który puder?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-11, 16:09   #1
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941

który puder?:)


stoję przed śmiertelnie ważnym wyborem po dogłębnym przejrzeniu kwc wybrałam kilka faworytów, jednak nie wiem, na który się zdecydować
moi kandydaci:
- max factor color genius pressed mineral powder,
-beyu mineral loose powder,
-krynolan puder transparentny,
-biochemia urody puder bambusowy,
-krynolan anti shine powder.
niektóre z nich są sypkie, inne w kamieniu. nigdy nie miałam z sypańcami do czynienia. jak myślicie, lepsze sypkie czy kamienne?
chodzi mi o puder matujący, niezapychający i jak najtrwalszy. który z nich jest najlepszy? a może polecicie mi coś innego? tak do 70/80zł.
dziękuję za wszelkie podpowiedzi
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 16:31   #2
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: który puder?:)

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
niektóre z nich są sypkie, inne w kamieniu. nigdy nie miałam z sypańcami do czynienia. jak myślicie, lepsze sypkie czy kamienne?
chodzi mi o puder matujący, niezapychający i jak najtrwalszy. który z nich jest najlepszy? a może polecicie mi coś innego? tak do 70/80zł.
dziękuję za wszelkie podpowiedzi
to zalezy... sypkie rano... w kamieniu do poprawek... zamiast BeYu proponowalabym Artdeco (BeYu wchodzi w sklad koncernu Artdeco) ... bo maja troche lepsza jakosc...

jezeli chodzi Ci o matownienie to popatrz na puder fixujacy... jest transparentny... naklada sie go na podklad... ladnie matuje i wyrownuje

- Artdeco Fixing Powder -

w kamieniu lubie puder minerlany... swietny do poprawek albo do samodzielnego stosowania ... ma wymienny wklad wiec nie trzeba ciagle kupowac calej puderniczki a do tego zawsze w zaleznosci czy to lato czy zima... mozna sobie zmienic kolor...

- Artdeco, Pure Minerals, Mineral Compact Powder -
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 17:13   #3
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: który puder?:)

Ja moge tylko napisac, ze mam oba pudry Kryolanu, o ktorych piszesz i ja jestem z nich srednio zadowolona. Nie odradzam, bo te pudry maja na KWC swietne opinie, wiec moze dla Ciebie beda ok, ale najlepiej popros kogos o odsypke, zebys nie byla rozczarowana. Kryolan to firma, ktora produkuje glownie kosmetyki do makijazu teatralnego, wiec pudry czesto robia maske na twarzy i bardzo osadzaja sie na wloskach.

Moim zdaniem najlepsze pudry sypkie maja MAC i Chanel, ale sa troche drozsze... Z tanszych EDM ma dobre, ale one kiepsko matuja, chociaz przez 3-4h wygladaja naprawde niezle.

A moim faworytem w kamieniu jest L'oreal True Match. Jeszcze nie znalazlam tak dobrego pudru jak on, nawet z selektywnych marek.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 09:46   #4
czikiczikita91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z bajki
Wiadomości: 352
Dot.: który puder?:)

Polecam Ci MAC'a w kamieniu, o ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-19105-opis-MAC-Blot-Powder-Pressed.htm
poczytaj opinie, dla mnie jest b. dobry choć moglby na troche dluzej matowac.
Kosztuje bodajze 96 zł
czikiczikita91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 16:51   #5
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: który puder?:)

a lepszy jest puder sypki czy w kamieniu, jeśli chodzi o efekty?

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

a czy ten puder l'oreala jest podkładem czy też pudrem?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-mineralny.htm
bo często spotykam się z "pudrami", które w rzeczywistości są sypkimi podkładami i niepotrzebnie zapycham sobie skórę dwoma podkładami.
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 17:07   #6
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: który puder?:)

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
a lepszy jest puder sypki czy w kamieniu, jeśli chodzi o efekty?[COLOR="Silver"]
Zalezy do czego Ci potrzebny. Jesli na podklad dla zmatowienia cery to sypki, a jesli nie uzywasz podkladu to chyba lepiej w kompakcie. Do poprawek w ciagu dnia tez w kompakcie.

Chociaz tez sa pudry sypkie mineralne do uzywania zamiast podkladu. Ja ich nie lubie, ale dla Ciebie moga sie okazac w porzadku, wiec najlepiej wyprobuj. Zamow sobie darmowe probki ze strony Everyday Minerals.

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
a czy ten puder l'oreala jest podkładem czy też pudrem?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-mineralny.htm
bo często spotykam się z "pudrami", które w rzeczywistości są sypkimi podkładami i niepotrzebnie zapycham sobie skórę dwoma podkładami.
To nie ten. Ty wkleilas link do True Match sypkiego, ktory jest bardziej kryjacy i jest takim podkladem. Tez go mialam, ale nie polubilam go, bo mam rozszerzone pory, a on je masakrycznie uwidacznial.

True Match, ktory ja kocham to puder w kompakcie.
Ooo to ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ble-Powder.htm
Ponoc kosztuje w Polsce ponad 50zl, wiec jesli jezdzisz do Niemiec to go kup w Niemczech. W Rossmannie albo w DM kosztuje w regularniej cenie cos kolo 10 euro, a w promocji mozna go kupic za 7,5 euro.
Zaznaczam, ze on nie jest kryjacy, wiec zadnych wypryskow/cieni/plam/naczynek czy czegos tam innego nie zakryje, ale daje bardzo naturalny efekt, dobrze matuje i nie osadza sie na wloskach. No i nie da sie go nalozyc za duzo, a ja mam do tego sklonnosci, wiec jego uwielbiam
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 17:20   #7
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: który puder?:)

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Zalezy do czego Ci potrzebny. Jesli na podklad dla zmatowienia cery to sypki, a jesli nie uzywasz podkladu to chyba lepiej w kompakcie. Do poprawek w ciagu dnia tez w kompakcie.

To nie ten. Ty wkleilas link do True Match sypkiego, ktory jest bardziej kryjacy i jest takim podkladem. Tez go mialam, ale nie polubilam go, bo mam rozszerzone pory, a on je masakrycznie uwidacznial.

True Match, ktory ja kocham to puder w kompakcie.
Ooo to ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ble-Powder.htm
właśnie przeszukiwałam kwc i patrzyłam na twój true mach, ale też znalazłam ten sypki. i nie wiem, czy ten sypki jest bardziej podkładowy czy nie swoją drogą, ten kompaktowy true mach zapowiada się bardzo ciekawie
jeśli chodzi o puder to przede wszystkim ma matować. krycie zostawiam podkładom i korektorom
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 19:53   #8
czikiczikita91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z bajki
Wiadomości: 352
Dot.: który puder?:)

true match sypki mineralny to PODKLAD i to mocno kryjący
czikiczikita91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 16:46   #9
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: który puder?:)

dziękuję za pomoc moja lista kandydatów skróciła się nieco skreśliłam kryolany, bo i tak mi się przeterminują, zanim choć pół zużyję.
a co myślicie o tym beyu?
no i zastanawiam się nad color geniusem MF i true matchem l'oreala i MAC-ami...
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 19:44   #10
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: który puder?:)

jeszcze zamęczę was jednym pytaniem, a szczególnie MdM
jak wygląda true match w kompakcie jeśli chodzi o kolory? mam na myśli, czy dla bladziochów też się nadaje? czy raczej nie znajdę jasnych kolorów?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 20:05   #11
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: który puder?:)

Ja uzywam odcienia W3, to jest jasny kolor, aczkolwiek sa chyba jeszcze ze 2 jasniejsze (nie jestem calkiem pewna ile jest jasniejszych, ale moj na pewno nie jest najjasniejszy).
Odcienie z literka W to cieple od warm, a z literka C to zimne odcienie od cold. Ja kiedys kupilam C1, ale nie dosc, ze byl dla mnie za jasny to jeszcze jakis taki wlasnie.... nie pasujacy. I potem dopiero kupilam W3, ktory mam do dzisiaj, z reszta juz zuzylam chyba z 8 opakowan tego pudru
W sklepie na pewno beda testery wiec sobie naloz na kawalek twarzy lub reki najjasniejsze i idz na dwor, zeby zobaczyc, czy Ci pasuje.
Zapomnialam dodac, ze ten puder w Niemczech nazywa sie Perfect Match, a w Polsce True Match. Ale wyglada identycznie i poza tym jednym slowem niczym sie nie rozni.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 11:31   #12
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: który puder?:)

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
I potem dopiero kupilam W3, ktory mam do dzisiaj, z reszta juz zuzylam chyba z 8 opakowan tego pudru
o matko, widzę, że jesteś truematchanką muszę ci powiedzieć, że zrobiłaś świetną reklamę temu pudrowi, bo jestem pewna, że jak skończy mi się tylko puder to biegnę do drogerii po true matcha
MdM, bardzo dziękuję ci za pomoc a mam ostatnie już pytanie, obiecuję ten puder nie osadza się na włoskach?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 11:54   #13
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: który puder?:)

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
o matko, widzę, że jesteś truematchanką muszę ci powiedzieć, że zrobiłaś świetną reklamę temu pudrowi, bo jestem pewna, że jak skończy mi się tylko puder to biegnę do drogerii po true matcha
MdM, bardzo dziękuję ci za pomoc a mam ostatnie już pytanie, obiecuję ten puder nie osadza się na włoskach?
Nie zalezalo mi na tym, zeby mu robic reklame, poniewaz kazda cera jest inna i powinnas brac pod uwage, ze Tobie moze sie tak nie spodobac.
Ja mam ladna cere i nie mam praktycznie niczego do zakrycia, wiec uzywam czesto tego pudru od razu na twarz, bez fluidu i w tej roli sprawdza sie bardzo dobrze.
Jedyny problem w tym, ze ja go nakladam dosyc duzo . Czasem spryskuje Fixem + MACa, wiec twarz wyglada swiezo i naturalnie.
U mnie na wloskach sie nie osadza. Zaznaczam ciagle, ze on jest naprawde bardzo transparentny i prawie w ogole nie kryje.

Pamietaj, ze co dla jedych dobre, nie musi byc rewelacyjne dla innych. Z reszta poczytaj na KWC jakie zastrzezenia maja inne osoby do tego pudru. Z tego co ja tam czytalam, niektorzy pisza, ze sciera sie wokol porow i powstaja plamy. Przyznaje, ze nie wiem, o czym te osoby pisza, bo ja mam duzo rozszerzonych porow i u mnie nigdy nic takiego sie nie zdarzylo, ale te osoby chyba tez wiedza co pisza, wiec jak widac kazda cera jest inna
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 18:54   #14
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: który puder?:)

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Nie zalezalo mi na tym, zeby mu robic reklame, poniewaz kazda cera jest inna i powinnas brac pod uwage, ze Tobie moze sie tak nie spodobac.
Ja mam ladna cere i nie mam praktycznie niczego do zakrycia, wiec uzywam czesto tego pudru od razu na twarz, bez fluidu i w tej roli sprawdza sie bardzo dobrze.
Jedyny problem w tym, ze ja go nakladam dosyc duzo . Czasem spryskuje Fixem + MACa, wiec twarz wyglada swiezo i naturalnie.
U mnie na wloskach sie nie osadza. Zaznaczam ciagle, ze on jest naprawde bardzo transparentny i prawie w ogole nie kryje.

Pamietaj, ze co dla jedych dobre, nie musi byc rewelacyjne dla innych. Z reszta poczytaj na KWC jakie zastrzezenia maja inne osoby do tego pudru. Z tego co ja tam czytalam, niektorzy pisza, ze sciera sie wokol porow i powstaja plamy. Przyznaje, ze nie wiem, o czym te osoby pisza, bo ja mam duzo rozszerzonych porow i u mnie nigdy nic takiego sie nie zdarzylo, ale te osoby chyba tez wiedza co pisza, wiec jak widac kazda cera jest inna
wiem, że nie zależało ci na reklamowaniu go ja bałam się kiedyś l'oreala, ale teraz nabrałam do niego zaufania. kupiłam ten nowy podkład i jest świetny więc myślę, że i ten puder mi podpasuje. bo na ogół tak jest, że jak jeden produkt danej firmy mi podpasuje to reszta też jest ok.
to dobrze, że jest transparentny tak jak już mówiłam, mi zależy na macie. ale śmiać mi się chce, bo firma mówi, że to jest kryjący puder, a nie kryje w ogóle. mi to np. nie przeszkadza, bo krycie zostawiam mojemu kamuflażowi z art deco

Edytowane przez antoninne0216
Czas edycji: 2010-04-17 o 18:58
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 20:14   #15
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: który puder?:)

Jeżeli nie chcesz tym pudrem wiele zakrywać, a tylko wykończyć makijaż polecam Sunlight z EDM.
- jest całkowicie mineralny, drobniutki, nie zatyka porów
- matuje, ale nie widać go na twarzy
- u mnie daje "efekt photoshopa" - redukuje czerwone tony i pięknie odbija światło nie mając przy tym żadnych drobinek

Stosuję go na mineralny podkład z EDM i razem z korektorem EDM, nie narzekam na krycie no i makijaż jest lekki, skóra oddycha i pory się nie zapychają. Pozdrawiam!
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 21:22   #16
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: który puder?:)

Cytat:
Napisane przez Sinobroda Pokaż wiadomość
Stosuję go na mineralny podkład z EDM i razem z korektorem EDM, nie narzekam na krycie no i makijaż jest lekki, skóra oddycha i pory się nie zapychają. Pozdrawiam!
już kiedyś używałam pudru edm. a poza tym sunlight jest rozświetlający.
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:07   #17
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: który puder?:)

MdM, już naprawdę ostatnie pytanie! niedługo będę w niemczech i nie wiem, czy kupić w polsce true match'a czy tam. porównując ceny, gdzie opłaca się bardziej kupić? w nieczech czy w polsce?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 22:36   #18
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: który puder?:)

Nie wiem ile kosztuje w Polsce, ale jesli 50zl, to w Niemczech sie bardziej oplaca. Dokladnie nie pamietam ile placilam ostatnio za ten puder w DE, ale chyba cos kolo 10 euro.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 19:58   #19
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: który puder?:)

dobra, jeszcze jedno pytanie
najjaśniejszy w polsce jest w3 z true match'a. rozglądałam się trochę po allegro i znalazłam w1. myślisz, że duża jest między tymi odcieniami różnica?
bo w3 wydaje się dosyć jaśniutkie...
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 20:44   #20
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: który puder?:)

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
dobra, jeszcze jedno pytanie
najjaśniejszy w polsce jest w3 z true match'a. rozglądałam się trochę po allegro i znalazłam w1. myślisz, że duża jest między tymi odcieniami różnica?
bo w3 wydaje się dosyć jaśniutkie...
Hmmm szczerze mowiac W1 nigdy nie mialam. Mialam kiedys C1 i byl dla mnie za jasny. Ja nie mam bardzo jasnej karnacji, wiec w lecie jak sie opale W3 jest dla mnie o wiele za jasny, ale teraz wiosna jest idealny, bo moja skora jest dokladnie takiego koloru.

Ja bym zaryzykowala kupno W3, jesli nie jestes kompletnie blada, bo idzie lato i ty tez sie troszke opalisz, a nie chcesz wygladac jak osypana maka. Tylko zaznaczam, ze ja nigdy W1 nie mialam, a jaka jest roznica miedzy W1 i C1 nie wiem dokladnie.

W ogole beznadziejnie, ze w PL nie ma jasnych kolorow. Przeciez polki sa z natury dosyc jasne...
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 21:05   #21
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: który puder?:)

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość

W ogole beznadziejnie, ze w PL nie ma jasnych kolorow. Przeciez polki sa z natury dosyc jasne...
wydaje mi się, że C1 byłby dla mnie za zimny, bo mam ciepłą i dosyć jasną karnację.
dokładnie, polki są dosyć jasne, jednak mają skłonności do solaryzowania się. pewnie dlatego nie ma żadnych normalnych odcieni w polsce.
w ogóle, z tylu wyprodukowanych kolorów tego pudru w rossmannie dostępne były: w3, w5, c5, n7

link do w1:
http://www.allegro.pl/item1009150857...eal_nr_w1.html
myślisz, że dużo się różni od twojego w3 tak na oko?

Edytowane przez antoninne0216
Czas edycji: 2010-04-28 o 21:08
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 21:52   #22
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: który puder?:)

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że C1 byłby dla mnie za zimny, bo mam ciepłą i dosyć jasną karnację.
dokładnie, polki są dosyć jasne, jednak mają skłonności do solaryzowania się. pewnie dlatego nie ma żadnych normalnych odcieni w polsce.
w ogóle, z tylu wyprodukowanych kolorów tego pudru w rossmannie dostępne były: w3, w5, c5, n7

link do w1:
http://www.allegro.pl/item1009150857...eal_nr_w1.html
myślisz, że dużo się różni od twojego w3 tak na oko?
Na tym zdjeciu w ogole ten kolor wyglada jakos ciemno ale to jest dziwna wersja, moze amerykanska... chociaz ma napisy po niemiecku, ale to nie jest wersja niemiecka, bo ja mam niemiecka i moja jest inna, wiec moze szwajcarska... chociaz w ogole mam watpliwoscie czy ten puder jest oryginalny... brakuje mu wytloczenia nazwy firmy na plastiku i lusterko ma po zlej stronie, bo Loreal robi lusterko po drugiej stronie pudru.

A ten kolor sie od mojego rozni... ale zdjecie na kompie nie potwierdza wiele, bo odcien jest rozny w zaleznosci od ustawien monitora.
Jesli nie jestes kompletnie blada to moim zdaniem W1 bedzie dla Ciebie za jasny... ale to tez ciezko powiedziec
Chyba Ci nie pomoglam, a tylko skomplikowalam
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 10:51   #23
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: który puder?:)

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Na tym zdjeciu w ogole ten kolor wyglada jakos ciemno

A ten kolor sie od mojego rozni... ale zdjecie na kompie nie potwierdza wiele, bo odcien jest rozny w zaleznosci od ustawien monitora.
Chyba Ci nie pomoglam, a tylko skomplikowalam
właśnie wiem, że to w1 jakoś tak ciemno wygląda, jakby taka mocna kawa z mlekiem zastanawiam się, czy czasem sprzedający nie pokręcił kolorów...
nie, nie skomplikowałaś mi nic, a wręcz przeciwnie- bardzo mi pomogłaś. dziękuję za wszystkie porady
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 18:22   #24
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: który puder?:)

przeglądałam wątek na wizażu o true matchu, tylko, że podkładzie. i nie wiem sama...
może podeślę ci zdjęcie i mi doradzisz?
bo wszystkie najjaśniejsze odcienie dostępne w polsce są dla mnie za ciemne w większości i nie pozostaje mi nic innego jak allegro, więc obawiam się, że w3-najjaśniejsze w poslce- będzie trochę za ciemne...

możesz mi przywalić za zamęczanie cię. przepraszam
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 21:32   #25
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: który puder?:)

True match sypki ma jakies dziwne odcienie, bo ja mam w szufladzie kolor W4 i jest dla mnie o wiele za ciemny (a niby od W3 nie powinien sie az tak bardzo roznic).
Mysle, ze W3 moze byc dla Ciebie odpowiedni, ale nie jestem pewna czy te odcienie w pudrze sypkim pokrywaja sie z tymi prasowanymi.

Idz do Rossmanna i zobacz czy maja odcien W3. Jesli maja to sprawdz czy nie bedzie za ciemny. A jesli nie beda miec to chyba nie pozostaje Ci nic innego jak kupic w ciemno.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.