Skąd wziąć siłę na rozwód??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-17, 18:32   #1
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941

Skąd wziąć siłę na rozwód???


Skąd wziąć siłę na rozwód???,,,,,,,,,,,,Mam 42 lata,wyszłam drugi raz za mąż po śmierci pierwszego męża,który był najwspanialszym człowiekiem jakiego można sobie wymarzyć .Mieszkamy z obecnym mężem,w spłaconym przez jego rodziców mieszkaniu,więc odchodząc zostaję bez mieszkania,ale nie wytrzymam dłużej z tym człowiekiem,zaczynam go nienawidzić ,o wszystko się czepia,stałam sie kłębkiem nerwów ,wszystko musi być po jego myśli,urządzanie domu,niewychodzenie z domu,najlepiej grać i nic nie robić,kanapki najlepiej jakbym jadła w kiblu bo tam nie nakruszę,ciast lepiej bym nie robiła bo znajdzie slady mąki , dobrze że nie mamy dzieci,nie będę wybebeszała wszystkiego,,,,,ale jak to przetrawic
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 08:27   #2
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Skąd wziąć siłę na rozwód???

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Skąd wziąć siłę na rozwód???,,,,,,,,,,,,Mam 42 lata,wyszłam drugi raz za mąż po śmierci pierwszego męża,który był najwspanialszym człowiekiem jakiego można sobie wymarzyć .Mieszkamy z obecnym mężem,w spłaconym przez jego rodziców mieszkaniu,więc odchodząc zostaję bez mieszkania,ale nie wytrzymam dłużej z tym człowiekiem,zaczynam go nienawidzić ,o wszystko się czepia,stałam sie kłębkiem nerwów ,wszystko musi być po jego myśli,urządzanie domu,niewychodzenie z domu,najlepiej grać i nic nie robić,kanapki najlepiej jakbym jadła w kiblu bo tam nie nakruszę,ciast lepiej bym nie robiła bo znajdzie slady mąki , dobrze że nie mamy dzieci,nie będę wybebeszała wszystkiego,,,,,ale jak to przetrawic
Ustal plan działania:
skontaktuj się z prawnikiem
przeanalizuj finanse
poszukaj mieszkania/ miejsca gdzie możesz się przeprowadzić/ pomieszkać choćby przez jakiś czas
otocz się bliskimi, którzy cię rozumieją i wspierają

powodzenia.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 08:35   #3
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Skąd wziąć siłę na rozwód???

Lepiej byc sama niz z kims kto Cie ciagnie na dno.Zwiazek ma sens kiedy dwoje ludzi sie kocha i wspiera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 12:12   #4
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Skąd wziąć siłę na rozwód???

O Boże tak samo jak mój 2 mąż.. Nerwica natręctw to przekleństwo! Wiej!
To był koszmar.. kuchnia była jak muzeum - nie można było używać bo się pobrudzi... każdy przedmiot musiał stać w swoim miejscu, przestawienie solniczki wywoływało armagedon.

KOSZMAR
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 14:36   #5
Sylianna
Raczkowanie
 
Avatar Sylianna
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 37
Dot.: Skąd wziąć siłę na rozwód???

Po pierwsze bardzo mi przykro, że tak trafiłaś bo jest tylu wspaniałych mężczyzn, że nie ma sensu dusić się z kimś takim. Na początku będzie ciężko bo jesteś na pewno emocjonalnie związana i tego etapu nie da się przeskoczyć, natomiast z czasem będzie lepiej i odetchniesz Tacy ludzie się nie zmieniają i zatruwają innych. Po prostu to zrób bo szkoda życia.
Sylianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 17:05   #6
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Skąd wziąć siłę na rozwód???

Cytat:
Napisane przez Sylianna Pokaż wiadomość
Po pierwsze bardzo mi przykro, że tak trafiłaś bo jest tylu wspaniałych mężczyzn, że nie ma sensu dusić się z kimś takim. Na początku będzie ciężko bo jesteś na pewno emocjonalnie związana i tego etapu nie da się przeskoczyć, natomiast z czasem będzie lepiej i odetchniesz Tacy ludzie się nie zmieniają i zatruwają innych. Po prostu to zrób bo szkoda życia.
A moim zdaniem ona będzie szczęśliwa, że się od dziada uwolniła.

Autorko, w pierwszym rzędzie musisz znaleźć sobie mieszkanie i się wyprowadzić, bo dla sądu to argument, że miedzy małżonkami więzi zanikły. A potem siadasz i piszesz pozew, w którym przedstawiasz, jak nieznośne jest twoje życie z obecnym mężem. Napiszesz sama, do tego akurat żaden prawnik ci nie jest potrzebny. Wzory znajdziesz w necie.
Masz jakąś zaufaną osobę, która wsparłaby cię w działaniach i nie pozwoliła zwątpić? Przydałaby się.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 18:42   #7
Sylianna
Raczkowanie
 
Avatar Sylianna
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 37
Dot.: Skąd wziąć siłę na rozwód???

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A moim zdaniem ona będzie szczęśliwa, że się od dziada uwolniła.

Pisząc o emocjonalnym związaniu miałam na myśli toksyczną relację. To jest jej mąż i na pewno wiążą się z nim jakieś uczucia, kiedyś zapewne był najważniejszą osobą skoro się z nim związała. Rozwód jest bolesny chociażby ze względu na poczucie porażki.
Sylianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-19, 22:12   #8
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Skąd wziąć siłę na rozwód???

Dziewczyno, masz dopiero 42 lata, średnia życia kobiet to ponad 80. Chcesz z nim spędzić drugi tyle, co już przeżyłaś? Chyba nie.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 00:13   #9
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Skąd wziąć siłę na rozwód???

Pracujesz? Bo ten opis mi sugeruje jakbyś była na jego garnuszku, zatraciła się w tym uczuciu i nagle obudziła z ręką w nocniku, bo nie masz nic i to on wszystko kontroluje. Nie bój sie wyjść do ludzi. Jak woli siedzieć i grać to niech gra, Ty spożytkuj ten czas i zarob pieniądze, żebyś była niezależna od niego i w stanie się utrzymać, znaleźć sobie kat na najbliższych kilka tygodni. Jeśli masz rodzine lub kogoś u kogo mogłabyś się zatrzymać to masz z górki, zrób to od razu, a jeśli nie to spędzaj jak najmniej czasu w domu i haruj. Sama zobaczysz, że bez jego obecności i z kontaktem z innymi ludźmi będzie Ci tylko lepiej. Wazniejszy od dostatku jest święty spokój.
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."

Edytowane przez stitches
Czas edycji: 2018-05-20 o 00:17
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 09:18   #10
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Skąd wziąć siłę na rozwód???

Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi i za wsparcie.Pracuję sama na siebie.Mieszkam w małym mieście i zarabiam 3 tyś zł miesięcznie ,jak na warunki małego miasta nie jet zle,jestem w stanie utrzymać się sama.Muszę tylko wynająć mieszkanie,porozmawiać z teściami ,że odchodzę od ich syna,wiem że z ich strony będzie szok i niedowierzanie ,są bardzo fajnymi ludzmi ,mam z nimi bardzo dobry kontakt,to chyba ich najbardziej będzie mi szkoda w tym wszystkim,może ktoś powie ,że to nie ich sprawa,ale bardzo nam pomogli w życiu i byli wsparciem,więc jestem im to winna.
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-21 10:18:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.