczerze, że mam trochę stracha. Małe pomieszczenie, ciemno, zimno i .... nic nie widać. [img]icons/icon11.gif[/img]:

Tłumaczę sobie, że chodzą tam różne osoby - starsze, niepłenosprawne .... i nie uciekają. Mam nadzieję, że codzinnie będzie lepiej. [img]icons/icon12.gif[/img]

Co do naczynek - to dalej ni c nie wiem - pytam - każdy mówi co innego ..... [img]icons/icon21.gif[/img]
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-27, 10:05   #9
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: Kriokomora

Chodzę już tydzień (seria to zabiegi codziennie przez 10 dni) więc juz niedługo kończę I serię (potem jescze w sierpniu i wrzesniu... [img]icons/icon30.gif[/img]

Zimno, ciemno i smutno - przyjemne to nie jest, ale sobie tłumaczę, że pomoże na bolący kręgosłup ... i inne rzeczy.... [img]icons/icon37.gif[/img]

A moje naczynka ??? Sama nie wiem - twarz mam pokrytą warstawami makijażu i maseczką, a nogi - i naczynka nad kolanem - na wierzchu - i nie wiem czy zaszkodzi czy nie [img]icons/icon21.gif[/img]

Może ktoś coś jednak wie??????????
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-12, 15:50   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
kriogenika

Witam Serdecznie !
Chciałam się zapytać o nową formę zabiegów w gabinetach "leczenie zimnem " , jest to dysza z baaardzo zimnym powietrzem , czemu to służy i czy niweluje zmarszczki / np. na szyi/ i czy ma jakies inne właściwości pielęgnacyjne. Dziękuję za odpowiedź. Z poważaniem Dominika
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-12, 17:37   #11
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: kriogenika

Zabiegi krioterapii stosowane były już od dawna w zabiegach rehabilitacji. W kosmetyce zabiegi krioterapii stosowane są w zwalczaniu cellulitu , do zamykania naczynek krwionośnych (raczej na nogach), na twarz raczej nie jest głębokie zimno stosowane. Krioterapia służy także odnowie biologicznej - polecam stosowanie zabiegów w kriokomorze - jest to krioterapia ogólna -ten rodzaj zabiegów , o które pytałaś to krioterapia miejscowa.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-23, 13:06   #12
aneta84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Question krioterapia

witam jetem tu nowa mam pytanie do kosmetyczki tylko nie wiem gdzie wejsc zeby zadac je kosmertyczce moze wy cos poradzicie.a mianowicie czy którasmoze wie cos o krioterapi stosowanej na twarz w celu usuniecia dosc głebokich blizn potradzikowych? z góry dzirkuje za zainteresowanie prosze o odpowiedzi i rady.....
aneta84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 12:56   #13
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: Re: Kriokomora

up up
korzystała któraś z Was z kriokomory?
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 17:03   #14
karmene
Raczkowanie
 
Avatar karmene
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 86
Dot.: Re: Kriokomora

up

Korzystała któraś z was z kriokomory?? Jakie wrażenia?? Tak się zastanawiam, bo mam strój z metalowymi kółkami po bokach i czy one mi się w takiej temperaturze nie rozpadną?
karmene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.