podrażniona cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-15, 15:44   #1
Karolina709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 1

Podrażniona oczyszczaniem skóra


bylam dzis pierwszy raz u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy,w sobote mam studnowke,a moja twarz pooczyszczaniu jest czerwona, troche piecze w niektorychmijscach, na niekotych porach jets odrobina krwi,pytalamkosmetyczki co z tymzorbic ale ona cos marudzila, mowila o peelingu zeby nie schodzila skora ( juz zaczela na nosie), bardozproszeopomoc, wyszlam z tamtad placzac,co mam etraz zrobic? jakie maseczki?jakikrem?dodamze nei zostalomi juz duzo funduszy - wiekszosc wydalam na kosmetyczke,alecosmoge sobie kupic.bardoz bardzoprosze opomoc...
Karolina709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 15:53   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: POMOCY!!do pani Beaty

Ciekawa jestem w jakim mieście pracują takie pseudokosmetyczki!?
Co możesz zrobić? Jeśli naskórek jest uszkodzony przez zbyt mocne usuwanie zaskórników to pojawią się strupki (nie wolno ich zrywać), jeśli są to malutkie ślady po nakłuciu igłą to zagoją się w ciągu kilku dni. Jeśli nie jesteś uczulona na rumianek to możesz zrobić sobie napar z rumianku i tym przemywać buzię , łagodząco podziała także maseczka z siemienia lnianego , gdy już nie będzie świeżych śladów możesz zastosować maseczkę z glinki (najlepiej Argiletz). Peeling raczej nie jest teraz wskazany (skóra jest podrażniona , a poza tym peeling był prawdopodobnie robiony w czasie zabiegu),skórę na nosie możesz spróbować natłuszczać (może to być maść z wit. A) wówczas skóra nie będzie się tak mocno łuszczyła.Dziwię się ,że kosmetyczka wypuściła Cię w takim stanie z gabinetu,skóra nie powinna być tak podrażniona, poza tym powinnaś dostać zalecenia co do pielęgnacji cery oraz powinna polecić Ci kosmetyki do stosowania w domu. Jeśli ślady nie znikną jutro to kup w aptece np. maść z homeopatycznym wyciągiem z nagietka lub maść Tribiotic powinny przyspieszyć gojenie.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 17:30   #3
aios
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 7
podrażniona cera

witam mam mały problem z moją buziulką - otóż od pewnego czasu jest ona strasznie wysuszona,łuszczy sie,jest podrażniona,mimo że pozbyłam się wszystkich ostrych środków i nie traktuję jej w tej chwili żadnymi kwasami itp. ,o makijażu mogęw zasadzie zapomnieć ,zastanawiam się nad jakimś serum regenerującym,ale nie wiem czy nie jestem za młoda(mam 19 lat) ,będę wdzięczna za każdą pomoc
aios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 20:20   #4
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: podrażniona cera

moze masz przesuszona cerę (kaloryfery, suche powietrze)? Probowalas nawilżac? Zanim bym zacxzela cokolwiek regenerowac to sprobowalabym zestawu - maseczka nawilzająca + krem nawilzający, albo dla cery z tendencją do luszczenia sie - te tez leciutko natluszczają.

pozdrawiam
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 20:58   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: podrażniona cera

Są róznego rodzaju świetne preparaty kojące które wcale niekoniecznie muszą mieć strasznie silne składniki - w serii Phamaceris A, jest preparat Sensilium Maxima - znakomicie koi skórę, powinnaś spróbować maseczek czy hypoalergicznych kremów, najlepiej aptecznych, wody termalnej.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 23:38   #6
aios
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 7
Re: podrażniona cera

cały czas nawilżam,zostawiłam wszystkie preparaty nawet delikatnie matujące i używam octopirox-erisa kremu dla skóry łojotkowej,ze skłonnością do łuszczenia się,myślałam,że to wystarczy,ale twarz dalej się łuszczy(trochę mniej) i dodatkowo ciągle coś na niej wyskakuje,choć zazwyczaj jest względnie ok,naprawdę nie wiem co robić,z jednym problemem da się jeszcze walczyć,ale z kilkoma naraz(((((((((dzięki za odpowiedź ja też pozdrawiam))))))
palomino napisał(a):
> moze masz przesuszona cerę (kaloryfery, suche powietrze)? Probowalas nawilżac? Zanim bym zacxzela cokolwiek regenerowac to sprobowalabym zestawu - maseczka nawilzająca + krem nawilzający, albo dla cery z tendencją do luszczenia sie - te tez leciutko natluszczają.
>
> pozdrawiam

palomino napisał(a):
> moze masz przesuszona cerę (kaloryfery, suche powietrze)? Probowalas nawilżac? Zanim bym zacxzela cokolwiek regenerowac to sprobowalabym zestawu - maseczka nawilzająca + krem nawilzający, albo dla cery z tendencją do luszczenia sie - te tez leciutko natluszczają.
>
> pozdrawiam

palomino napisał(a):
> moze masz przesuszona cerę (kaloryfery, suche powietrze)? Probowalas nawilżac? Zanim bym zacxzela cokolwiek regenerowac to sprobowalabym zestawu - maseczka nawilzająca + krem nawilzający, albo dla cery z tendencją do luszczenia sie - te tez leciutko natluszczają.
>
> pozdrawiam

palomino napisał(a):
> moze masz przesuszona cerę (kaloryfery, suche powietrze)? Probowalas nawilżac? Zanim bym zacxzela cokolwiek regenerowac to sprobowalabym zestawu - maseczka nawilzająca + krem nawilzający, albo dla cery z tendencją do luszczenia sie - te tez leciutko natluszczają.
>
> pozdrawiam
aios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-28, 21:08   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: podrażniona cera

przesuszenie skóry bardzo często przydarza się zimą (suche powietrze,zimny wiatr, przegrzane pomieszczenia),nie napisałaś jaką masz cerę - uniwersalną maseczką pomocną na przesuszenie skóry jest maska z siemienia lnianego , możesz także myć twarz papką z płatków owsianych.Pomocny jest olej z nasion wiesiołka lub ogórecznika (w kapsułkach - można stosowac zewnętrznie i wewnetrznie - są również dostępne kapsułki GAL - do stosowania zewnetrznego , np.z koenzymem Q10, Allergal , z wit.E - bardzo skuteczne - polecam).Poza tym wszelkie maseczki , które nie zasychają na skórze - kremowe ,takie których nie trzeba zmywać.Taką maseczkę można nałożyć także na noc - zamiast kremu.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-22, 18:45   #8
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Podrażnienie,proszę o szybką pomoc :(((

Drogie wizażanki, właśnie wydepilowałam nogi kremem, ponieważ robiłam to poraz pierwszy nie wiem jakie są objawy po depilacji. Ale okropnie mi poczerwieniały nogii i okropnie to piecze i boli. Chyba jestem uczulona na ten krem. Co robić??? poszukuje ulgii w moim bólu, czy coś może go załagodzić.Prosze o pomoc
zrozpaczona Bagera
__________________
nikt nie przytula jej i nikt nie ma jej
nie zdobyta wciąż od tylu lat
nie pamięta już czego tak jej brak
bagera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 19:03   #9
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Re: Podrażnienie,proszę o szybką pomoc/pytanko

czy moge posmarować je kremem nivea????
__________________
nikt nie przytula jej i nikt nie ma jej
nie zdobyta wciąż od tylu lat
nie pamięta już czego tak jej brak
bagera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 19:31   #10
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: Podrażnienie,proszę o szybką pomoc :(((

witaj
albo to uczulenie albo poprostu skora przezyla szok w kazdym razie do kremu powinna byc dolaczona masc lub krem łagodzacy/a. jesli jej nie ma (nastepnym razem kupuj takie kremy, ktore maja krem po depilacji np. sensual ) najlepiej ochłodzic nogi pod zimnym prysznicem i wetrzec zwykły balsam nawilzajacy bez, ze tak powiem , zadnych dodatkow albo nivee..
jesli jutro nogi beda nadal piec to proponuje wybrac sie do drogerii i kupic krem po goleniu, ktory ochłodzi nogi
pozdro
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 19:58   #11
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Re: Podrażnienie,proszę o szybką pomoc :(((

Też używam kremu do depilacji, z tego co piszesz to nie jest to uczulenie tylko poparzenie, musiałaś odrobine za długo trzymać krem, moje początki wyglądały podobnie,jutro bedzie juz w porządku a po jutrze znikną zaczerwienienia, nie smarój skóry zadnym kremem bo mozesz wywołać reakcję alergiczną, najlepiej posypać chore miejsca zasypką dla dzieci. Pozdrawiam
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-06, 09:50   #12
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
podrażnienie, co zrobić?

Mam pytanie dotyczące kremu na naczyńka DIROSEAL Avene. Mam skórę bardzo wrażliwą, skłonną do zaczerwień, rumienia, miałam także robione zabiegi laserem po którym wystąpił u mnie okropny stan zaplany. Teraz zkiedy to się uspokoiło chciałam poużywać tego kremu, jednak po posmrowaniu go na noc, rano skóra twarzy wyraźnie była zaaogniona, czerwona, piekąca. Czy zaniechać stosowania tego kremu czy może to podrażnienie ustąpi, jak skóra się przyzwyczai do niego?

Mam jeszcze jedno pytanie: czy możena jeśli nie byłoby przeciwskazań do stosowania tego kremu Diroseal na noc, to czy na dzień można używać innego kremu, innej firmy pod makijaż i nie będzie to podrażniać skóry?
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 17:30   #13
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Re: podrażnienie, co zrobić?

Odstaw natychmiast jeśli nie chcesz mieć jeszcze bardziej rozszerzonych naczynek. Niestety skora Ci się do takiego preparatu, który podrażnia, nie przyzwyczai.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 18:31   #14
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Re: podrażnienie, co zrobić?

dziękuję bardzo za dopowiedz, odstawię więc ten krem natychmiast.
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 18:46   #15
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: podrażnienie, co zrobić?

Moze ten krem bedzie bardziej odpowiadal Twojej skorze: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1894
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 20:56   #16
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: podrażnienie, co zrobić?

Kremy naczynkowe to dziwna sprawa, o dziwo bywają czasem ostro jadowite (wiem coś o tym, bo sama używam takiego dość drażniącego Dermedica). Moim zdaniem to wyciągi roślinne mogą tak działać, ja kremy naczynkowe stosuję tylko na idealnie zdrową, nie podrażnioną skórę - w innym wypadku piecze, szczypie, puchnie, odczyn zapalny. Być może Twoja skóra nie doszła jeszcze do siebie po zabiegach laserowych. Na razie odstaw bezwględnie. Może za jakis czas spróbuj wrócić do Diroseala (moim zdaniem to i tak jeden z łagodniejszych kremów jakie znam). Może spróbujesz z kremem naczynkowym Biodermy Flush? Kremy z linii Sensibio są nieocenione przy podrażnionej skórze (zwłaszcza Sensibio Forte).
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 21:20   #17
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: podrażnienie, co zrobić?

A może przez jakiś czas spróbuj używać produkty z serii Orion -emolienty - np.Ceralan lub Hydrolan. Więcej o tych produktach na www.emolienty.pl - polecam , dla podrażnionej skóry to może okazać się bardzo dobre.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-07, 08:37   #18
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Re: podrażnienie, co zrobić?

narazie nic nie uzywaj jak masz stan zapalny... bo pogorszysz.. idz do dermatologa po cos lagodzacego.. jakis oklad z aloesu albo rumianku..
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-07, 09:06   #19
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: podrażnienie, co zrobić?

Na rumianek uwaga! Bardzo często uczula.Bezpiecznej będzie używać wody wapiennej z olejem lnianym do mycia twarzy oraz maseczkę z siemienia lnianego.Na pewno nie uczula a łagodzi podrażnienia.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-07, 09:38   #20
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Re: podrażnienie, co zrobić?

Rany wiecie co to podrażnienie w ogóle nie schodzi!!! Zapuchłam cała, mam bąble na skórze i cała jestem bordowa, a naczyńka jakby wyszły na wierzch. Smaruję się tylko physiogelem. Ale kiedy to podrażnienie zejdzie??
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-07, 09:38   #21
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Re: podrażnienie, co zrobić?

Rany wiecie co to podrażnienie w ogóle nie schodzi!!! Zapuchłam cała, mam bąble na skórze i cała jestem bordowa, a naczyńka jakby wyszły na wierzch. Smaruję się tylko physiogelem. Ale kiedy to podrażnienie zejdzie??
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-07, 09:47   #22
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: podrażnienie, co zrobić?

Idź jak najszybciej do dermatologa. Bo z tego co piszesz, to nieładnie to wygląda.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-07, 10:43   #23
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: podrażnienie, co zrobić?

oliczka napisał(a):
> Rany wiecie co to podrażnienie w ogóle nie schodzi!!! Zapuchłam cała, mam bąble na skórze i cała jestem bordowa, a naczyńka jakby wyszły na wierzch. Smaruję się tylko physiogelem. Ale kiedy to podrażnienie zejdzie??

Ojojoj, nie wiem czemu, ale zle Ciebie zrozumialam, myslalam, ze mialas podrazniona twarz po Avene i szukasz czegos innego na naczynka.
W takim razie jesli Twoja twarz jest obecnie podrazniona i spuchnieta to idz jak najszybciej do dermatologa. A do tego czasu, tak jak Beatka napisala, oklad/maseczka z siemienia lnianego powinny zlagodzic podraznienia.
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-07, 11:01   #24
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: podrażnienie, co zrobić?

oliczka napisał(a):
> Rany wiecie co to podrażnienie w ogóle nie schodzi!!! Zapuchłam cała, mam bąble na skórze i cała jestem bordowa, a naczyńka jakby wyszły na wierzch. Smaruję się tylko physiogelem. Ale kiedy to podrażnienie zejdzie??

WAPNO!!! w dużych ilościach i do dermatologa!

__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-07, 12:08   #25
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Re: podrażnienie, co zrobić?

A po jakim czasie schodzi takie podraznienie kosmetykiem?
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 20:07   #26
mania12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 126
Arrow podrażniona skóra po depilacji

witam wizazanki!
depiluje pachy maszynka+pianka(wosk,krem odpada)niestety juz na drugi dzien mam w tym miejscu podrazniona skore(krostki+okropne swedzenie)i znowu musze czekac kilka dni az skora sie "uspokoi" czy mozna stosowac w tym miejscu(pachy)xerial 10?a moze xerial30?czy to cos pomoze??
mania12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 12:51   #27
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: czy mozna???

Czesc! Rowniez klopotam sie z takim problemem ale po depilacji woskiem. Odradzam xerial gdyz to jest silne podraznienie a mocznik i zawarte w xerialu kwasy owocowe pogorsza sytuacje. Powinnas uzywac jakis kremow lagodzacych nie wiem sudocrem czy moze alantan nie wiem sama co z tym problemem zrobic i tez czekam na pomoc innych dziewczyn. Pozdrawiam papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 17:35   #28
mania12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 126
Dot.: czy mozna???

dziewczyny pomozcie robi sie coraz cieplej a jak tu sie pokazac z takimi podraznieniami.....dodam ze wyprobowalam juz tysiace pianek, zeli i nic dzieki
mania12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 18:28   #29
agnieszka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: pokój kolo opola
Wiadomości: 15
Dot.: czy mozna???

Ja mam problemy po depilacji woskiem,ale na twarzy.Bylam u mojej pani dermatolog i przepisala mi dwie masci na zmiane MECORTOLON N i BEDICORT G ,obydwie sa na recepte ,bo sa z antybiotykiem,ale widze ze pomagaja,bo jak sie nimi posmaruje zaraz po depilacji to na drugi dzien nie mam zadnych wypryskow.Potem stosuje je jeszcze przez dzien ,dwa dopuki widze ze skora jest podrazniona.
agnieszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 18:34   #30
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: czy mozna???

Cytat:
Napisane przez maja_s
Czesc! Rowniez klopotam sie z takim problemem ale po depilacji woskiem. Odradzam xerial gdyz to jest silne podraznienie a mocznik i zawarte w xerialu kwasy owocowe pogorsza sytuacje. Powinnas uzywac jakis kremow lagodzacych nie wiem sudocrem czy moze alantan nie wiem sama co z tym problemem zrobic i tez czekam na pomoc innych dziewczyn. Pozdrawiam papa
Xerial nie ma w składzie kwasów owocowych,ja także mam po goleniu maszynką takie ropne wypryski-jak na razie nie znalazłam jeszcze na nie metody.Tez chętnie posłucham
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.