zdjęcia moich włosów ;( oceńcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-13, 12:51   #1
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292

zdjęcia moich włosów ;( oceńcie


Oceńcie czy dzięki płukance zrobią się takie jak mam na środku.Odrosty są żółtawe .Na drugiej fotce w ręce trzymam ten platynowy środek.Da się coś zrobic z tymi żółtymi odrostami ?
Chciałabym,żeby się jakoś wyrównały te kolory ;(((
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zolte2.jpg (27,2 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zolte.jpg (28,8 KB, 270 załadowań)
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 13:27   #2
ewella85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 32
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Cały urok tlenionych włosów, za każdym razem jak sie robi odrosty to czesto wychodzi inny odcień. Tylko w dobrych zakladach fryzjerskich potrafią zrobić porządek, a takie pierwsze lepsze fryzjerki trzymaja rozjasniacz raz dłużej raz krócej i pozniej sa takie efekty.

ale bez dramaturgii
ewella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 13:35   #3
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

płukanka/ niebieski szampon powinny sobie poradzić pamiętam ze mi po takim szamponie wlosy robiły się biale
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 13:41   #4
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
płukanka/ niebieski szampon powinny sobie poradzić pamiętam ze mi po takim szamponie wlosy robiły się biale

Ufff,dzięki.Przynajmniej Ty jakoś mi poprawiłaś humor.Już idę spróbowac płukanką .Dzięki ;*
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 20:06   #5
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Ejj ;( ta płukanka w ogóle nie łapie tych żółtych tylko te jasne ;( !!! co ja mam robic ? może za krótko płukałam ? ile to się trzyma w tej wodzie z plukanka?
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 21:17   #6
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

jaka masz ta płukanke?nie wszystkie sa ponoc dobre i nieraz trzeba kilka razy robic zeby uzyskac efekt bialych ale tozalezy jaka płukanka tez dobry jest srebrzyk w malutkiej buteleczce ciezko go jednak kupic przynajmniej w moich stronach teraz co prawda ja juz nie musze robic płukanek zafarbowałam włosy rozjasnione zóltawe troszke na srebrny pył joanny i mam juz całe białe ale wczesniej jak robiłam szmponami to nic nie ruszyło dopiero jak uzyłam srebrzyka zobaczyłam lekki efekt ale po jednym razie a to trzeba wiecej sprubuj tak co drugi dzien szamponem chyab takze trzeba kilka razy umyc zeby całkiem wybieliło to chyba tez zalezy od włosa
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 23:56   #7
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Cytat:
Napisane przez Edytkaa1 Pokaż wiadomość
jaka masz ta płukanke?nie wszystkie sa ponoc dobre i nieraz trzeba kilka razy robic zeby uzyskac efekt bialych ale tozalezy jaka płukanka tez dobry jest srebrzyk w malutkiej buteleczce ciezko go jednak kupic przynajmniej w moich stronach teraz co prawda ja juz nie musze robic płukanek zafarbowałam włosy rozjasnione zóltawe troszke na srebrny pył joanny i mam juz całe białe ale wczesniej jak robiłam szmponami to nic nie ruszyło dopiero jak uzyłam srebrzyka zobaczyłam lekki efekt ale po jednym razie a to trzeba wiecej sprubuj tak co drugi dzien szamponem chyab takze trzeba kilka razy umyc zeby całkiem wybieliło to chyba tez zalezy od włosa

ja uzywalam srebrnej plukanki i nic ;(
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 05:36   #8
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

o

Edytowane przez Edytkaa1
Czas edycji: 2009-06-14 o 22:49 Powód: rezygnacja z udziału na forum
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 07:56   #9
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Smile Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

o

Edytowane przez Edytkaa1
Czas edycji: 2009-06-14 o 22:51 Powód: rezygnacja z forum
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 09:47   #10
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Cytat:
Napisane przez Edytkaa1 Pokaż wiadomość
udało mi sie wgrac z telefonu zdjecie moich włosów na dzien dzisiejszy na rozjasnione włoski co jest zdjecie wyzej nałozyłam farbe joanny srebrny pył dodam zdjecie z czarnymi farbowanymi włosami z 24go maja tego roku włosy mam prostowane prostownicą nie sa zniszczone jedynie koncówki musze podciac ale to z uwagi na to ze od dwóch lat prostuje wiec co jakis czas podcinam

Dzięki ;** pomogłaś mi bardzo.Wczoraj umyłam włosy trzy razy szamponem z Mariona ,takim filetowym i są jaśniejsze trochę ! Po kilku myciach pewnie nie będą już takie żółte.
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 10:33   #11
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Cytat:
Napisane przez Edytkaa1 Pokaż wiadomość
udało mi sie wgrac z telefonu zdjecie moich włosów na dzien dzisiejszy na rozjasnione włoski co jest zdjecie wyzej nałozyłam farbe joanny srebrny pył dodam zdjecie z czarnymi farbowanymi włosami z 24go maja tego roku włosy mam prostowane prostownicą nie sa zniszczone jedynie koncówki musze podciac ale to z uwagi na to ze od dwóch lat prostuje wiec co jakis czas podcinam
Nie są zniszczone ? Albo nie wiesz, jak wygladają zdrowe włosy, albo z moimi oczami jest coś nie tak Bo ja widzę masakrycznie suche i sztywne włosy.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 12:40   #12
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

moze ty masz cos z oczami nie tak ja mam z natury twarde i sztywne włosy na niejednym forum zauwazylkam twoje niezbyt miłe komentarze pisze ze włosy mam pszesuszone ale sie niełąmia nie wypadaja z natury mam włosy twarde szorstkie ich struktóra sie nie zmieniła koncówki do podciecia przez samo prostowanie lepiej przyjzyj sie swoim włosom albo leczysz se komleksy albo co dwa dni temu byłam u fryzjera ktory stwierdził ze nie sa moje włosy spalone ani zniszczone jedynie zalecił odzywkie bo sa suche bardziej niz były na zdjeciu sa prostowane a kazdy włos rozjasniony do białosci ma wyglad troszke sztucznego tym bardziej z czarnych włosów ja nie twierdze ze nmam idealne włosy to niemozliwe przy tylu rozjasnieniach zreszta ja ci tu pisac nie musze ale wez sie troche laska opanuj bo widze ze ise dowrtosciowujesz pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 15:52   #13
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Nie są zniszczone ? Albo nie wiesz, jak wygladają zdrowe włosy, albo z moimi oczami jest coś nie tak Bo ja widzę masakrycznie suche i sztywne włosy.
masakryczna to ty jestes taka mam struktore włosow z natury mam sztywne i grube i szorstkie moze przejdz sie do okulisty po pomoc włosy sa przesuszone jak kazdy rozjasniony koncówki do podciecia juz wczesniej były po prostownicy włosy mam mocne i błyszczace tak jak wyzej pisałam zauwazyłam ze lubisz dopiec dziewczynom na watkach TE TWOJE czeste twoj watek zasmieca forum kogos kto pisze o porade jest bezczelny MOZE TO TWOJA OSOBA zasmieca ogolne forum Wizaz pokaz swoje włosy jak taka mądra jestes a nie oceniasz moje
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 17:20   #14
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Edytka: spuść trochę pary, nikt Cię tutaj nie obraża, a poza tym nie uprawiaj doublepostingu - od tego jest edycja tekstu żeby móc coś dopisać do swojej poprzedniej wypowiedzi.

I zgadzam się - Twoje włosy wyglądają na dość zniszczone. W dodatku na tym pierwszym zdjęciu są żółtawe ale to już może być wina oświetlenia. Nie wiem jak teraz wyglądasz bo na zdjęciu widać tylko blond czuprynę ale wydaje mi się, że lepiej było w ciemnych włosach - wnioskuję to z koloru karnacji, oprawy oczu itd.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:30   #15
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Cytat:
Napisane przez Edytkaa1 Pokaż wiadomość
masakryczna to ty jestes taka mam struktore włosow z natury mam sztywne i grube i szorstkie moze przejdz sie do okulisty po pomoc włosy sa przesuszone jak kazdy rozjasniony koncówki do podciecia juz wczesniej były po prostownicy włosy mam mocne i błyszczace tak jak wyzej pisałam zauwazyłam ze lubisz dopiec dziewczynom na watkach TE TWOJE czeste twoj watek zasmieca forum kogos kto pisze o porade jest bezczelny MOZE TO TWOJA OSOBA zasmieca ogolne forum Wizaz pokaz swoje włosy jak taka mądra jestes a nie oceniasz moje
Bezczelnością jest nie czytanie i nie dostosowanie się do regulaminu forum Poszperaj trochę na forum, a znajdziesz zdjęcia moich włosów
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 19:17   #16
soniulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

bardzo zniszczone :\ i też uważam że w ciemnych o niebo lepiej, pozdrawiam
soniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 21:28   #17
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Smile Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
Edytka: spuść trochę pary, nikt Cię tutaj nie obraża, a poza tym nie uprawiaj doublepostingu - od tego jest edycja tekstu żeby móc coś dopisać do swojej poprzedniej wypowiedzi.

I zgadzam się - Twoje włosy wyglądają na dość zniszczone. W dodatku na tym pierwszym zdjęciu są żółtawe ale to już może być wina oświetlenia. Nie wiem jak teraz wyglądasz bo na zdjęciu widać tylko blond czuprynę ale wydaje mi się, że lepiej było w ciemnych włosach - wnioskuję to z koloru karnacji, oprawy oczu itd.
to czy sa zniszczone czy nie to na szczescie nie tobie oceniac druga sprawa pocztaj sobie dokładnie najpier moje wypowiedzi tobys wiedziała ze na pierwszym zdjeciu sa lekko zółtawe bo sa po rozjasnianich a przed nałozeniem joanny a potem dopiero sie wypowiadaj na temat moich zdjec a po trzecie piszesz w watku dziewczyny ktora ma konkretny problem i jak narazie nie widze twoich porad tylko szczesliwa autorka watku to własnie mi podziekowała za doradzenie szamponu marion ktory jej POMÓGŁ wiec neiwiem w jakim celu komentujesz wypowiedzi i zdjecia innych a nie koncentrujesz sie na konkretnym temacie POZDRAWIAM acha i jeszcze jedno ja nie napisałam zadnego watku ani zapytania czy pasuje mi w takim kolorze włosówwiec nie rozumie twojego komentarza czy mi pasuje czy nie

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Bezczelnością jest nie czytanie i nie dostosowanie się do regulaminu forum Poszperaj trochę na forum, a znajdziesz zdjęcia moich włosów
pisza tu dziewczyny z róznymi problemami zapytaniami specjalnie czytałam wiekszosctwoich ostatnich wypowiedzi W ZADNEJ nie widziałam jakies szczerej dobrej konkretnej porady potrafisz napisac tylko kilka słów ZASMIECASZ FORUM poczytaj watek na ten temat itd itd wiesz ale to chyba raczej niegrzeczny sposób traktowania kogos kto np pierwszy raz napisze do kobiet o porade w swojej sprawie i uwazasz ze to nie jest bezczelne?mało to jest prostackie to jak twojewłosy wygladaje to mnei nie interesuje i jak juz wchodzis z na watek w tym wypadku autorki ktora ma problem z zółtawym odrostem to moze bys jej cos poradziła?bo jak narazie to ja jej poradziłam i mi szczesliwa podziekowała a co do moich zdjec to ja nie zadałam tu pytania zeby ktos oceniał moje zdjecia a juz napewno nie ktos taki jak ty Mi nie zalezy az tak na tym forum chociasz szkoda mozna fajnie pogadac z dziewczynami niestety znajdzie sie ktos taki jak ty kto zniecheci do wszystkiego niewiem po co ty wchodzisz na watki skoro nikomu nic nie doradzasz a jednnie komentujesz rzniesz profesjonalistke niewiem od czego no od jednego dowartosciowywania sie tutaj

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez soniulka Pokaż wiadomość
bardzo zniszczone :\ i też uważam że w ciemnych o niebo lepiej, pozdrawiam
do ciebie tez napisze kolezanko nie ja załozyłam ten wAtek i nie ja poprosiłam o porade wiec nie rozumie twojej wypowiedzi tutaj na temat moich włosów a juz napewno czy mi pasuje czy nie moze wroc do poczatku i skoncentruj sie na temacie i zapytaniu dziewczyny o moze jej doradz cokolwiek Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez landryna210 Pokaż wiadomość
Dzięki ;** pomogłaś mi bardzo.Wczoraj umyłam włosy trzy razy szamponem z Mariona ,takim filetowym i są jaśniejsze trochę ! Po kilku myciach pewnie nie będą już takie żółte.
Mam nadziej ze ci choc troche pomogłam myj regularnie napewno sie uda i bedzie dobrze bardzo ci życze i mam nadzieje ze ciag dalszy watku bedzie na temat pomocy tobie bo jak narazie widzisz panie profesjoanlistki skoncentrowały sie na moich zdjeciach ktore Tobie wysłalam dla pokazania koloru i zaczeły mnie komentowac zamiast Tobie pomóc a szkoda bo fajnie sie pisze z inteligentnymi osobami takimi jak ty no niestety niektore maja iloraz inteligencji na minusie napisz czy dałs sobie rade do mnie na gg 2719581 jesli bedziesz miałą ochote bo ja raczej zrezygnuje z tego forum NIE BEDE ZASMIECAC jak tolubi okreslac jedna pani profesjoanlistka z bozej łąski POZDRAWIAM
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 21:43   #18
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Cytat:
Napisane przez Edytkaa1 Pokaż wiadomość
moze ty masz cos z oczami

ale wez sie troche laska opanuj bo widze ze ise dowrtosciowujesz pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Edytkaa1 Pokaż wiadomość

nikomu nic nie doradzasz a jednnie komentujesz rzniesz profesjonalistke niewiem od czego no od jednego dowartosciowywania sie tutaj

bo fajnie sie pisze z inteligentnymi osobami takimi jak ty no niestety niektore maja iloraz inteligencji na minusie
To już pod punkciki moim zdaniem podlega.
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:00   #19
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

te punkciki to mam daleko wiesz gdzie......taka juz jestem mówie prawde w oczy prosto czy pisze kto jaki jest taki mam sposób bycia nie lubie chamstwa wrednosci i bezczelnosci oraz nazywam rzeczy po imieniu napisąłm dodziewczyny ktorej w jakis sposób pomogłam i bezczelne jest dlamnie to ze osoby inne skomentowały mnie moje wypowiedzi i moje zdjecia skoro nie odpowiadałam na ich watek i nie prosiłam o zadne komentarze i porady uwazam ze to forum tutaj jest niefajne własnie przez takie osoby i jakiś moderator powienien sie tym zainteresowac autorkom zdjecia moich włosów(ocencie)niejestem ja tylko ktos inny zreszta niema czym ani kim sie przejmowac POZDRAWIAM i zycze miłego oceniania i krytykowania bo doradzic szczeze i z sercem to raczej nie potraficie ......
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 22:12   #20
Carola941
Raczkowanie
 
Avatar Carola941
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 42
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Po przeczytaniu całości, jako osoba postronna powiem, że zdrowiutkich włosów to ty nie masz : ) ani żadnych specjalnie ładnych. Piszące osoby były po prostu szczere, pisały to co widzą! Powinnaś się zastanowić nad swoją samooceną ! Nie najeżdżaj na osoby, które spytałaś się o zdanie !
Yagga Yo !
Peace & Love !
Carola941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:20   #21
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Cytat:
Napisane przez Carola941 Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu całości, jako osoba postronna powiem, że zdrowiutkich włosów to ty nie masz : ) ani żadnych specjalnie ładnych. Piszące osoby były po prostu szczere, pisały to co widzą! Powinnaś się zastanowić nad swoją samooceną ! Nie najeżdżaj na osoby, które spytałaś się o zdanie !
Yagga Yo !
Peace & Love !
ja pytałam o zdanie??????????????? kogo?nie ja załozyłam watek i nie ja pytałam oz zdanie czy porade..... co do ładnosci to widze ze ty takze sliczna nie jestes sadzac po zdjeciu...miło byc skomentowanym bez powodu??
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 23:37   #22
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Edytka ostatnio pisłas ze nie bedziesz uzywac zadnej odzywki bo to czysta chemia i tylko niszczy wlosy zamiast pomagac podtrzymujesz zdanie?czy posłuchasz fryzjera?

Autorko watku kup szampon joanny i moze postaraj sie nakladac go tylko na te odrosty i potrzymac z trzy minuty .I myj w nim w miare regularnie.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 23:55   #23
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

ogolnie to ladny masz kolor wlosow, zawsze chcialam taki miec, ale jestem z natury ciemna brunetka, mam tez urode pasujaca tylko do takiego koloru, wiec zadne farbowanie na blond sie nie zda... szkoda, o chcialabym od czasu do czasu byc taką Blondi hehe:P
ale ja tam lubie braz, mysle ze brunetki maja wiekszy temperament
__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 00:20   #24
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Cytat:
Napisane przez landryna210 Pokaż wiadomość
Ejj ;( ta płukanka w ogóle nie łapie tych żółtych tylko te jasne ;( !!! co ja mam robic ? może za krótko płukałam ? ile to się trzyma w tej wodzie z plukanka?
fakt, fakt. mam ten sam problem tez mam platynowe wloski ale odrosty to nieporozumienie. nawet jak jakims cudem nie wyjda mi zolte, to po 1-2tyg takie sie robia i niestety.. ten magiczny niebieski/fioletowy szampon nie dziala
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 01:57   #25
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Edyto, błagam, używaj znaków interpunkcyjnych, bo takiego bełkotu nie da się czytać A jeśli wstawiasz cokolwiek na forum (wypowiedź, zdjęcie) to znaczy, że dajesz przyzwolenie na komentowanie tego. I nie ma się co pienić. Najwyraźniej masz zniszczone włosy, dziewczyny się na tym znają, więc spuść z tonu, podziękuj za wskazówkę i zacznij o nie dbać. Może ciężko jest Ci przyjąć do wiadomości, że Twoja czupryna nie zachwyca, ale trochę wysiłku i może być lepiej. Chyba straszliwie obawiasz się bycia ocenianą, o czym świadczy to, że usunęłaś (wbrew regulaminowi) swoje zdjęcia.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 05:31   #26
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Edyto, błagam, używaj znaków interpunkcyjnych, bo takiego bełkotu nie da się czytać A jeśli wstawiasz cokolwiek na forum (wypowiedź, zdjęcie) to znaczy, że dajesz przyzwolenie na komentowanie tego. I nie ma się co pienić. Najwyraźniej masz zniszczone włosy, dziewczyny się na tym znają, więc spuść z tonu, podziękuj za wskazówkę i zacznij o nie dbać. Może ciężko jest Ci przyjąć do wiadomości, że Twoja czupryna nie zachwyca, ale trochę wysiłku i może być lepiej. Chyba straszliwie obawiasz się bycia ocenianą, o czym świadczy to, że usunęłaś (wbrew regulaminowi) swoje zdjęcia.
posłuchaj dziewczyno znaki interpunkcyjne tak jak i gubienie literek sa spowodowane uszodzeniem klawiatury jesli juz ci bełkot tak przeszkadza.....nie daj enikomu przyzwolenia na komentowanie W SPOSÓB taki moich zdjec bo wszsytkomozna napisac kulturalnie i z miło do tego trzeba jednak miec troszke wychowania co do stanu moich włoso to wybacz ale specjalista jest dlamnie dobry fryzjer ane llaski ktore pisza wybacz....kto sie zna???na czym???bo nie widze zeby pani tootsi komukolowiek tu doradzała procz złosliwego komentowania ....a jesli chodzi o moje włosy to ja nie stwierdziłam nigdy ze mam idealne ...mam pszesuszone ale ich stuktóra nie jest zniszczona nie wypadaja nie łamia sie dbajac o nie po NIEDAWNYCH rozjasnianich da sie je doprowadzic szybko do porzadku i to jest kochana opinia fryzjera to ze sa takie jak teraz to ja wiem procz tego skoro ktos jest wielka specjalistko to powienien wiedzic ze nie kazdy ma włosy miekkie itd itd ja z natury mam włosy grube twarde itd zawsze mam takie włosy jak na zdjeciu zarazpo umyciu na drugi dzien dopiero sa ok bo staja sie bardziej ugładzone moze jak sa tłustsze juz i zawsze takie włosy miałam i myliszpotrafie przyjac ocene czy cos jet dobre czy złe itd ale od osoby madrej i majacej racje a nie osoby ktora na iczym sie nie zna nic tak naprawde doradzic nikomu nie potrafi jak tylko dociac dopiec itd i nei chodzi tu tylko omnie bo czytałam wiele jej komntarzy ironicznych na temat włosów czy pytan innych osob i dla mnie to jest osoba ktora sie dowartosciowuje w ten sposób w jakim celu ta pani wchodzi na czyjes watki????????? pomogła na tym watku komus???bo jakos nie zauwazyłam zreszta nie tylko ona widze ogolnie ze tu jest grono takich pseudspecjalistek ..słowa zasmiecasz to forum swoim watkiem jest miłe ????np///dla kogos kto np naprawde potrzebuje pomocy nie bardzo sie zna na wyszukiwaniu itd.sadze ze pa takiej wypowiedzi niejedna miła dziewczyna zrezygnowała tu z pisania na forum Myslisz z emi tu zalezy pisac??z kim i o kim....po prostu jesyem szczera nielubie chamskich ludzi ktorzy maja pusto w głowie a najwiecej do powiedzenia poszukam sobie jakiego s fajnego forum na ktorym pisza madre i kulturalne dziewczyny osoby ktor potrafia pomoc podzielic sie rada czy nawet ocenic k0gos nawet jesli mamproblem z włosami ale wsposob miły kulturalny i własciwy ....a tego akurat tu brakuje pewnym osobom to sie na zywa KULTURA OSOBISTA pozdrawiam

---------- Dopisano o 06:31 ---------- Poprzedni post napisano o 05:59 ----------

zadam ci jeszcze pytanie czy stwierdzenie MASZ MASAKRYCZNIE ZNISZCZONE WŁOSY masz cos nei tak z oczami itd itd to jest uprzejmy sposob zwrocenia komus uwagi ??? bo skoro ta pani w ten sposob tu radzi ludziom to niechciałbym słyszec jej sposobu mowienia na co dzien....czy ni elepiej brzmiałoby np wiesz co zauwazyłam ze jednak po tych rozjasnienich jednak powinnas cos zrobic z włoskami bo widac ze wymagaja tego sa suche itd itd albo inaczej.....jak sadzisz?nie milej???moze tą panią powinien ktos kultury nauczyc skoro nikt jej naie nauczył do tej pory??acha i co do twojej rady na temat dbania to owszem dziekuje ci bardzo tylko wiedz ostatnie rozjasnieie miało miejsce 4 dni temu jakos tak wiec w 4 dni nie da sie od razy zadbac całkowiecie o włosy przewanie to dłuzej trwa i najlepiej dbacodzywakami naturalnymi a nie pakowanie nastepnej chemii na głowe zdjecia wyciełam bo nie zycze sobie aby ogladały je własnie takie osoby ograniczone ....i mam do tego prawo bo to sa moje zdjecia Pisze do ciebie to wszystko bo mimo tego co napisałas to jednak mam wrazenie ze masz wiecej oleju w głowie jak te całe specjalistki i pocztaj sobie wpisy pani tootsi takze do innych dziewczyn a zobaczysz w jakim celu ona tu pisze bo napewno nikomu nie radzi
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 07:51   #27
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: zdjęcia moich włosów ;( oceńcie

Za dużo "bełkotu", wycieczek osobistych, komentarzy nie na temat i nieznajomości regulaminu... Edytka na stałe pożegnała się z forum
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.