Metamorfoza naturalnej blondynki :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 15:28   #1
agawiecka
Raczkowanie
 
Avatar agawiecka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204

Metamorfoza naturalnej blondynki :)


Witam,
mam na imię Agnieszka. Od zawsze jestem blądynką, nigdy nie farbowalam włosów i bardzo mi się już znudził moj kolor.
Mając 30 lat dojrzałam w koncu do zmiany
Moj naturalny kolor wpada lekko w popiel, od słonca tworza mi się na wlosach jasniejsze pasma.
moja skóra opala się najpierw na czerwono aby po kilku dniach zbrązowieć. Teraz jestem po wakacjach więc mam ciemniejszą skórę. naturalnie jest ona w kolorze ciepłej brzoskwini.
Moje oczy mają intensywny kolor czytego błękitu z ciemniejszą obwódką, rzęsy mam ciemne i brwi również w kolorze brązu. moje usta są raczej jasne różowe.
Na codzień lekko sie maluje ( podkład, puder, róż w kolorze brzoskwini, jasne cienie , czasami kredka i tusz do rzęs). Lubię eksperymentować z makijażem. Moje szafa ostatnio rozkwitła kolorem Oczywiście króluje w niej niebieski w każdej postaci, róż, czerwień , czerń a od tego lata również zieleń, żółty i pomarańcz.
Zależy mi przede wszystkim na zmianie koloru wlosów. Ale za wszystkie sugestie będę niezmiernie wdzięczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz 2.jpg (49,0 KB, 398 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz 3.jpg (114,0 KB, 309 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz 4.jpg (53,3 KB, 346 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (42,8 KB, 215 załadowań)
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
agawiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 16:22   #2
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Metamorfoza naturalnej blądynki :)

Droga "blądynko"
w blONdzie bardzo Ci ladnie, ale skoro juz musisz cos zmienic, to postaw na jakis jasny popielaty braz moze lub po prostu ciemny blond? Ciemniej odradzam przy Twoim typie urody .
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 16:53   #3
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Metamorfoza naturalnej blądynki :)

zgadzam sie, zostań przy BLĄDZIE
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 21:59   #4
milenkaJ
Raczkowanie
 
Avatar milenkaJ
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 42
Dot.: Metamorfoza naturalnej blądynki :)

W blondzie i do tego naturalnym bardzo Ci ładnie:d dobrze Ci radze abyś nie farbowała włosów, bo już jak raz zaczniesz to będziesz musiała ciągle je farbować ...odrosty, zniszczone włosy ...to wszystko konsekwencje farbowania,a najgorsze jest to, ze Twoje naturalne blond włoski po farbowaniu zaczną ciemnieć Niestety wiem coś o tym i żałuję że zaczęłam farbować włosy... Radzę Ci zostań przy swoim naturalnym kolorze, a jak przyjdzie czas, czyli wtedy gdy pojawią się siwe włosy to użyjesz farby do włosów
milenkaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 15:39   #5
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Metamorfoza naturalnej blondynki :)

przyciemniać na ciemny blond to kompletna głupota.
po co niszczyć coś co jest dobre?

proponuję naturalne rozjaśniające płukanki
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 16:22   #6
ADAMsVS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Metamorfoza naturalnej blondynki :)

Radziłbym ci rudy o odcieniu czerwieni ale nie pomarańczy napewno będzie ci ładniej i odmłodzi taka zaleta rudego . Włosy z przedziałkiem na środku proste bez stopniowania .
ADAMsVS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 16:38   #7
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Metamorfoza naturalnej blądynki :)

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
zgadzam sie, zostań przy BLĄDZIE
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Droga "blądynko"
w blONdzie bardzo Ci ladnie, ale skoro juz musisz cos zmienic, to postaw na jakis jasny popielaty braz moze lub po prostu ciemny blond? Ciemniej odradzam przy Twoim typie urody .

zwracanie uwagi co dobledow zostawilabym jednak dla siebie.
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 20:36   #8
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Metamorfoza naturalnej blondynki :)

Cytat:
Napisane przez ADAMsVS Pokaż wiadomość
Radziłbym ci rudy o odcieniu czerwieni ale nie pomarańczy napewno będzie ci ładniej i odmłodzi taka zaleta rudego . Włosy z przedziałkiem na środku proste bez stopniowania .

chyba żartujesz, że chłodną blondynkę odmłodzi ostry odcień rudo czerwonego koloru?


ktoś wyżej pisze, że od farbowania włosy ciemnieją... kolor włosów jest zakodowany genetycznie i nie ma takiej siły, a juz zwlaszcza w farbie z supermarketu, która by tym włosom nakazała być ciemniejszymi.
to tylko takie wrażenie.


autorko wątku, zostań przy swoim kolorze, kombinowanie z nim zwłaszcza pod wpływem impulsu zazwyczaj źle się kończy. kolor dobrze komponuje się z cerą i kolorem oczu, wszystko gra.
jeśli szukasz odmiany czy tzw odmłodzenia (choć wyglądasz młodo) możesz zapuścić włosy przynajmniej do ramion. to właśnie dlugie włosy kojarzą się najbardziej z młodością.
myślę, że dłuższe włosy "wyciągną" trochę twarz, zamiast ją zaokrąglać jak teraz.
to wrażenie optyczne i tyle.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 17:54   #9
kagga
Rozeznanie
 
Avatar kagga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
Dot.: Metamorfoza naturalnej blondynki :)

Jejkuuuuu, nie farbuj włosów!!! kobiety farbują, żeby mieć taki kolor jak Ty. Jak go zepsujesz, to ciężko potem będzie do niego wrócić. Pasuje Ci, jest ładny, pięknie komponuje się z kolorem oczu. Nie psuj
kagga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 21:25   #10
mis ek
Przyczajenie
 
Avatar mis ek
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: Metamorfoza naturalnej blondynki :)

Odradzam farbowanie, sama jestem naturalną blondynką niestety już po kilku zmianach koloru i mam masakrycznie zniszczone włosy
Teraz siedzę z olejem rycynowym na głowie z nadzieją, że naprawi moje błędy chociaż trochę.
mis ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 10:12   #11
psotka8
Raczkowanie
 
Avatar psotka8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 129
Dot.: Metamorfoza naturalnej blondynki :)

Też uważam, że nie powinnaś farbować włosów. Ale z drugiej strony doskonale rozumiem, że coś mogło Ci się znudzić, w końcu kazdy od czasu do czasu potrzebuje odmiany. Wg mnie możesz spróbować naturalnych płukanek rozjaśniajacych, trochę "ochłodzić" Twój kolor. Do tego zapuść włosy, wydają się być w dobrej kondycji a w wycieniowanych włosach do ramion powinno Ci być bardzo dobrze.
A jeśli koniecznie nie chcesz już mieć blondu to może na początek wypróbuj szamponetki? Jeśli np brązowy będzie zbyt wielkim szokiem wtedy po prostu ją zmyjesz i nie będzie traumy, płaczu i zgrzytania zębów
http://www.moda.zafriko.pl/pics/Blonde.jpg myślę, że taki kolor i cięcie sprawdzą się u Ciebie, w dodatku z tego co widzę masz gętsze i bardziej "objętościowe" włosy niż pani na zdjęciu więc powinno być fajnie.
Co do szamponetek - wybieraj te, które najkrócej się utrzymują na włosach (do kilku myć), wtedy w miarę bezboleśnie dobierzesz kolor w którym czujesz się i wyglądasz świetnie.
Powodzenia i koniecznie zamieść zdjęcia jeśli zdecydujesz się na zmiany
psotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 18:17   #12
magrata
Przyczajenie
 
Avatar magrata
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Nitra, Słowacja
Wiadomości: 24
Dot.: Metamorfoza naturalnej blondynki :)

Budem písať po slovensky, snáď tomu porozumieš Prosím ťa, len si nefarbi vlasy ani šampónom ani ničím podobným. Žiadna farba nebude taká prirodzená a neskôr budeš lutovať za svojimi vlasmi. Experimentuj s farbou oblečenia a vlasom daj pokoj. Tmavé farby tiež nie su pre teba, velmi ta zostarujú.
magrata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 21:49   #13
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Metamorfoza naturalnej blondynki :)

Ja również radzę pozostać przy kolorze jaki posiadasz. Jest odpowiedni do Twojego koloru skóry - zarówno przed, jak i po opalaniu Jeśli już chciałabyś zmian, to proponuję zapuścić włoski. Takie jakie posiadasz zaokrąglają Twoją twarz. Natomiast dłuższe włosy wysmuklą rysy i z pewnością zadziała to odmładzająco
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.