Jaki makijaż do mnie pasuje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-30, 10:10   #1
KateShinoda
Przyczajenie
 
Avatar KateShinoda
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 7

Jaki makijaż do mnie pasuje?


Witam, przeglądałam fora, ponieważ szukam jakiegoś fajnego makijażu, który uwydatni moje szare oczka Niestety, nie jestem dobra we władaniu odpowiednimi kolorami, więc zwracam się z gorącą prośba, byście mi pomogły, moje drogie rodaczki ;D

Opalam się ciężko, przeważnie wyglądam jak burak,ale potem opalenizna jest brązowawa
Jeśli chodzi o kolor oczu, to mam taki ni to szary, ni to niebieski, zależy od światła, ale raczej szary, piegi lekkie, niewidoczne, mozna powiedzieć ;p Z cerą jest największy problem, bo jestem blada jak ściana. Rzadko mam wypryski, pryszcze czy inne świństwa, tylko przed okresem, więc nie sądze, bym miała z nią jakikolwiek problem. A, cerę mam mieszaną na polikach sucho, na czole tłusto :P Moim naturalnym kolorem włosów jest brąz, ale kilka miesięcy temu przefarbowałam się na orzech, co ciężko rozpoznać ;p

Najlepiej czuję się w odcieniach szarości, zielonym, w ogole nie pasuje do mnie brązowy, przynajmniej jak sie malowałam, o różu nie wspomnę :P

Do mojej goracej prośby dołączam kilka zdjęć. Proszę, doradźcie mi, jak powinnam malować się na dzień, a jak na imprezy? Wiecie, zbliża się Sylwek i chcę powalić mojego chlopaka ;D

Pozdrawiam Forumowiczki!

Proszę jeszcze, by przy tłumaczeniu, jak mam się malowac i jakie kolory nakładać, były pokazane krok po kroku zdjęcia, bym mogła na czymś się wzorować, dziękuje z góry!

Edytowane przez KateShinoda
Czas edycji: 2009-12-30 o 11:49
KateShinoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 13:18   #2
whitedream
Przyczajenie
 
Avatar whitedream
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki makijaż do mnie pasuje?

No to ja też się dołączę, bo w sumie mam ten sam problem.
Mam proste, brązowe włosy(z lekkimi złotawymi refleksami), niebieskie oczy, czasami wydają się szare, a czasami zielonkawe. Choć tęczówkę mam niebieską to ma ona jakieś "przebłyski" zieleni i szarości.
Opalam się na czerwono, później brązowieje
Najlepiej czuję się w zieleniach, fioletach, niebieskim, szarym, czarnym, białym, róż (ale tylko pastelowy). W czerwieni wyglądam jak buraczek - dosłownie, brązy też mi nie pasują.
Jeśli chodzi o cerę, to jest normalna, i przed okresem następuje wysyp "krostek", które po 2-3 dniach znikają.
Największym problemem jest to, że gdy pomaluje sobie powieki na niebiesko, niebieskiego jest jakby "za dużo", gdy pomaluje na szaro - make up`u prawie nie widać... Biały za bardzo powiększa mi oczy, czarny za to, zbyt pomniejsza. Tak więc, jestem w kropce.
Dodaję pare zdjęć, w nadziei, że pomożecie
whitedream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 16:13   #3
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Jaki makijaż do mnie pasuje?

whitedream: możesz np. pomalować się na różowo-fioletowo i do tego brokat w kolorze srebrnym lub granatowym! lub niebiesko-zielone i wtedy również brokat w tych kolorach co wyżej!

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

KateShinoda : Tobie natomiast bym proponowała: całą powiekę pomalować na biało (jako bazę i cień) a następnie na załamaniu się powieki pociągneła bym czarnym bądź mocno szarym odcieniem cień od zewnętrznego do wewnętrznego kącika jak mi się uda znaleść foto w necie to podam Ci linka chodzi mi mniej więcej o coś takiego..
http://i3.ytimg.com/vi/Jdr5v7BMMKg/default.jpg

Edytowane przez sarah22
Czas edycji: 2009-12-31 o 11:18
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 21:38   #4
KateShinoda
Przyczajenie
 
Avatar KateShinoda
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki makijaż do mnie pasuje?

Sarah22, bardzo dziękuje za pomoc, jutro poeksperymentuję Nawet do głowy mi nie przyszlo, by spróbować bialego z czarnym!
KateShinoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 09:38   #5
whitedream
Przyczajenie
 
Avatar whitedream
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki makijaż do mnie pasuje?

To jest myśl z tym brokatem! Kurczę, dzięki wielkie. I wspaniałej imprezy sylwestrowej w wystrzałowym look`u życzę!
whitedream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 13:37   #6
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Jaki makijaż do mnie pasuje?

nie dziękuję aby nie zapeszyć;P również udanej imprezy życzę!
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.