Doly i cienie pod oczami. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-15, 16:23   #1
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297

Doly i cienie pod oczami.


derftgyhuji

Edytowane przez patus12
Czas edycji: 2013-01-21 o 16:28
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 11:36   #2
sandi30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Doly i cienie pod oczami.

Cytat:
Napisane przez patus12 Pokaż wiadomość
Dzien dobry zakladajac tu watek, chcialabym od razu poinformowac, iz przeczytalam miiiiiliony watkow i zaden mi nie pomogl. Moj problem polega na tym, ze mam 15 lat i koooszmarne doly i cienie pod oczami. Moja skora pod oczami jest cienka, a cienie sa niebiesko/fioletowe. To wyglada koszmarnie! juz nie jedna osoba powiedziala mi, ze wygladam jak 'cpunka' Nie chce probowac zadnych kremow.. moj tato powiedzial mi, ze jestem po pierwsze za mloda, a po drugie te kremy tylko wybielaja skore pod oczami, takze nie ma w nich plusow. Pozostaje mi tylko uzywanie podkladow chyba, ze zna Pani jakies 'domowe' sposoby na pozbycie sie cieni i workow pod oczami Jaki jest dobry podklad na zakrycie tych cieni? Do twarzy uzywam Vichy vichy normateint najjasniejszego odcienia, lecz nie zakrywa on moich cieni prosze o doradzenie mi takeigo podkladu, zeby nie zatykal mojej cery pod oczami i zeby dobrze mi je zakrywal Cena tu nie ma znaczenia. Z gory dziekuje bardzo za pomoc! **
Ja też posiadam ten problem.Domowe sposoby na niwelowanie cieni to:
Zaparz czarną lub zieloną herbatę.Po wystygnięciu woreczki włóż do lodówki i zimne przykładaj pod oczy.Dobrze tez sprawdza się rumianek.Kremik to "Żel arnikowy Flosleku" No i dobry korektor.Na niebiesko,fioletowe cienie dobrze się sprawdza korector w żółtym odcieniu.Pisałaś ze posiadasz Vichy najjaśniejszy odcień,ten kolor moze bardziej uwydatnic Twoje cienie.Zbyt ciemny tez będzie zle wyglądac.Spróbuj Garniera Roll On,lub Mac Studio Finish Concealer.Po nałożeniu korectora dobrze jest go przypudrowac żeby dłuzej się utrzymał. Nie ma chyba takiego kremu który usunie cienie pod oczmi,mamy je przekazane genetycznie.Nasza skóra jest bardzo cieniutka i nic nie pomoze,ewentualnie dobry korektor.Trzeba je pokochac i tyle,a jesli komus się nie podobają to jego problem.Więc głowa do góry,bo nie jestes sama z tym problemem.
sandi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 19:04   #3
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: Doly i cienie pod oczami.

pocieszylas mnie a jakiego Ty korektoru uzywasz pod oczy? masz fioletowo/niebieskie wory/doly?
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 12:16   #4
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Doly i cienie pod oczami.

A chorujesz na cos? Często alergicy mają cienie pod oczami(np. ja ).
U mnie niestety wszelkie kremy nie zdały rezultatu, zostały jedynie korektory pod oczy. Najpierw używałam Revlona, ale on jest drogi. Potem przeskoczyłam na korektor MaxFactor i jako-tako maskuje.
Ale w ciągu 20 lat mojego życia musiałam się do nich przyzwyczaić i teraz nie zwracam na nie aż takiej uwagi na pewno muszę sobie jednak odpuszczać malowanie dolnej powieki oka kredkami czy zaznaczanie zewnętrznych kącików ciemnym cieniem, bo to bardzo uwidacznia właśnie cienie pod oczami
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 13:33   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Doly i cienie pod oczami.

Na krem jestes za mloda, ale na podklad juz nie? Cos ten tatus ci glupot nagadal i nie pisze tego zlosliwie.
Kremy spokojnie mozesz uzywac, czy ci pomoga to inna sprawa, a na cienie to dobry korektor. jaki? To juz sama musisz wyporbowac. na niebieskiawe zasinienia dobre sa korektory majace rozowe zabarwienie, ale co skora i co osoba to inna opinia. jedni wola rozowe, inny zolte, a inny typowe bezowe odcienie.
Poczytaj KWC moze uda ci sie cos wybrac dla siebie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 22:46   #6
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: Doly i cienie pod oczami.

Biedactwo, wiem przez co przechodzisz. Też mi od zawsze towarzyszą cienie. Powiem Ci tak - jak nie musisz to absolutnie nie używaj maskujących kosmetyków. Tylko jak gdzieś wychodzisz itd. Po kilku dobrych latach stosowania, zaczęły mi się fizycznie pogłębiać cienie (tzn. nie mają tylko koloru, ale także swój kształt, który widać nawet pod korektorem).
Możesz iść do dobrej kosmetyczki - makijażystki i zapytać co ona używa do ciężkich przypadków (ale to pewnie będzie na specjalne okazje).
Ja używam rozświetlającego bb cream pomieszanego z dermacolem, który jest BARDZO kryjący i wystarczy go jedynie musnąć palcem, żeby nałożyć warstwę. Kup go sobie, nie jest drogi a świetny, tylko pamiętaj o dobrym nawilżaniu, zwłaszcza na noc.
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.