Potrzebuje porady;D Chce zostac modelka;D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-10, 12:50   #1
ciiiszaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Question

Potrzebuje porady;D Chce zostac modelka;D


.

Edytowane przez ciiiszaaa
Czas edycji: 2010-02-12 o 09:58
ciiiszaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:56   #2
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Potrzebuje porady;D Chce zostac modelka;D

Zdjęcia są strasznie wyretuszowane, wyglądają nienaturalnie, dlatego ciężko będzie ocenić konkretnie Ciebie.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:12   #3
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Potrzebuje porady;D Chce zostac modelka;D

Te zdjecia sa jakies dziwne. Albo strasznie ciemne, albo bardzo wyretuszowane. Ja tam widze albo ciemnosc, albo Photoshop, nie Ciebie.
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 14:35   #4
Estres
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 40
Dot.: Potrzebuje porady;D Chce zostac modelka;D

Trudno jest cokolwiek ocenić jeżeli zamieściłaś zdjęcia samej twarzy. Przecież masz być modelką a tu się liczy w większej mierze figura. Poza tym to czy modelką zostaniesz nie nam oceniać tylko ludziom, którzy w tym siedzą i czy im się spodobasz i dadzą Ci szansę. Moim zdaniem masz predyspozycje, bo na pierwszy rzut oka Twoja twarz wydała tego typu jakie mają modelki. Myślę jednak tak jak koleżanki powyżej, że powinnaś być bardziej naturalna. Ale tak poza tym ok bo styl zmienia każdy wizażysta na jaki mu się podoba, a nie patrzy pod względem jaki masz, tylko jeśli znajdzie w Tobie to coś. Pozdrawiam
Estres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:50   #5
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Potrzebuje porady;D Chce zostac modelka;D

a ja nie moge wejść w ten link..:/
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:56   #6
oranzadkawproszku
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Potrzebuje porady;D Chce zostac modelka;D

spora pomoc photoshopa.
jeśli miałabys iśc na jakis casting z takimi wyretuszownaymi zdj. to raczej by Cię nie przyjeli.
na początku kariery modleki musisz byc naturalna i więcej energii na zdjęciach.
__________________


chłopcze na jedną noc.
: mrał :
oranzadkawproszku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:21   #7
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Potrzebuje porady;D Chce zostac modelka;D

Oj, fotograf/grafik musi popracowac troszke nad warsztatem

Co do Ciebie - jestes ladna dziewczyna, ale co mi (jako fotografowi) jako pierwsze rzucilo sie w oczy to to, ze na 14 z 16 zdjec masz ten sam wyraz twarzy i to samo spojrzenie. W duzej mierze jest to wina tego, kto ta sesje prowadzil, ale inwencji z Twojej strony nie widac rowniez. A to wazne, by modelka potrafila prezentowac sie z jak najbardziej roznorodnych stron. Niektore maja do tego talent naturalny, inne musza nad tym pracowac. Ty zaliczasz sie chyba raczej do tej drugiej grupy.

Malo zdjec calej sylwetki, ogolnie raczej nudna sesja, sporo "upiekszania" na zasadzie przeswietlenia no i ten nieszczesny fotoszop - mam nadzieje, ze zbyt wiele za nia nie zaplacilas

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Wlasnie przejrzalam na szybko reszte "tfurczosci" tego fotografa - blagam, napisz, ze to amator, a sesja byla gratis
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję

Edytowane przez UrbanWarrior
Czas edycji: 2010-02-10 o 16:10
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 20:45   #8
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Potrzebuje porady;D Chce zostac modelka;D

Dziwne jest to, ze od 10 miesiecy na zdjecia czekasz .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 11:41   #9
ciiiszaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Potrzebuje porady;D Chce zostac modelka;D

Hmm... Dziwne bo zdjecia robil mi fotograf w Wiedniu, robiacy zdjecia zawodowo do najlepszych magazynow;]. Co do stylizacji, to chyba tak mnie umalowal wizazysta i dziwne, ze wam nie wpadlo to do glowy;]. Hmm i coz.. Z calej sesji wyszlo ok.400 zdjec;/ On dodal takie jakie chcial dodac;/ Jakie sie mu spodobaly i ja nic na to niestety nie moge poradzic;]
ciiiszaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 11:51   #10
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Potrzebuje porady;D Chce zostac modelka;D

Cytat:
Napisane przez ciiiszaaa Pokaż wiadomość
Hmm... Dziwne bo zdjecia robil mi fotograf w Wiedniu, robiacy zdjecia zawodowo do najlepszych magazynow;]. Co do stylizacji, to chyba tak mnie umalowal wizazysta i dziwne, ze wam nie wpadlo to do glowy;]. Hmm i coz.. Z calej sesji wyszlo ok.400 zdjec;/ On dodal takie jakie chcial dodac;/ Jakie sie mu spodobaly i ja nic na to niestety nie moge poradzic;]
Poprosze w takim razie jego imie i nazwisko, oficjalna strone internetowa oraz bio Bo cos mi sie wydaje, ze z tymi magazynami to jedna wielka bujda na resorach Zdjecia sa kiepskie i koniec. Nie tylko Twoje, reszty modelek rowniez. Cropy, naswietlenie, o przerobce nie wspominajac ... brak znajomosci podstawowych zasad fotografii, ktore owszem - lamac jak najbardziej nalezy - ale nie w taki sposob, w jaki robi to ten pan
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 11:55   #11
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Potrzebuje porady;D Chce zostac modelka;D

Cytat:
Napisane przez ciiiszaaa Pokaż wiadomość
Hmm... Dziwne bo zdjecia robil mi fotograf w Wiedniu, robiacy zdjecia zawodowo do najlepszych magazynow;]. Co do stylizacji, to chyba tak mnie umalowal wizazysta i dziwne, ze wam nie wpadlo to do glowy;]. Hmm i coz.. Z calej sesji wyszlo ok.400 zdjec;/ On dodal takie jakie chcial dodac;/ Jakie sie mu spodobaly i ja nic na to niestety nie moge poradzic;]
No a skoro nadal się upierasz że to dobry, zawodowy fotograf i dobrze poprowadził sesję, wybrał najlepsze Twoje zdjęcia ( z 400) to wynika z tego że Ty nie umiesz się zaprezentować i dać z siebie więcej niż na tych zdjęciach, które wyszły, co tu dużo mówić, słabo.
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 14:07   #12
oranzadkawproszku
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Potrzebuje porady;D Chce zostac modelka;D

jeżeli robi dla najlepszych magazynów, to skontaktuj się z nimi i umów na kolejną sesje....
__________________


chłopcze na jedną noc.
: mrał :
oranzadkawproszku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:58   #13
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Potrzebuje porady;D Chce zostac modelka;D

Nie chce byc niemila, ale jesli oczekujesz tylko okreslonych opinii, w tym wypadku "jestes sliczna, definitywnie powinnas zostac modelka!!!" to czemu sama sobie nie zadalas tego pytania i sama sobie na nie nie odpowiedzialas?
Jakosc zdjec jest tragiczna, fotograf dodatkowo nieslowny i nieuczciwy jak sie okazuje. No nie oszukujmy sie.
Prosisz o opinie osoby obiektywne i bezstronne - wiec odpowiadamy, a zgodnosc opinii tylu osob powinna dac do myslenia. Dla mnie to moglyby byc nawet freski namalowane przez Michala Aniola - jak cos jest kiepskie, to jest kiepskie, no i co tu poradzic?

Podobnie jak ktoras przedmowczyni - mam szczera nadzieje, ze byla to sesja "zdjecia za pozowanie".

Mysle, ze warto zainteresowac sie pozowaniem dla kogos innego, kto pokaze CIEBIE tak, ze bedzie Cie faktycznie widac, poprowadzi ta sesje, udzieli Ci wskazowek co jesli chodzi o pozowanie i - co najwazniejsze - wydobedzie z Ciebie wszystkie atuty
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.