Papka Jadwigi - jak radzi sobie z przebarwieniami/bliznami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-28, 19:00   #1
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130

Papka Jadwigi - jak radzi sobie z przebarwieniami/bliznami?


Hej. Na wstępie chciałam tylko napisać, że jeżeli był już taki wątek, to przepraszam - nie wiedziałam, ale mimo wszystko jakoś nie zauważyłam. Wszystkie wątki na temat tej papki opisują tylko jak działa na pryszcze, ale konkretnie o przebarwieniach nic nie było.
Około rok temu męczyłam się z trądzikiem (na szczęście zareagowałam szybko) i w kilka miesięcy uporałam się z tym problemem, jednak od czasu do czasu, zwłaszcza przed okresem, wyskakują mi jakieś paskudy na buzi.
Ale mniejsza o to, po trądziku i silniejszym ode mnie wyciskaniu syfków zostały mi blizny/przebarwienia potrądzikowe. Gdzieniegdzie niewielkie (ale w dużych skupiskach obok siebie) różowo-brązowe (jedne bledsze, drugie widoczne) plamki, niektóre nawet lekko wklęsłe.
Przeglądając recenzję produktu (właśnie Papki Jadwigi przeciwtrądzikowej) natknęłam się na kilka opinii, w których pisano, że papka ta rozjaśnia i spłyca (?) przebarwienia i blizny pozapalne. Jeżeli ktoś używał i zauważył właśnie w tym kierunku (w kierunku blizn i przebarwień) jakieś efekty, prosiłabym o podzielenie się informacjami i spostrzeżeniami na ten temat, czy faktycznie przebarwienia znikają, w jakim stopniu i w jakim czasie. Byłabym bardzo wdzięczna!

Edytowane przez aaash
Czas edycji: 2012-04-28 o 19:01
aaash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 20:49   #2
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Papka Jadwigi - jak radzi sobie z przebarwieniami/bliznami?

Jeżeli chodzi o przebarwienia i blizny to nic Ci powierzchownie nie pomoże.
Radziłabym skorzystać z serii kwasów owocowych (wczesną wiosną i późną jesienią) czy migdałowym.
Ewentualnie mikrodermabrazja czy inne zabiegi działające na głębsze warstwy skóry.
Papka jest dobra na trądzik i delikatne zmiany potrądzikowe.
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.