prosze o jak najszybsza pomoc !!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 18:06   #1
dorotka9009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 54

prosze o jak najszybsza pomoc !!!!


farbowalam wlosy na czarno, naturalne mam w odcieniach blondu, schodzilam ostatnio z koloru wyszedl swinski blond przy odrostach, a na dole rude, pomalowalam bursztynowym blondem z castinga wyszly cale rude, teraz rozjasnialam i podobny efekt po poprzednim zejsciu z dolnych czesci wlosow ciezko shcodzi kolor. chcialabym miec jasny jednolity blond, mam pod reka Garnier 100% Color Ultrajasny Złoty Blond czy to cos da ?? prosze szybko bo wlasnie splukalam te po rozjasniaczu i nie wiem co dalej

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

ponadto mam jeszcze rozjasniacz Palette do pasemek niech ktos mi cos doradzi...
dorotka9009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 18:21   #2
Lyeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 212
Dot.: prosze o jak najszybsza pomoc !!!!

Witam.
Nie będę truła o powolnym wracaniu do koloru. Wg mnie to zależy jak bardzo ciemne masz końce włosów,czy jest to jasny rudy? Jeżeli tak to najlepszym wyjściem wg mnie jest położenie średniego popielatego blondu,i robienie czegokolwiek dopiero przy następnej koloryzacji. Jeżeli końce są ciemne to wyjścia są trzybciąć, przykryć ciemnym blondem-jasnym brązem albo ponownie rozjaśnić same końce ale nie wiele z nich pewnie po tym zostanie. Bardzo jasny złoty blond wg mnie niewiele da-chyba że lubisz bardzo złote odcienie-z rudymi końcówkami może to wyglądać nawet interesująco jednak musiałabyś mieć do tego w miarę równie odbarwione włosy u góry-ta farba nie przykryje różnic w tonach.
Reasumując ja bym kupiła inna farbę i nie stosowała tych wymienionych przez Ciebie.
Pozdrawiam i powodzenia
Lyeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 09:26   #3
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: prosze o jak najszybsza pomoc !!!!

połóż na to szampon koloryzujący w odcieniu średniego blondu, jeśli nie chcesz rudych kupuj popielate odcienie i daj trochę włosom odpocząć bo jak tak dalej pójdzie polecą Ci wszsytkie włosy, jasny blond to droga przez mękę dlatego uzbrój sie w cierpliwość, najlepiej moim zdaniem z ciemnych włosów schodzić poprzez balejaż, robić co parę miesięcy a gdy będzie już więcej blondu niż ciemnych polecieć blond farbą po całości (przynajmniej ja tak zrobiłam kiedyś i obyło się bez tragedii) tyle co mogłabym powiedzieć
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 09:19   #4
dorotka9009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 54
Dot.: prosze o jak najszybsza pomoc !!!!

no wyszedl mi mniej wiecej taki miodowy blond tylko gore musze poprawic jakos na dniach i raczej koniec chyba zostanie tak jak jest
dorotka9009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 09:33   #5
paulinkamo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Unhappy Dot.: prosze o jak najszybsza pomoc !!!!

Mam poważny problem poradźcie coś
W ubiegłym roku w lipcu rozjaśniłam moje włosy średni blond pasemkami w odcieniu platyny u fryzjerki. Nie rozjaśniałam ich ani nie farbowałam aż do kwietnia tego roku. Mianowicie w kwietniu fryzjerka nałożyła mi na włosy kolor kasztanowy i zrobiła kilka jasnych pasemek. Za ponad miesiąc pod koniec maja na włosy nałożyła mi czekoladę, która bardzo szybko się zmyła. Drugi raz nałożyła mi czekoladę 30-tego lipca. Tym razem czekolada już nie chciała się zmywać, a ja znów zapragnęłam mieć włosy blond. Dwa dni temu odwiedziłam fryzjerkę. Nie mogła mi zdjąć farby, bo miałam rozjaśniane włosy, więc nałożyła na pasma moich włosów rozjaśniacz. Jedne pasemka miały być jaśniejsze, drugie bardziej złote i zostawiła też pasma z tą czekoladą. Teraz mam niektóre rude i zółte pasma co zrobić, żeby wrócić do jakiegokolwiek blondu? pomóżcie jestem zrospaczona jak patrze na swoje włosy
paulinkamo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 11:38   #6
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: prosze o jak najszybsza pomoc !!!!

Cytat:
Napisane przez paulinkamo Pokaż wiadomość
Mam poważny problem poradźcie coś
W ubiegłym roku w lipcu rozjaśniłam moje włosy średni blond pasemkami w odcieniu platyny u fryzjerki. Nie rozjaśniałam ich ani nie farbowałam aż do kwietnia tego roku. Mianowicie w kwietniu fryzjerka nałożyła mi na włosy kolor kasztanowy i zrobiła kilka jasnych pasemek. Za ponad miesiąc pod koniec maja na włosy nałożyła mi czekoladę, która bardzo szybko się zmyła. Drugi raz nałożyła mi czekoladę 30-tego lipca. Tym razem czekolada już nie chciała się zmywać, a ja znów zapragnęłam mieć włosy blond. Dwa dni temu odwiedziłam fryzjerkę. Nie mogła mi zdjąć farby, bo miałam rozjaśniane włosy, więc nałożyła na pasma moich włosów rozjaśniacz. Jedne pasemka miały być jaśniejsze, drugie bardziej złote i zostawiła też pasma z tą czekoladą. Teraz mam niektóre rude i zółte pasma co zrobić, żeby wrócić do jakiegokolwiek blondu? pomóżcie jestem zrospaczona jak patrze na swoje włosy
też mam teraz rudo- zółte pasma

własniie co możecie polecić ? ja myślałam żeby położyć na to jakiś popielaty sredni blond, ale czy mi pokryje te zółcie i rudości?
ew. mam też pomysł żeby najpierw zrobić płukanką a potem srendi popielaty blond
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:22   #7
paulinkamo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: prosze o jak najszybsza pomoc !!!!

ja nakładałam już 2 razy fioletową płukankę i słabe efekty... dzisiaj kupiłam rozjaśniacz z Joanny i zaraz idę nakładać zobaczymy czy to coś da
paulinkamo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 13:25   #8
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: prosze o jak najszybsza pomoc !!!!

jak zrobisz napisz jak efekty
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:03   #9
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: prosze o jak najszybsza pomoc !!!!

podnosze temat

po dekoloryzacji z czarnego dosłownie absolutnie czarnego wyszedł mi taki średniojasny miedziany blond z miodowozłotymi pasemkami. Tzn taki ostatecznie po nałozeniu po dekolorze farby blond z loreala.

Za miesiac chce to czyms zneutralizowac, ale w ciepłym odcieniu, zadnej platyny nie chce, tylko taki sredniojasny miodowokarmelowy odcien.

Popiel moze by pomógł na to rude, ale odrosty bede miała w innym odcieniu. Wiem, ze musze uzyc farby superrozjasniajacej, bo samego rozjasniacza to boje sie na to nakładac. Jak nałoze na to odcien złoty, to niewiele da, wiec myslałam o czym typu blond naturalny np preference 01. Tylko czy pomarańczka nie wyjdzie?

Jest tez drugi sztab zwolenników nałozenia na to farby typu blond beżowy.

Co robic?

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2009-09-17 o 11:04
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 20:29   #10
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: prosze o jak najszybsza pomoc !!!!

Cytat:
Napisane przez paulinkamo Pokaż wiadomość
ja nakładałam już 2 razy fioletową płukankę i słabe efekty... dzisiaj kupiłam rozjaśniacz z Joanny i zaraz idę nakładać zobaczymy czy to coś da
Jak Joanna to gwarantuje Ci zniszczone włosy i żółtko na głowie, nie rób tego
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć moich makijaży !!!
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.