Co zrobić, żeby się nie świecić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-07, 19:25   #1
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723

Co zrobić, żeby się nie świecić


Zakładam wątek z nadzieją, że ktoś mi odpowie.
Otóż: nigdy nie miałam problemu ze świeceniem się twarzy pod makijażem przy użyciu drogeryjnych podkładów. Stosowałam różne kremy- od lekkich, hydrożelowych, bo dosyć tłuste i zawsze było ok.
Teraz zaczynam przygodę z minerałami i szczerze mówiąc- jestem w kropce Testuję próbki różnych podkładów, ale na ogół wyglądają dobrze tylko przez godzinę, a potem się błyszczy jak łysemu glaca. Dotyczy to zarówno podkładów kryjących, które mają satynowe wykończenie (fajnie wygląda na kościach jarzmowych, ale na nosie i policzkach już słabo), jak i matujących.
Co robić? Rozważam następujące opcje:
1. Testować inne produkty? Póki co za mną Anabelle Minerals, Amilie, Neuty. W przyszłym tygodniu chyba przyjdą z Clare Blanc. (Póki co jeden z Neuty jest idealnie dobrany kolorystycznie).
2. Stosować pod podkład primer?
3. Stosować na podkład puder matujący?
4. Szukać winy w kremie?

Mam cerę normalną. Ani się nie przetłuszcza, ani nie jest sucha. Koło nosa mam rozszerzone pory, ale jak wspomniałam na początku- nigdy nic się nie błyszczało Kurcze, podoba mi się ten podkład mineralny, bo na reszcie niebłyszczącej się twarzy wygląda bardzo naturalnie i nigdy w życiu nie miałam tak idealnie dobranego odcienia.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 01:26   #2
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

1. spróbuj rożnymi kremami
2. mozesz nalozyc puder jako primer
3 w zasadzie mineralne primery to pudry wiec jak wolisz.
4 przyczyn moze byc wiele i co mineral to inny obyczaj
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 18:15   #3
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Po zmianie kremu na matujący z Vianka jest lepiej, ale wciąż do ideału trochę brakuje.
A można robić tak, że np. kładzie się jedną warstwę podkładu kryjącego, a na to kolejną matującego?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 22:56   #4
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

może za grube warstwy nakładasz? potrzebujesz dwóch kryjących? no jeszcze puder jakiś matujacy/primer pod.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 08:11   #5
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

U mnie sprawdził się puder ryżowy. Tylko jedna poprawka w ciągu dnia. No i nawilżanie na noc.
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 08:25   #6
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
może za grube warstwy nakładasz? potrzebujesz dwóch kryjących? no jeszcze puder jakiś matujacy/primer pod.
Póki co kładę tylko jedną warstwę i zastanawiam się co by było, jakby były jednak dwie. Ta jedna to tak średnio u mnie wygląda- na jednym policzku mam fajny, jasny rumieniec, na drugim jest on lekko brunatny i tego drugiego mi nie przykrywa.
Warstwę kładę raczej cienką. Sporo się nagimnastykowałam, żeby choć trochę się nauczyć je kłaść, jak brałam za dużo, to podkład zbierał mi się w zagłębieniu pod kością policzkową i nie chciał dalej rozsmarować. Ale ja dopiero się uczę Więc może to też kwestia dojścia do wprawy.

Cytat:
Napisane przez lifeofaneta Pokaż wiadomość
U mnie sprawdził się puder ryżowy. Tylko jedna poprawka w ciągu dnia. No i nawilżanie na noc.
U mnie puder ryżowy odpada (mam z ecocery, może mowa o jakimś innym). Wszędzie piszą, że jest bezbarwny, że go nie widać itp. Stosowałam na zwykłe kosmetyki i zawsze po nim wyglądałam jak trzy ćwierci od śmierci, a jedynie przecież omiatałam twarz bardzo dobrze strzepniętym pędzlem wachlarzowym.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-29, 14:29   #7
EmaLo
Raczkowanie
 
Avatar EmaLo
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

sa takie fajne bibulki matujace, polecam
EmaLo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-29, 15:25   #8
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Właśnie chodzi mi o to, żebym jak najpóźniej musiała po nie sięgać. Teraz po 2,5-3 godzinach błyszczę się niemiłosiernie, przy kosmetykach z drogerii dopiero po 7-8. Ale po mineralnych mam ładniejszą cerę, więc wolałabym zostać przy nich.
Na razie robię tak: puchatym pędzlem nakładam odrobinę pudru bambusowego (próbuję się z nim dogadać), na to podkład, i na sam koniec, w miejscach, które się święcą, znowu bambusowy. A pod makijaż krem z sylveco (chyba, albo z vianka) matujący. Jakaś poprawa jest, zobaczymy, czy to mnie za bardzo nie wysuszy.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-29, 18:43   #9
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Może spróbuj z innym pudrem np. takim z dodatkiem krzemionki? U mnie bambusowe i ryżowe słabo się spisywały, też po podobnym czasie muszę się zmatowić bibułką. Za to kiedyś miałam Amilie chyba sunshine dust i trzymał mat solidnie prawie cały dzień, a przy tym skóra nie wyglądała jak posypana kredą.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 17:20   #10
tevarrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 99
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

ja bym się skonsultowała z dermatologiem bo wydaje mi sie że to problem skórny.
tevarrena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 14:04   #11
Roxie007
Przyczajenie
 
Avatar Roxie007
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 5
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Moim zdaniem to na pewno problem skórny. W każdym bądź razie dermatolog wszystko wyjaśni.
__________________
Jedna forma zarazy przenosi się szybciej od wirusa - strach.
Roxie007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-26, 23:27   #12
sylwiaklo1990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 72
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Duzo dziewczyn robi ten bąd że żeby się nie świecic wysuszają maksymanie cere mocnymi oczyszczającymi kremami, peelingami, a daje to wręcz odwrotne rezultaty bo skóra produkuje jezcze więcej sebum. Opttymalnym rozwiązaniem jest odpowiednie nawilżenie skóry +dobry puder matujący
sylwiaklo1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 10:20   #13
Brenda1020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 3
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Cytat:
Napisane przez EmaLo Pokaż wiadomość
sa takie fajne bibulki matujace, polecam

ja bardzo lubie te z inglota... swietne mają nie usuwają make upu a fajnie matują
Brenda1020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 12:28   #14
blaszka92
Raczkowanie
 
Avatar blaszka92
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 30
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Odpowiednia pielęgnacja to podstawa. Skóra żeby się nie świecić musi być odpowiednio nawilżona i przygotowana do makijażu. Warto też stosować tonik, mi świetnie sprawdzał się Łagodzący Tonik z xxx, a gdy mam mnieszy budżet to z Sylveco, ale jest mniej wydajny. W dzień warto stosować bibułki matujące zamiast kolejnej warstwy pudru. Świetne i tanie są takie z Wibo, a troszkę droższe i też świetne z Inglota

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-07-11 o 07:37 Powód: Reklama.
blaszka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 10:09   #15
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Po 3 miesiącach zabawy z minerałami już wiem, co było nie tak.
1. Krem. Po zmianie na sylveco matujący jest dużo lepiej.
2. Aplikacja kremu. Dotąd jak się malowałam, to dawałam krem i od razu podkład, nie dając kremowi się wchłonąć. Teraz czekam, jeśli nie mam czasu to przynajmniej 5 minut, jeśli mam- nawet 20.
3. Inne oczekiwania. Oczekiwałam od makijażu mineralnego, że będzie równie trwały, jak makijaż kosmetykami drogeryjnymi. Po przetestowaniu formuł matujących już wiem, że nie jest to możliwe do uzyskania i makijaż poprawić trzeba. Wolę jednak poprawić po np. 2-3 godzinach (nadmiar sebum wchłonąć bibułką i lekko przymatowić pudrem), niż ciapać się kosmetykami drogeryjnymi. Z minerałami jest trochę więcej zachodu, ale według mnie warto.

Edit.
A co do pielęgnacji... To powinnam dostać lanie. Peeling w domu mam, ale robię, jak mi się przypomni, czyli może ze 2-3 razy w miesiącu. Jedyna moja pielęgnacja to lekki krem pod makijaż i trochę cięższy na noc. I tyle. Zbyt tłuste kremy powodują, że twarz kwitnie setkami krostek (ostatnio taki efekt miałam po kremie z panthenolem, jak mnie na zawodach rowerowych słońce za mocno przysmażyło).

Edytowane przez staska_stasia
Czas edycji: 2017-07-11 o 10:11
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 09:42   #16
OceanGirl
Przyczajenie
 
Avatar OceanGirl
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 20
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Ja na minerał kładę jeszcze puder, zazwyczaj Rimmel Stay Matte ale jeśli potrzebuję ultra mocnego matu i trwałości to puder ryżowy z Ecocery i mam spokój na cały dzień. Co ciekawe, minerał pod pudrem wygląda jeszcze bardziej naturalnie niż solo, wszyscy myślą, że nie mam na sobie makijażu
A co do kremu to jeśli ktoś nie ma ultra suchej skóry, to może zamiast niego wklepać nawilżacz hialuronowy i spsikać się wodą liposomową (najlepiej z liposomami wypełnionymi ceramidem w stężeniu 7%). Skóra jest wtedy nawilżona i zabezpieczona, ale nie ma na niej kremowego filmu i minerał fajniej się nakłada.
OceanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 14:44   #17
Renia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 19
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Długo miałam ten sam problem i znalezienie pudru idealnego graniczyło przynajmniej z cudem. Aż w końcu natrafiłam na swojego idealnego Maca
Renia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 13:20   #18
princess_of_incense
Rozeznanie
 
Avatar princess_of_incense
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 635
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Ja mam zawsze przy sobie bibułki
princess_of_incense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 09:34   #19
ZuziaFruzia1995
Raczkowanie
 
Avatar ZuziaFruzia1995
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Może to banalne - ale mi pomogły maseczki/peelingi z płatków owsianych
Mam cerę normalną, czasem lekko tłustą w strefie T i jak sobie 2 razy w tygodniu zrobię jakąś taką papkę na buzię z płatkami to rzczywiście widze różnicę. Na co dzień używam kosmetyków serum, kremu i podkładu z Oriflame. Poprawiam się po 8-10h jakimś pudrem transparentnym.
ZuziaFruzia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-27, 12:23   #20
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

ja też strasznie się świecę, i matuję twarz bibułkami. Kupiłam jakiś czas temu puder ryżowy z ecocery, ale nie widzę jakiegoś wow, jakiejś mega różnicy. Tak czy siak po kilku godzinach na twarzy pojawia się sebum.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:25   #21
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Kurcze, skończył mi się mój krem z Vianka i nie mogłam go nigdzie kupić. Wymieniłam na matujący krem z Tołpy, oby było ok.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 11:53   #22
esterawawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 35
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Zakładam wątek z nadzieją, że ktoś mi odpowie.
Otóż: nigdy nie miałam problemu ze świeceniem się twarzy pod makijażem przy użyciu drogeryjnych podkładów. Stosowałam różne kremy- od lekkich, hydrożelowych, bo dosyć tłuste i zawsze było ok.
Teraz zaczynam przygodę z minerałami i szczerze mówiąc- jestem w kropce Testuję próbki różnych podkładów, ale na ogół wyglądają dobrze tylko przez godzinę, a potem się błyszczy jak łysemu glaca. Dotyczy to zarówno podkładów kryjących, które mają satynowe wykończenie (fajnie wygląda na kościach jarzmowych, ale na nosie i policzkach już słabo), jak i matujących.
Co robić? Rozważam następujące opcje:
1. Testować inne produkty? Póki co za mną Anabelle Minerals, Amilie, Neuty. W przyszłym tygodniu chyba przyjdą z Clare Blanc. (Póki co jeden z Neuty jest idealnie dobrany kolorystycznie).
2. Stosować pod podkład primer?
3. Stosować na podkład puder matujący?
4. Szukać winy w kremie?

Mam cerę normalną. Ani się nie przetłuszcza, ani nie jest sucha. Koło nosa mam rozszerzone pory, ale jak wspomniałam na początku- nigdy nic się nie błyszczało Kurcze, podoba mi się ten podkład mineralny, bo na reszcie niebłyszczącej się twarzy wygląda bardzo naturalnie i nigdy w życiu nie miałam tak idealnie dobranego odcienia.

Dostałam niedawno krem z babuszką na opakowaniu, dosyć popularny z tego co widzę ostatnio. On świetnie matuje twarz, ja nie mam z tym problemów, ale co używam innego kremu to jednak pozostawia jakąś swoją warstwę błysku, a ten nie. Wypróbuj bo jestem ciekawa czy Ci pomoże. Może tylko ja tak na niego reaguje.
esterawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 14:57   #23
Ellen301
Raczkowanie
 
Avatar Ellen301
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 51
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

poza dobrze dobranymi kosmetykami, przynajmniej u mnie sprawdza się tez peeling kawitacyjny
Ellen301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 16:36   #24
Ariana711
Raczkowanie
 
Avatar Ariana711
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: koniec świata :)
Wiadomości: 37
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

stosować wszystko co matujące
uważać na alkohol jako składnik kosmetyków
bibułki
dobre matujące mienerały do makijażu
kwasy - u mnie się sprawdziły
Ariana711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 19:51   #25
Riri_x
Przyczajenie
 
Avatar Riri_x
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 14
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

ja daję primer z amilie pod makijaż i na to dopiero podkład, z resztą pisałam już gdzieś na forum . jak dla mnie najważniejsza jest też dobra pielęgnacja i matujące podkłady i bibułki.
__________________
''Niekontrolowane namiętności są przeważnie niczym więcej niż szaleństwem.''
Thomas Hobbes
Riri_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 13:43   #26
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Zakładam wątek z nadzieją, że ktoś mi odpowie.
Otóż: nigdy nie miałam problemu ze świeceniem się twarzy pod makijażem przy użyciu drogeryjnych podkładów. Stosowałam różne kremy- od lekkich, hydrożelowych, bo dosyć tłuste i zawsze było ok.
Teraz zaczynam przygodę z minerałami i szczerze mówiąc- jestem w kropce Testuję próbki różnych podkładów, ale na ogół wyglądają dobrze tylko przez godzinę, a potem się błyszczy jak łysemu glaca. Dotyczy to zarówno podkładów kryjących, które mają satynowe wykończenie (fajnie wygląda na kościach jarzmowych, ale na nosie i policzkach już słabo), jak i matujących.
Co robić? Rozważam następujące opcje:
1. Testować inne produkty? Póki co za mną Anabelle Minerals, Amilie, Neuty. W przyszłym tygodniu chyba przyjdą z Clare Blanc. (Póki co jeden z Neuty jest idealnie dobrany kolorystycznie).
2. Stosować pod podkład primer?
3. Stosować na podkład puder matujący?
4. Szukać winy w kremie?

Mam cerę normalną. Ani się nie przetłuszcza, ani nie jest sucha. Koło nosa mam rozszerzone pory, ale jak wspomniałam na początku- nigdy nic się nie błyszczało Kurcze, podoba mi się ten podkład mineralny, bo na reszcie niebłyszczącej się twarzy wygląda bardzo naturalnie i nigdy w życiu nie miałam tak idealnie dobranego odcienia.
Na świecenie buzi polecam Ci mezoterapię mikroigłową. Skóra po tym zabiegu praktycznie przestaje się świecić. Zabieg co jakiś czas trzeba powtarzać. Mi pomogło, może pomoże Tobie Teraz jedynie muszę matowić czubeczek nosa.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 16:03   #27
komaxowa
Przyczajenie
 
Avatar komaxowa
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Też miałam ten problem. Jakiś czas temu kupiłam na allegro urządzenie do peelingu kawitacyjnego i raz w tygodniu wykonuję ten peeling, mi bardzo pomaga, do tego stosuję żel 3W1 bodajże z Selfie Project, na noc lekki krem nawilżający i jest coraz lepiej. Zdecydowanie polecam też bibułki, świetnie zbiorą nadmiar sebum a jednocześnie nie zapychają i nie wysuszają skóry.
komaxowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 16:42   #28
otyliawro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 10
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Najczęstszym błędem jest nadmierne używanie kosmetyków wysuszających. Skutek jest odwrotny. Środki pielęgnacyjne działające agresywnie naruszają naturalną florę bakteryjną skóry. Stosować krem krem matująco nawilżający, taka redę otrzymałam od mojego dermatologa. Jak na razie moja skóra sie przestała świecić.
otyliawro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 05:56   #29
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

Cytat:
Napisane przez otyliawro Pokaż wiadomość
Najczęstszym błędem jest nadmierne używanie kosmetyków wysuszających. Skutek jest odwrotny. Środki pielęgnacyjne działające agresywnie naruszają naturalną florę bakteryjną skóry. Stosować krem krem matująco nawilżający, taka redę otrzymałam od mojego dermatologa. Jak na razie moja skóra sie przestała świecić.
Dokładnie tak. Nie mozna stosowac np. toników z alkoholem takich jak Garnier czysta skóra itp. Trzeba skórę nawilżać.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 13:54   #30
natiniq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 2
Dot.: Co zrobić, żeby się nie świecić

;dddddddddddddddddddddddd ddddd
natiniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 12:25:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.