Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-10, 20:31   #1
gosia75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4

Pomocy


pomóżcie potrzebna mi prawdziwa metamorfoza 2 miesiące temu urodziłam śliczną córeczkę jednak czuje się strasznie zaniedbana mam dość swoich włosów , figury która mi jeszcze została (10 kg do zrzucenia ) paskudnych przebarwień na twarzy nie moge patrzeć na swoje odbicie w lustrze wiem że muszę conieco pozmieniać ale zupełnie nie mam pomysłu od czego zacząć może mi coś doradzicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02074.jpg (55,9 KB, 198 załadowań)
gosia75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 20:42   #2
potfurr
Raczkowanie
 
Avatar potfurr
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 34
Dot.: Pomocy

Daj jakieś zdjęcie twarzy, przy w miarę normalnym oświetleniu. Może być nawet focia w łazienkowym kibelku.
Na zdjęciu wyglądasz, jakbyś trochę zgubiła swoją kobiecość. Będziemy musiały nad tym trochę popracować ; ) Jak będę mieć chwilkę czasu, to zerknę na nowe sieciówkowe kolekcje.
A tymczasem polecam Ci się wybrać na resztki wyprzedaży z jakąś zaufaną kumpelą, która w twarz Ci powie, w czym Ci niedobrze ; )
__________________
Serdecznie zapraszam na mojego bloga: http://potworek.blogspot.com/
potfurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 20:53   #3
gosia75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
kobieco to ja sie w cale nie czyje bardziej mamuśkowato ale mam troszke czasu dla siebie i chce go dobrze wykorzystać w tej chwili moge dodać tylko zdjecie które mam już zrobione może to będzie leprze uprzedzam że fotogeniczna to ja nie jestem

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02105.jpg (273,9 KB, 212 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-08-11 o 09:12 Powód: post pod postem
gosia75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:12   #4
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: Pomocy

Ja widzę niestety tylko jeden sposób żebyś się dobrze czuła w swoim ciele, a mianowicie - schudnięcie bo przecież buzię masz bardzo ładną i na pewno to nie ona jest obiektem twoich kompleksów. Potrafię sobie wyobrazić że przy dziecku jest trudno być na diecie i ćwiczyć, ale na przykład wykonuj już jakieś lekkie ćwiczenia jak twoja pociecha śpi nie wiem czy karmisz piersią? bo podobno to najszybciej odchudza po ciąży no i tak jak mówię - zacznij już teraz wykonywać jakieś łatwe ćwiczenia. A co do tych przebarwień, to jeśli możesz włożyć w to trochę kasy to myślę że skuteczna będzie mikrodermabrazja i kwasy (oczywiscie kilka zabiegow). Bo wątpię żeby jakieś domowe sposoby pomogły na przebarwienia
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:20   #5
potfurr
Raczkowanie
 
Avatar potfurr
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 34
Dot.: Pomocy

I właśnie wypadałoby zacząć czuć się kobieco
Widzę, że styl masz hmm, ciekawy. Chociaż widzę, że jakaś wycieczka chyba, więc postaram się wybaczyć Ale spodenki masz akurat ekstra!

1. Fajnie by było, gdybyś zaczęła eksponować biust, bo cycuszki masz naprawdę super.

2. NOGI! Też masz fantastyczne! Jeszcze jak sobie założysz jakieś koturenki w kolorze zbliżonym do koloru Twojej skóry, to już w ogóle bomba! Do tego sukienki kobiece ; )

3. Myślę, że bluzeczki z lejącym dekoltem, albo w serek (głęboko wycięte) będą na Tobie wyglądać rewelacyjnie.

4. Kolor włosów, uderzałabym raczej w jakiś chłodny (? - do konsultacji z innymi dziewczynami) brąz, ten tleniony blond bardzo szpeci

5. Powiedz, Moja Droga jakie masz oczęta, daj zdjęcie twarzy, na którym widać ich kształt i kolor, wtedy będziemy kombinować z makijażem.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Nie widzę funkcji 'edytuj', więc piszę jeszcze jeden post:

Myślę, że powinnaś kupić jakąś dobrą bieliznę modelującą brzuszek. Wiem jak trudno jest go zrzucić po ciąży (moja mama rodziła 3 lata temu, wiem ile ją kosztowało zrzucenie zbędnego brzusia), dlatego wszystko w swoim czasie, na spokojnie. Nie katuj się ćwiczeniami i (sic!) odchudzającą dietą, macierzyństwo jest męczące, a jeśli karmisz, to musisz zadbać o odpowiednią dietę dla maluszka.
__________________
Serdecznie zapraszam na mojego bloga: http://potworek.blogspot.com/
potfurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:35   #6
gosia75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Pomocy

na przebarwienia mam polecone w aptece serum iwostinu z mikrodermabrazją zaczekam do jesieni, piersią niestety nie karmie więc kilogramy wolniej spadają, kolor oczu mam piwny myślałam nad zmianą koloru włosów na kasztan ale nie jestem pewna
gosia75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:54   #7
potfurr
Raczkowanie
 
Avatar potfurr
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 34
Dot.: Pomocy

Kasztan jest ciepły, wszystkie zaczerwienienia wylezą na wierzch. Bierz coś chłodnego
__________________
Serdecznie zapraszam na mojego bloga: http://potworek.blogspot.com/
potfurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 19:15   #8
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Pomocy

Przyciemnij nieco włosy może chłodny ciemny blond albo jakiś niezbyt ciemny brąz?
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 19:31   #9
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Pomocy

kochana nie martw sie pomozemy ci zgadzam sie z dziewczynami masz piekna figure duzy biust ladne nogi jedynym mankamentem jest brzuch zacznij podkreslac to co masz piekne!
jesli chodzi o wlosy moze zapuscisz? kolor ktory masz zamienilabym na jakis inny.. moze jasny braz?
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 20:00   #10
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pomocy

przede wszystkim daj sobie na luz. rodziłaś 2 miesiące temu a nie 2 lata temu! spokojnie, wszystko w swoim czasie.

niedostatki figury można tuszować ubraniami, na razie nie noś obcisłych bluzek bo tylko sama się nakręcasz na złe samopoczucie.

Uważam, że powinnaś zapuścić włosy (jeśli juz nie wypadają) bo dlugie wlosy dodadzą Ci tej kobiecości ktorej tak potrzebujesz, to raz, a dwa zmień kolor. ten blond jest za jasny, razi i w ogole do Ciebie nie pasuje. zrób blond ale ciemniejszy.

no i oczywiscie kwetia ciuchow. strój typu adidasy krotkie spodnie i rozowy top sa dobre na działkę )
wiem, ze tak jest pewnie wygodniej, ale nawet najpiękniejsza kobieta nie bedzie w takim zestawie wyglądać olsniewająco. dlatego klapki, baleriny, jakieś sukienki, tuniki to lepsza opcja, po prostu dodają uroku.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 12:43   #11
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Pomocy

nie znam sie tak za bardzo na odchudzaniu ale z tego co czytalam to mozna zaczac sie odchudzac sie juz w miesiac po ciazy nie szkodzac dziecku Z GORY MOWIE ZE TYLKO O TYM CZYTALAM WIEC NIE WIEM CZY TO PRAWDA NIE BESZTAJCIE MNIE PROSZE POTEMale z tego co czytalam to matki po prostu jadly duzo salatek ktore dostarczaly bobasowi tyle samo a nawet wiecej witamin wiadomo mieso rybka raz w tygodniu bo to potrzebne
rozumiem ze szybko chcesz zrzucic kg ze chcesz byc jak najszybciej piekna dla swojego tz-ta ale musisz dac sobie troche czasu
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 15:52   #12
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Pomocy

wg mnie włosy ciemny blond, ubiór - elegancka góra czyt. zwiewne bluzki, koszule + jeansy. cięcie nawet fajne, tylko kolor nie bardzo
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 20:15   #13
nagiko
Raczkowanie
 
Avatar nagiko
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Pomocy

jeżeli chodzi o brzuch i ćwiczenia, to najlepiej zacząć jak najszybciej po urodzeniu dziecka, jak tylko już fizycznie poczuje się kobieta lepiej. Na pocieszenie dodam, że nawet jeżeli po urodzeniu 1. dziecka się nie ćwiczyło, to po urodzeniu 2. i rozpoczęciu ćwiczeń, można brzuch wyćwiczyć tak aby był w lepszym stanie. Ważny jest okres do 4 miesiąca po urodzeniu. Wtedy organizm kobiety dochodząc do siebie potrafi wiele. Niestety, nieliczne mają to szczęście, że cokolwiek się dzieje to przez całe życie mają płaski brzuch. Mięśnie brzucha to jedyne mięśnie, które trzeba ćwiczyć CIĄGLE.... ja rozciągniętą skórę po ciążach będę mieć zawsze, ale fakt, że dzięki ćwiczeniom po 2. dziecku, jak wciągnę brzuch to jestem prawie płaska (niestety, nie da się chodzić ciągle z wciągniętym brzuchem)
__________________
Niech Kolor mnie UBIERA! http://stylishlook.pl/blog/
nagiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 20:41   #14
nagiko
Raczkowanie
 
Avatar nagiko
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Pomocy

jeżeli chodzi o ciuchy: masz ładne nogi i jak ma się ładne nogi, to fajnie jak noszą one fajne buty. Masz większą górę, więc aby zachować proporcje to: albo powiększaj dół, albo odwracaj dołem uwagę od góry. Jeżeli na razie krępujesz się brzucha to możesz wybierać ciekawe bluzki, trochę to maskujące. Możesz korygować to kolorami: góra zawsze nieco ciemniejsza od dołu, podobne tonacje sprawiające, że całość wydaje się dłuższa a nie szersza. No i coś co ładnie jak spódnica ołówkowa trzyma brzuch w ryzach, podkreśla biodra.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (45,1 KB, 6 załadowań)
__________________
Niech Kolor mnie UBIERA! http://stylishlook.pl/blog/
nagiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 21:03   #15
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Pomocy

Zgadzam sie z dziewczynami z gory !
Przyciemnij wlosy, nos ubrania ktore zakrywaja to czego nie lubisz i do dziela z odchudzankiem !
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.