najlepsze podkłady dla mieszanej cery - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 08:45   #61
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Aaaaa dzięki, bo już zaczęłam się gubić w skrótach myślowych Tych Kanebo nie ma na truskawce prawda ?

Chanel to ten ?
http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=3844#3844
Mariola, jeżeli double perf. to tylko w słoiczku. Ten w tubce - niedobry.
tłusty, paskudny, tworzy maskę.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 09:11   #62
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
mam cerę mieszaną w kierunku tłustej nawet...
ale przy odpowiedniej pielęgnacji (nawilżanie) jest dość znośna jeśli chodzi o błyszczenie - tzn. makijaż trzyma się w niezmienionym stanie, z jedną w porywach do dwóch poprawek, cały dzień


nie, to nie ten ten jest pudrowy i podobno beznadziejny
chodzi o takie w buteleczce szklanej
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Mariola, jeżeli double perf. to tylko w słoiczku. Ten w tubce - niedobry.
tłusty, paskudny, tworzy maskę.
No właśnie tak mi się wydawało, że widziałam taki w słoiczku na tru, ale zniknął w ostatnich dniach
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 09:31   #63
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

A tak btw, Mariola, ile Ty już masz tych podkładów?
no coś oceniam, że 3 to napewno
lepiej zaczaj się na ten kanebo, przetestuj i daj znać
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 10:09   #64
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
A tak btw, Mariola, ile Ty już masz tych podkładów?
no coś oceniam, że 3 to napewno
lepiej zaczaj się na ten kanebo, przetestuj i daj znać
Nie mam aż tak dużo póki co Diora Pure Light się pozbyłam Mam HR Color Clone - zaraz idę testować i 2 Clarinsy w kompakcie

Ale tego Kanebo nie ma na truskawie prawda ? Gdzie go mogę znaleźć ? No i doradź jakiś kolorek
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 10:31   #65
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Mariola

p4w tak mnie zainteresowała tym kanebo, że sama polecę do perf. i jak zbadam temat, to dam znać. Jestem bardzo ciekawa konsystencji. Nigdy nie spodziewałabym się, że tak gęsty podkład może być dobry dla mieszanej cery.
I ogólnie teraz jestem żądna nowości

Kto zna jakieś nowości rynkowe w zakresie podkładów?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 10:42   #66
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Mariola

p4w tak mnie zainteresowała tym kanebo, że sama polecę do perf. i jak zbadam temat, to dam znać. Jestem bardzo ciekawa konsystencji. Nigdy nie spodziewałabym się, że tak gęsty podkład może być dobry dla mieszanej cery.
I ogólnie teraz jestem żądna nowości

Kto zna jakieś nowości rynkowe w zakresie podkładów?

No to jak polecisz to obadaj wszystko dokładnie Obejrzyj i zanotuj kolorki

No, mam już HR CC na buźce Kolorek 21 ok
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 13:52   #67
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Mariola

p4w tak mnie zainteresowała tym kanebo, że sama polecę do perf. i jak zbadam temat, to dam znać. Jestem bardzo ciekawa konsystencji. Nigdy nie spodziewałabym się, że tak gęsty podkład może być dobry dla mieszanej cery.
I ogólnie teraz jestem żądna nowości

Kto zna jakieś nowości rynkowe w zakresie podkładów?
do przetłuszczającej się cery bardziej odpowiednia byłaby ta płynna wersja szczególnie na wiosnę - lżejsza i delikatniejsze wykończenie daje, ale ta kremowa na wiatry i mrozy idealna tylko trzeba przypudrować, żeby buźka była gładziutka

jak będziesz w perfumerii ( w szczecinie Kanebo jest tylko w Douglasie) to zacznij testy od płynnego, jak Ci podpasuje to ew możesz spróbować kremowego

ach zapomniałam dodać, że jeszcze jedną zaletą tego kremowego jest wydajność - mam próbkę w słoiczku ( takim jak zwykle dają) i wcale nie była wypełniona po brzegi, stosuję od wtorku i nie widzę ubytku . ten płynny starczył mi na mniej niż tydzień, a ten wydaje mi się, że starczy na dwa razy dłużej

zaraz obadam pojemności słoiczków, bo cena jest taka sama 168 zł obu

ze strony producenta
http://www.sensai-cosmetics.com/deta...ng=en&id=mu016
http://www.sensai-cosmetics.com/deta...ng=en&id=mu015
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 19:54   #68
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Layla79
Niekwestionowana specjalistko od podkładów HR
Czy wiesz może czy kolorystyka Color Clone płynnego odpowiada kolorystyce Color Clone w kompakcie ? temu: http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=8932#8932

Bo strasznie chciałabym mieć taki kompakcik i tak się zastanawiam. Tutaj 21 nazywa się pink cream (ma domieszke różu ?), a w płynnym 21 nazywa się cream. I tak sobie dalej dedukuję...płynny Color Clone nr 23 był niby ciut za ciemny, ale po chwili ładnie się stopił i ożywił buźkę, więc pomyślałam, że skoro płynny mam 21 i jest jaśniutki to może kompakt wzięłąbym 23 biscuit O ILE ODPOWIADA 23 PŁYNNEMU Czy tak jest ?

A tak w ogóle to co to za kolor ten 14 naturel ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 22:47   #69
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Mariola dzięki za komplement
chociaż niestety na kompaktach nie znam się wcale, ponieważ nie używam, ale też się czaję dokładnie na ten jeszcze jednak nie testowałam go w perf., chociaż do poprawek przydałby się. Obecnie mam tylko sypki i to La Prairie 01, trochę mi wybiela buźkę, ale po brązerze efekt jest dobry. Zasadniczo, dziewczyny w perf. mówią, że cała numeracja podkładów pokrywa się w różnych seriach. Z moich obserwacji wynika jednak, że 23 CC nie do końca odpowiada 23 Spectacular, bo ten ostatni jest ciut jaśniejszy. Co do pink creme, to wydaje mi się, że skoro ma pink w nazwie, to zrobi pink na buzi. Ale trzeba to wszystko sprawdzić, jak udam się do perf. - dam znać.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 23:03   #70
makt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

ja widze ze wy tu racze w tych bardziej markowych kosmetykach gustujecie. ja z powodu ograniczonych funduszy ograniczam sie do tanszych, ale dobrych firm. przez dluzszy czas uzywalam
loreal ideal balance - bardzo dobry podklad od mieszanej skory i dobrze kryje. cena ok 50 zl. niestety pozniej zaczal przesuszac mi skore, bo byl teaz lekko matujacy, a moje skora raczej tego nie lubi. dlatego teraz przerzucilam sie na inna kombinacje:
max facotr miracle touch - naprawde bardzo fajny podklad i polecam go do wszystkich typow cery. ladnie sie stapia ze skora i wystarcza cienka wartswa na dobre pokrycie. ma bardzo fajna konsystencje i bardzo dobrze sie rozprowadza. jest to podklad ktory ma zapewniac naturalny wyglad, wiec dodatkowo uzywam bourjois libre comme l'air do zmatowania. lekka mgielka pokrywa twarz i zapewnia matowienie. moze nie na wiele godzin, ale za to na wiele godzin utrzymuje makijaz w calosci
a dodatkowo na wypryski uzywam korektora air wair ktory ponadto swietnie nadaje sie jako baza w okresie gorszych dni
i dlugo sie utrzymuje na skorze
makt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 23:26   #71
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Mariola dzięki za komplement
chociaż niestety na kompaktach nie znam się wcale, ponieważ nie używam, ale też się czaję dokładnie na ten jeszcze jednak nie testowałam go w perf., chociaż do poprawek przydałby się. Obecnie mam tylko sypki i to La Prairie 01, trochę mi wybiela buźkę, ale po brązerze efekt jest dobry. Zasadniczo, dziewczyny w perf. mówią, że cała numeracja podkładów pokrywa się w różnych seriach. Z moich obserwacji wynika jednak, że 23 CC nie do końca odpowiada 23 Spectacular, bo ten ostatni jest ciut jaśniejszy. Co do pink creme, to wydaje mi się, że skoro ma pink w nazwie, to zrobi pink na buzi. Ale trzeba to wszystko sprawdzić, jak udam się do perf. - dam znać.
Sypki La praire ? To puderek A HR CC w kompakcie to foundation..czyli podkład Ja właśnie chciałabym go jako podkład- nie puder

A widzisz ! jednak kolory trochę się różnią. To może i lepiej, że mi od wczoraj paypal zaszalał, bo zamówiłam go w kolorze 20 vanilia, a to będzie dla mnie na bank za jasny. Gdyby 23 CC kompaktu nie był ciemniejszy niż 23 z fluidu to chętnie ten bym wzięła To jednak nie zapłacę za tamto zamówienie - Chociaż raz paypal wiedział, kiedy odmówić posłuszeństwa

Czy wg Ciebie Spectacular jest lepszy-gorszy-taki sam jak Dior Sculpt ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 23:35   #72
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Vanilia na bank będzie bardzo jasny.
Spectacular jest miły w nakładaniu, ale nie znam Dior Sculpt, chociaż ma niezłe opinie na KWC. Ogólnie z tych podkładów Diora, które testowałam, lub którymi mnie malowano, nie podpasowało mi nic. Ale wiesz, to bardzo subiektywne. Ja lubię lekkie podkłady niwelujące rozszerzone pory i tylko tyle. Nie lubię typowych matów i ciężkich konsystencji. Podkłady Diora nawet te lekkie, nie ukrywają porów, dlatego nic mi nie podpasowało. Ale Dior Sculpt może być niezły, ponoć rozświetlający, ach, on jest chyba na 1 miejscu podkładów w ogóle! Koniecznie trzeba przetestować
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 23:41   #73
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Vanilia na bank będzie bardzo jasny.
Spectacular jest miły w nakładaniu, ale nie znam Dior Sculpt, chociaż ma niezłe opinie na KWC. Ogólnie z tych podkładów Diora, które testowałam, lub którymi mnie malowano, nie podpasowało mi nic. Ale wiesz, to bardzo subiektywne. Ja lubię lekkie podkłady niwelujące rozszerzone pory i tylko tyle. Nie lubię typowych matów i ciężkich konsystencji. Podkłady Diora nawet te lekkie, nie ukrywają porów, dlatego nic mi nie podpasowało. Ale Dior Sculpt może być niezły, ponoć rozświetlający, ach, on jest chyba na 1 miejscu podkładów w ogóle! Koniecznie trzeba przetestować
Ach Layla jesteś wielka Czy Ty czasem nie pracujesz w jakiejś Sephorze czy cuś Znasz mnóstwo kosmetyków na pamięć
Co do podkładó to ja też nie lubię tych ciężkich. Bardzo zależy mi tylko na młodzieńczej buźce Świetlistej Nie świecącej się Takiej mega wypoczętej
Rozumiem, że Spectacular wg Ciebie to nie jest żadne cudo ? Gorszy od CC ?

A-ha, a jaki to jest kolor 14 neutral w Helence ? np. ww CC czy Prodigy ? To jakiś ciemny kolor ? Wpada w coś ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 09:38   #74
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Sypki La praire ? To puderek A HR CC w kompakcie to foundation..czyli podkład Ja właśnie chciałabym go jako podkład- nie puder

A widzisz ! jednak kolory trochę się różnią. To może i lepiej, że mi od wczoraj paypal zaszalał, bo zamówiłam go w kolorze 20 vanilia, a to będzie dla mnie na bank za jasny. Gdyby 23 CC kompaktu nie był ciemniejszy niż 23 z fluidu to chętnie ten bym wzięła To jednak nie zapłacę za tamto zamówienie - Chociaż raz paypal wiedział, kiedy odmówić posłuszeństwa

Czy wg Ciebie Spectacular jest lepszy-gorszy-taki sam jak Dior Sculpt ?
teraz to ja się zgubiłam

który podkład kupiłaś za jasny?
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 10:52   #75
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
teraz to ja się zgubiłam

który podkład kupiłaś za jasny?
Jeszcze nie kupiłam, bo paypal za mnie pomyślał i zablokował płatność Chciałam kupić Helenę Rubinstein Color Clone w kompakcie nr 20 Vanilia, a skoro mam HR Color Clone we fluidzie nr 21 i jest ok, a nr 23 we fluidzie, choć wygląda na już trochę ciemniejszy, na buzi ładnie jaśnieje i też jest ok, to nr 20 z kompaktu byłby dla mnie za jasny
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 10:55   #76
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ach Layla jesteś wielka Czy Ty czasem nie pracujesz w jakiejś Sephorze czy cuś Znasz mnóstwo kosmetyków na pamięć
Co do podkładó to ja też nie lubię tych ciężkich. Bardzo zależy mi tylko na młodzieńczej buźce Świetlistej Nie świecącej się Takiej mega wypoczętej
Rozumiem, że Spectacular wg Ciebie to nie jest żadne cudo ? Gorszy od CC ?

A-ha, a jaki to jest kolor 14 neutral w Helence ? np. ww CC czy Prodigy ? To jakiś ciemny kolor ? Wpada w coś ?
hehe , nie pracuję w Seph., jestem po prostu wielkim maniakiem kosmetykowym. Ostatnio testowałam Spectacular, konsystencję ma przyjemną, jakby bardziej silikonowy od CC, efekt dobry, ale nic mnie nie powaliło na kolana. Powalił mnie ostatnio Biotherm i mam chrapkę na Kanebo fluid. Nie znam 14. Jeżeli zamówisz ten kompakt, to koniecznie daj znać, jak się sprawuję, dobrze? Może też kupię taki sam.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:04   #77
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
hehe , nie pracuję w Seph., jestem po prostu wielkim maniakiem kosmetykowym. Ostatnio testowałam Spectacular, konsystencję ma przyjemną, jakby bardziej silikonowy od CC, efekt dobry, ale nic mnie nie powaliło na kolana. Powalił mnie ostatnio Biotherm i mam chrapkę na Kanebo fluid. Nie znam 14. Jeżeli zamówisz ten kompakt, to koniecznie daj znać, jak się sprawuję, dobrze? Może też kupię taki sam.

No chętnie bym go kupiła, ale niekoniecznie w droższej wersji chciałam kupić ten refil za 98 zł + moje zniżki, ale nie ma go w refil, więc muszę się zaczaić na niego.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:04   #78
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
hehe , nie pracuję w Seph., jestem po prostu wielkim maniakiem kosmetykowym. Ostatnio testowałam Spectacular, konsystencję ma przyjemną, jakby bardziej silikonowy od CC, efekt dobry, ale nic mnie nie powaliło na kolana. Powalił mnie ostatnio Biotherm i mam chrapkę na Kanebo fluid. Nie znam 14. Jeżeli zamówisz ten kompakt, to koniecznie daj znać, jak się sprawuję, dobrze? Może też kupię taki sam.
ja też ostatnio testowałam Spectacular i nawet nie zużyłam całej próbki - jakoś mi nie pasował...

ale w sumie nie skupiłam się na tym i nie pamiętam co mi w nim nie pasowało

chyba był zbyt świecący zaraz po aplikacji... a potem jeszcze bardziej
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:09   #79
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Co do podkładó to ja też nie lubię tych ciężkich. Bardzo zależy mi tylko na młodzieńczej buźce Świetlistej Nie świecącej się Takiej mega wypoczętej

Mariola, a testowalas moze Noube Hydrostress? On daje wlasnie dokladnie taki efekt, o ktorym piszesz . Tyle, ze zdaje sie nie jest przeznaczony scisle do mieszanej cery (ale glowy nie dam - ja mimo posiadania mieszanej uzywam ostatnimi czasy wlasnie podkladow nawilzajacych, bo lepiej sie sprawdzaja)
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 11:17   #80
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

p4w, dobrze, że piszesz, skoro Tobie również nie pasował, to coś w tym musi być. Obejrzę kanebo i zobaczę, może już jakieś nowości są podkładowe np. z ysl? byle nie ten z pędzlem
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:29   #81
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Polecam:
Lancome Teint Idole Ultra
Chanel Mat Lumier
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:43   #82
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Mariola, a testowalas moze Noube Hydrostress? On daje wlasnie dokladnie taki efekt, o ktorym piszesz . Tyle, ze zdaje sie nie jest przeznaczony scisle do mieszanej cery (ale glowy nie dam - ja mimo posiadania mieszanej uzywam ostatnimi czasy wlasnie podkladow nawilzajacych, bo lepiej sie sprawdzaja)
Nie, nie próbowałam, a jest taki dobry ? Oj to musze na niego rzucić oczkiem Dzięki A jak z kolorkami ? Są jakieś ładne jasne beże bez domieszek ?

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
p4w, dobrze, że piszesz, skoro Tobie również nie pasował, to coś w tym musi być. Obejrzę kanebo i zobaczę, może już jakieś nowości są podkładowe np. z ysl? byle nie ten z pędzlem
Koniecznie musisz sprawdzić, bo ja to nie mam gdzie, to jak sęp będę wyczekiwać Twojej recenzji Zerknij też na HR CC w kompakcie i sypki HR Illuminator

Dziewczyny truskawaka rzeczywiście chyba przestaje nas lubieć Ceny od wczoraj na wiele rzeczy są wyższe
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 12:01   #83
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
p4w, dobrze, że piszesz, skoro Tobie również nie pasował, to coś w tym musi być. Obejrzę kanebo i zobaczę, może już jakieś nowości są podkładowe np. z ysl? byle nie ten z pędzlem
z YSL nic nie próbowałam, ale ten podkład z pędzlem był zachwalany przez gazety... co z nim nie tak?

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Polecam:
Lancome Teint Idole Ultra
Chanel Mat Lumier
a próbowałaś wcześniejszą wersję Mat Lumiere - Double Perfection i mogłabyś porównać te dwa podkłady?
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 13:52   #84
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Z ysl wcześniej miałam mat purette - matujący geniusz w buteleczce z pompką, wycofany, ale na tru został.
O tym w pędzlu opowiadała mi koleżanka, że wizażystka w douglasie ją umalowała i podkład nie był dobry. Nie pamiętam szczegółów, tylko jedno, że chwilowo podkłady ysl odpuścić. Także pójdę i w najbliższym czasie wybadam, co jest ciekawego.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 15:10   #85
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie, nie próbowałam, a jest taki dobry ? Oj to musze na niego rzucić oczkiem Dzięki A jak z kolorkami ? Są jakieś ładne jasne beże bez domieszek ?

Ja po nalozeniu (z probek poki co) na twarz wygladalam tak:
I przy najblizszej wizycie w Douglasie kupie sobie wlasny (dodam, ze po zuzyciu wiekszosci podkladow z wysokiej polki + paru ze sredniej, wiec jako takie porownanie posiadam ). Na mojej twarzy daje idealny efekt wypoczetej, swiezej, promiennej buzi, za ktora zbieram mase komplementow (a idelna to ona sama z siebie nie jest, o nie ). Mozna nalozyc wiecej warstw w "problematyczne miejsca" i nie ma mowy o efekcie maski. Swietnie stapia sie ze skora i dlugo utrzymuje. Kolory - generalnie nie ma ich zbyt wielu, ale jasny czysty bez jest (nie wiem na ile jasny potrzebujesz, najjasniejsze sa 7 i 1).
Moja uwage na ten podklad zwrocila Geonia (za co niniejszym dziekuje , bo jest naprawde swietny).
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 15:24   #86
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Maggie, to Nouba jest taka dobra?
hm..muszę coś o tym poczytać
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 17:02   #87
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Ja po nalozeniu (z probek poki co) na twarz wygladalam tak:
I przy najblizszej wizycie w Douglasie kupie sobie wlasny (dodam, ze po zuzyciu wiekszosci podkladow z wysokiej polki + paru ze sredniej, wiec jako takie porownanie posiadam ). Na mojej twarzy daje idealny efekt wypoczetej, swiezej, promiennej buzi, za ktora zbieram mase komplementow (a idelna to ona sama z siebie nie jest, o nie ). Mozna nalozyc wiecej warstw w "problematyczne miejsca" i nie ma mowy o efekcie maski. Swietnie stapia sie ze skora i dlugo utrzymuje. Kolory - generalnie nie ma ich zbyt wielu, ale jasny czysty bez jest (nie wiem na ile jasny potrzebujesz, najjasniejsze sa 7 i 1).
Moja uwage na ten podklad zwrocila Geonia (za co niniejszym dziekuje , bo jest naprawde swietny).
No to teraz na bank muszę go przetestować

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Maggie, to Nouba jest taka dobra?
hm..muszę coś o tym poczytać
Z Nouby mam 2 paletki poczwórnych cieni (fiolety i brązy). Są fajne, ale żadne cudo, ale ten podklad strasznie mnie zaciekawił. Szkoda, że na stronie www nie ma pokazanych kolorków. Zaraz będę grzebać w sieci i szukać. Doczytałam, że Douglas powinien je mieć.
http://nouba.pl/index.php?go=indiv&b...podklady&id=24
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 17:11   #88
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Mariola, masz te wypiekane cienie? te, które wyglądają jak cienie chanel?
hm.. myślałam nad ich zakupem, mówisz, że niefajne?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 17:33   #89
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Mariola, masz te wypiekane cienie? te, które wyglądają jak cienie chanel?
hm.. myślałam nad ich zakupem, mówisz, że niefajne?
A nawet nie wiem czy one są wypiekane mam je z wymianki - były praktycznie nowe. Tak one wyglądają jak 4-rki Chanel. One są wg mnie bardzo twarde i suche. Takie tępe. Nie umiałam ich użyć pędzelkami, bo się nie nabierały na pędzelek. Nakładam je tylko dołączoną pacynką. Mają też dużo drobinek. Musisz je sprawdzić sama przed zakupem. ja bym ich osobiście nie kupiła sobie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 17:41   #90
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Maggie, to Nouba jest taka dobra?
hm..muszę coś o tym poczytać
jak Nouba w ogole to nie wiem, malo testowalam, ale ten podklad mnie sie baaardzo podoba .
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.