Wizażystki pomóżcie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-23, 14:49   #1
sylwia27540
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 30
Question

Wizażystki pomóżcie!!!


wizażystki pomóżcie mi jestem mamą od 2 lat bardzo bym chciała zmienić swój wygląd fryzurę chciała bym się dowiedzieć w jakim kolorze jest mi dobrze np włosów jakich cieni używać itp mam zielone oczy włosy dłuższe niż na zdjęciach koloru brązowego za ramiona grzywkę taką dłuższa wcześniej próbowałam blond kolorek ale czy ja wiem czy dobrze to wyglądało!!! bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0213518666.jpg (22,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1949.jpg (152,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg gfdsgfsdd.jpeg (7,3 KB, 106 załadowań)
sylwia27540 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 18:44   #2
Mambusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 67
Dot.: Wizażystki pomóżcie!!!

Chyba najlepiej określić swój typ kolorystyczny, żeby wiedzieć jaki odcień wybrać farby, ciepły czy zimny i jakie kolory nam pasują. Opisz swój wygląd tzn. naturalny kolor włosów, skóry ust, oczu, jak z opalaniem, kolor oprawy oczu itd. Wtedy będzie prościej Ci pomóc. Pozdrawiam.
Mambusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 13:40   #3
sylwia27540
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 30
Dot.: Wizażystki pomóżcie!!!

naturalny kolor włosów to jasny brąz usta (widoczne za zdjęciu w włosach blond)wydaje mi się że koloru jasno czerwonego wąskie , oczy zielone , z opalaniem nie mam problemu a normalnie karnacje mam koloru jasnego brązu jeżeli tak można powiedzieć , trudno mi opisywać sama siebie! po to dodałam fotki
sylwia27540 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 03:46   #4
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Wizażystki pomóżcie!!!

a nie lepiej umieścic wątek na forum Metamorfozy? tam dziewczyny bardzo chętnie doradzają
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 16:16   #5
Mambusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 67
Dot.: Wizażystki pomóżcie!!!

Cytat:
Napisane przez sylwia27540 Pokaż wiadomość
wizażystki pomóżcie mi jestem mamą od 2 lat bardzo bym chciała zmienić swój wygląd fryzurę chciała bym się dowiedzieć w jakim kolorze jest mi dobrze np włosów jakich cieni używać itp mam zielone oczy włosy dłuższe niż na zdjęciach koloru brązowego za ramiona grzywkę taką dłuższa wcześniej próbowałam blond kolorek ale czy ja wiem czy dobrze to wyglądało!!! bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję
Wyglądasz mi na jesień. Kolor włosów np. blond miedziany, czerwień miedziana, brąz czekolada mleczna i brąz czekolada karmelowa. Albo złocisty lub rudawy balejaż. Zapomnij o platynowym blondzie i granatowej czerni. Cienie to ciepłe brązy, oranż i kolor kości słoniowej. Mascaro tylko brązowa. Pomadka ceglasta czerwień i koral.
Mambusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.