AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-07, 13:28   #1
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573

AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)


Zakupilam sobie z Avonu krem rozjaśniający wlosy Advance Techniqoues summer & rescue. Mam zamiar go użyć tylko mam takie pytanie czy ktoras z was uzywala? jakie byly efekty? czy rzecziwiście rozjasnialy sie wlosy? Teraz mam blond jasny tylko chcailam troche rozjasnic na taką platynke jestem ciekawa czy wyjdzie Na ulotce tego kremu pisze,że stopniowo nadaje pasemkom wlosow naturalne piękne wyglądające jasne refleksy. Czyli pare razy trzeba uzyć ;] co sądzicie o tym kremie? pozdrawiam
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:48   #2
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

Widziałam ten krem w najnowszym katalogu. Nie jestem przekonana co do jego działania, avon kiedyś miał jaki żel rozjaśniający do włosów blond, rzekomo nie niszczący włosów. Efekt dawał taki, że nie rozjaśniał, a niszczył.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 14:38   #3
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Widziałam ten krem w najnowszym katalogu. Nie jestem przekonana co do jego działania, avon kiedyś miał jaki żel rozjaśniający do włosów blond, rzekomo nie niszczący włosów. Efekt dawał taki, że nie rozjaśniał, a niszczył.


Cały Avon


Nie liczyłabym,ze ten krem rozjasni Ci włosy do platyny,w koncu to tylko jakis krem.

W zeszłym roku sunsilk i pantene wypusciły serie do różnych kolorów włosów,pewnie to mniej więcej to samo tylko ładniej się nazywa.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 15:49   #4
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

niszczyl?????? nie no chyba az tak ich nie zniszczy...raz juz nalozylam i sa takie same wloski ale moze po paru razach bedzie lepiej a jak nie to trudno sie mówi
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 18:51   #5
KasiaKiiSS
Raczkowanie
 
Avatar KasiaKiiSS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 79
GG do KasiaKiiSS
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

no no pisz na bieżąco jak tam efekty bo sama jestem ciekawa... droga taka "przyjemność? :P
KasiaKiiSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 20:24   #6
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

oki napisze potem jakie efekty bo narazie raz nalożylam,a koszt nie jest taki drogi 15 zl
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 20:25   #7
rysiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar rysiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 624
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

Cytat:
Napisane przez *sweet dreams* Pokaż wiadomość
oki napisze potem jakie efekty bo narazie raz nalożylam,a koszt nie jest taki drogi 15 zl
tak informuj koniecznie! marze o lekkim naturalnym rozjasnieniu wlosow...
__________________
matura 2009

dam rade..



rysiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 15:08   #8
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

wydaje mi sie ze to to samo co tamten ze tylko tyle ze w kremie teraz to jest bo z tego co pamietam to tamto wycofali.mi dosc sporo rozjasnil wlosy kolezanka ma jensze i jeszcze bardziej jej rozjasnil
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 17:15   #9
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

Cytat:
Napisane przez *sweet dreams* Pokaż wiadomość
oki napisze potem jakie efekty bo narazie raz nalożylam,a koszt nie jest taki drogi 15 zl
czy moglabys przepisac sklad tego produktu chcialabym sprawdzic czy ma rzeczywiscie skladniki rozjasniajace wlosy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 19:05   #10
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

napewno ma wode utleniona jak tamten
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 19:14   #11
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

mowa o tym http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23592 ?
szkoda, ze nie ma skladu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 17:30   #12
bialostoczankaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 39
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

Według tego co napisali na opakowaniu to zawiera on nadtlenek wodoru,właściwie myslałam,że z tego powodu będzie śmierdzieć ale tu mile się rozczarowałam bo zapach jest bardzo ładny. Krem rozjaśnia stopniowo,ja nałożyłam go tylko raz i na razie nie widać duzych efektów. Jedyny minus to to że swędzi mnie po nim skóra głowy mimo ze uważałam żeby nie nakładać przy głowie
bialostoczankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 19:02   #13
KasiaKiiSS
Raczkowanie
 
Avatar KasiaKiiSS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 79
GG do KasiaKiiSS
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

hmm.... to moze jakas reakcja alergiczna? wydaje mi sie ze nie powinno jak sie dziac
KasiaKiiSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 20:38   #14
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

Zapewne reakcja alergiczna i jakość składników niezbyt wysoka. Swoją drogą, to woda utleniona nie wpływa zbytnio na zapach farby, czy się mylę? Nieprzyjemny zapach farb powoduje raczej amoniak.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 08:11   #15
bialostoczankaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 39
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Zapewne reakcja alergiczna i jakość składników niezbyt wysoka. Swoją drogą, to woda utleniona nie wpływa zbytnio na zapach farby, czy się mylę? Nieprzyjemny zapach farb powoduje raczej amoniak.
Pewnie tak,ale po rozjaśniaczu w spreju Joanny i jego potwornym zapachu byłam nastawiona do takich produktów raczej negatywnieDzis w świetle słonecznym widzę że mały efekt rozjaśnienia jest i włoski miękkie,nie zniszczone.Myślę że użyję go jeszcze z dwa razy jeśli oczywiście przetrzymam swędzenie...
bialostoczankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 10:31   #16
KasiaKiiSS
Raczkowanie
 
Avatar KasiaKiiSS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 79
GG do KasiaKiiSS
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

a mozesz mi powiedziec czy Ty uzywasz tego rosjasniaczca na farbowane wloski czy na naturalne.... i jak myslicie czy na farbowane mozna ryzykować czy zamienie sie w rudziołka?
KasiaKiiSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 10:36   #17
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Zapewne reakcja alergiczna i jakość składników niezbyt wysoka. Swoją drogą, to woda utleniona nie wpływa zbytnio na zapach farby, czy się mylę? Nieprzyjemny zapach farb powoduje raczej amoniak.
zalezy w jakim stezeniu

amoniak ma charakterystyczny, swidrujacy w nosie zapach

woda utleniona tez smierdzi, mozna wylac odrobine wody utlenionej 3% na skore i powachac. a wiekszych stezeniach bardziej to czuc

spray Joanny wlasnie smierdzi nadtlenkiem wodoru, a nie amoniakiem, bo nie ma go w skladzie.

powiem szczerze, zapach klasycznej farby z amoniakiem jest dla mnie mniej nieprzyjemny niz typowy utleniacz, moze dziwna jestem
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 11:15   #18
KasiaKiiSS
Raczkowanie
 
Avatar KasiaKiiSS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 79
GG do KasiaKiiSS
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

farbki z garniera w ogole nie smierdza :P az sie zaskoczylam... tzn te z serii kolor naturals
KasiaKiiSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 17:27   #19
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

Ale to jest odżywka która rozjaśnia niby (cos w stylu serii dla włosów blond) czy prawdziwa farba/ rozjaśniacz z woda utleniona itp/. Chciałabym rozjasnic mój naturalny kolor, bo po zimie mam troche ciemniejsze, taki średni blond. Znacie jakaś dobra odżwyka. Szukałam na forum ale nic orrócz cytryny i rumianku innego nie widziałam a nie mam głowy na robienie sobie sama płukanek, a rumianek jakoś przeciętnie dawał rezultaty
help
ningio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 18:12   #20
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

Cytat:
Napisane przez ningio Pokaż wiadomość
Ale to jest odżywka która rozjaśnia niby (cos w stylu serii dla włosów blond) czy prawdziwa farba/ rozjaśniacz z woda utleniona itp/. Chciałabym rozjasnic mój naturalny kolor, bo po zimie mam troche ciemniejsze, taki średni blond. Znacie jakaś dobra odżwyka. Szukałam na forum ale nic orrócz cytryny i rumianku innego nie widziałam a nie mam głowy na robienie sobie sama płukanek, a rumianek jakoś przeciętnie dawał rezultaty
help
Do naturalnego rozjaśniania dobry jest rabarbar - tylko, że może dać rudawy odcień. Rumianek działa tylko na zasadzie rozświetlenia koloru włosów osadzając się na włosach.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
zalezy w jakim stezeniu

amoniak ma charakterystyczny, swidrujacy w nosie zapach

woda utleniona tez smierdzi, mozna wylac odrobine wody utlenionej 3% na skore i powachac. a wiekszych stezeniach bardziej to czuc

spray Joanny wlasnie smierdzi nadtlenkiem wodoru, a nie amoniakiem, bo nie ma go w skladzie.

powiem szczerze, zapach klasycznej farby z amoniakiem jest dla mnie mniej nieprzyjemny niz typowy utleniacz, moze dziwna jestem
O, to dziękuję za uświadomienie
Ja właśnie nigdy zapachu wody utlenionej nie czułam. Ale "wąchałam" tylko apteczne
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 19:09   #21
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

już pisze sorki ale troszke mnie nie bylo na wizazu
w skladzie pisze ze zawiera tylko nadtlenek wodoru. Ale już calą ulotke przepisze.
Preparat o o lekkiej kremowej formule stopniowo nadaje pasemkom wlosów pieknie naturalnie wygladające jasne refleksy.Stosować przez 2-3 dni aby wlosy wyglądaly na delikatnie rozjaśnione przez słońce.Dla uzyskania intensywnego rozjaśnienia pasemek stosować codziennie aż do uzyskania pożądnego efektu.Po każdej aplikacij wlosy są odżywione i latwe do ukladania.Teraz twoje wlosy mogą lśnić slonecznymi zlocistymi refleksami bez ryzyka uszkodzenia ich przez słońce.
PROFESJONALNE PORADY:
Aby uzyskać naturalny wygląd nałóż preparat mniejszą końcówką szczoteczki na niektóre pasma włosów.Dka uzyskanie efektun intensywnego rozświetlania wykorzystaj większą końcówkę szczoteczki-nanieś nią preparat na pasma wlosów leżące obok siebie.Przed zastosowaniem preparatu na włosach farbowanych zrób test na pojedynczym pasemku włosów-rezultaty mogą odbiegać od oczekiwanych.
SPOSOB UZYCIA:
Nabierz niewielką ilość preparatu pomiędzy ząbki szczoteczki do aplikacji.Zastosuj tylko potrzebną ci ilość preparatu.
1.Trzymając szczoteczkę pionowo nałóż preparat od nasady po końcówki na pasemka umytych,osuszonych ręcznikiem włosów.
NIE TRZYMAJ SZCZOTECZKI POZIOMO.Nie splukuj preparatu.
2.Wysusz włosy suszarką lub pozwól im wyschnąć naturalnie.Ułóż jak zwykle.
OSTRZEZENIA:
Zawiera nadtlenek wodoru.Chronić oczy.W przypadku dostania się preparatu do oczu,natychmiast przepłukać je wodą.Stosować rękawice ochronne.Przechowywać w miejscu niedostepnym dla dzieci.Nie stosować do farbowania brwi ani rzęs ze względu na ryzyko utraty wzroku. By uniknąć uszkodzenia włosów należy przed zastosowaniem preparatu przeprowadzić test na pojedynczym pasemku. Nie stosować na włosach mocno zniszczonych lub zmęczonych zabiegami chemicznymi.Unikać kontaktu preparatu ze skórą głowy,ciałem i ubraniami.Jeśli wystąpi podrażnienie lub zaczerwienienie skóry,zaprzestać stosowania.


A więc tak po trzech dniach napewno nie uzyskasz żadnego efektu przynajmniej ja nie uzyskalam. Stosuje już troszke ten preparat i wloski się rozjaśnily ale bardzo malutko tylko troszke.Nadal go stosuje chociaż troche zaluje ze go kupilam poniewaz nie uzyskuje efektu takiego jaki chcialam.Jeśli chodzi o szczoteczke to ona jest razem przy zakupie z preparatem.
A jeśli chodzi o zniszczenie to ten rozjaśniacz w kremie wcale mi wlosow nie zniszczyl.
Bialostoczankaa nie dziwie się ,że cie swędziala skóra głowy gdyż tego preparatu nie można nakladać na skóre bo może popażyć zresztą na ulotce jest to napisane Musisz nakladać tylko na wloski.
Tego preparatu nie polecam nie kupie go więcej
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 19:12   #22
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

skład musi byc
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:52   #23
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
skład musi byc
jest tylko to co napisalam
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 21:57   #24
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

Cytat:
Napisane przez *sweet dreams* Pokaż wiadomość
jest tylko to co napisalam
musi byc, takie sa przepisy. czasem trzeba odkleic naklejke, pod nia jest sklad. avon czesto to praktykuje
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 16:25   #25
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

obczailam cale opakowanie jest tylko to co napisalam....nie ma zadnej naklejki ;p
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 20:27   #26
HateQisia
Przyczajenie
 
Avatar HateQisia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: oKOlice Gdanska
Wiadomości: 18
GG do HateQisia Send a message via Skype™ to HateQisia
Post Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

No sluchajcie dziewczyny ja ten krem potraktowalam jako : Rozjasniacz calych wlosow i po dwoch razach...wloski są cudne. ::rol leyes: Jaśniutkie , odzywione , pelne zycia. A co do skladu to owszem jest ale na twardym opakowaniu i napisane po chinsku PRZEPISZE

AQUA , CYCLOPENTASIOLOXANE , HYDROGEN PEROXIDE , POLYQUATERNIUM-37 , DIMETHICONOL, PARFUM , PROPYLENE , GLYCOL , CREATINE , ANTHEMIS NOBILS EXTRACT , HELIANTHUS ANNUUS EXTRACT , LAMINAIA DIGIATA EXTRACT , PELVETA CANALICULATA EXTRACT , AMYL CINNAMAL , HYDROXYCITRONELLAL, COUMARIN , GERANIOL , BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL , LINALOOL , CITRONELLOL,

No to wsztystko..nic z tego nie zrozumialam ale to nic
HateQisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 20:45   #27
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

Cytat:
Napisane przez HateQisia Pokaż wiadomość
No sluchajcie dziewczyny ja ten krem potraktowalam jako : Rozjasniacz calych wlosow i po dwoch razach...wloski są cudne. ::rol leyes: Jaśniutkie , odzywione , pelne zycia. A co do skladu to owszem jest ale na twardym opakowaniu i napisane po chinsku PRZEPISZE

AQUA , CYCLOPENTASIOLOXANE , HYDROGEN PEROXIDE , POLYQUATERNIUM-37 , DIMETHICONOL, PARFUM , PROPYLENE , GLYCOL , CREATINE , ANTHEMIS NOBILS EXTRACT , HELIANTHUS ANNUUS EXTRACT , LAMINAIA DIGIATA EXTRACT , PELVETA CANALICULATA EXTRACT , AMYL CINNAMAL , HYDROXYCITRONELLAL, COUMARIN , GERANIOL , BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL , LINALOOL , CITRONELLOL,

No to wsztystko..nic z tego nie zrozumialam ale to nic

dziekuje

woda, srodek wygladzajacy, nadtlenek wodoru, kondycjoner, kolejny wygladzacz, rozpuszczalnik/nawilzacz, kreatyna, rumianek rzymski, słonecznik, algi, zapach

ogolnie nie jest zle, sa naturalne ekstrakty, mozna sprobowac, ale raczej nie pakowalabym tego na skore glowy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 15:22   #28
HateQisia
Przyczajenie
 
Avatar HateQisia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: oKOlice Gdanska
Wiadomości: 18
GG do HateQisia Send a message via Skype™ to HateQisia
Wink Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

dziekuje

woda, srodek wygladzajacy, nadtlenek wodoru, kondycjoner, kolejny wygladzacz, rozpuszczalnik/nawilzacz, kreatyna, rumianek rzymski, słonecznik, algi, zapach

ogolnie nie jest zle, sa naturalne ekstrakty, mozna sprobowac, ale raczej nie pakowalabym tego na skore glowy
Ja jestem zadowolona Nawet bardzo. Wloski mi konkretnie rozjasnilo. Tyle , ze ja nie uzywalam tej magicznej szczoteczki dołączonej do tego kremu. Tylko dawalam bezposrednio z rąk na całe włosy. Efekty Extra

Polecam .
HateQisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 16:08   #29
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

Ja też jestem zadowolona Używam, żeby rozjaśnić szampon czekoladowy brąz Palette:P. Po umyciu biore łepetynkę w dół i szczoteczką jeżdżę i po 2 razach już są śliczne refleksy i włoski jak narazie bez uszczerbku na zdrowiu
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 18:23   #30
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: AvOn nowość! krem rozjaśniający wlosy!!!:)

kurcze ja użyłam raz i efektów brak nio ale zobaczymy jak będzie po następnych. oby tylko nie były ryże ( włoski oczywiście )
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.