Krem nawilzajacy => cera matowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-05, 00:05   #1
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221

Krem nawilzajacy => cera matowa


Witam
Moj ogromy problem z ktorym sie zmagam dosc dlugi czas to przelicznik dobrany krem do twarzy. Moja cera ma chyba wszyskie niedoskonalosci jakie mozna miec. Zaczne od tego ze jest alergiczna, suche, pelna zaskornikow I innych tego typu, since pod oczami, skora wokol oczu suche, cera blada, ziemista bez zycia. Przetestowalam mase kremow, drogich, tanich. Jedne dobrze nawilzaly ale zawsze bylo jakies ale.
Potrzebuje kremu dobrze nawilzajacego, ktory po nalozeniu nie bedzie sie swiecil na twarzy I co najwazniejsze, nie zatka mi porow bo wiekszosc z nich to wlasnie robi. Jezeli ktoras z Was znalazla takie cudo bylabym wdzieczna o podzielenie sie ta informacja. Pozdrawiam:-*
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 06:14   #2
wpatrujacy sie elf
Raczkowanie
 
Avatar wpatrujacy sie elf
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 108
Dot.: Krem nawilzajacy => cera matowa

Chyba jest cos dla Ciebie Ja mam podobny problem, tylko ja mam cere tlusta, i niedawno kupilam sobie to->Under 20 Anti!Acne. Krem nawilzajaco-matujacy, skora z niedoskonalosciami Ja placilam za niego w rossmanie 15 zl , ale tubka jest naprawde spora
__________________
Razem od 11.11.2009 <3

''Bez popelniania bledow czlowiek nie bylby czlowieczy''
wpatrujacy sie elf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 14:46   #3
By alice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7
Dot.: Krem nawilzajacy => cera matowa

Mi bardzo pomaga Garnier Czysta Skóra krem nawilżający długotrwały efekt matujący. Nie zatkał mi porów, nawilżanie też w porządku, (bez spektakularnych efektów, w końcu to Garnier ) za to matowienie super. Kupiłam go w Realu, bo była (chyba jeszcze jest) taka promocja, że za 17.95 jest jakiś kosmetyk z serii Garnier czysta skóra / active i drugi za 1 grosz.
By alice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 12:15   #4
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221
Dot.: Krem nawilzajacy => cera matowa

Dziekuje za odpowiedzi Jutro pojde do sklepu I sprawdze te kremy. Boje sie ze beda wysuszac skore bo sa do skory tradzikowej no ale zobaczymy
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 12:39   #5
kasia88155
Przyczajenie
 
Avatar kasia88155
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 19
Dot.: Krem nawilzajacy => cera matowa

bardzo dobry jest też krem nawilżająco-matujący soraya, albo krem normalizujący kuracja matująca też soraya. Mogę szczerze powiedzieć, że dobrze nawilżają i na pewno nie wysuszają

po tym drugim cera jest przyjemna w dotyku i się unormowuje.

Edytowane przez kasia88155
Czas edycji: 2011-08-08 o 12:41
kasia88155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 20:59   #6
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Krem nawilzajacy => cera matowa

Cytat:
Napisane przez By alice Pokaż wiadomość
Mi bardzo pomaga Garnier Czysta Skóra krem nawilżający długotrwały efekt matujący. Nie zatkał mi porów, nawilżanie też w porządku, (bez spektakularnych efektów, w końcu to Garnier ) za to matowienie super. Kupiłam go w Realu, bo była (chyba jeszcze jest) taka promocja, że za 17.95 jest jakiś kosmetyk z serii Garnier czysta skóra / active i drugi za 1 grosz.
Nie polecam tego garniera Tobie! jesli masz problem z sucha skóra, pewnie przez stosowanie nieodpowiednich kosmetyków jest ona zwyczajnie odwodniona a ten krem tylko pogłębi ten problem, co prawda pięknie matuje, ale nawilżanie jest zerowe wiec szkoda pieniazków. pomysl raczej o dobrym nawilżaczu na noc(np krem mocznikowy KERMUREN badz CERKODERM) - likwiduja suche skórki i bardzo ladnie zmiekczaja skóre - do kupienia w aptekach. a na dzien wypróbuj soraye(choc moze Cie uczulac, skoro masz alergiczna buzie), badz np garnier podstawa pielegnacji z łopianem(zielone opakowanie) jest o wiele łagodniejszy od tego z serii czysta skóra a tez ladnie matuje i nawilża.
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 21:34   #7
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221
Dot.: Krem nawilzajacy => cera matowa

No wlasnie kupilam dzis tego Garniera i po nalozeniu skora mnie lekko piekla ale przeszla po jakims czasie. Wydaje mi sie ze nie bedzie dla mnie dobry bo skora raczej nie powinna mnie piec Widocznie ma jakis skladnik ktory mnie uczula
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 15:42   #8
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Krem nawilzajacy => cera matowa

Polecam ujędniający krem silnie nawilżający GUAM INTHENSO Idratante. Przeznaczony do cery suchej. Świetny kosmetyk. Zawiera wysokie stężenie składników aktywnych. Krem przywraca równowagę hydrolipidową. Foto:
http://photos03.istore.pl/6163/photos/midi/2420654.jpg
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 12:53   #9
By alice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7
Dot.: Krem nawilzajacy => cera matowa

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Nie polecam tego garniera Tobie! jesli masz problem z sucha skóra, pewnie przez stosowanie nieodpowiednich kosmetyków jest ona zwyczajnie odwodniona a ten krem tylko pogłębi ten problem, co prawda pięknie matuje, ale nawilżanie jest zerowe wiec szkoda pieniazków. pomysl raczej o dobrym nawilżaczu na noc(np krem mocznikowy KERMUREN badz CERKODERM) - likwiduja suche skórki i bardzo ladnie zmiekczaja skóre - do kupienia w aptekach. a na dzien wypróbuj soraye(choc moze Cie uczulac, skoro masz alergiczna buzie), badz np garnier podstawa pielegnacji z łopianem(zielone opakowanie) jest o wiele łagodniejszy od tego z serii czysta skóra a tez ladnie matuje i nawilża.
wiem, wiem że wysusza, ale ja po WSZYSTKICH kremach nawilżających (od najzwyklejszego nivea po under twenty) które są na moją kieszeń (mam 12 lat) się strasznie błyszcze nakładam je na noc, a rano boje sie spojrzeć w lustro, bo jak zwykle świeci mi sie nos gorzej od latarni...
By alice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 13:04   #10
By alice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7
Dot.: Krem nawilzajacy => cera matowa

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Nie polecam tego garniera Tobie! jesli masz problem z sucha skóra, pewnie przez stosowanie nieodpowiednich kosmetyków jest ona zwyczajnie odwodniona a ten krem tylko pogłębi ten problem, co prawda pięknie matuje, ale nawilżanie jest zerowe wiec szkoda pieniazków. pomysl raczej o dobrym nawilżaczu na noc(np krem mocznikowy KERMUREN badz CERKODERM) - likwiduja suche skórki i bardzo ladnie zmiekczaja skóre - do kupienia w aptekach. a na dzien wypróbuj soraye(choc moze Cie uczulac, skoro masz alergiczna buzie), badz np garnier podstawa pielegnacji z łopianem(zielone opakowanie) jest o wiele łagodniejszy od tego z serii czysta skóra a tez ladnie matuje i nawilża.
wiem, wiem że wysusza, ale ja po WSZYSTKICH kremach nawilżających (od najzwyklejszego nivea po under twenty) które są na moją kieszeń (mam 12 lat) się strasznie błyszcze nakładam je na noc, a rano boje sie spojrzeć w lustro, bo jak zwykle świeci mi sie nos gorzej od latarni...
By alice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.