Czy jest farba ktróa rozjaśni prawie czarne włosy do brązu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-13, 09:30   #1
czarna porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar czarna porzeczka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 71

Czy jest farba ktróa rozjaśni prawie czarne włosy do brązu?


Witam,
mam ciemne ,brunatne wręcz włosy.
W sumie to wyglądają jak czarne i już mam ich dość. Chciałabym je trochę rozjaśnić - marzy mi się brąz w sumie każdy odcień brązu będzie leszy od tego co mam teraz.
Czu istnieje jakaś farba, która zdoła mi chociaż trochę rozjaśnić włosy?
Czy muszę raczej iść do fryzjera?
__________________

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"

czarna porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 11:38   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Czy jest farba ktróa rozjaśni prawie czarne włosy do brązu?

Zawsze lepiej jest iść do fryzjera, ale wiadomo, że łączy się to z kosztami
I też nie zawsze fryzjerowi wyjdzie to co chcemy, dlatego najlepiej iść do jakiegoś zaufanego i dobrego. Bo z ciemnych włosów ciężko zejść na jaśniejsze, chyba że chodzi Ci jedynie o delikatne rozjaśnienie to może będzie łatwiej
Rozjaśniać rozjaśniaczem nie ma co bo szkoda włosów, możesz spróbować nałożyć na włosy jakąś farbę która delikatnie rozjaśnia. Ja np. użyłam Welli Bardzo Jasny Popielaty Blond, ale miałam włosy jasno-brązowe i chciałam mieć ciemny blond więc nie wiem, czy u Ciebie na Twoich mocno ciemnych włosach ta farba cokolwiek weźmie i jaki będzie efekt.
Albo zrób sobie pasemka, pewnie wyjda własnie brązowe i może być całkiem fajny efekt na Twoich włosach. A zcasem fryzjerka porobi Ci tych pasemek coraz więcej i więcej i zejdziesz na jaśniejszy kolor.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 12:06   #3
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Czy jest farba ktróa rozjaśni prawie czarne włosy do brązu?

witam cie serdecznie Owszem sa specjalne farby do włosów farby rozjasniajace jednoczesnie i nadajace kolor np z loreala brilance itd
i sa tez odcienie brązu one jednoczesnie w pewnym stopniu rozjasniaja od razu sa to farby specjalne do robienia w domu widziałam takze faja z loreala o nazwie cler jest to specjalny rozjasniacz do włosów ciemnym przed nałozeniem jasniejszego koloru farby czyli robisz najpierw tym cler a potem wg instrukcji kłądziesz jakis brązik jest to takze specjalny rozjasniacz do tego typu zabiegów przystosowany do robienia w domku jesli masz włoski zdrowe i niefarbowane taki loreal i potem brrazik loreal napewno nie zniszczy ci włoskow i sama mozesz zrobic to samo co fryzjer za 10 razu drozej i to niewiadomo co by mu wyszło
w kazdym badz razie te farby i rozjasniacze np z loreala nie sa niebezpieczne jesli masz zdrowe włsoy inaczej nie byłoby ich w sklapach Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

tych farb superrozjasniajacych popilatych blondów raczej ci nie polecam bo zadziała jak rozjasniacz i na bardzociemnych wyjda ci rudopomaranczowe napewno nie brąz i tak potem musiałbys nałozyc farbe wiec lepiej ten rozjasniaczprzystosowany do delikatnego rozjasnienia przed farbowaniem
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 11:57   #4
czarna porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar czarna porzeczka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 71
Dot.: Czy jest farba ktróa rozjaśni prawie czarne włosy do brązu?

Hmm, tez tak właśnie myślałam że to by nie było mądre bawić się tymi popielatymi odcieniami farb.
Jeszcze by mi pewnie rude włosy wyszły- brrrr..
kiedyś kupiłam garnier bella color o jasnym dcieniu brązu - ale po nałozeniu moje włosy przyciemniły sie jeszcze bardziej :I
co do Loreala to chętnie zaś spróbuje, skoro mówisz że są to bezpieczne farby.One są dostępne w drogerii normalnie?
__________________

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"

czarna porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.