Podkład dla białej skóry leczonej dermatologicznie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-08, 14:24   #1
Kropeczka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3

Podkład dla białej skóry leczonej dermatologicznie


Witam Was Serdecznie, Drogie Wizażanki!

Mam bardzo jasny odcień skóry, wręcz biały i jestem w trakcie leczenia dermatologicznego. Większość rzeczy mnie zapycha, dlatego organiczyłam się do podstawowych,sprawdzonych kosmetyków. Mam jednak problem z podkładem. Przekopałam KWC, latałam po drogeriach, perfumeriach i aptekach po próbki podkładów, ale wszystkie te, które na KWC zostały opisane jako bardzo lekkie nie służyły niestety mojej skórze albo były stanowczo za ciemne, nawet najjaśniejsze odcienie. Póki co z tych najlepiej ocenianych na KWC nie podpasował mi żaden.

Nie szukam niczego bardzo kryjącego, chciałabym coś lekkiego, co by mi nie utrudniło kuracji i mnie nie zapchało, a do tego miało bardzo jasny odcień.

Czy spotkała się któraś z Was z takim podkładem? Macie jakieś pomysły? Bardzo proszę o pomoc.
Kropeczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:49   #2
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Podkład dla białej skóry leczonej dermatologicznie

Może podkłady mineralne?
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 20:48   #3
tuberosa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 31
Dot.: Podkład dla białej skóry leczonej dermatologicznie

ja mogę polecić niezapychający, baaardzo jasny podkład, ale do kupienia tylko na allegro - Sally Hansen Cornsilk. Na allegro jest dostępny jeden odcień, beach beige i jest naprawdę bardzo jasny. ma nietypową konsystencję, przez co z nakładaniem mogą być problemy na początku. ja musiałam nauczyć się go dobrze nakładać. i jest mało kryjący. ma beztłuszczową formułę, naprawdę bardzo lekką. wszystko mnie zapycha, a on o dziwo żadnej krzywdy nie robi. podrzucam link z KWC - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...id-makeup.html
tuberosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.