jak zmyć farbę do włosów zw skóry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-28, 20:30   #1
gosssikk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Cool

jak zmyć farbę do włosów ze skóry


witamwlasnie kiedys po farbowaniu mialam taki problem i szukajac jego rozwiazania trafilam na to foruma ze byl to troszke starszy temacik wiec postanowilam go odswiezyc i zalozyc na nowowe wczesniejszym temacie dziewczyny pisala o tarciu zafarbowanej skory tlustymi kramami czy cytryna...szkoda czasu!jak dla mnie pomysl z nacieraniem przed farbowaniem skory krem tez jest nie trafiony gdyz daje slabe efekty.jedyny sposob jaki wtedy mi pomogl to zmywacz do paznokci lecz tez nie do konca,zreszta szkoda skory.mam duzo lepszy i prostszy a takze bardzo szybki sposob!ja zmywam plamy plynem dwufazowym do demakijazu oczu z ziajiplamy schodza odrazu a ten plyn kosztuje jedynie 5zl i w dodatku moze sie Wam przydac w innych celachwiec jesli macie taki problem to przed farbowaniem kupcie ziajke i same wyprobujcie
gosssikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 07:46   #2
goskagb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
Dot.: jak zmyć farbę do włosów zw skóry

...ewentualnie odrobinką spirytusu kosmetycznego (ok 2 zł) przetrzeć pomalowaną skórę i schodzi natychmiast
goskagb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 12:01   #3
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: jak zmyć farbę do włosów zw skóry

ja sie dowiedziałem że możnaa popiołem np z papierosów, na mokry wacik, rzeczywiście schodzi ale w tym miejscu skóra jest czerwona i piecze. może mam uczulenie
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.