Generalna metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-29, 14:55   #1
trupioblada
Przyczajenie
 
Avatar trupioblada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 12
Send a message via Skype™ to trupioblada

Generalna metamorfoza


Nie będzie operacji plastycznych, ale trochę by się przydało mi zmian. Pewnie ktoś mnie pamięta, ale cóż.
Od dłuższego czasu odkładam pieniądze na gruntowną metamorfozę. Zaczynając na fryzurze, przez ubrania na obuwiu kończąc. Moja przeważająca cecha to wrażliwość. Chciałabym swoim ubiorem pokazywać, że nie taki upiór straszny ze mnie i że jestem delikatna. Fryzura też powinna jakiś w tym udział mieć.
Porady co do makijażu śladowe.

http://i48.tinypic.com/2wd9fzl.png
Wymiary:
biust - 98 (75E)
talia - 70
biodra - 96
wzrost - 165cm
waga - 60-62kg

Błagam o pomoc, dodatkowo załączam ubrania, które mi się podobają, ale nie wiem, czy będą mi pasować.
http://www.jbutik.com/picmanage/uplo...P038/p0382.jpg
http://www.jbutik.com/picmanage/uplo...8%20(Copy).jpg
http://i1243.photobucket.com/albums/...psd361d489.jpg
http://i1243.photobucket.com/albums/...ps44b86eea.jpg
http://global.images9.fotosik.pl/311...d71b3aed1b.jpg
http://data.whicdn.com/images/409782...40_n_large.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2wd9fzl.jpg (395,0 KB, 762 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2012-10-29 o 16:10 Powód: załączenie zdjecia
trupioblada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 17:51   #2
Leonia_Hial
Przyczajenie
 
Avatar Leonia_Hial
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 12
Dot.: Generalna metamorfoza

Myślę, że operacja plastyczna w ogóle nie jest Ci potrzebna, bardziej postawiłabym na dobranie odpowiedniego makijażu. Nie wiem czy lubisz swoją bladość skóry, ale ja na twoim miejscu spróbowałabym trochę ocieplić twarz makijażem, bo nie obraź się, ale wyglądasz strasznie blado w niezdrowym tego słowa znaczeniu ( choć może to też kąt padania światła, trudno mi wywnioskować po jednym zdjęciu). Starałabym się też przyciemnić trochę brwi, dodały by Twojej twarzy większej wyrazistości.
Jeśli chodzi o włosy, to wrzuć jakąś fotkę z rozpuszczonymi włosami, albo opisz jakie masz włosy, bo ciężko coś doradzić nie wiedząc nic o rodzaju włosów.
Leonia_Hial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:23   #3
trupioblada
Przyczajenie
 
Avatar trupioblada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 12
Send a message via Skype™ to trupioblada
Dot.: Generalna metamorfoza

Bladość akurat lubię. W swoim mniemaniu ciągle jestem zbyt mało blada, ale cóż. Taka moja natura - ani bledsza nie będę, ani się nie opalę. Moja skóra jest całkiem niewrażliwa o czym się przekonuje rok rok zasypiając na plaży.

Włosy są brązowe o czerwonawym odcieniu. Nie przepadam za tym kolorem, bo czuję się przytłoczona. Mają tendencje do kręcenia się miejscami, falowania i puszenia. Są bardzo gęste i grube, ale na wskutek pochopnej decyzji o przejściu z czerni w blond popaliły mi się ździebka i aktualnie są do ramion.

Może gdybym przyciemniła brwi czarne włosy byłyby dobrym wyjściem?
trupioblada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:48   #4
ewiczkasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 23
Dot.: Generalna metamorfoza

-dłuższe fale o ciepłym kolorze
-dobry tusz do rzęs, zalotka jeśli jest potrzebna
-uśmiech na twarzy

z ciuchami może sukienki z podkreśloną talią?
Myślę, ze Twój wizerunek by się ocieplił
ewiczkasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 21:07   #5
trupioblada
Przyczajenie
 
Avatar trupioblada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 12
Send a message via Skype™ to trupioblada
Dot.: Generalna metamorfoza

Cytat:
Napisane przez ewiczkasa Pokaż wiadomość
-dłuższe fale o ciepłym kolorze
-dobry tusz do rzęs, zalotka jeśli jest potrzebna
-uśmiech na twarzy

z ciuchami może sukienki z podkreśloną talią?
Myślę, ze Twój wizerunek by się ocieplił
Czy przypadkiem ciepły kolor nie będzie się gryzł z zimną karnacją? Z falami rano się budzę, więc problemu nie będzie.

Co do sukienek - obiecuję takie zdobyć, ale także spódnice i legginsy z koronką, jakie widać na zdjęciu. Wychodzę z założenia, że rzeczywiście warto postawić na te bardziej dziewczęce ubrania. Nie do końca wiem jakie wzory będą dobre, długości itd.
trupioblada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 21:57   #6
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Generalna metamorfoza

Jak dla mnie ta bladość jest super, kolor włosów też świetny i ładne oczy. Ubrania, które wybrałaś są śliczne, myślę, że będą Ci pasować. Spróbuj może zrobić fale, przedziałek na środku? Na oczy tusz i eyeliner, może jakaś delikatna różowa pomadka. Nie widzę tu raczej miejsca na drastyczne zmiany, wszystko jest ok.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 22:01   #7
Aish1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 377
Dot.: Generalna metamorfoza

Nie wiem czemu ale nie widzę Cię w czerni. Na buzię podkład który wyrówna koloryt. Brwi masz bardzo ładne, ale pasowało by je podkreślić. Tusz podkręcający i wydłużający. Róż do policzków aby troszkę ożywił rozpromienił cerę
__________________
Moja kosmetykowa wymianka.
Aish1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 07:01   #8
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Generalna metamorfoza

uśmiech to podstawa - przepiękne oczy warto podkreślić, bo giną bez oprawy usta w lekkiej czerwieni krem na dzień z podkładem wyrównującym, śliczne brwi delikatna regulacja i przyciemnienie. A jak z włosami nie napisałaś nic jaki typ, ale myślę, że podatne na skręt i widziałabym Cię może w stylizacji ciepły brąz czesane wiatrem fale
Ubrania - musisz sie zastanowić czy chcesz ubierać sie jak lolitka czy kobieta - stonowana czy też seksowna, bo z załączonych fotek taki troszkę misz masz ...
czekam na fotki po metamorfozie
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 16:03   #9
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Generalna metamorfoza

Cytat:
Napisane przez trupioblada Pokaż wiadomość
Nie będzie operacji plastycznych, ale trochę by się przydało mi zmian. Pewnie ktoś mnie pamięta, ale cóż.
Od dłuższego czasu odkładam pieniądze na gruntowną metamorfozę. Zaczynając na fryzurze, przez ubrania na obuwiu kończąc. Moja przeważająca cecha to wrażliwość. Chciałabym swoim ubiorem pokazywać, że nie taki upiór straszny ze mnie i że jestem delikatna. Fryzura też powinna jakiś w tym udział mieć.
Porady co do makijażu śladowe.

http://i48.tinypic.com/2wd9fzl.png
Wymiary:
biust - 98 (75E)
talia - 70
biodra - 96
wzrost - 165cm
waga - 60-62kg

Błagam o pomoc, dodatkowo załączam ubrania, które mi się podobają, ale nie wiem, czy będą mi pasować.
http://www.jbutik.com/picmanage/uplo...P038/p0382.jpg
http://www.jbutik.com/picmanage/uplo...8%20(Copy).jpg
http://i1243.photobucket.com/albums/...psd361d489.jpg
http://i1243.photobucket.com/albums/...ps44b86eea.jpg
http://global.images9.fotosik.pl/311...d71b3aed1b.jpg
http://data.whicdn.com/images/409782...40_n_large.jpg
Dodałaś tylko jedno swoje zdjęcie, trudno na tej podstawie wiele wniosków wyciągać.

Przede wszystkim przydałby się makijaż, jak każdemu. Masz dość ciemne włosy i oczy, więc dobrze by było przyciemnić brwi. Ogólnie myślę, że powinnaś się skupić na podkreśleniu oczu i będzie dobrze.

Nie mam pojęcia jak wyglądają twoje włosy.

Na pewno powinnaś nosić stanik 75 pod biustem przy twojej posturze? O ile jest to możłiwe, to mniejszy obwód wydaje mi się bardziej prawdopodobny.

Ubrania ładne i urocze, ale niektóre trochę ekscentryczne, a poza tym jak widzisz prezentowane na bardzo szczupłych, długonogich modelkach. Nie wiadomo jak to będzie wyglądało na żywca, dopóki się nie przymierzy.

Nie mam zielonego pojęcia jaką masz figurę, wiec trudno cokolwiek radzić.

Jeśli masz ochotę na styl romantyczny to nie widze powodu, żeby nie spróbować. Zupełnie nie rozumiem Patrilli - taki styl jest tak samo kobiecy jak wiele innych, kobiety maja różne gusty. Poza tym style można łączyć.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez trupioblada Pokaż wiadomość
Bladość akurat lubię. W swoim mniemaniu ciągle jestem zbyt mało blada, ale cóż. Taka moja natura - ani bledsza nie będę, ani się nie opalę. Moja skóra jest całkiem niewrażliwa o czym się przekonuje rok rok zasypiając na plaży.

Włosy są brązowe o czerwonawym odcieniu. Nie przepadam za tym kolorem, bo czuję się przytłoczona. Mają tendencje do kręcenia się miejscami, falowania i puszenia. Są bardzo gęste i grube, ale na wskutek pochopnej decyzji o przejściu z czerni w blond popaliły mi się ździebka i aktualnie są do ramion.

Może gdybym przyciemniła brwi czarne włosy byłyby dobrym wyjściem?
Tak myślę, chcoiaż niekoniecznie kurcza czerń może być dobrym pomysłem. Wg mnie twoje włosy, oczy oraz cera pasują do siebie, tylko te brwi tworza dysonans. Może spróbuj najpierw z kolorem włosów naturalnym lub zbliżonym do naturalnego.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 16:12   #10
trupioblada
Przyczajenie
 
Avatar trupioblada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 12
Send a message via Skype™ to trupioblada
Dot.: Generalna metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
1. Na pewno powinnaś nosić stanik 75 pod biustem przy twojej posturze? O ile jest to możłiwe, to mniejszy obwód wydaje mi się bardziej prawdopodobny.

2. Ubrania ładne i urocze, ale niektóre trochę ekscentryczne, a poza tym jak widzisz prezentowane na bardzo szczupłych, długonogich modelkach. Nie wiadomo jak to będzie wyglądało na żywca, dopóki się nie przymierzy.

3.Tak myślę, chcoiaż niekoniecznie kurcza czerń może być dobrym pomysłem. Wg mnie twoje włosy, oczy oraz cera pasują do siebie, tylko te brwi tworza dysonans. Może spróbuj najpierw z kolorem włosów naturalnym lub zbliżonym do naturalnego.
1. Nosiłam 80G, gdy byłam tęższa. Mam bardzo szerokie żebra, która mimo wagi nieco wystają i to od nich zależy właśnie to, że 75 to minimum.

2. Warto spróbować. Szczerze mówiąc mało jest rzeczy, które będą wyglądały równie dobrze na masywniejszych nogach, więc dopóty ubranie ma w sobie to coś, co zwraca mają uwagę, nie widzę problemu. Zawsze można zapisać się na siłownię, gdyby depresja z tego tytułu mnie dopadła. Mieszkam też na pseudo wsi, więc gdzie biegać czy jeździć na rowerze mam.

3. Mam ten problem, że farb w moim odcieniu nie ma, nawet zbliżonych. To jest średni/ciemny blond o popielatym odcieniu i ni żółtym, ni zielonym połysku. Mam dość specyficzny koloryt. Na kruczą czerń wpadłam z powodu mojego taty, który takowe włosy posiada. No i ponoć mniej niszczy włosy niż blond, a obawiam się, że schodzenie z tego co mam do niego zniszczyłoby mi włosy do reszty.
Zakupiłam hennę do brwi, skłonna jestem spróbować.
trupioblada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 16:28   #11
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Generalna metamorfoza

Cytat:
Napisane przez trupioblada Pokaż wiadomość
1. Nosiłam 80G, gdy byłam tęższa. Mam bardzo szerokie żebra, która mimo wagi nieco wystają i to od nich zależy właśnie to, że 75 to minimum.

2. Warto spróbować. Szczerze mówiąc mało jest rzeczy, które będą wyglądały równie dobrze na masywniejszych nogach, więc dopóty ubranie ma w sobie to coś, co zwraca mają uwagę, nie widzę problemu. Zawsze można zapisać się na siłownię, gdyby depresja z tego tytułu mnie dopadła. Mieszkam też na pseudo wsi, więc gdzie biegać czy jeździć na rowerze mam.

3. Mam ten problem, że farb w moim odcieniu nie ma, nawet zbliżonych. To jest średni/ciemny blond o popielatym odcieniu i ni żółtym, ni zielonym połysku. Mam dość specyficzny koloryt. Na kruczą czerń wpadłam z powodu mojego taty, który takowe włosy posiada. No i ponoć mniej niszczy włosy niż blond, a obawiam się, że schodzenie z tego co mam do niego zniszczyłoby mi włosy do reszty.
Zakupiłam hennę do brwi, skłonna jestem spróbować.
Proponowałbym na poczatku żebyś spróbowała cieniem albo kredką się pobawić przy brwiach, ale z drugiej strony, jeśli jesteś gotowa na zmiany... tylko nie wiem czy nie powinnaś zacząć od henny grafitowej. Jaką masz?

Hm, a mogłabyś pokazać zdjęcie swoich włosów?
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 17:08   #12
trupioblada
Przyczajenie
 
Avatar trupioblada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 12
Send a message via Skype™ to trupioblada
Dot.: Generalna metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Proponowałbym na poczatku żebyś spróbowała cieniem albo kredką się pobawić przy brwiach, ale z drugiej strony, jeśli jesteś gotowa na zmiany... tylko nie wiem czy nie powinnaś zacząć od henny grafitowej. Jaką masz?

Hm, a mogłabyś pokazać zdjęcie swoich włosów?
Czarną.

Zdjęcie niestety nie, bo farbowałam bardzo wcześnie, a skanera sprawnego nie posiadam.
trupioblada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 18:17   #13
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Generalna metamorfoza

Czyli teraz masz czarne włosy? To czarna może pasować, ale zawsze lepiej zacząc od jaśniejszego.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 18:48   #14
trupioblada
Przyczajenie
 
Avatar trupioblada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 12
Send a message via Skype™ to trupioblada
Dot.: Generalna metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Czyli teraz masz czarne włosy? To czarna może pasować, ale zawsze lepiej zacząc od jaśniejszego.
Aktualnie mam brązowe, dość jasne.
trupioblada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:06   #15
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Generalna metamorfoza

To może brązowa henna?
Najlpiej spróbuj najpierw cieniem.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:41   #16
trupioblada
Przyczajenie
 
Avatar trupioblada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 12
Send a message via Skype™ to trupioblada
Dot.: Generalna metamorfoza

Ciuchy to pewnik.

Zastanawiam się nad włosami. Bardzo podobają mi się krótkie włosy i jestem pewna, że farbując takowe nie miałabym problemu z ich kondycją. Chciałabym kruczą czerń z uwzględnieniem brwi, aby nie wyglądać śmiesznie.

Macie pomysły na te krótkie włosy?

Moja rodzina pewnie dozna szok, ale od mniej-więcej roku takich pragnę. Nie wiem tylko co będzie mi pasować. Pomożecie?

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Nie mam pojęcia jak edytować więc wybaczcie:
ogółem potrzebuję pomysłu na jakąkolwiek fryzurę. Chodzi mi bardziej o zdjęcia. Krótkie nie są obowiązkiem, bo wiem, że dla wielu są po prostu niedopuszczalne.
trupioblada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:49   #17
Leonia_Hial
Przyczajenie
 
Avatar Leonia_Hial
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 12
Dot.: Generalna metamorfoza

Jeśli chodzi o fryzurę chciałabyś krótkie, stylizowane na chłopczycę, czy bardziej kobiece? Coś z poniższych fryzur ci się podoba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura-6764.jpg (24,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotkie-wlosy-3.jpg (17,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotkiewlosy-125353_L.jpg (23,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg medium_2.jpg (12,6 KB, 9 załadowań)
Leonia_Hial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:57   #18
trupioblada
Przyczajenie
 
Avatar trupioblada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 12
Send a message via Skype™ to trupioblada
Dot.: Generalna metamorfoza

Podoba mi się trzecia, ale obawiam się, że to nadal nie to. Więcej w tym stylu? Mam problemy z szukaniem ze względu na fakt, że za krótkie uznawane są typu 4, a także jest od groma postawionych na sztorc, które pozbawione są jakiegokolwiek charakteru. Zależy mi na kształcie z średnią, a najlepiej małą trudnością układania, a gdyby pasowała do wybranych kolorów byłabym w niebie.

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

* nie kolorów, ubrań
trupioblada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 22:12   #19
trupioblada
Przyczajenie
 
Avatar trupioblada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 12
Send a message via Skype™ to trupioblada
Dot.: Generalna metamorfoza

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠/art/13264_87575_big.gif 1
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/fryzury/kro...ldno-13237.jpg
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/fryzury/fry...otkie-2396.jpg (od przodu twoja 3)

Tak się nad tymi zastanawiam. Dodacie coś, "wybierzecie"?

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Poprawka:
http://i47.tinypic.com/jb5zev.jpg
http://i50.tinypic.com/dr8aix.jpg
http://i47.tinypic.com/34r85e9.jpg
trupioblada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 11:52   #20
rose_taylor
Przyczajenie
 
Avatar rose_taylor
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 8
Dot.: Generalna metamorfoza

Tak przeglądam wątki i wpadłam. Też przez to przechodziłam, w 1 liceum czułam się okropnie, ze względu na to, że wszystkie dziewczyny, które widziałam miały zdrową cerę (a nie tak jak ja, trądzikową), były zgrabne, z ładnym makijażem i no i najgorsze dla mnie - nosiły ubrania, w które ja chętnie bym wskoczyła, ale mnie na nie nie stać. Teraz, jak patrzę na fotki sprzed trzech lat, pstrykane mimochodem na wigilii klasowej - nie poznaję się. I jestem świadoma tego, jak bardzo się zmieniłam, nie tylko na zewnątrz, bo gruntowna zmiana nastąpiła we mnie. Chociaż teraz znowu się zamartwiam, bo jestem po wycięciu tarczycy i mam bliznę na szyi, która, niestety dla mnie jest krokiem w tył, znowu moja pewność siebie zostaje zachwiana, no ale my tu nie o tym. Wiesz co zrobiłam? Zawzięłam się pod koniec tej pierwszej klasy, postanowiłam skończyć z wizerunkiem szarej myszki, która nie potrafi wypowiedzieć własnej opinii na głos i którą można ignorować. Założyłam zeszyt, w którym zapisywałam jaka chciałabym być: bardziej pewna siebie, uśmiechnięta, twarda itp. Dążyłam do tego tak samo, jak do zmiany wizerunku. Do zeszytu dołączyłam folder, w którym gromadziłam fotki ciuchów i fryzur i makijaży, które mi się podobały. I tak, z krótkich włosów urosły mi długie, szare i czarne sweterki zamieniłam na inne kolory, spodnie coraz częściej zamieniały się w spódniczki, zaczęłam walczyć z trądzikiem i niechlujnym makijażem. Nauczyłam się czuć się ze sobą dobrze, zaakceptowałam pewne rzeczy, inne wyeliminowałam. Czuję się lepiej i wiem, że wyglądam lepiej. Ale zaczęłam od wewnątrz. Myślę, że to podstawa do 'generalnego remontu'. Nie chcę Ci czegoś narzucać, ale może pomogę swoją historią, bo wiem, jak ciężko się zmienić Myślę, że pytanie na forum, jaka fryzura jest dla ciebie odpowiednia nie ma sensu - to TY musisz poeksperymentować i czuć się dobrze, bo masz być SOBĄ. A jak raz nie wyjdzie - próbuj dalej - tak jak z zadaniem z matematyki, w końcu wyjdzie właściwy wynik =)

Jeeny, jeśli przeczytałaś to do końca, oznacza, że jesteś wytrwała
__________________
I am at the End of the Night...
rose_taylor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 15:36   #21
ewiczkasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 23
Dot.: Generalna metamorfoza

Cytat:
Napisane przez trupioblada Pokaż wiadomość
Czy przypadkiem ciepły kolor nie będzie się gryzł z zimną karnacją? Z falami rano się budzę, więc problemu nie będzie.
też jestem blada i też eksperymentowałam z kolorami
w czarnym moja buzia wyglądała na wręcz niezdrową, aktualnie ciepły brąz mi służy. Ale widzę, że chyba jednak wolisz swoją czerń

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

napisałam ciepły brąz, moze nie aż tak ciepły, moze bardziej neutralny ;-)

pozdrawiam
nie wiem jak sie edytuje post ;/
ewiczkasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 17:52   #22
Leonia_Hial
Przyczajenie
 
Avatar Leonia_Hial
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 12
Dot.: Generalna metamorfoza

Cytat:
Napisane przez trupioblada Pokaż wiadomość
Ja bym cię widziała we fryzurce z linka drugiego ewentualnie trzeciego, tylko w tym drugim przypadku nasuwa się pytanie, czy będziesz miała czas i ochotę codziennie je układać i czy znajdziesz fryzjerkę, która będzie potrafiła to zrobić.
Leonia_Hial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 07:27   #23
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Generalna metamorfoza

Leonia o tym samym pomyślałam to takie pokazowe fryzury
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 12:34   #24
Maddie93
Przyczajenie
 
Avatar Maddie93
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kielce/zg
Wiadomości: 13
Dot.: Generalna metamorfoza

1. makijaż: masz śliczne oczy i to bym podkreśliła maskara eyeliner i może jakieś delikatne cienie w kolorze brzoskwiniowym, może nawet delikatne brązy, a na wieczór to jest w czym wybierać też jestem właścicielką brązowych oczu i uważam że fiolety i błękity(nawet turkus) najbardziej nadają się do podkreślenia brązowych oczu

2. włosy: masz wysokie czoło więc na pewno zrobiłabym grzywkę
http://www.fryzurykrotkiewlosy.eu/Im...kich%2092a.jpg
a jeżeli chodzi o kolor to szukałabym jakiegoś fajnego ciemnego brązu
pozdrawiam
Maddie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 19:55   #25
taka pani
Raczkowanie
 
Avatar taka pani
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 110
Dot.: Generalna metamorfoza

Postaram się udzielić kilku porad

Przede wszystkim, jeśli odłożyłaś trochę pieniędzy na metamorfozę, to staraj się korzystać z usług profesjonalistów.

1. Zajrzyj na dział Dobry fryzjer https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=47 i poszukaj polecanego fryzjera w Twoim mieście lub okolicach. Dobre cięcie to podstawa! Przez lata szukałam kogoś, kto poradzi sobie z moimi włosami (puszące się, lekko kręcone) i od tzw. osiedlowych fryzjerów niestety zawsze wychodziłam z płaczem. Teraz wolę zapłacić 50-100zł za samo cięcie i być pewną, że wyjdę zadowolona. To samo tyczy się farbowania oraz doboru odpowiedniego koloru włosów przez fryzjera dla Ciebie oraz doboru fryzury dla Ciebie.

2. Jak wygląda Twój codzienny makijaż? Niezbędniki do dobry podkład, róż, bronzer, rozświetlacz, tusz do rzęs oraz błyszczyk. A także podstawowe pędzle do ich nakładania. Przejrzyj najlepsze kosmetyki w dziale Kosmetyk Wszech Czasów https://wizaz.pl/kosmetyki/ i postaraj się coś wybrać. Następnie udaj się do drogerii, gdzie makijażystka doradzi Ci dobór odpowiedniego koloru dla Ciebie (Sephora, Douglas). Bez tego ani rusz! Źle dobrany podkład czy róż mogą sprawić, że będziesz wyglądała karykaturalnie.

3. Zacznij oglądać kanały makijażowe i ćwiczyć. Moje ulubione to Tanya Burr http://www.youtube.com/user/pixi2woo?blend=1&ob=4 oraz Lisa Eldidge http://www.youtube.com/user/lisaeldr...?feature=watch Bladą cerę można pięknie podkreślić. Ale trzeba to robić umiejętnie. Twoja na zdjęciu nie ma blasku. Określiłabym ją jako bladą i ziemistą, a nie porcelanową. Zacznij od zamaskowania cieni pod oczami oraz przebarwień. Może przetestuj podkład Revlon Colorstay (tylko w kolorze dobranym przez makijażystę, a nie kupionym na chybił-trafił!).

4. Napisałaś, że kupiłaś czarną hennę. Czy masz zamiar samodzielnie nałożyć ją na brwi? Sama możesz sobie zrobić tylko krzywdę, a henna tak szybko nie schodzi. Brwi powinnaś najpierw zapuścić, a następnie udać się do kosmetyczki na regulację oraz hennę w kolorze, jaki kosmetyczka dla Ciebie dobierze. Wątpię czy czarna henna będzie Ci pasować.

5. Co do ubrań to na samym początku zastanów się w jakich kolorach dobrze wyglądasz. Odrzuciłabym u Ciebie wszelkie ciemne, bure kolory - ciemne szarości, ciemne zielenie, bordo, czernie, ciemne brązy, ciemne fiolety. Wydaje mi się, że dobrze będziesz wyglądała w jasnych beżach, bieli, wszelkich jasnych i żywych kolorach np. jasnoniebieskim, odcieniach turkusu, jasnej zieleni, również jasnych odcieniach szarości oraz pudrowego różu.

6. Masz ładne, pełne usta, tylko wypielęgnuj je. Używaj pomadki lub kremu do pielęgnacji oraz jasnego błyszczyka (bezbarwnego lub zbliżonego do Twojego naturalnego koloru ust). Przejrzy dział KWC co dziewczyny polecają do pielęgnacji ust oraz jakie polecają błyszczyki

Trzymam kciuki i czekam na relację z Twoich działań
taka pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 20:06   #26
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Generalna metamorfoza

Cytat:
Napisane przez ewiczkasa Pokaż wiadomość
też jestem blada i też eksperymentowałam z kolorami
w czarnym moja buzia wyglądała na wręcz niezdrową, aktualnie ciepły brąz mi służy. Ale widzę, że chyba jednak wolisz swoją czerń

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

napisałam ciepły brąz, moze nie aż tak ciepły, moze bardziej neutralny ;-)

pozdrawiam
nie wiem jak sie edytuje post ;/
Każdy ma inną karnacje, to że ktoś ma jasną jeszcze nie determinuje w jakich kolorach będzie dobrze wyglądał. Wiele zależy od odcienia karnacji, koloru włosów, oczu, oprawy oczu itd.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 21:09   #27
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Generalna metamorfoza

Cytat:
Napisane przez taka pani Pokaż wiadomość
Postaram się udzielić kilku porad

Przede wszystkim, jeśli odłożyłaś trochę pieniędzy na metamorfozę, to staraj się korzystać z usług profesjonalistów.

1. Zajrzyj na dział Dobry fryzjer https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=47 i poszukaj polecanego fryzjera w Twoim mieście lub okolicach. Dobre cięcie to podstawa! Przez lata szukałam kogoś, kto poradzi sobie z moimi włosami (puszące się, lekko kręcone) i od tzw. osiedlowych fryzjerów niestety zawsze wychodziłam z płaczem. Teraz wolę zapłacić 50-100zł za samo cięcie i być pewną, że wyjdę zadowolona. To samo tyczy się farbowania oraz doboru odpowiedniego koloru włosów przez fryzjera dla Ciebie oraz doboru fryzury dla Ciebie.

2. Jak wygląda Twój codzienny makijaż? Niezbędniki do dobry podkład, róż, bronzer, rozświetlacz, tusz do rzęs oraz błyszczyk. A także podstawowe pędzle do ich nakładania. Przejrzyj najlepsze kosmetyki w dziale Kosmetyk Wszech Czasów https://wizaz.pl/kosmetyki/ i postaraj się coś wybrać. Następnie udaj się do drogerii, gdzie makijażystka doradzi Ci dobór odpowiedniego koloru dla Ciebie (Sephora, Douglas). Bez tego ani rusz! Źle dobrany podkład czy róż mogą sprawić, że będziesz wyglądała karykaturalnie.

3. Zacznij oglądać kanały makijażowe i ćwiczyć. Moje ulubione to Tanya Burr http://www.youtube.com/user/pixi2woo?blend=1&ob=4 oraz Lisa Eldidge http://www.youtube.com/user/lisaeldr...?feature=watch Bladą cerę można pięknie podkreślić. Ale trzeba to robić umiejętnie. Twoja na zdjęciu nie ma blasku. Określiłabym ją jako bladą i ziemistą, a nie porcelanową. Zacznij od zamaskowania cieni pod oczami oraz przebarwień. Może przetestuj podkład Revlon Colorstay (tylko w kolorze dobranym przez makijażystę, a nie kupionym na chybił-trafił!).

4. Napisałaś, że kupiłaś czarną hennę. Czy masz zamiar samodzielnie nałożyć ją na brwi? Sama możesz sobie zrobić tylko krzywdę, a henna tak szybko nie schodzi. Brwi powinnaś najpierw zapuścić, a następnie udać się do kosmetyczki na regulację oraz hennę w kolorze, jaki kosmetyczka dla Ciebie dobierze. Wątpię czy czarna henna będzie Ci pasować.

5. Co do ubrań to na samym początku zastanów się w jakich kolorach dobrze wyglądasz. Odrzuciłabym u Ciebie wszelkie ciemne, bure kolory - ciemne szarości, ciemne zielenie, bordo, czernie, ciemne brązy, ciemne fiolety. Wydaje mi się, że dobrze będziesz wyglądała w jasnych beżach, bieli, wszelkich jasnych i żywych kolorach np. jasnoniebieskim, odcieniach turkusu, jasnej zieleni, również jasnych odcieniach szarości oraz pudrowego różu.

6. Masz ładne, pełne usta, tylko wypielęgnuj je. Używaj pomadki lub kremu do pielęgnacji oraz jasnego błyszczyka (bezbarwnego lub zbliżonego do Twojego naturalnego koloru ust). Przejrzy dział KWC co dziewczyny polecają do pielęgnacji ust oraz jakie polecają błyszczyki

Trzymam kciuki i czekam na relację z Twoich działań
Wszystko 100% na temat Popieram
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 19:42   #28
Myllove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 14
Dot.: Generalna metamorfoza

z fryzurą pomoże Ci fryzjer, na pewno wskazana jest tu duża objętość, lekkość fryzury, polecam iśc do kosmetyczki zrobic henne i regulację brwi, to pomoze zwrocic uwagę na oczy, masz twarz podlozna, wiec fryzura powinna skracac twarz, konieczna bedzie grzywka, tuszuj rzesy, rob kreske na gornej powiece, uzywaj rozu zeby nadać twarzy promiennosci i swiezosci, bronzerem podkreslaj kosci policzkowe
Myllove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 01:38   #29
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Generalna metamorfoza

A co powiesz na taką propozycję? Moim zdaniem będzie Ci bardzo do twarzy w takiej fryzurze i makijazu - nalozylam podklad, odrobine różu, żeby nadać cerze świeżości, kredka do oczu i maskara. Wyregulowałam też odrobinę brwi i zobacz jaki efekt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (24,3 KB, 45 załadowań)
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 14:14   #30
lalika
Rozeznanie
 
Avatar lalika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 995
Dot.: Generalna metamorfoza

czesc,

wydaje mi sie, ze w dluzszych wlosach bedzie Ci ladniej. "Przymierzalam" Ci rozne fryzury ale w krotkich i polkrotkich jakos Cie nie widze.
Masz bardzo ladny kolor wlosow i bardzo ladne oczy.
Jesli chodzi o makijaz to odnioslam wrazenie, ze nie chcesz "tapey". Proponuje Ci wiec tylko maskare na gorne rzesy, delikatna kreske na dolnej linii i lekko wezsze brwi. Dobralam Ci tez bardzo jasny podklad.
Ust nie ruszalam wcale. Wydaje mi sie, ze ten makijaz jest naturalny i bedzie pasowac do Twojego stylu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image0.jpg (25,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image1.jpg (22,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image2.jpg (29,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image3.jpg (24,3 KB, 15 załadowań)
lalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.