Soczyście rażący STEPIK :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-05, 17:44   #31
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Soczyście rażący STEPIK :)

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
ooo wow!
Świetny pomysł z połączeniem kolorków
Jak Ty to robisz, że tak precyzyjnie nakładasz wszelkie cienie?
Idealnie wręcz
zarówno siebie jak i innych maluje z wielkim zaangażowaniem, przyjemnością i precyzją i mam nadzieje, ze widać to w moich makijażach Dziękuje Ci przepięknie za tak miły komentarz

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
No no no... Daje po oczach!
Pewnie na kimś innym by mi się nie podobał- nie jestem fanką aż tak "żarówiastych" kolorów- ale na Tobie nie wiedzieć dlaczego wszystko wygląda BOSSSSSSKO!!!
Nie wiem jak Ty to robisz...
Limonko już Ty wiesz jak Cie uwielbiam Dziękuje Ci kochana

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez cleo80 Pokaż wiadomość
Super ta żaróweczka Muszę wypróbować ten makijaż koniecznie.
cleo kochana dziękuje Co tak mało Ciebie tutaj??

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziulek_91 Pokaż wiadomość
Mimo tak żarówiastej zieleni oczka bardzo bardzo mi się podobają Super pomysł z brązem, fajnie złagodził całość makijażu Niestety nie podobają mi się policzki, jakoś nieładnie to wg mnie wygląda Ale ja się nie znam, wyrażam tylko swoje odczucia po obejrzeniu zdjęć
dziękuje Madziulku Aaa na policzkach ostatnio wszystko się średnio prezentuje bo mnie wysypało Poza tym mogę dodać na swoją obronę,że zdjęcia wyostrzają błysk
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 18:01   #32
Madziulek_91
Raczkowanie
 
Avatar Madziulek_91
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 384
Dot.: Soczyście rażący STEPIK :)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
dziękuje Madziulku Aaa na policzkach ostatnio wszystko się średnio prezentuje bo mnie wysypało Poza tym mogę dodać na swoją obronę,że zdjęcia wyostrzają błysk
Mam więc nadzieję, że szybko uporasz się z niedoskonałościami Bo pamiętam, że z reguły podobało mi się to w jaki sposób podkreślasz policzki, a tu taki jakby spadek formy się przydarzył Albo to ja stałam się bardziej powściągliwa jeśli o makijaż chodzi No ale czekam na więcej makijaży i wszystko się okaże
Madziulek_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 18:15   #33
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Soczyście rażący STEPIK :)

Cytat:
Napisane przez Madziulek_91 Pokaż wiadomość
Mam więc nadzieję, że szybko uporasz się z niedoskonałościami Bo pamiętam, że z reguły podobało mi się to w jaki sposób podkreślasz policzki, a tu taki jakby spadek formy się przydarzył Albo to ja stałam się bardziej powściągliwa jeśli o makijaż chodzi No ale czekam na więcej makijaży i wszystko się okaże
każdy czasem ma gorszy dzień Dzięki za wyrozumiałość I faktycznie jesteś coraz bardziej wymagająca!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 18:46   #34
Madziulek_91
Raczkowanie
 
Avatar Madziulek_91
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 384
Dot.: Soczyście rażący STEPIK :)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
każdy czasem ma gorszy dzień Dzięki za wyrozumiałość I faktycznie jesteś coraz bardziej wymagająca!
Pewnie masz rację mówiąc, że jestem bardziej wymagająca Ale oglądam dużo makijaży Twoich i innych dziewczyn na MM i wiem już co mi się podoba a co nie i co bym chciała zrobić, aby ulepszyć dany makijaż, w mojej subiektywnej ocenie oczywiście Chciałabym również pokazać się Wam tutaj i skonfrontować to co sądzę o swoich malunkach z Waszymi opiniami, ale niestety zawsze coś staje na przeszkodzie.. Wczoraj już robiłam zdjęcia, ale żadne nie wyszło zadowalająco, chyba nie umiem posługiwać się tym aparatem No ale może w końcu znajdzie się czas i współpraca ze sprzętem pójdzie lepiej
Madziulek_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 13:29   #35
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Soczyście rażący STEPIK :)

Cytat:
Napisane przez Madziulek_91 Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację mówiąc, że jestem bardziej wymagająca Ale oglądam dużo makijaży Twoich i innych dziewczyn na MM i wiem już co mi się podoba a co nie i co bym chciała zrobić, aby ulepszyć dany makijaż, w mojej subiektywnej ocenie oczywiście Chciałabym również pokazać się Wam tutaj i skonfrontować to co sądzę o swoich malunkach z Waszymi opiniami, ale niestety zawsze coś staje na przeszkodzie.. Wczoraj już robiłam zdjęcia, ale żadne nie wyszło zadowalająco, chyba nie umiem posługiwać się tym aparatem No ale może w końcu znajdzie się czas i współpraca ze sprzętem pójdzie lepiej
trzymam kciuki, żeby się udało i żeby zdjęcia wyszły! Cieszy mnie Twoja wymagająca postawa
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.