kto chodzi do kosmetyczni to na pewnie wie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-19, 10:58   #1
malinka7988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 13

kto chodzi do kosmetyczni to na pewnie wie...


witam dziewczyny powiedzcie mi na jaki zabieg można iść do kosmetyczki w celu pozbycia sie wszelkich niedoskonałośc jak piegi naczynka itd,zeby nasza twarz wygladała jak np. u ludzi w tv.nie chodzi mi o botoks, bo sa młode dziewczyny które widzimy w tv w wieku
20 paru lat i mają piekną cere bez zadnej skazy.na jaki zabieg mam sie wiec wybrac aby miec taką cere? dodam ze ide do kosmetyczki po raz pierwszy i dlatego nie wiem... a pewnie wiele jest z was stalymi klientakim salonów wiec mi na pewno coś pomozecie .dodam ze mam 24 lata.
malinka7988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 11:29   #2
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: kto chodzi do kosmetyczni to na pewnie wie...

W telewizji niestety kłamią Mój tata ostatnio miał okazję zapoznać się z dość znaną dziennikarką telewizyjną... do kosmetyczki fakt chodzi ona prawie co dziennie, ale na pewno nie wygląda w rzeczywistości tak dobrze jak w telewizji. Sprawa jest prosta: w telewizji malują dość mocnym makijażem, ciężkie fluidu typu Kryolan itp, nigdy nie uzyskasz takiego efektu malując się np. dobrze znanym revlonem. Oczywiście makijaż tak ciężki nie jest polecany na co dzień, gdyż może zniszczyć cerę, a po drugie w świetle dziennym wygląda teatralnie czyt.sztucznie

A co do zabiegów jakie mogę Ci polecić, to :
peeling kawitacyjny,
mikrodermabrazja,
darsonwalizacja,
gruntowe oczyszczanie manualne
jakieś maseczki głęboko nawilżąjące...

Jeśli dążysz do idealnej cery, to na pewno nie wystarczy jeden zabieg np peelingu kawitacyjnego, a cała seria zabiegów w regularnych odstępach czasowych (nawet bym powiedziała, że 1 zabieg takiego peelingu jest nawet zbyteczny, 1 na pewno nie wystarczy...)Niestety wszystko kosztuje, nie zapłacisz za to 10 zł

Nic innego do głowy mi nie przychodzi
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________


Edytowane przez Wizazanka492
Czas edycji: 2011-08-19 o 11:35
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 12:01   #3
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: kto chodzi do kosmetyczni to na pewnie wie...

mój ulubiony zabieg peeling kawitacyjny kiedyś chodziłam regularnie co miesiąc.
Teraz idę wypróbowac oxybrazję
a niedługo zacznę szukać jakiegoś zabiegu pod oczy bo zmarszczki już wychodza
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 13:41   #4
malinka7988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 13
Dot.: kto chodzi do kosmetyczni to na pewnie wie...

hehe wiem ze telewizja kłamie i gazety też nie ma co wierzyc ,ale chodzi mi o zdjęcia takie z ukrycia,potem daja zblizenia i cera nieskazitelna mówie tu np o edycie tej co jest żoną cezarego pazury,no widziałam jej jedno takie zdjecie z ukrycia no i cera nieskazitelna a wczesniej ( zanim sie poznali,czyli zanim nie dostala zastrzyk pieniędzy) no to na prawde jej cera byla nie do pozazdroszczenia a teraz no szok. matko musze popczytać co to jest w ogółe ta mikro...coś tam bo narazie jestem zielona.dzięki za odp pozdrawiam
malinka7988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 14:19   #5
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: kto chodzi do kosmetyczni to na pewnie wie...

Cytat:
Napisane przez malinka7988 Pokaż wiadomość
musze popczytać co to jest w ogółe ta mikro...coś tam bo narazie jestem zielona.
Mikrodermabrazja nie da Cie efektu, ktory szukasz. Mialam 2 serie, kazda po 10-15 zabiegow i moja skora nie zostala wygladzona, a wlasnie na to liczylam.

A jakie masz konkretnie problemy z cera, ze chcesz taka nieskazitelna? Masz problemy z tradzikiem, masz przebarwienia, zmarszczki, rozszerzone pory? Na czym polega problem, bo od tego nalezaloby zaczac. Napisalas tylko o naczynkach, a na to sa zabiegi, uzyj wyszukiwarki, wiele osob opisywalo.

Co do piegow... przeciez sa piekne, po co sie pozbywac piegow, nie rozumiem

Edytowane przez MdM
Czas edycji: 2011-08-19 o 14:21
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 14:32   #6
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: kto chodzi do kosmetyczni to na pewnie wie...

Cytat:
Napisane przez malinka7988 Pokaż wiadomość
hehe wiem ze telewizja kłamie i gazety też nie ma co wierzyc ,ale chodzi mi o zdjęcia takie z ukrycia,potem daja zblizenia i cera nieskazitelna mówie tu np o edycie tej co jest żoną cezarego pazury,no widziałam jej jedno takie zdjecie z ukrycia no i cera nieskazitelna a wczesniej ( zanim sie poznali,czyli zanim nie dostala zastrzyk pieniędzy) no to na prawde jej cera byla nie do pozazdroszczenia a teraz no szok. matko musze popczytać co to jest w ogółe ta mikro...coś tam bo narazie jestem zielona.dzięki za odp pozdrawiam
Jest jeszcze coś takiego jak photoshop
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 17:16   #7
maya1990
Raczkowanie
 
Avatar maya1990
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 291
Dot.: kto chodzi do kosmetyczni to na pewnie wie...

Cytat:
Napisane przez malinka7988 Pokaż wiadomość
witam dziewczyny powiedzcie mi na jaki zabieg można iść do kosmetyczki w celu pozbycia sie wszelkich niedoskonałośc jak piegi naczynka itd,zeby nasza twarz wygladała jak np. u ludzi w tv.nie chodzi mi o botoks, bo sa młode dziewczyny które widzimy w tv w wieku
20 paru lat i mają piekną cere bez zadnej skazy.na jaki zabieg mam sie wiec wybrac aby miec taką cere? dodam ze ide do kosmetyczki po raz pierwszy i dlatego nie wiem... a pewnie wiele jest z was stalymi klientakim salonów wiec mi na pewno coś pomozecie .dodam ze mam 24 lata.
W kwestii piegów i naczynek to pomóc może tylko lekarz medycyny estetycznej bo usuwanie naczynek to już zabawa z laserami
__________________
Czas na zmiany


kierunek:kosmetologia

-systematycznie się uczę
-dbam o paznokcie i dłonie
-dbam o stopy!
-dbam o włosy
-zdrowo się odżywiam
-walczę o zdrową cerę
-rozwijam nowe zainteresowania


maya1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 18:18   #8
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: kto chodzi do kosmetyczni to na pewnie wie...

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Mikrodermabrazja nie da Cie efektu, ktory szukasz. Mialam 2 serie, kazda po 10-15 zabiegow i moja skora nie zostala wygladzona, a wlasnie na to liczylam.

A jakie masz konkretnie problemy z cera, ze chcesz taka nieskazitelna? Masz problemy z tradzikiem, masz przebarwienia, zmarszczki, rozszerzone pory? Na czym polega problem, bo od tego nalezaloby zaczac. Napisalas tylko o naczynkach, a na to sa zabiegi, uzyj wyszukiwarki, wiele osob opisywalo.

Co do piegow... przeciez sa piekne, po co sie pozbywac piegow, nie rozumiem
Hm a gdybym ja zapytała, jakie zabiegi kosmetyczne konkretnie na trądzik, rozszerzone pory czy przebarwienia?
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 18:21   #9
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: kto chodzi do kosmetyczni to na pewnie wie...

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Hm a gdybym ja zapytała, jakie zabiegi kosmetyczne konkretnie na trądzik, rozszerzone pory czy przebarwienia?
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 18:45   #10
malinka7988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 13
Dot.: kto chodzi do kosmetyczni to na pewnie wie...

nie nie nie, nie posiadam zadnego trądziku, a moje pory sa lekko rozszeżone a nie takie że na kilometr widac ,chodzi mi o taki zabieg zeby sprawił ze skóra jest jednolita ,bez zadnych drobniutkich grudek czy nierówności przebarwień drobnych porów taka po prostu jednolita na calej powierzchni jak po nałożeniu fluidu.
malinka7988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:41   #11
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: kto chodzi do kosmetyczni to na pewnie wie...

Cytat:
Napisane przez malinka7988 Pokaż wiadomość
nie nie nie, nie posiadam zadnego trądziku, a moje pory sa lekko rozszeżone a nie takie że na kilometr widac ,chodzi mi o taki zabieg zeby sprawił ze skóra jest jednolita ,bez zadnych drobniutkich grudek czy nierówności przebarwień drobnych porów taka po prostu jednolita na calej powierzchni jak po nałożeniu fluidu.
zostaje chyba jedynie fraxel
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 08:22   #12
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: kto chodzi do kosmetyczni to na pewnie wie...

nie polecam oxybrazji-przez 1,5g. dmucha po twarzy zimną wodą i powietrzem, żadna rewelacja. Efekt jak po domowym peelingu a 130zł poszło z kieszeni Kawitacja, mikrodermabrazja jak najbardziej, a oxy to pc na wodę fotomontaż Naciągneła mnie tylko na kasę nowa kosmetyczka, moja stała kosmetyczka uczciwie powiedziała że to niewiele daje, takie odświeżenie dla skóry i tyle. Chodziłam na Thalgo Cold Marine 4 zabiegi i byłam bardzo zadowolona. Zniknęły suche skórki,pryszczy mniej,koloryt wyrównany, naczynka uspokojone. Nie sądziłam że zwykla maska tyle zdziała, tym bardziej że w necie brak jakiś szczególnych zachwytów nad tym zabiegiem. Teraz kupuję tą maskę na All i robię w domu. Jest super!
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:21   #13
Agacior_91
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_91
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 65
Dot.: kto chodzi do kosmetyczni to na pewnie wie...

osobiście polecam mikro, ja po jednym zabiegu widziałam dużą różnicę, teraz miałam robioną serię i idę na 4 zabieg

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

pierwszy raz miałam robioną ok 2 lata temu i co rok je powtarzam.
Agacior_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 08:37   #14
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: kto chodzi do kosmetyczni to na pewnie wie...

Na ujednolicenie cery, wyrównanie, pozagajanie i rozjaśnienie podpytaj kosmetyczkę o kwasy, żeby dobrała Ci takie, jakie będą dla Ciebie najlepsze. Na kwasy chodzi się, jak już jest mniej słońca: jesienią i wczesną wiosną. Polecam migdałowy i glikolowy, w zależności od tego, co Ci poradzi kosmetyczka. Ja chodzę na glikolowy, tzn. pójdę jesienią. A wiosną seria kwasów dała naprawdę dobre rezultaty. Jeśli się nie do końca dba o cerę, to jednorazowy wyskok nie pomoże, trzeba dbać cały czas, a w to wchodzi: regularne złuszczanie, bardzo dokładne mycie niepodrażniającymi środkami, nawilżanie i odżywanie niezapychającymi kremami oraz stosowanie filtrów na dzień. Poczytaj na każdy ten temat, są osobne wątki na forum, a dużo się dowiesz...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.