bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-15, 16:20   #31
kicikici8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 51
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

heh, to może powinnam wyjechać właśnie gdzieś tam gdzie są latynoski, będę się wyróżniać;d
a tu, w Polsce to co druga dziewczyna wygląda jak ja;d bo wnioskuję, że jestem latem, skoro mnie tak dziewczyny na zimny typ oceniły...

no nic, cały czas myślę, nad tym farbowaniem i trochę się booję;d

ale dzięki wszystkim za pomoc
kicikici8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 07:52   #32
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

I nad samoakceptacja tez pomysl, bo widze sliczna dziewczyne co chce cos na sile ulepszac. A tak naprawde nie potrzebujesz ani farbowania, ani nic innego: wygladasz dobrze. A tutaj link do rasistowskiej reklamy z Meksyku (przekaz: jak jestes brazowa to facet na ciebie nawet nie spojrzy, jak sie wybielisz to oszaleje na twoim punkcie ) http://www.youtube.com/watch?v=hR_O1iIVy0w
Moze to ci troche wytlumaczy to co mam na mysli, naprawde nie wazne jaki masz typ urody, kazdy masz swoj urok. Jakies tam mody na jakis tam odcien skory to glupota i nie ma co sie przyciemniac/rozjasniac na sile.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 10:08   #33
kicikici8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 51
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
I nad samoakceptacja tez pomysl, bo widze sliczna dziewczyne co chce cos na sile ulepszac. A tak naprawde nie potrzebujesz ani farbowania, ani nic innego: wygladasz dobrze. A tutaj link do rasistowskiej reklamy z Meksyku (przekaz: jak jestes brazowa to facet na ciebie nawet nie spojrzy, jak sie wybielisz to oszaleje na twoim punkcie ) http://www.youtube.com/watch?v=hR_O1iIVy0w
Moze to ci troche wytlumaczy to co mam na mysli, naprawde nie wazne jaki masz typ urody, kazdy masz swoj urok. Jakies tam mody na jakis tam odcien skory to glupota i nie ma co sie przyciemniac/rozjasniac na sile.
no samoakceptacja u mnie szwankuje, to fakt, ludzie raczej mnie chwalą, mówią że jestem ładna, ale ja zawsze myślę, że mogłoby być lepiej. Poza tym uwielbiam zmiany, fryzurę zmieniam bardzo często, bo mi się nudzi cały czas taka sama...a że zmiany często wychodziły niezbyt, tym razem postanowiłam się dowiedzieć tutaj na wizażu, co inni myślą o mnie...
a ta reklama okropna oczywiście, niedobrze że tak wmawia się tym kobietom, że tylko białe mogą być piękne...
kicikici8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 22:06   #34
aamiamea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

Zdecydowanie blond Te dwa zdjęcia (z Twoich 'przymierzań') mnie olśniły. Odrazu inaczej, tak bardziej świeżo. Tylko pytanie czy lubisz grzywki czy niebardzo. I moim zdaniem powinnaś zapuszczać włosy.
aamiamea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 23:53   #35
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
A tutaj link do rasistowskiej reklamy z Meksyku (przekaz: jak jestes brazowa to facet na ciebie nawet nie spojrzy, jak sie wybielisz to oszaleje na twoim punkcie )
czyli kremy brązujące są cacy a wybielające rasistowskie? ciekawe
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 04:27   #36
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;35476374]czyli kremy brązujące są cacy a wybielające rasistowskie? ciekawe[/QUOTE]
Przeciez tlumacze autorce ze nie musi byc brazowa zeby czuc sie atrakcyjna. Tak, kremy brazujace i moda na opalenizne to taka sama GLUPOTA jak krem wybielajace. Tak to jest rasizm jesli uwazasz ze jakis tam kolor skory jest lepszy niz inny, nie wazne jak go osiagasz. Kazdy NATURALNY kolor skory jest atrakcyjny .
Ps. nie rozumiem czemu zasmiecasz watek metamorfoz takimi dyskusjami .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 13:59   #37
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

A ja myślę, że kolor włosów masz bardzo ładny. Jedynie ścięłabym bardziej grzywkę, wycieniowała ją na bok, bo widzę, że masz ładnie układające się włosy. Poza tym zachęcam do robienia banalnych fryzur, np.
http://www.youtube.com/watch?v=zmZR-...eature=related
Nie trzeba mieć wielkiego talentu do zrobienia takiego upięcia, serio, nawet ja sobie radzę.
Jeżeli bardzo chcesz coś zmienić to może pomyśl o zafundowaniu sobie oryginalnej biżuterii? Np. kolorowej, wyrazistej.
Poza tym jesteś baaardzo ładna!
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 20:10   #38
kicikici8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 51
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

Cytat:
Napisane przez Cathe_Elen Pokaż wiadomość
A ja myślę, że kolor włosów masz bardzo ładny. Jedynie ścięłabym bardziej grzywkę, wycieniowała ją na bok, bo widzę, że masz ładnie układające się włosy. Poza tym zachęcam do robienia banalnych fryzur, np.
http://www.youtube.com/watch?v=zmZR-...eature=related
Nie trzeba mieć wielkiego talentu do zrobienia takiego upięcia, serio, nawet ja sobie radzę.
Jeżeli bardzo chcesz coś zmienić to może pomyśl o zafundowaniu sobie oryginalnej biżuterii? Np. kolorowej, wyrazistej.
Poza tym jesteś baaardzo ładna!
a dziękuję, miło mi fryzurę z filmiku znam;d czasem ją robię, jest wygodna i ciekawie wygląda- ludzie się pytają jak ją zrobiłam... pomysł z grzywką... sama zaczęłam o tym myśleć;d mam teraz włosy równej długości, bo się kiedyś zraziłam do grzywki, miałam długi czas prostą, ale ludzie mówili, żebym z prostej grzywy zrezygnowała, a zapuszczanie to koszmar, szczególnie, że moje włosy, gdy są pocieniowane lubią mi robić niespodzianki i wywijać się na wszystkie strony... ale oglądałam zdjęcia stare, z czasów licealnych i ta grzywka na bok była ciekawa(bo taką też nosiłam), nie wyglądałam tak "łyso"... także całkiem możliwe, że ją zrobię..dzieki za radę;d. biżuterii mam duuużo, ale nie noszę... nie wiem czemu;d muszę zacząć;d
kicikici8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 12:02   #39
lagowianka
Zakorzenienie
 
Avatar lagowianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12 439
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

jestes bardzo ładna
mysle ze powinnas pfarbowac włosy na jakis miedziany brąz o pocieniowac je od lini ucha do dołu, albo nawet od skroni
lagowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 22:22   #40
kicikici8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 51
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

dobra, zebrałam już od Was opinie i postanowiłam wybrać ten blond, ale teraz pytanie- czy taki odcień jak loreal islande 7.1 by się dla mnie nadawał?)

http://www.lorealparis.pl/img/l10n/p...62/HCo20_9.jpg
dodaję link do zdjęcia farby też
i z góry dzięki za opinie
kicikici8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 22:14   #41
kicikici8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 51
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

wracam po raz kolejny. rozjaśniłam trochę włosy (swoją drogą nieźle urosły), chciałam, żeby były popielate, ale coś chyba nie wyszło. czuję niedosyt... ma ktoś jakiś pomysł jeszcze na mnie fajny? z góry dzięki za rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03329.jpg (111,1 KB, 171 załadowań)
kicikici8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 13:02   #42
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

Bardzo ladna z Ciebie dziewczyna.. co jeszcze chcesz zmieniac?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 15:14   #43
florac
Raczkowanie
 
Avatar florac
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 86
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

?! popielate? teraz wyglądasz bardzo ładnie i naturalnie, nie niszcz tego popielatym
może pomyśl o dobranej pielęgnacji włosów, zmianie w modelowaniu (loczki? nowe upięcia?). Nawet małe zmiany dają duży efekt pozdrawiam!
__________________

florac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 16:35   #44
jasmine23
Rozeznanie
 
Avatar jasmine23
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 814
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

Na ostatnim zdjęciu bardzo ładny makijaż, właśnie w takim bym Cię widziała. Pasują Ci wszelkie róże. Co do włosów to także są w porządku, wyglądają naturalnie. A jeśli następnym razem będziesz szukała koloru jak ten Ci się znudzi to obstawiałabym za brązem i fryzury z koczkami w różnych splotach i ułożeniach. Tylko pamiętaj, że z tym farbowaniem nie ma co przesadzać teraz jest też ładnie.
__________________
Mój blog [/CENTER]
jasmine23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 14:55   #45
kicikici8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 51
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

ech... po prostu bym chciała jakiejś dużej zmiany, lubię się zmieniać często, ale nie chcę zrobić sobie jakiejś krzywdy... szybko mi się nudzi mój wygląd i myślałam, że ktoś dostrzeże coś we mnie co można by zmienić i poprawić, bo szczerze mówiąc nie bardzo jestem z siebie zadowolona. tak czy inaczej, dzięki za rady
kicikici8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 16:41   #46
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

Mysle ze Ty po prostu siebie nie lubisz.. i ciagle chcesz cos zmienic zebys w koncu mogla sie akceptowac w 100 % moim zdaniem jestes ladna, i roznymi zmianami moglabys sobie bardziej zaszkodzic niz pomoc
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 07:42   #47
kicikici8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 51
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

myślę, że może masz trochę rację... ale tak poza tym, mam koleżanki, które od lat wyglądają tak samo i sądzę, że to strasznie nudne. uwielbiam się zmieniać tylko, że już nie mam pomysłów...
kicikici8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 14:43   #48
1991malenstwo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

na pewno nie blond...wyglądasz za blado;/
moim zdaniem rudy, ewentualnie jakiś jasny brąz lub miedź.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kicikici8 Pokaż wiadomość
ech... po prostu bym chciała jakiejś dużej zmiany, lubię się zmieniać często, ale nie chcę zrobić sobie jakiejś krzywdy... szybko mi się nudzi mój wygląd i myślałam, że ktoś dostrzeże coś we mnie co można by zmienić i poprawić, bo szczerze mówiąc nie bardzo jestem z siebie zadowolona. tak czy inaczej, dzięki za rady


mam to samo,ciągle coś w sobie zmieniam. Najczesciej są to włosy i czasem się tym krzywdze ale muszę;D więc Cię doskonale rozumiem
1991malenstwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 21:23   #49
kicikici8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 51
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

Cytat:
Napisane przez 1991malenstwo Pokaż wiadomość
na pewno nie blond...wyglądasz za blado;/
moim zdaniem rudy, ewentualnie jakiś jasny brąz lub miedź.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------





mam to samo,ciągle coś w sobie zmieniam. Najczesciej są to włosy i czasem się tym krzywdze ale muszę;D więc Cię doskonale rozumiem
no właśnie, ten przymus jest najgorszy... niby wszystko jest okej, ale ciągle chce się zmian. uzależnienie jakieś, czy co...
kicikici8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 13:22   #50
kicikici8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 51
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

hej dziewczyny, odgrzebuję temat! znowu czuję się jak szara smutna mysz... chciałabym jakiejś odjazdowej zmiany ( bo w życiu też się szykują zmiany) może nowy kolor, może cięcie, jakiś ciekawy makijaż, ale oczywiście się boję, że będę wyglądać gorzej, bo nie do końca wiem co mi pasuje czasem. na zdjęciu jestem bez makijażu, włosy naturalne, trochę falują.... wiecie jaki to może być typ urody? macie jakieś fajne pomysły na metamorfozę;>? z góry dzięki za odpowiedzi. chcę wyglądać kobieco i elegancko, ale nie nudno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09690.jpg (124,2 KB, 67 załadowań)
kicikici8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 14:25   #51
Yoriko 96
Raczkowanie
 
Avatar Yoriko 96
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: DE- Schleswig-Holstein
Wiadomości: 111
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

Ja też Cię widzę w rudych, bursztynowych odcieniach, ciemne kolory Cię przytłaczają
__________________
Długosc:

5*10*15*20*25*30*35* 40*45*50*55*60*65*70

wlosomaniaczka: 1.1.2016
Yoriko 96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 14:33   #52
kicikici8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 51
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

Cytat:
Napisane przez Yoriko 96 Pokaż wiadomość
Ja też Cię widzę w rudych, bursztynowych odcieniach, ciemne kolory Cię przytłaczają
no tak, a takie jak teraz? teraz mam naturalne włosy swoje, tzn na końcach nawet trochę jaśniejsze, ale nie bardzo to widać
kicikici8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 11:41   #53
Bibix3
Przyczajenie
 
Avatar Bibix3
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Mazowieckie :)
Wiadomości: 16
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

a ja myślę że dobrze by Ci było w brązie a najlepiej pasowała by do Ciebie farba (mroźne trufle z l'oreal) )
Bibix3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 20:05   #54
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: bardzo potrzebuję jakiejkolwiek zmiany, pomóżcie;d

Tu zdecydowanie lepiej wyglądasz niż na tych teraźniejszych zdjęciach lepiej ci pasuje taki artystyczny nieład niż proste włosy
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.