wiek a kosmetyk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-29, 14:09   #1
trotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7

wiek a kosmetyk


Witam,
mam juz dosc ciaglego szukania informacji co do wieku i stosowania odpowiednich kremow , dlaczego producenci nie podaja tej informacji na opakowaniach tylko trzeba sie naszukac na wlasna reke czy aby ten krem mi wiekowo bedzie odpowiadal , nie wiem czy boja sie ze sprzedaz spadnie po tym jak bedzie ograniczenie wiekowe ,ale mam nadzieje ze to sie zmieni pozdrawiam
trotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 15:10   #2
Ciacho25
Raczkowanie
 
Avatar Ciacho25
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 139
Dot.: wiek a kosmetyk

Jest przecież na rynku wiele kosmetyków-kremów,które mają ograniczenia wiekowe np.Under Twenty, Ziaja itp. Jak dla mnie wybór jest indywidualną sprawą, wiele osób np.40-latek kupuje kosmetyki przeznaczone dla młodszych
A co do kosmetyków przeciwzmarszczkowych to powinno się je stosować od 20 r.życia
Ciacho25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 17:21   #3
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: wiek a kosmetyk

Cytat:
Napisane przez trotka Pokaż wiadomość
Witam,
mam juz dosc ciaglego szukania informacji co do wieku i stosowania odpowiednich kremow , dlaczego producenci nie podaja tej informacji na opakowaniach tylko trzeba sie naszukac na wlasna reke czy aby ten krem mi wiekowo bedzie odpowiadal , nie wiem czy boja sie ze sprzedaz spadnie po tym jak bedzie ograniczenie wiekowe ,ale mam nadzieje ze to sie zmieni pozdrawiam
Ponieważ krem powinno dostosowywać się do stanu cery i jej potrzeb a nie mgliście pojętego wieku. Niektórzy w wieku 30 lat mają bardzo dobrą cerę (geny, odpowiednia pielęgnacja...) a inni już w gorszym stanie (agresywne kosmetyki, za dużo słońca...). I niby wszyscy mają używać tych samych kosmetyków? Podobnie osoba 20+ zmagająca się z trądzikiem nie może niby używać kosmetyków z linii Under20 czy Nastolatki?
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 18:10   #4
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: wiek a kosmetyk

wiek nie tyle, bardziej liczy się kondycja skóry i jej ewentualne problemy.

To że masz np. 20 lat a kupujesz kosmetyki "dla nastolatek" lub "+30" nie ma takiego znaczenia, po prostu musisz wiedzieć jakich składników potrzebuje Twoja skóra i przejrzeć SKŁAD: to co jest na pierwszym miejscu występuje w największej ilości.


Jeśli Twoja skóra jest w dobrym stanie używaj prostych ksometyków z jak najnaturalniejszym składem.

findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 10:07   #5
trotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: wiek a kosmetyk

chyba macie racje i za bardzo mnie ponioslo mam 25 lat i zawsze myslalam ze kosmetki do 30 lat sa dla mnie optymalne mam sucha skore i szukalam kremu pod tymi dwoma wzgledami , nie ukrywam ze pojawiaja sie juz zmarszczki mimiczne kolo ust , co byscie drogie forumowiczki poradzily ? jaki krem? moze najlepszym wyjsciem bedzie pojscie do kosmetyczki lub dermatologa ?
trotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 17:32   #6
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: wiek a kosmetyk

Hmmm... chyba sama wiesz jakie kosmetyki są dla ciebie ;-)
Z reguły w opisach umieszczane są informacje na ten temat, chociaż nie zawsze. Jeśli masz np. wypełniacz zmarszczek GUAM Microcellulaire MICROFILL to wiadomo, że nie jest dla nastolatek. Chyba kluczowe jest działanie kosmetyku, a nie przeznaczenie wiekowe.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 17:40   #7
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wiek a kosmetyk

Dziewczyny juz odpowiedzialy co i jak. Nie dobieraj kosmetykow do wieku tylko do potrzeb skory. Czesto kosmetyki dla mlodych 25-30 latek i mimo ze przeciwzmarszczkowe, moga byc nie wystarczajace dla suchej skory. Mozesz spokojnie siegnac wtedy i po krem dla 40+ czy 50+, one sa czesto bardziej tluste.
Ja mimo ze niedlugo skoncze 35 lat uzywam z powidzeniem zwyklych kosmetykow jak Nivea Creme, albo Cetaphil. Mam po nich swietna cere.
Ostatnio odkrylam serum Kod Mlodosci i taka kombinacja : serum i na nie Cetaphil na noc bardzo mi sluzy. Cera stala sie jasniejszy, swiezsza i to jedyny kosmetyk ktory niby jest anti age w mojej pielegnacji.
Uzywam oczywiscie filtrow na dzien i co druga noc wrocilam do kremu Diroseal bo mam naczynkowa cere, chodz i te produkty maja dzialanie anti age, ale prawda jest taka, ze obojetnie co bedziemy uzywac i tak tych zmarszczek sie nabawimy. Nic nas w 100% nie uchroni przed tym. Mozemy tylko liczyc ze dzieki takiej a nie innej pielegnacji, nasza cera bedzie sie wolniej i ladniej starzec.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.