Pomożecie? zmiana koloru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-24, 18:33   #1
blond91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 13
Exclamation

Pomożecie? zmiana koloru


...ale Tobie bardzo ładnie w czarnych, normalnie zazdroszcze! Ewentualnie proponuje jakies czerwone refleksy moja znajoma sobie ostatnio coś takiego zrobila i to naprawde fajnie wyglada na czarnych wloskach
ja mam podobny problem... z tym ze chce zmienic swoj kolor wlosow z blondu na...no wlasnie jaki?? musze zrezygnowac z rozjasniania bo strasznie zniszczylo mi to wlosy ale nie wiem na jaki kolor sie zdecydowac. Bardzo podobaja mi sie czarne wloski ale pewnie jestem za blada. Moj naturalny to mysi blond. Pomozecie?? Doradzicie?? z gory DZIEKI
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 91ea4fece4.jpg (30,8 KB, 139 załadowań)
blond91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 21:53   #2
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Pomożecie? zmiana koloru

Spróbuj na początek ze średnim lub ciemnym blondem. Jeśli włosy będą miały bardziej nasycony kolor, cała twarz będzie bardziej wyrazista.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 14:16   #3
blond91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 13
Dot.: Pomożecie? zmiana koloru

Z tym że jakiekolwiek inne odcienie blond mnie się nie podobają ;/ a może brąz?? Pasowałby?
blond91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 15:55   #4
Claldd
Przyczajenie
 
Avatar Claldd
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5
Dot.: Pomożecie? zmiana koloru

Mógłby być np. karmelowy brąz. Ja kiedyś miałam i kolorek naprawdę ok. W cieniu brąz, a w słońcu widać śliczne miodowe refleksy
Claldd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 07:00   #5
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Pomożecie? zmiana koloru

Kup sobie najpierw szampon koloryzujący, będzie bezpieczniej Ja tak robiłam, miałam włosy takie jak Ty, nawet całkowicie białe i gdy postanowiłam zmienić,kupiłam szamponetkę (rudą) i wyszło całkiem całkiem
Brąz byłby ok, tylko że nie za ciemny jak na początek. Spróbuj . ,.
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 23:08   #6
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Pomożecie? zmiana koloru

Brąz też jak najbardziej może być. Patrząc na twój kolor oczu - lepiej będzie wyglądał jakiś ciepły odcień.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 23:12   #7
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Pomożecie? zmiana koloru

Ja Cię widzę w takim ciemnym blondzie/ jasny brąz.
Coś w stylu Mirandy Kerr
http://stylemetropolis.com/victorias...-miranda-kerr/

Wydaje mi się, że zmiana nie będzie od razu drastyczna, a taki naturalny kolor ładnie podkreśli Twoją cerę i oczy
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 10:38   #8
blond91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 13
Dot.: Pomożecie? zmiana koloru

Obawiałam się, że żadna z kobietek mi nie pomoże...a tu proszę Miło z waszej strony Ogólnie to jestem tu nowa i jak widać coś pokręciłam, bo chciałam doradzić pewnej dziewczynie a utworzyłam nowy wątek hehe ;p ale mniejsza z tym
Magiusa - Fajnie wygląda ten kolorek Mirandy Kerr, tak sobie myślę że może wydrukuję sobie jakieś jej zdjęcie i przejdę się do mojej fryzjerki czy dałaby radę coś wykombinować podobnego z moją czypryną
a jak nie to...stawiam na jakiś karmelowy brąz - ten kolor również się mnie podoba
Co do szamponetki to boję się, że na tych rozjaśnionych mi to nie pokryję i czasem będę miała na głowie mix kolorów.. Muszę coś wymyśleć już 6 lat rozjaśniam włosy no i czas na zmiany !
blond91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 11:21   #9
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Pomożecie? zmiana koloru

Witaj,
minusem rozjaśniania jest fakt, że włosy bardzo się niszczą.Abyś mogła zmienić kolor na ciemniejszy konieczna będzie dekoloryzacja. Myślę, że w tym przypadku najlepiej będzie jak wybierzesz się do specjalisty, sprawdzonego. Oceni Twoje włosy i dopasuje odpowiednią fryzurę oraz kolor.

Jeśli chodzi o czerń, uważam, tak jak sama piszesz, że możesz wyglądać do niej zbyt "blado". Zamiast wyglądać pięknie i młodo, możesz postarzeć się o kilka lat, dlatego uważam, że ciemny bląd lub karmelowy brąz jak najbardziej będą Ci pasować.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 12:46   #10
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Pomożecie? zmiana koloru

Jaka dekoloryzacja po rozjaśnianiu? Chyba pigmentacja
Na pewno nie czerń, możesz przyciemnić nieco, ale schodź poniżej poziomu 7, to i tak będzie ciemny blond.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 13:03   #11
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Pomożecie? zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez blond91 Pokaż wiadomość
Obawiałam się, że żadna z kobietek mi nie pomoże...a tu proszę Miło z waszej strony Ogólnie to jestem tu nowa i jak widać coś pokręciłam, bo chciałam doradzić pewnej dziewczynie a utworzyłam nowy wątek hehe ;p ale mniejsza z tym
Magiusa - Fajnie wygląda ten kolorek Mirandy Kerr, tak sobie myślę że może wydrukuję sobie jakieś jej zdjęcie i przejdę się do mojej fryzjerki czy dałaby radę coś wykombinować podobnego z moją czypryną
a jak nie to...stawiam na jakiś karmelowy brąz - ten kolor również się mnie podoba
Co do szamponetki to boję się, że na tych rozjaśnionych mi to nie pokryję i czasem będę miała na głowie mix kolorów.. Muszę coś wymyśleć już 6 lat rozjaśniam włosy no i czas na zmiany !
Zdecydowanie polecam iść do fryzjera. Myślę, że samodzielne kładzienie czegoś na rozjaśnioną czuprynę może zupełnie nie spełnić Twoich oczekiwań.
Tak przyglądam się Tobie i myślę, że jeśli np. chciałabyś mimo wszystko coś jaśniejszego niż Mirranda, a ciemniejszego niż masz to jeszcze taki kolorek mi pasuje

http://www.setcelebs.com/img/kate-beckinsale-03.html
http://www.fanpop.com/clubs/kate-bec...sale-wallpaper

W sumie w pobliżu karmelkowego o którym wspomniałam. I nie próbuj czarnego, absolutnie. Naprawdę nielicznym dziewczynom jest ładnie w czarnym, spora część wygląda na starszą lub zmęczoną. Sama kiedyś miałam i napatrzeć się nie mogę jaka byłam ślepa
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.