❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-02, 11:23   #121
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Nie bo są jeszcze babcie a one nie uznają Wigilii poza domem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 13:23   #122
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Ja zawsze mówiłam, że jak się wyprowadzimy na swoje to robimy Wigilię sami z mezem i synem. No ale nasze plany nie wyszły.
W zeszłym roku w listopadzie szybko się wprowadziliśmy od rodziców, żeby nie być nie kwarantannie bo dziadek miał covida. Później zmarłwięc na święta byliśmy u rodziców żeby im pusto nie było, bo jednak stracili z domu 4 osoby miesiąc przed świętami.
Teraz się zastanawiamy jak to zrobić tym roku i gdzie spędzić Wigilię. Po ślubie to parę razy jeździliśmy między moimi rodzicami a treściami, ale to bez sensu bo każdy tylko siedzi i patrzy na zegarek czy już pora jechać czy jeszcze mamy czas.
A tak szczerze to marzy mi się taka rodzinna atmosfera i wszystko w spokoju bez pośpiechu.
Nasi ojcowie to alkoholicy i jak mam patrzeć na ich twarze przy stole to odechciewa mi się wgl tam siedzieć. Chociaż żal nam matek i ze względu na nie przyjeżdżamy na kolację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Jeszcze jest trochę czasu do świąt więc może się zdecydujemy co robimy w tym roku
Sorry za literówki ale nie mogę edytować posta i poprawić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bardzo współczuję, sytuacja beznadziejna z ojcami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 13:57   #123
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Współczuję wam rodzinnych dylematów. U nas jest tak, że święta spędzamy naprzemiennie, jednego roku na miejscu, z rodziną męża, a kolejnego na drugim końcu Polski, z moją rodziną. W tym roku zostajemy w domu. Tutaj zawsze jest dużo ludzi na Wigilii, bo mąż ma trójkę rodzeństwa i wszyscy już mają swoje dzieci. U mnie jest bardziej kameralnie: my z synem, moi rodzice, brat i czasem babcia z dziadkiem.

W tym tygodniu dostanę mój prezent świąteczny. Trochę szybko, ale jest mi potrzebny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 16:45   #124
Asa31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 178
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
jaka zimowa herbata w aldi?
Sternenwunder jablko, pomarancza i przyprawy. Ale jeszcze nie doszlam do probowania

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Wiem tylko tyle co mi kwiaty powiedzą
Cóż to za zimowa limitka żelów Fa? W Lidlu są takie z goździkiem i kwiatem pomarańczy, ten z kwiatem pomarańczy pachnie jak pomarańcza nabita goździkami i cynamonem, mam balsam taki i często go używam i bardzo lubię.
Dzisiaj kolejny słoneczny nie-jesienny dzień, siostry od wczoraj imprezuja przebrane za jakieś wampirki i inne, ja szykuje się na jutro i w kolejne dni na kilka mszy za zmarłych, dzisiaj wieczorem idziemy z chłopakiem posiedzieć na cmentarzu i ponapawać się jego urokiem. Dla mnie to święto nie jest przykre, tylko nostalgiczne, jak filmy Tima Burtona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Powiem Wam jeszcze, jako że jesteśmy w tym wątku, że przy okazji tego święta jutrzejszego podczas pracy nie mogłam się skupić, dużo myślałam o Ervishy, czy tam też ma jakieś święta albo nas czyta, czy znów cieszy się Bożym Narodzeniem wiem, nie jestem normalna, ale chyba nigdy nie byłam inna i już nie będę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Troche sie zawiodlam na tym zelu z Fa bo jednak za Tak mi sie nie kojarzy ten zapach z zima. Musze koniecznie zobaczyc w lidlu ten o ktorym mowisz

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Widziałyście ostatnią gazetkę Rossmanna? Ile kalendarzy adwentowych wprowadzili! W ogóle sporo już świątecznych rzeczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam co roku kalendarz taki skarpetkowy Tz mi robi i ciesze sie zawsze z tego jak glupia

Edytowane przez Asa31
Czas edycji: 2021-11-02 o 16:46 Powód: Zle zacytowane
Asa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 17:08   #125
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Te żele i balsamy świąteczne w Lidlu nie są Fa, tylko ich marki własnej Cien (swoją drogą bardzo fajnej i lubianej na Wizażu) jakby co, bo nie wiem czy jasno to opisałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 17:37   #126
Asa31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 178
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Te żele i balsamy świąteczne w Lidlu nie są Fa, tylko ich marki własnej Cien (swoją drogą bardzo fajnej i lubianej na Wizażu) jakby co, bo nie wiem czy jasno to opisałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak wlasnie zrozumialam ze Cien wiec jasno napisalas
Asa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 19:14   #127
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość

Mój Tata też ma imieniny w święta

My zazwyczaj świętujemy w domu-mam czworo rodzeństwa, trójka już z własnymi połówkami+mam trójkę siostrzeńców, więc zawsze Święta spędzamy ze sobą-bo jest nas już naprawdę sporo
Dla mnie na przykład bardzo świąteczne jest wspólne gotowanie z moją siostrą, bo nic nas tak nie jednoczy jak wspólne gotowanie i przy okazji plotkowanie

W tym roku jeszcze czeka mnie dyżur w pracy w drugi dzień świąt
U mnie mama ma imieniny w Wigilię, jej była bratowa i mamy brat, czyli mąż byłej bratowej. Nie skomplikowane?

I właśnie ta para ma 7 dzieci, czyli moje kuzynostwo, a ciotka później urodziła jeszcze córkę.
I teraz tej najbliższej jej rodziny to jest 8 dzieci, 11 wnuków (2 dzieci jeszcze nie ma potomstwa) i jeden prawnuk. Dodając wszystkich partnerów to chyba 5 osób, co do 2 nie jestem pewna. 25-27 osób wychodzi. To się nazywa rodzinna wigilia
A jeszcze jak byliśmy mali to kuzynostwo mieszkało rzut beretem od babci (z okien ich mieszkanie było widać). I jak się tak wszyscy zeszliśmy latem czy na BN właśnie to był chaos
Ale super było. Biedniej, ale ta atmosfera

Ja mam wigilię wolną, ale pracuję 1 dzień świąt, drugi mam wolne.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-02, 20:17   #128
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 318
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Współczuję wam rodzinnych dylematów. U nas jest tak, że święta spędzamy naprzemiennie, jednego roku na miejscu, z rodziną męża, a kolejnego na drugim końcu Polski, z moją rodziną. W tym roku zostajemy w domu. Tutaj zawsze jest dużo ludzi na Wigilii, bo mąż ma trójkę rodzeństwa i wszyscy już mają swoje dzieci. U mnie jest bardziej kameralnie: my z synem, moi rodzice, brat i czasem babcia z dziadkiem.

W tym tygodniu dostanę mój prezent świąteczny. Trochę szybko, ale jest mi potrzebny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdradź co to za prezent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 20:58   #129
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Zdradź co to za prezent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Orbitrek. Przyda mi się do rehabilitacji, bo mam problemy z lędźwiową częścią kręgosłupa. A dodatkowo będę trzymać formę Do tej pory jeździłam na rowerku stacjonarnym, ale fizjoterapeuta mi zabronił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 21:12   #130
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Ja zawsze mówiłam, że jak się wyprowadzimy na swoje to robimy Wigilię sami z mezem i synem. No ale nasze plany nie wyszły.
W zeszłym roku w listopadzie szybko się wprowadziliśmy od rodziców, żeby nie być nie kwarantannie bo dziadek miał covida. Później zmarłwięc na święta byliśmy u rodziców żeby im pusto nie było, bo jednak stracili z domu 4 osoby miesiąc przed świętami.
Teraz się zastanawiamy jak to zrobić tym roku i gdzie spędzić Wigilię. Po ślubie to parę razy jeździliśmy między moimi rodzicami a treściami, ale to bez sensu bo każdy tylko siedzi i patrzy na zegarek czy już pora jechać czy jeszcze mamy czas.
A tak szczerze to marzy mi się taka rodzinna atmosfera i wszystko w spokoju bez pośpiechu.
Nasi ojcowie to alkoholicy i jak mam patrzeć na ich twarze przy stole to odechciewa mi się wgl tam siedzieć. Chociaż żal nam matek i ze względu na nie przyjeżdżamy na kolację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Jeszcze jest trochę czasu do świąt więc może się zdecydujemy co robimy w tym roku
Sorry za literówki ale nie mogę edytować posta i poprawić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Współczuję tej sytuacji


Najgorzej to ten alkohol, osobiście nie znoszę tego kultu picia podczas Świąt-ja jeszcze zrozumiem kameralnie lampkę wina w pierwszy dzień Świąt do kolacji, ale nie strzelanie kolejek czegoś mocniejszego podczas rodzinnego spotkania A już najgorzej to pijaństwo w Wigilię i przychodzenie na pasterkę w stanie mocno wskazującym.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Współczuję wam rodzinnych dylematów. U nas jest tak, że święta spędzamy naprzemiennie, jednego roku na miejscu, z rodziną męża, a kolejnego na drugim końcu Polski, z moją rodziną. W tym roku zostajemy w domu. Tutaj zawsze jest dużo ludzi na Wigilii, bo mąż ma trójkę rodzeństwa i wszyscy już mają swoje dzieci. U mnie jest bardziej kameralnie: my z synem, moi rodzice, brat i czasem babcia z dziadkiem.

W tym tygodniu dostanę mój prezent świąteczny. Trochę szybko, ale jest mi potrzebny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja i mój narzeczony jesteśmy z różnych stron Polski. Mieliśmy spędzić te święta w rozjazdach między rodzinami, ale wypadł nam dyżur w drugi dzień świąt, więc nie w tym roku

Ale wiemy, że już po ślubie to będziemy święta spędzać na zmianę-raz u mnie, raz w jego stronach.


Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Te żele i balsamy świąteczne w Lidlu nie są Fa, tylko ich marki własnej Cien (swoją drogą bardzo fajnej i lubianej na Wizażu) jakby co, bo nie wiem czy jasno to opisałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O, a ja do Lidla się wybieram


Nie wiem dlaczego, ale dla mnie mega świątecznym żelem pod prysznic jest...Avon waniliowo-malinowy. Ten zapach jakoś tak mi się kojarzy z Bożym Narodzeniem, że od kilku lat zamawiam go co grudzień


Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Orbitrek. Przyda mi się do rehabilitacji, bo mam problemy z lędźwiową częścią kręgosłupa. A dodatkowo będę trzymać formę Do tej pory jeździłam na rowerku stacjonarnym, ale fizjoterapeuta mi zabronił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Orbitrek
Miałam go w tym roku kupić, ale włamali mi się na konto bankowe i mnie okradli, więc muszę odłożyć ten zakup na daleką przyszłość, bo w nowym roku chcemy zacząć z narzeczonym coś robić w kierunku ślubu.
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 21:40   #131
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Asa31 Pokaż wiadomość
Sternenwunder jablko, pomarancza i przyprawy. Ale jeszcze nie doszlam do probowania

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------



Troche sie zawiodlam na tym zelu z Fa bo jednak za Tak mi sie nie kojarzy ten zapach z zima. Musze koniecznie zobaczyc w lidlu ten o ktorym mowisz



Ja mam co roku kalendarz taki skarpetkowy Tz mi robi i ciesze sie zawsze z tego jak glupia
muszę się wybrać do Aldi

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Pił ktoś ta kawę? Warto kupić? Ma rzeczywiście smak pumpkin spice ? Załącznik 7761646

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
gdzie można ją kupić? (chodzi mi o dostępność w opakowaniu nie na miejscu w Starbucksie)
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-02, 22:00   #132
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
muszę się wybrać do Aldi

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------


gdzie można ją kupić? (chodzi mi o dostępność w opakowaniu nie na miejscu w Starbucksie)
Na allegro wyczaiłam

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Poszukuję kalendarza z mini książeczkami dla najmłodszych ok. 2 lata dziecko. Ktoś coś?

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 22:16   #133
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

kurde, 9 dych za 300g? :O
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 05:26   #134
isabelly
Raczkowanie
 
Avatar isabelly
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 106
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość

Ja mam wigilię wolną, ale pracuję 1 dzień świąt, drugi mam wolne.
Serioo? Myślałam, że tam całe święta są wolne, albo i nawet zastój do sylwestra...Znam firmy, które robią wolne do Trzech Króli.

A ja się próbuje wstrzymywać z zakupami świątecznymi do 1 grudnia. Może tylko któregoś dnia zdejmę ozdoby ze strychu żeby ogarnąć czego jeszcze potrzebuje. Mam świąteczną wioskę, chcę dokupić do niej płotek, pare figurek i podkład ze sztucznego śniegu, chociaż ten ostatni może kupię wcześniej bo od dzisiaj jest w Action.

Patrzcie jaki sweter widziałam w lumpie

Nie mogłam się powstrzymać przed kupnem bluzy z gnomami, tym bardziej, że była nowa. Do chodzenia po domu w sam raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sweter.jpg (152,7 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gnomy.jpg (90,0 KB, 101 załadowań)
isabelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 07:09   #135
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Współczuję tej sytuacji


Najgorzej to ten alkohol, osobiście nie znoszę tego kultu picia podczas Świąt-ja jeszcze zrozumiem kameralnie lampkę wina w pierwszy dzień Świąt do kolacji, ale nie strzelanie kolejek czegoś mocniejszego podczas rodzinnego spotkania A już najgorzej to pijaństwo w Wigilię i przychodzenie na pasterkę w stanie mocno wskazującym.




Ja i mój narzeczony jesteśmy z różnych stron Polski. Mieliśmy spędzić te święta w rozjazdach między rodzinami, ale wypadł nam dyżur w drugi dzień świąt, więc nie w tym roku

Ale wiemy, że już po ślubie to będziemy święta spędzać na zmianę-raz u mnie, raz w jego stronach.





O, a ja do Lidla się wybieram


Nie wiem dlaczego, ale dla mnie mega świątecznym żelem pod prysznic jest...Avon waniliowo-malinowy. Ten zapach jakoś tak mi się kojarzy z Bożym Narodzeniem, że od kilku lat zamawiam go co grudzień





Orbitrek
Miałam go w tym roku kupić, ale włamali mi się na konto bankowe i mnie okradli, więc muszę odłożyć ten zakup na daleką przyszłość, bo w nowym roku chcemy zacząć z narzeczonym coś robić w kierunku ślubu.
Więc wszystko przed wami Dla mnie trudne były pierwsze święta bez rodziców i brata, w 2012 (bardzo szybko zamieszkałam z mężem, po 2-3 miesiącach znajomości), ale i tak nie było tak źle, jak myślałam. Po tylu latach już się przyzwyczaiłam do spędzania świąt na zmianę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 08:38   #136
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez szymonowamatka Pokaż wiadomość
Hej i ja się dołączę. Właśnie widziałam dwie reklamy, jedna z allegro z wioską świąteczną i kolejką elektryczną oraz z Carrefoura z choinkami i z zabawkami pod choinkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaparaszamy jeszcze nie widzialam swiatecznej reklamy

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Ja zawsze mówiłam, że jak się wyprowadzimy na swoje to robimy Wigilię sami z mezem i synem. No ale nasze plany nie wyszły.
W zeszłym roku w listopadzie szybko się wprowadziliśmy od rodziców, żeby nie być nie kwarantannie bo dziadek miał covida. Później zmarłwięc na święta byliśmy u rodziców żeby im pusto nie było, bo jednak stracili z domu 4 osoby miesiąc przed świętami.
Teraz się zastanawiamy jak to zrobić tym roku i gdzie spędzić Wigilię. Po ślubie to parę razy jeździliśmy między moimi rodzicami a treściami, ale to bez sensu bo każdy tylko siedzi i patrzy na zegarek czy już pora jechać czy jeszcze mamy czas.
A tak szczerze to marzy mi się taka rodzinna atmosfera i wszystko w spokoju bez pośpiechu.
Nasi ojcowie to alkoholicy i jak mam patrzeć na ich twarze przy stole to odechciewa mi się wgl tam siedzieć. Chociaż żal nam matek i ze względu na nie przyjeżdżamy na kolację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Jeszcze jest trochę czasu do świąt więc może się zdecydujemy co robimy w tym roku
Sorry za literówki ale nie mogę edytować posta i poprawić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuje

Zamowilam prezenty dla mamy ( kosmetyki Jandy , mam lubi ) jeszcze musze kupic perfumy mezowi i tacie oraz tradycyjnie dla meza na mikolaja majty lub skarpety ze swiatecznym motywem

wciaz nie mam nic dla tesciow
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 10:56   #137
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Puk, Puk. Cześć Mogę?
Nie wiem, czy mnie któraś jeszcze tutaj pamięta, bo dawno mnie nie było. Ale zajrzałam kilka razy ostatnio i pomyślałam, że będzie o wiele fajniej spędzić ten czas w gronie takich, co rozumieją świątecznego świra



Łączę się w bólu ze wszystkimi, które nie mają pomysłu na prezenty. Wiem, co kupić babci i dziecku (kochany synek zawołał mamę, pokazał stronę i powiedział "o takie" ), ale co do reszty to bladego pojęcia nie mam






Niestety też odebrałam od życia taką lekcję. Taki cios od najbliższych boli strasznie. A niektórych rzeczy naprawić się już nie da, zbyt dużo złego się stało.


Mika - nie bój się, chłop na pewno jest silny, poradzi sobie i z różowymi ozdobami Jak w nowym domu (bo mam nadzieję, że już budowa za Wami?) No i jak młoda rośnie?



Ja w tematyce świątecznej to siedzę już od sierpnia służbowo ale teraz wyjątkowo gorący czas i do 6 grudnia będę miała z tym mnóstwo roboty. W życiu bym nie pomyślała, że będę robić takie rzeczy w ramach obowiązków służbowych


Z kwestii typowo dekoracyjnych to zastanawiam się, jak w tym roku choinkę postawić W zeszłym roku, dokładnie 5 listopada, wzięłam nowego kota. Był malutki i z tego powodu też powodu nie chcieliśmy mu robić zbyt dużej rewolucji i choinki nie było. Ale mam poważne wątpliwości, czy Tofik dorósł na tyle, żeby zachować się jako przystało na dorosłego kota i potraktować choinkę z zimną obojętnością. Zwłaszcza że pamiętam, jak mały Maniek wjechał nam z ponad 2-metrową jodłą do łózka w nocy No ale trzeba mu oddać, że to był jeden, jedyny raz i potem do samego końca nie zniszczył ani jednej ozdoby choinkowej.

Witaj Allmode
Ej różowe ozdoby to nie ja chciałam
Tak mieszkamy od początku marca , trochę się nie mogę odnaleźć na tej wiosce ale może jakoś pójdzie
Młoda rośnie, ma już 6 lat . Co roku w grudniu przeglądamy książkę od Ciebie


Matko dziewczyny, ale mnie choróbsko rozłożyło. Katar, kaszel i gorączka. Nieprzytomna jestem strasznie a chciałam się na shoping wybrać w tym tygodniu . Gorzej że chłopa też rozkłada, a wiadomo co oznacza chory facet w domu
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 13:15   #138
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Jutro ide do dealz bo widzę, że wprowadzili już ofertę świąteczną
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 13:17   #139
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez isabelly Pokaż wiadomość
Patrzcie jaki sweter widziałam w lumpie

Nie mogłam się powstrzymać przed kupnem bluzy z gnomami, tym bardziej, że była nowa. Do chodzenia po domu w sam raz
Oooo poznaję mój ulubiony lumpek ostatnio wyhaczyłam w nim fajny, świąteczny sweter
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-03, 14:04   #140
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Oooo poznaję mój ulubiony lumpek ostatnio wyhaczyłam w nim fajny, świąteczny sweter

A co to za sklep?? Kurde, od jakiegoś czasu zamierzam się wybrać do lumpka, ale że jestem kompletnie zagubiona i nic nie umiem w nich znaleźć, nie jest mi tam po drodze. Może polecicie jakiś w Warszawie??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 15:43   #141
isabelly
Raczkowanie
 
Avatar isabelly
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 106
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Oooo poznaję mój ulubiony lumpek ostatnio wyhaczyłam w nim fajny, świąteczny sweter
Ja praktycznie wszystkie nowe rzeczy ostatnio kupiłam, w tym dżinsy tom taylora za 20zł i bluzę adidasa za 15

Ondiine to cała sieć VIVE TEXTILE RECYCLING, wpisz sobie w googlach i po lokalizacji znajdzie najbliższy sklep
isabelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 17:27   #142
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez isabelly Pokaż wiadomość
Serioo? Myślałam, że tam całe święta są wolne, albo i nawet zastój do sylwestra...Znam firmy, które robią wolne do Trzech Króli.

A ja się próbuje wstrzymywać z zakupami świątecznymi do 1 grudnia. Może tylko któregoś dnia zdejmę ozdoby ze strychu żeby ogarnąć czego jeszcze potrzebuje. Mam świąteczną wioskę, chcę dokupić do niej płotek, pare figurek i podkład ze sztucznego śniegu, chociaż ten ostatni może kupię wcześniej bo od dzisiaj jest w Action.

Patrzcie jaki sweter widziałam w lumpie

Nie mogłam się powstrzymać przed kupnem bluzy z gnomami, tym bardziej, że była nowa. Do chodzenia po domu w sam raz

Najlepiej mają przedstawiciele firm kosmetycznych
Dla większości sklepów, drogerii oraz aptek koniec roku to czas remanentów itp. i rzadko coś jest zamawiane. Jeden z takich przedstawicieli mówi, że to najlepsza fucha ever-cały grudzień do Trzech Króli mają taki zastój, że nic tylko siedzą na urlopach, do tego służbowe autko......praca życia


Ja w tym roku chcę kupić sobie tylko jakieś ładne bombki do lampek, które wieszam w swoim pokoju, tak to dla siebie mam już wszystko.

W kwestii ubierania naszych dwóch choinek(+obwieszenie lampkami świerka na podwórku) to mój starszy brat i młodsza siostra są porównywalni do głównych bohaterów filmu Wesołych Świąt-mimo banów na kupowanie kolejnych ozdób i tak zawsze coś przytachają



Sweter mega, sama mam coś w tym stylu, uwielbiam motyw reniferów
Najlepsza pora kupowania swetrów to letnie wyprzedaże, w lipcu* trafiam na najlepsze perełki w mega cenach


Mój chłop-Po kiego grzyba kupujesz sweter jak jest 35 stopni na polu?!?!?!?
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 18:45   #143
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Najlepiej mają przedstawiciele firm kosmetycznych
Dla większości sklepów, drogerii oraz aptek koniec roku to czas remanentów itp. i rzadko coś jest zamawiane. Jeden z takich przedstawicieli mówi, że to najlepsza fucha ever-cały grudzień do Trzech Króli mają taki zastój, że nic tylko siedzą na urlopach, do tego służbowe autko......praca życia


Ja w tym roku chcę kupić sobie tylko jakieś ładne bombki do lampek, które wieszam w swoim pokoju, tak to dla siebie mam już wszystko.

W kwestii ubierania naszych dwóch choinek(+obwieszenie lampkami świerka na podwórku) to mój starszy brat i młodsza siostra są porównywalni do głównych bohaterów filmu Wesołych Świąt-mimo banów na kupowanie kolejnych ozdób i tak zawsze coś przytachają



Sweter mega, sama mam coś w tym stylu, uwielbiam motyw reniferów
Najlepsza pora kupowania swetrów to letnie wyprzedaże, w lipcu* trafiam na najlepsze perełki w mega cenach


Mój chłop-Po kiego grzyba kupujesz sweter jak jest 35 stopni na polu?!?!?!?
Pfff, to najlepszy czas na kupowanie swetrów za grosze Rok temu kupiłam na letniej wyprzedaży 2 swetry z wełną po 20 zł (w H&M), a w tym roku 5 swetrów jesienno-zimowych od 15 do 25 zł (też H&M), wyjściowe ceny to +80zł.
Co do świątecznych ubrań, to mam tylko bluzę z lumpka za 1 zł - Myszka Mickey i Minnie w wielkiej bombce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 20:22   #144
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dziewczyny, pokażcie swoje przepiśniki świątecznem muszę się natchnąć
Jezuuu, muszę się pożalić. Na koniec sierpnia wprowadził się pod nami jakiś stary frajer. I od tego momentu taj j*** fajkami, że chodzę z bólem głowy a w naszym mieszkaniu śmierdzi fajami jak w palarni. Zasmrodził swoje nowe mieszkanie w miesiąc, śmierdzi w windzie, na piętrze u niego i u nas (piętro wyżej). Wszystko od niego z mieszkania leci do nas wentylacją, w wc śmierdzi jakby tam ktoś legalnie palił. Ogrzewanie mamy na prąd, więc co otworzę okno, żeby wywietrzyć, to jest zimno i czekamy na nagrzanie, kasa leci jak woda a i tak wlatuje to to z powietrzem, bo on jara non stop i jak jest akurat na balkonie to wszystko wraca do nas i tak w kółko . Byłam u niego 3 tygodnie temu powiedzieć jak jest, to powiedział, że "Ok, będę uważał". Nie muszę mówić, że jesteśmy niepalący...

Qwa, modlę się, żeby go samochód jakiś trzepnął któregoś dnia

Przez to nawet nie myślę o żadnych świętach czy atmosferze, bo czuję się jak w jakimś skłocie brudnym i śmierdzącym z narkomanami...
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 20:44   #145
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Pfff, to najlepszy czas na kupowanie swetrów za grosze Rok temu kupiłam na letniej wyprzedaży 2 swetry z wełną po 20 zł (w H&M), a w tym roku 5 swetrów jesienno-zimowych od 15 do 25 zł (też H&M), wyjściowe ceny to +80zł.
Co do świątecznych ubrań, to mam tylko bluzę z lumpka za 1 zł - Myszka Mickey i Minnie w wielkiej bombce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja jakiś czas temu w Mohito upolowałam cudowny, mięciutki i cieplutki kardigan przeceniony ze 140 zł na 60 zł-jestem w nim zakochana


W sumie to pod świąteczny ciuch mogłabym podpiąć koszulkę z Pepco z Mickey i Minnie, którą ostatnio kupiłam, w końcu ma napis Christmas


Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pokażcie swoje przepiśniki świątecznem muszę się natchnąć
Jezuuu, muszę się pożalić. Na koniec sierpnia wprowadził się pod nami jakiś stary frajer. I od tego momentu taj j*** fajkami, że chodzę z bólem głowy a w naszym mieszkaniu śmierdzi fajami jak w palarni. Zasmrodził swoje nowe mieszkanie w miesiąc, śmierdzi w windzie, na piętrze u niego i u nas (piętro wyżej). Wszystko od niego z mieszkania leci do nas wentylacją, w wc śmierdzi jakby tam ktoś legalnie palił. Ogrzewanie mamy na prąd, więc co otworzę okno, żeby wywietrzyć, to jest zimno i czekamy na nagrzanie, kasa leci jak woda a i tak wlatuje to to z powietrzem, bo on jara non stop i jak jest akurat na balkonie to wszystko wraca do nas i tak w kółko . Byłam u niego 3 tygodnie temu powiedzieć jak jest, to powiedział, że "Ok, będę uważał". Nie muszę mówić, że jesteśmy niepalący...

Qwa, modlę się, żeby go samochód jakiś trzepnął któregoś dnia

Przez to nawet nie myślę o żadnych świętach czy atmosferze, bo czuję się jak w jakimś skłocie brudnym i śmierdzącym z narkomanami...

Niby na co ma uważać?
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 20:49   #146
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość


Niby na co ma uważać?
No teraz widzę że to był uśmiechnięty synonim "Ok, weź się odp........"
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 21:35   #147
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

chciałabym kupić świąteczny zapach Yankee candle. Czy możecie mi polecić który ź tych zapachów jest naprawdę dobry i klimatyczny? nie chodzi o zapach świerku itp ale jakiś czas temu kupowałam w biedronce takie duże czerwone świeczki (dobre 10 lat temu) pachnące naprawdę obłędnie, były dostępne w okresie przedświątecznym. nie jestem w stanie opisać zapachu.










---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

podpowiedzcie którą wybrać...
ogólnie te święta to chyba będzie lipa. W moim życiu porobiło się ostatnio wiele smutnych chwil, niecały miesiąc temu zmarła moja babcia, mój związek się rozpada, chciałabym odejść i zamieszkać sama ale w spokoju... mam czasem ochotę krzyczeć pomocy...
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 21:54   #148
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez isabelly Pokaż wiadomość
Serioo? Myślałam, że tam całe święta są wolne, albo i nawet zastój do sylwestra...Znam firmy, które robią wolne do Trzech Króli.

A ja się próbuje wstrzymywać z zakupami świątecznymi do 1 grudnia. Może tylko któregoś dnia zdejmę ozdoby ze strychu żeby ogarnąć czego jeszcze potrzebuje. Mam świąteczną wioskę, chcę dokupić do niej płotek, pare figurek i podkład ze sztucznego śniegu, chociaż ten ostatni może kupię wcześniej bo od dzisiaj jest w Action.

Patrzcie jaki sweter widziałam w lumpie

Nie mogłam się powstrzymać przed kupnem bluzy z gnomami, tym bardziej, że była nowa. Do chodzenia po domu w sam raz
W Drexie chyba tak mają, my pracujemy. Za święto wpadnie 100, na grudzień 200, bo 2 święta przepracuję w listopadzie. Wolę Wigilię wolną, bo wtedy się z rodziną spotkamy, a na BN każdy się rozjeżdża (brat do rodziców dziewczyny, ciotki do swoich rodziców itd), więc raczej nikt nie wpadnie.

Daj namiar w którym Ja w Action widziałam. Może coś kupię. Brat zakupił 2 lata temu, założył na Wigilię + skarpety świąteczne
Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Oooo poznaję mój ulubiony lumpek ostatnio wyhaczyłam w nim fajny, świąteczny sweter
Też jesteś z Jeleniej?

A ja widziałam na YT świąteczne reklamy
W Leroy wykładali już świąteczny dział, moja mama się tam kręciła, ale jeszcze cen nie było i musiała obejść się smakiem

Ja wczoraj wypożyczyłam odkurzacz piorący, wyprałam łóżko, dzisiaj narożnik i mogłabym się tym zajmować zawodowo
Chociaż plecy trochę bolały. Ogarnęłam łazienkę, może jutro kuchnię przywrócę do ładu

Kupiłam dywan i też przeprałam odkurzaczem Muszę zamówić łóżko i zestaw wypoczynkowy, a nie mam kiedy

Przeglądałam gazetki i już się zaczyna szaleństwo
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-04, 00:19   #149
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
No teraz widzę że to był uśmiechnięty synonim "Ok, weź się odp........"
Ty chyba mieszkasz w stolicy Francji, pamiętam jak mi to przeszkadzało, że Francuzi ciągle palą nigdy nie zapaliłam papierosa i mam taką samą alergię na tytoń jak Ty, nie jestem w stanie znieść jego zapachu nawet w perfumach. Pod uczelnią, w kamienicy ciągle ktoś palił, popołudnia spędzałam w parku czy w lesie, żeby nie umrzeć od tego zadymienia i się dotleniać. Dopóki w Polsce wolno było palić w klubach to tylko z tego powodu je omijalam szerokim łukiem. Nienawidzę papierosów, benzyny i oudu, ich zapachu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:19 ---------- Poprzedni post napisano o 01:09 ----------

Szakal z tych wyżej mam Christmas Eve, reszty nie znam, są słodkie i owocowe, jak kompot świąteczny lub grzaniec, bez nut alko. U mnie akurat związkowo się układa, ale roboty mam tyle (chyba też moje ambicje mnie gubią), że czasem myślę, że już nigdy nie odpocznę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-04, 04:27   #150
isabelly
Raczkowanie
 
Avatar isabelly
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 106
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość

Daj namiar w którym Ja w Action widziałam. Może coś kupię. Brat zakupił 2 lata temu, założył na Wigilię + skarpety świąteczne
Ten nad Aldikiem na Sygietyńskiego

A wczoraj poszłam do Action po koc śnieżny pod moją świąteczną wioskę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg snieg.jpg (95,6 KB, 98 załadowań)
isabelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.