Krem do tłustej cery - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-12, 08:27   #31
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez Iguuulka Pokaż wiadomość
a w jakim sklepie kupiłaś ? pytałam w aptekach i nie ma ;c
na allegro ;p wpisz "accos" i Ci wyskoczy wszystko, lub sa w aptece w Łodzi jesli, stamtad jestes to nie musisz placic za przesylke, tylko sie umowic...

powiem tak, narazie jestem zadowolona, brak nowych pojawiajacych sie "syfkow" po prostu nic sie nie babrze... po toniku lekko sie skora swieci... plyn myjacy jest fajny zel (czyli cos co ma niedoprowadzac do zaczopwania sie porow ) dziwny, nakladam go na noc, bo troche klejacy jest... a krem matujacy bomba matuje i nawilza to jest to!
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 09:51   #32
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
jest ok na dzien zeby sie nie swiecic, pod makijaz... ale na noc obowiazkowo nawilzania, bo troche przesusza skore... i nawet dobrze dziala na wypryski

od wczoraj zaczelam uzywac krem matujacy "accos" na allegro jest wyprzedaz z apteki... zalaplalam sie jeszcze na cene 3zl za sztuke, teraz doszlo do 5 :/... moja znjoma polecila mi te kosmetyki bo sama zamawiala sobie kiedys plyn do mycia i tonik ( za te dwie rzeczy zaplacilo okolo 25zl), a na wizazu sa same pozytywne recenzje na temat tych kosmetykow wiec zobaczymy jaki bedzie efekt... dodam, ze zakupilam cala serie, no co :P za taka cene czemu nie?
Chyba miałabym ochotę go wypróbować. Mi przeszkadza to błyszczenie się skóry chociaż muszę przyznać ,że teraz i tak juz mniej się świece.
Faktycznie na allegro jest ten krem w cenie 5 zł.
Trochę przykre ,że przesyłka kosztuje 2x tyle co krem
A czy nie dałoby się zamówić go w aptece??

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
na allegro ;p wpisz "accos" i Ci wyskoczy wszystko, lub sa w aptece w Łodzi jesli, stamtad jestes to nie musisz placic za przesylke, tylko sie umowic...

powiem tak, narazie jestem zadowolona, brak nowych pojawiajacych sie "syfkow" po prostu nic sie nie babrze... po toniku lekko sie skora swieci... plyn myjacy jest fajny zel (czyli cos co ma niedoprowadzac do zaczopwania sie porow ) dziwny, nakladam go na noc, bo troche klejacy jest... a krem matujacy bomba matuje i nawilza to jest to!
Juz wiem.
Spróbuję u siebie zamówić.
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 08:15   #33
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Krem do tłustej cery

daloby rade, tylko wtedy placisz drozej, bo normalna cena jest wieksza za jeden produkt...

ja zamawialam kosmetyki z przyjaciolka wiec na pol mielismy przesylke
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 21:02   #34
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: Krem do tłustej cery

A znacie jakiś krem do cery tłustej złuszczającej się?
Mój chłopak taką ma i za chiny ludowe niczego nie chce używać bo mówi że nic mu nie pomaga ;/ faceci... xD
shedub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 10:54   #35
QueenOfDamned
Raczkowanie
 
Avatar QueenOfDamned
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 262
Błyszcząca skóra

Jakie produkty sprawiłyby,że moja skóra na ciele byłaby taka hmm,błyszcząca,wręcz tłusta?Chodzi mi o efekt takiej mokrej skóry
Myślę że potrzebowałabym jakiejś oliwki nakładanej po balsamie,ale nie wiem która jest na tyle gęsta i treściwa,by zostawać na skórze,a nie się wchłaniać? Myślałam nad jakąś Ziaji,może oliwkową,ale gdzie je dostać?I czy ziajowe oliwki lub jakiś balsam dałby taki efekt?
QueenOfDamned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.