Proszę o poradę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-06, 09:19   #1
Kaamy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Question

Proszę o poradę


Dzień dobry,
Od jakiegoś czasu przeglądam ten dział forum i podoba mi się ożywcze spojrzenie osób komentujących.
Często spotykam się tu z opinią, że najgorszy kolor włosów to czarny. Noszę czarne włosy od dawna, ale dopiero teraz zaczęłam się zastanawiać nad słusznością tego wyboru. Czy mogłybyście obiektywnie i szczerze wypowiedzieć się na temat moich włosów? Czy ten kolor mi w ogóle pasuje? Bo dotarło do mnie właśnie, że być może żyję w jakiejś nieświadomości... A może jest coś innego, co prosi się o zmianę?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą opinię.

Kamila

(PS Na tym zdjęciu z kolegą chyba najlepiej widać naturalny kolor mojej cery. Załączam też stare zdjęcie w krótkich włosach.)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plac.jpg (111,4 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zkubkiem.jpg (28,2 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob.jpg (13,0 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z mini.jpg (59,4 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fr.jpg (108,9 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg van.jpg (135,5 KB, 113 załadowań)
Kaamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 09:32   #2
pepuszek04
Raczkowanie
 
Avatar pepuszek04
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 250
Dot.: Proszę o poradę

Wygladasz ok ale jesli chcesz zmiany to.moze cos w ciemnym brazie
pepuszek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 09:39   #3
iloveharibo
Raczkowanie
 
Avatar iloveharibo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 231
Dot.: Proszę o poradę

Wg mnie pasuje Ci ten kolor. Ale jeśli zaczynasz się zastanawiać nad zmianą to po prostu idź do fryzjera-stylisty, na pewno dobierze Ci odpowiedni kolor.
Ja także mam czarne włosy od........... będzie dobre 1olat i mój fryzjer już psy na mnie wiesza, zaczyna kombinować co tu zrobić żebym miała coś innego niż czerń na głowie. Zrobił mi pasemka w kolorze czekolady i muszę przyznać że bardzo ładnie to wygląda. Także jest szansa że zmienię kolor całkowicie.
A myślałaś już o jakimś innym kolorze?
iloveharibo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 09:49   #4
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Proszę o poradę

Wyglądasz dobrze Jaki jest Twój naturalny kolor włosów?
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 10:57   #5
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Proszę o poradę

Jak dla mnie jest ok. Nie wiem jak w innych kolorach, może któraś z wizażanek zrobi symulacje to będzie można porównać.
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 13:58   #6
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Proszę o poradę

Jest bardzo ladnie! W szczegolnosci na tym 1 zdjeciu, gdzie masz usta podkreslone czyms czerwonym. Wygladasz jak taka Francuzeczka - mi sie podoba.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 16:16   #7
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Proszę o poradę

To nie chodzi o to, ze czarny to "najgorszy" kolor ogolnie, tylko o to, ze czesto decyduja sie tu na niego dziewczyny o delikatnej urodzie lub osoby z cieplej gamy kolorystycznej - a wtedy wyglada to na prawde bardzo zle. Z reszta podobnie jest z rudosciami i czerwieniami - nie dla kazdego ta zabawa.
Tobie bardzo pasuje ten kolor i nie ma zadnych zgrzytow wiec spokojnie mozesz go nosic.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 19:43   #8
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Proszę o poradę

Może z tym czarnym chodzi o to,że w niektórych przypadkach wygląda bardzo tandetnie, szczególnie w połączeniu z solarium i toną makijażu. Ty jednak nie masz się o co martwić, czarne włosy pasują do twojego typu Jest świetnie.
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 19:48   #9
Kaamy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: Proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez iloveharibo Pokaż wiadomość
Wg mnie pasuje Ci ten kolor. Ale jeśli zaczynasz się zastanawiać nad zmianą to po prostu idź do fryzjera-stylisty, na pewno dobierze Ci odpowiedni kolor.
Ja także mam czarne włosy od........... będzie dobre 1olat i mój fryzjer już psy na mnie wiesza, zaczyna kombinować co tu zrobić żebym miała coś innego niż czerń na głowie. Zrobił mi pasemka w kolorze czekolady i muszę przyznać że bardzo ładnie to wygląda. Także jest szansa że zmienię kolor całkowicie.
A myślałaś już o jakimś innym kolorze?
U mnie to też już chyba z 10 lat, jakoś od liceum. A nie masz wrażenia, że jesteś jakaś, hmm, mniej wyrazista, bardziej rozmyta w brązie? Ja mam o sobie takie wrażenie. Jaki masz kolor cery, oczu?
Myślałam o rudym

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Wyglądasz dobrze Jaki jest Twój naturalny kolor włosów?
Taki jakiś mysi. Brązowo-szary, nijaki. Fatalny po prostu. A jako dziecko miałam włosy ciemny blond.

Cytat:
Napisane przez behemotkot Pokaż wiadomość
Jak dla mnie jest ok. Nie wiem jak w innych kolorach, może któraś z wizażanek zrobi symulacje to będzie można porównać.
Będę bardzo wdzięczna za rudy...

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;35144336]Jest bardzo ladnie! W szczegolnosci na tym 1 zdjeciu, gdzie masz usta podkreslone czyms czerwonym. Wygladasz jak taka Francuzeczka - mi sie podoba. [/QUOTE]
Dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
To nie chodzi o to, ze czarny to "najgorszy" kolor ogolnie, tylko o to, ze czesto decyduja sie tu na niego dziewczyny o delikatnej urodzie lub osoby z cieplej gamy kolorystycznej - a wtedy wyglada to na prawde bardzo zle. Z reszta podobnie jest z rudosciami i czerwieniami - nie dla kazdego ta zabawa.
Tobie bardzo pasuje ten kolor i nie ma zadnych zgrzytow wiec spokojnie mozesz go nosic.
Masz rację z tym generalizowaniem. Ale czasem jak widzę tu zdjęcia np. ładnej dziewczyny, która kompletnie szpeci się cieniutkimi brwiami itp. to zastanawiam się, czy to nie jest tak, że każdy z nas żyje trochę w jakiejś nieświadomości i pomyślałam, że nie zaszkodzi zapytać.
Kaamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 03:01   #10
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Proszę o poradę

Czarny jest najgorszym kolorem ale nie w ogole tylko najgorszym dla typowych slowianek - ciemnych blondynek o delikatnej urodzie.
U ciebie ta czern sie broni, pasuje do twojego stylu. Ja bym jednak proponowala ciemny zimny braz - to zawsze wyglada jednak naturalniej. Jaki masz naturalny kolor, moze masz jakies zdjecia? I ciekawi mnie ile masz lat bo bywa tak ze przyciemnienie wlosow do czerni postarza.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 11:19   #11
Wtycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 178
Dot.: Proszę o poradę

Moim zdaniem pasuje Ci ten czarny kolor ale na pierwszym zdjęciu wyglądają na hmm... jednowymiarowe :p twój kolor jest mocno jednolity. Ja bym Ciebie widziała w takim kolorze włosów :
http://content8.flixster.com/rtactor.../40862_pro.jpg - Megan ma bardzo ciemne włosy jednak nie jednolite, widać że są troszkę brązowe
http://farm2.static.flickr.com/1250/...6885f61110.jpg - Monica ma moim zdaniem podobną urodę do twojej wiec napewno taki kolor będzie ci pasował.
Nie jest to jakaś drastyczna zmiana ale może ci się spodobać.
__________________
włosy rośnijcie jak na drożdżach!
Wtycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-07, 15:19   #12
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Proszę o poradę

Według mnie też jest okey i generalnie jesteś piękną kobietą, więc nie doradziłabym Ci żadnej zmiany, ale jeżeli czegoś koniecznie potrzebujesz to może zmień styl ubioru, aczkolwiek jak wynika ze zdjęć z tym tez u Ciebie okey
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 20:31   #13
Kaamy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: Proszę o poradę

Kurczę, poodpisywałam Wam wczoraj szczegółowo, ale pojawił się komentarz, że moderator musi to przejrzeć i postu od wczoraj ani widu ani słychu.

Może się jeszcze pojawi, to póki co odpiszę na ostatnie posty.
Macie rację, kolor jest zdecydowanie jednowymiarowy. Pomyślę nad tym brązem, bo póki co to tak trochę sztucznie i kreskówkowo jest.

Lat mam 26.

Nie mam żadnej psychicznej potrzeby zmiany, chciałam chyba tylko skonfrontować ten kolor.

Dziękuję Wam serdecznie za miłe słowa i pomoc.
Kaamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 21:01   #14
martucha16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Proszę o poradę

Nie chcąc spamować i zakładać co chwilę nowego tematu zapytam tutaj otóż postanowiłam zapuszczać włosy, przez długi czas nosiłam grzywkę i już teraz sama nie wiem, czy lepiej bez grzywki czy lepiej z mogłybyście dziewczyny coś poradzić? I jeszcze małe pytanie odnośnie spraw makijażowych: chciałabym jakoś podkreślić oczy. Jak mi włosy na nie opadają to jakby 'gubiły się' pod nimi, jak mam związane włosy to inna sprawa ale raczej preferuję włosy rozpuszczone. Z góry dziękuję za wszelkie porady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 431222_314931285209471_558406595_n.jpg (25,7 KB, 27 załadowań)
martucha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 22:32   #15
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez martucha16 Pokaż wiadomość
Nie chcąc spamować i zakładać co chwilę nowego tematu zapytam tutaj otóż postanowiłam zapuszczać włosy, przez długi czas nosiłam grzywkę i już teraz sama nie wiem, czy lepiej bez grzywki czy lepiej z mogłybyście dziewczyny coś poradzić? I jeszcze małe pytanie odnośnie spraw makijażowych: chciałabym jakoś podkreślić oczy. Jak mi włosy na nie opadają to jakby 'gubiły się' pod nimi, jak mam związane włosy to inna sprawa ale raczej preferuję włosy rozpuszczone. Z góry dziękuję za wszelkie porady
Nie wiem jak wyglądasz z grzywką ale bez niej wydaje się być bardzo ładnie Masz małe czoło -według mnie dlatego bez grzywki.
Co do makijażu oczu to mogę Ci polecić zakup eyelinera i ćwiczenia w robieniu kreski. To zawsze bardzo podkreśla oko
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 15:29   #16
snow_whitee
Raczkowanie
 
Avatar snow_whitee
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 82
Dot.: Proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez martucha16 Pokaż wiadomość
Nie chcąc spamować i zakładać co chwilę nowego tematu zapytam tutaj otóż postanowiłam zapuszczać włosy, przez długi czas nosiłam grzywkę i już teraz sama nie wiem, czy lepiej bez grzywki czy lepiej z mogłybyście dziewczyny coś poradzić? I jeszcze małe pytanie odnośnie spraw makijażowych: chciałabym jakoś podkreślić oczy. Jak mi włosy na nie opadają to jakby 'gubiły się' pod nimi, jak mam związane włosy to inna sprawa ale raczej preferuję włosy rozpuszczone. Z góry dziękuję za wszelkie porady
Regulamin:
3. Nie podpinaj się do cudzego wątku Jeśli również chcesz otrzymać jakąś poradę, to załóż własny wątek.

Żadne spamowanie, tylko reguła.
snow_whitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 16:34   #17
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Proszę o poradę

bardzo ładnie Ci w czerni!
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.