Nieudany Makijaż Permanentny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-14, 14:42   #31
HardcoreMuffin
Przyczajenie
 
Avatar HardcoreMuffin
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Świeżego tatuażu jakiegokolwiek nie smaruje się wazeliną ! Wazelina jest na bazie wody i wyciaga barwnik rozmiękcza skóre i barwnik z niej wychodzi. Alantan i bepanten sie do tego tylko nadają lub easy tattoo który jest idealny do gojenia tego typu ran. Pieknie zachowuje sie po nim kolor.
HardcoreMuffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 15:49   #32
gosiaczeq88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

po historii mojej znajomej juz wiem ze nigdy bym nie poszla bez polecenia robić sobie makijażu permanentnego, babka w szczecinie zrobila mojej przyjaciólce tak okropnie ciemne i cienkie brwi, wygladala jak lalka z dwoma połksiężycami, oczywiście Pani nie poczuwala sie do naprawy spieprz. brwi i wmawiala jej ze wyglada dobrze. :/ Nikt tez nie chcial sie podjąć naprawy tych brwi, w koncu znalazla gabinet Enklawa Day spa gdzie pani Marta robi metodą włoskową i uzyla jej tez jakiegos jasniejszego pigmentu do rozjasnienia tych czarnych krech. Brwi jej super wyszły i nie powiem bo ja po niej tez poszlam zrobic sobie brewki.
gosiaczeq88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 14:46   #33
belezaspa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Witam,
brązowe barwniki do brwi mają w swoim składzie czerwień i żółć, szczególnie brązy zaliczane do ciepłych. Dlatego zawsze istnieje ryzyko, że wyłuszczą się do czerwieni, róży, łososia czy pomarańczy. Aby uniknąć takiego efektu należy pigmentować barwnikami w chłodnym odcieniu brązu one zawierają dużo tzw. olive , lub takimi, które w składzie mają system antired, najczęściej są to barwniki medyczne. W Twoim przypadku należy zneutralizować różowy kolor barwnikiem olive, a następnie dobrać odpowiedni kolor brązu.
pozdrawiam
belezaspa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 17:05   #34
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez Mdzik500 Pokaż wiadomość
... ja po moim doświadczeniu w Instytucje Urody New Look wiem ,że nie warto robić takiego makijażu bo zmnienia rysy twarzy... A druga pani co weszła w trakcje zapiegu , to dobiero był szokbrwi wygłądały jak Ewa Minge by staneła przed mną - nienaturalnie wymalowane w kierunku czoła do góry - nikt nie ma takich rysów oprócz Kobiety Kota i tej pani. Dużo wcześniej czytałam i byłam pewna ,że gdzie jak gdzie ale tam mi nie spier...ą a tu proszę i mam nauczkę i dobrze. Prosze się zastanowić czy warto ja odradzam Instytut Urody w Ursusie. Choć muszę przyznać ,ze widziłam bardzo ładnie zrobione brwi , parę razy do pracy przychodziły panie coś załatwić i widać było że maja profesjonalnie robione. Nigdy nie spytałam gdzie miły robione bo byłam w pracy a że pracuję w banku w Arkadi to wiem że chyba spały na pieniądzach bo lokaty i konta były zagraniczne.Więć może miały robione nie w Polsce.

do miłego
A nie miałaś robionego wstępnego rysunku, który należy zaakceptować lub robić kolejny... i tak samo rzecz się ma do wyboru koloru, trzeba linergistce powiedzieć jak się chce mniej więcej wyglądać. Są takie klientki, które narzucają same kształt i kolor i wówczas niektóre linergistki sie na to zgadzają i robią według życzenia a później wyglada się tak a nie inaczej....
Jeśli chodzi o Panią jak Ewa Mingę to jest to właścicielka budynku, która z makijażem permanentnym nie ma nic wspólnego a brwi jej wygladają tak a nie inaczej ponieważ linergistka ze studia Clareny zrobiła jej okropne i po wielu zabiegach i poprawkach obecny kształt jest najlepszym rezultatem jaki można było uzyskać. Co do drugiej Pani jeśli to była Pani Wiola to też wiele lat temu, kiedy makijaż permanentny "wchodził na rynek" została oszpecona i musiała usuwać brwi laserem i żeby zakryć blizny i jako tako wyglądać to ma takie brwi a nie inne... z kolei usta ma zrobione przepięknie i sama je sobie zrobiła co jest wielką sztuką i umiejętnością wypracowaną latami. W zeszłym roku odbyłam szkolenie w tym instytucie i wszystkie klientki, które tam przychodziły z pewnością nie wyglądały gorzej. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i na wiosnę wybieram się do New Look w Ursusie na zrobienie a właściwie nadanie nowego kształtu brwiom bo takie jakie zrobiła mi Pani w instytucie Sharley to pozostawiają wiele do życzenia.... a wiem już jak będą wyglądały bo Pani Wiola narysowała mi szkic. Poza tym z wykształcenia jest plastykiem a to wielki atut w zawodzie linergiski.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez belezaspa Pokaż wiadomość
Witam,
brązowe barwniki do brwi mają w swoim składzie czerwień i żółć, szczególnie brązy zaliczane do ciepłych. Dlatego zawsze istnieje ryzyko, że wyłuszczą się do czerwieni, róży, łososia czy pomarańczy. Aby uniknąć takiego efektu należy pigmentować barwnikami w chłodnym odcieniu brązu one zawierają dużo tzw. olive , lub takimi, które w składzie mają system antired, najczęściej są to barwniki medyczne. W Twoim przypadku należy zneutralizować różowy kolor barwnikiem olive, a następnie dobrać odpowiedni kolor brązu.
pozdrawiam
Belezaspa a powiedz mi proszę co zrobić w przypadku gdy kreski na powiece wyszły w kolorze niebieskim. Wyczytałam, że tak się u niektórych osób dzieje ale czy można jakoś temu zapobiec lub zaradzić. Czy za wczasu do czarnego pigmentu należy dodać jakiś inny w minimalnej ilości czy należy to korygować przy korekcie czy też zalezy to od tonacji chłodna/ciepła.

Dziękuję za odpowedź.
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 21:45   #35
Mdzik500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 11
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez sylwina78 Pokaż wiadomość
A nie miałaś robionego wstępnego rysunku, który należy zaakceptować lub robić kolejny... i tak samo rzecz się ma do wyboru koloru, trzeba linergistce powiedzieć jak się chce mniej więcej wyglądać. Są takie klientki, które narzucają same kształt i kolor i wówczas niektóre linergistki sie na to zgadzają i robią według życzenia a później wyglada się tak a nie inaczej....
Jeśli chodzi o Panią jak Ewa Mingę to jest to właścicielka budynku, która z makijażem permanentnym nie ma nic wspólnego a brwi jej wygladają tak a nie inaczej ponieważ linergistka ze studia Clareny zrobiła jej okropne i po wielu zabiegach i poprawkach obecny kształt jest najlepszym rezultatem jaki można było uzyskać. Co do drugiej Pani jeśli to była Pani Wiola to też wiele lat temu, kiedy makijaż permanentny "wchodził na rynek" została oszpecona i musiała usuwać brwi laserem i żeby zakryć blizny i jako tako wyglądać to ma takie brwi a nie inne... z kolei usta ma zrobione przepięknie i sama je sobie zrobiła co jest wielką sztuką i umiejętnością wypracowaną latami. W zeszłym roku odbyłam szkolenie w tym instytucie i wszystkie klientki, które tam przychodziły z pewnością nie wyglądały gorzej. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i na wiosnę wybieram się do New Look w Ursusie na zrobienie a właściwie nadanie nowego kształtu brwiom bo takie jakie zrobiła mi Pani w instytucie Sharley to pozostawiają wiele do życzenia.... a wiem już jak będą wyglądały bo Pani Wiola narysowała mi szkic. Poza tym z wykształcenia jest plastykiem a to wielki atut w zawodzie linergiski.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------



Belezaspa a powiedz mi proszę co zrobić w przypadku gdy kreski na powiece wyszły w kolorze niebieskim. Wyczytałam, że tak się u niektórych osób dzieje ale czy można jakoś temu zapobiec lub zaradzić. Czy za wczasu do czarnego pigmentu należy dodać jakiś inny w minimalnej ilości czy należy to korygować przy korekcie czy też zalezy to od tonacji chłodna/ciepła.

Dziękuję za odpowedź.
kształt brwi byl kolo godziny rysowany zanim sie zgodzilam, i inne kwestie tez były poruszane ale coz wyszlo koszmarnie i jak widac nie jest to makijaz ktory mozna zmyc;( ja sie nigdy wiecej nie zdecyduje i ostrzegam dziewczyny ktore mysla tak jak ja przed zabiegiem , do dzis mi blizny przypominaja o moich ,,pieknych'' brwiach
Mdzik500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 21:40   #36
awru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Może ktoś mi coś podpowie.
Jakieś 3 tyg. temu moja mam zrobiła sobie makijaż brwi. Wyszło bardzo ładnie, dobrze się goiło (poza lekką opuchlizną ale to normalne). Niestety wciąż narzekała na ból. Kilka dni temu zrobiły się ogromne strupy i zaczęła wyciekać ropa a bół stał się nie do wytrzymania. Była u lekarza, dostała antybiotyk ale problem nie znika.
Jaka może być tego przyczyna? Jak jej pomóc?
awru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 12:14   #37
demonka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Również u mnie rysunek brwi trwał ponad godzinę, cały czas coś mi nie pasowało.
Jednak efekt końcowy koszmarny, brwi są za wysoko, krechy są za grube i za ciemne!
Czyja to wina, według mnie kosmetyczki, która powinna mieć intuicję i w ogóle sama naprowadzić mnie na właściwy kształt, taki który pasowałby mi do kształtu twarzy. O źle dobranym barwniku nie wspomnę.
Czeka mnie teraz długa i męcząca droga usunięcia tej katastrofy z buzi
demonka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 15:44   #38
belezaspa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny



---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------



Belezaspa a powiedz mi proszę co zrobić w przypadku gdy kreski na powiece wyszły w kolorze niebieskim. Wyczytałam, że tak się u niektórych osób dzieje ale czy można jakoś temu zapobiec lub zaradzić. Czy za wczasu do czarnego pigmentu należy dodać jakiś inny w minimalnej ilości czy należy to korygować przy korekcie czy też zalezy to od tonacji chłodna/ciepła.

Dziękuję za odpowedź.[/QUOTE]

Makijażystka powinna mieć przynajmniej dwa odcienie czerni- bardzo mocna czerń granatu, najczęściej używana aby osiągnąć efekt głęboko czarnych kresek (z czasem wyłuszcza się do niebieskiego) i czerń z domieszką brązu. W przypadku niebieskich kresek należy położyć tą drugą właśnie czerń na korekcie.
pozdrawiam
belezaspa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 10:34   #39
aneta_87
Przyczajenie
 
Avatar aneta_87
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Jeżeli brąz wyłuszcza się do czerwieni lub różu, to znaczy że zostały użyte barwniki starej generacji(uwaga na zbyt tanie salony!). Na szczęście można to łatwo poprawić.
Specjalnymi tuszami można rozjaśnić też zbyt ciemne brwi. Najgorsza jest sytuacja gdy nie pasuje nam ani kształt ani kolor, bo całkowite usunięcie a i to nie zawsze, można uzyskać tylko dzięki kilku kosztownym zabiegom laserowym.
Ważne jest przede wszystkim żeby dobrze wybrać salon. Nie za tani(barwniki mogą być wątpliwej jakości, lingeristka może być niedoświadczona) ani nie za drogi bo to zwykle przerost formy nad treścią.
Druga sprawa: należy dokładnie ustalić z lingeristką kształt zanim rozpocznie się zabieg. To samo tyczy się koloru. Nie warto zdawać się na jej gust, bo każdy ten gust ma inny i to co podoba się jej niekoniecznie musi podobać się Tobie
aneta_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 15:41   #40
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

dziewczyny mam makijaż permanentny od kilku lat, robiłam co 1,5 roku korekty żeby przyciemniać i było ok. Byłam mega zadowolona. Nie wiem co mnie podkusiło żeby posłuchać przyjaciółki i poszłam do innego salonu polecanego przez nią....
Pani rysowała brwi, kształt niczego sobie, podoba mi się ale wymierzyła mi linijką brwi i stwierdziła że mam za nisko jedną brew (ja tego wogole nie zauważałam!) powiedziała ze bez problemu się to wywabi itp więc się zgodziłam... koszmar.... dwa razy byłam na wywabianiu, boli jak cholera, za kazdą wizytę ściągania koloru 100 zł, byłam dwa razy są jaśniejsze ale widać jak cholera...
Macie jakieś sposoby na wywabienie tego paskudztwa???
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 09:33   #41
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

emia1986 w jaki sposob mialas wywabiany kolor?

Ja zrobilam sobie makijaz brwi w Warszawie i zaluje strasznie, mimo ze wyszlam z salonu zadowolona. Brwi sa przede wszystkim krzywe, rozni sie jedna od drugiej, a prawa jest za dluga. Zwrocilam uwage po narysowaniu olowkiem, ze jest za duzo i za kwadratowo przy nosie, ale pani powiedziala ze to tylko orientacyjny szkic, zeby wiedziala gdzie zrobic "wloski", wiec bedzie to naturalnie wygladalo. Co sie okazalo, wytatuowala te kwadraty, gorzej na prawej brwi.
Wrocilam z ta "ozdoba" do siebie za granice i szukam mozliwosci pozbycia sie tej tragedii z mojej twarzy. W tym kraju nie stosuje sie Rejuvi, kamuflaz stosuje sie do drobnych poprawek i nie biora nie swoich klientek. Jedyna metoda to laser, ale ostrzezono mnie, ze po pierwszej probie brwi moga stac sie kruczoczarne albo zielone. Jak ja mialabym z takimi chodzic przez 8 tygodni do nastepnej proby...

Tak wiec dolaczam do ostrzezen, nie robicie sobie tego bo mozecie sie oszpecic na dlugie lata albo i na zawsze. Zaden m.p. nie wyglada naturalnie, zawsze jest to rysunek na czole, jak stempel, albo naklejki... Aha, i mialam miec "wloski", a tak naprawde sa to ciagłe krechy. Nie idzcie na Wilcza, a najlepiej wogole tego nie robcie.
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 15:40   #42
SiZi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

spam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg GRUPON.jpg (95,4 KB, 154 załadowań)

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-04-16 o 10:59
SiZi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 21:14   #43
Modol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez SecretObsession Pokaż wiadomość
Ja również trafiłam na mało profesjonalny salon (który przy okazji chciałabym Wam odradzić i ostrzec - MonaLisa Day Spa w Warszawie przy ul. Ryżowej).
Na co dzień kamufluję brwi korektorem i fluidem, ale bez makijażu wyglądają tragicznie!! A nie o to przecież chodzi.
Poradziłam się innej kosmetyczki (która potwierdziła moje zdanie, że brwi są do niczego - krzywe, za grube, kształt nie jest taki, jaki akceptowałam przed zabiegiem) co by tu zrobić. Zastanawiam się na usunięciem ich preparatem Rejuvi, ale obawiam się blizn. Czy któraś z Was miała to robione? Pani poradziła mi też, że mogę posiłkować się sokiem z cytryny i mikrodermabrazją, co może przyspieszyć blaknięcie barwnika. Próbowałyście?
Witam serdecznie,
muszę zgodzić się z poprzedniczką i odradzam z całego serca salon Monalisa Day Spa przy ul.Ryżowej 44, 02-495 Warszawa, mazowieckie
Niestety nie mam dobrego słowa o tym salonie. Miałam tą nieprzyjemność korzystać zarówno z zabiegów, jak również z makijażu permanentnego - tego drugiego konsekwencje jeszcze długo będę odczuwała.

Makijaż wykonuje właścicielka, która na samym początku zabezpiecza się jakimiś dziwnymi oświadczeniami - jak się dowiadywałam w innych salonach niczego takiego się nie podpisuje.

Dodatkowo parokrotnie prosiłam o udostępnienie portfolio ze swoimi pracami - niestety nie otrzymałam. Teraz po swojej twarzy wiem dlaczego!!!

Nie ukrywam, ze skorzystałam z opcji Grupo'nowej i będę tego jeszcze długo żałowała! Oczywiście chciwość Pani właścicielki był na tyle ogromny, że za korektę (która jest w normalnych salonach wliczona w cenę) musiałam zapłacić!!!

Jak podliczyłam koszty - to spokojnie za cenę rewelacyjnego gruponu + korekty można w Warszawie zrobić o wiele lepszy makijaż!

Moja przyjaciółka była tam na zabiegach kosmetycznych i też tego żałuje!

Dla przestrogi umieszczę tą opinię jeszcze na innych forach - aby przestrzec dziewczyny przed bardzo źle wykonanym makijażem permanentnym.
Modol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 17:41   #44
andziuleczka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Miałam spartaczone brwi, które robiłam w sharleyu. Wydałam dużo pieniędzy, a potem przez 3 dni nie wychodziłam z domu. Depresja, gdy patrzyłam w lustro. Nawet mąż już mnie nie dobijał. Potem zaczęłam szukać kogoś, kto to poprawi. Niestety podjęłam próbę i sytuacja się pogorszyła... Ostatecznie trafiłam do pani Agnieszki z Piaseczna z firmy naturalny permanentny, która mi to poprawiła. Byłam u niej 4 razy, ale dziś jestem szczęśliwa, że dobrze wyglądam. Będąc u niej przekonałam się, że źle wykonane makijaże są na porządku dziennym. Widziałam znaną aktorkę, kóra przyszła z brwiami granatowymi. Wydaje mi się, że dobrą metodą wyboru jest to o czym wspomniała Mdzik500, czyli oglądanie makijaży. Jeśli widzicie, że lingerytska ma brzydko zrobiony makijaż, nie idźcie do niej. W piasecznie, przed wykonaniem makijażu, pani Agnieszka pokazała, mi swoje prace, na innych dziewczynach z gabinetu, ona też ma piękny makijaż, który sama sobie zrobiła. Lingerystki, które spotykałam nie miały ładnych makijaży, ale myślałam, że ktoś im zepsuł. Pani Agnieszka powiedziała mi, że dobra lingerystka, nie da się komuś innemu dotknąć. Od grupona lepiej trzymać się z dala. Reklamy internetowe należy weryfikować, bo często reklamują się firmy pod przykrywką internautów. Najlepiej sprawdzić w realu.

Osobiście odradzam wykonywanie makijażu permanentnego u trójkowych lingerystek, których jest większość. Należy szukać piątkowej lingerystki, a wtedy nie należy się bać wykonania makijażu.
andziuleczka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 23:47   #45
Grazyna38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

witam, jestem nowa tutaj ....
Byłam na makijażu ust (kontur z wypełnieniem) ... jestem po korekcie i nie jestem zadowolona.
Usta nie mają linii konturu, jest przerywana, poszarpana.. rozmyta. Pani która mi to robiła twierdzi, że każdemu inaczej pigment przyjmuje i trzeba wielu korekt by pigment przyjął. Czy to prawda ?
Ponadto podała pod wątpliwość, że może nie użyłam nowej wazeliny a starą gdzie były bakterie, bo musiała być nowa ! A ja kupiłam nową więc ten argument odpada ... jest mi przykro, bo Pani nie ma nic pokory, nie zaproponuje dodatkowej korekty tylko wali we mnie jak w worek, że na pewno coś po mojej stronie było nie tak.

dołączam zdjęcia, proszę o opinię

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_5165.jpg (15,4 KB, 292 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5166.jpg (20,5 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5167.jpg (7,9 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5168.jpg (15,6 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5169.jpg (9,5 KB, 213 załadowań)
Grazyna38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 12:36   #46
SecretObsession
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez Modol Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
muszę zgodzić się z poprzedniczką i odradzam z całego serca salon Monalisa Day Spa przy ul.Ryżowej 44, 02-495 Warszawa, mazowieckie
Niestety nie mam dobrego słowa o tym salonie. Miałam tą nieprzyjemność korzystać zarówno z zabiegów, jak również z makijażu permanentnego - tego drugiego konsekwencje jeszcze długo będę odczuwała.

Makijaż wykonuje właścicielka, która na samym początku zabezpiecza się jakimiś dziwnymi oświadczeniami - jak się dowiadywałam w innych salonach niczego takiego się nie podpisuje.

Dodatkowo parokrotnie prosiłam o udostępnienie portfolio ze swoimi pracami - niestety nie otrzymałam. Teraz po swojej twarzy wiem dlaczego!!!

Nie ukrywam, ze skorzystałam z opcji Grupo'nowej i będę tego jeszcze długo żałowała! Oczywiście chciwość Pani właścicielki był na tyle ogromny, że za korektę (która jest w normalnych salonach wliczona w cenę) musiałam zapłacić!!!

Jak podliczyłam koszty - to spokojnie za cenę rewelacyjnego gruponu + korekty można w Warszawie zrobić o wiele lepszy makijaż!

Moja przyjaciółka była tam na zabiegach kosmetycznych i też tego żałuje!

Dla przestrogi umieszczę tą opinię jeszcze na innych forach - aby przestrzec dziewczyny przed bardzo źle wykonanym makijażem permanentnym.

Moje brwi już blekną, korektor robi swoje (polecam INGLOT w takich małych tubkach, wypróbowałam wiele różnych marek, ale ten chyba najlepiej kryje efekty nieudanego makijażu).

Mam pytanie - jak wyszła Pani właścicielce z MonaLisy korekta? Byłam u niej pokazać jaką "radość" sprawiła mi swoją pracą. Pani stwierdziła, że jest super, ładnie wygląda i jej zdaniem nie potrzeba korekty. W ostateczności zaproponowała wstrzyknięcie jaśniejszego barwnika. Niestety na tym się skończyło, bałam się ponownie oddać w ręce tej Pani.

Pozdrawiam
SecretObsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 12:28   #47
lucyloo
Przyczajenie
 
Avatar lucyloo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Dziewczyny, niestety często się widzi takie wpadki :-( ja sama długo się nosiłam z checią zrobienaa sobie makijażu ale nie bardzo wiedziałam gdzie się udać. Nigdy nie poszlabym do pierwszego lepszego salonu albo nawet do salonu cieszacego sie dobrą renomą na tego typu usługę. Salon może być najlepszy a ta usuga niekoniecznie :-/
Koleżanka sobe zrobiła brwi z polecenia (widziała u znajomej) i tak ja dostałam namiary
Brwi zrobiłam ponad rok temu i sa naprawde bardzo ładne , subtelne i delikatne a kolor idealny

Trzeba tylko wiedzieć gdzie i do kogo się udac!
lucyloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 00:20   #48
Marguerite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Ja też mam zrobiony koszmarny makijaż permanentny- kreski na powiekach. Został on wykonany 4 lata temu. Kreski miały być w wersji dziennej, czyli delikatne. Od czasu ich wykonania są grube, tak samo czarne i intensywne, niezmienne, jak miesiąc po mojej głupiej zachciance. Nie bledną, nie ścierają się. Teatralne krechy. A miało być tak pięknie i oszczędnie czasowo. Proszę o poradę, jeżeli ktoś wie, jak pozbyć się trwale tego koszmaru z powiek, gdzie i jak można to zrobić:pros i:. Nie chcę korygować tego postarzającego, nienaturalnego i szpecącego tatuażu- chcę się go definitywnie pozbyć!!!!!!
Przestrzegam zarazem wszystkie wizażanki: zastanówcie się 100 razy, zanim zrobicie wielkie głupstwo: tego nie zmyjecie mleczkiem do demakijażu . Nie warto ryzykować. Linergistkę wybrałam po prześledzeniu mnóstwa opinii w internecie. Na jej temat były jedynie pozytywne. Uczcie się lepiej na cudzych błędach.
Marguerite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 01:35   #49
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez Kisstyla Pokaż wiadomość
Moje brwi wybarwiają się na czerwono-różowo.
Robiłam w wakacje 2009 roku w Dermadzie.(uzupelnianie do 2 tygodni).
Bylo slicznie przez 8 miesiecy. Brwi zaczęły sie wybarwiać na różowo.
Poddalam sie więc, temu samemu zabiegowi wykonania makijazu permanentnego brwi w Dermedzie. Pani linegristka powiedziala, ze u niektorych ludzi, tak sie barwnik wybarwia.

Nisetety historia sie powtórzyła. Teraz wygladają koszmarnie. A ja nie chce wydawać znowu pieniędzy w błoto i osiągnąć opłakane rezultaty.

Co z tym zrobic?
Hej. To nic takiego strasznego po prostu tak się dzieje gdy został zastosowany brązowy pigment albowiem zawiera on tlenek żelaza, który właśnie wybarwia się do takich kolorów. Rada jest taka że jesli tak bardzo Cię to drażni to trzeba zmienić kolor na szary/ grafit


doskonale odpowiedziała na to pytanie belezaspe post z 17 stycznia

---------- Dopisano o 01:35 ---------- Poprzedni post napisano o 01:14 ----------

[QUOTE=Grazyna38;34331004]witam, jestem nowa tutaj ....
Byłam na makijażu ust (kontur z wypełnieniem) ... jestem po korekcie i nie jestem zadowolona.
Usta nie mają linii konturu, jest przerywana, poszarpana.. rozmyta. Pani która mi to robiła twierdzi, że każdemu inaczej pigment przyjmuje i trzeba wielu korekt by pigment przyjął. Czy to prawda ?
Ponadto podała pod wątpliwość, że może nie użyłam nowej wazeliny a starą gdzie były bakterie, bo musiała być nowa ! A ja kupiłam nową więc ten argument odpada ... jest mi przykro, bo Pani nie ma nic pokory, nie zaproponuje dodatkowej korekty tylko wali we mnie jak w worek, że na pewno coś po mojej stronie było nie tak.

dołączam zdjęcia, proszę o opinię


Witam,
Trochę słabe te zdjęcia i trudno wydać jakąś opinię. Można tylko się domyślać, być może to wina za jasnego koloru pigmentu lub za mało razy i za mało precyzyjnie był obrysowywany kontur ....
No ale jedyne co mogę stwierdzić, to że wazeliny stanowczo zabrania się stosować, ponieważ zawiera w swoim składzie wodę a ona powoduje nie przyjmowanie się pigmentu. Świeżo pigmentowane miejsca omija się przy codziennej toalecie do momentu aż odpadną strupki i w żadnym wypadku nie można tego miejsca moczyć, należy je natłuszczać maściami np. alantanem lub bepanthenem - i to jest odpowiedź skąd się wzięła przerywana linia ....

Edytowane przez sylwina78
Czas edycji: 2013-02-11 o 01:38
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 18:05   #50
Chruscielska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Mam ten sam problem. Tylko,że męcze sie z nim juz 3-4 lata. Myslałam,że zjaśnieje,ale bez szans. Sa jakies tanie skuteczne metody? Jestem w Gdyni .
prosze o pomoc!
Chruscielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 09:51   #51
Aniabor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Makijaż permanentny czy warto ??
Oczywiście , ale trzeba dobrze trafić , jak trafisz do słabej lingeristki to będzie płacz, szukajcie salonu z dobrą opinią, salonu z dobrą lingeristką - sprawdzoną , z dużym doświadczeniem, patrzcie na cenę - przeważnie im taniej tym gorzej ! Ja zwracam uwagę jeszcze na prace na stronie,
Parę lat temu znalazłam bardzo dobrą lingeristkę , wszystkie jej prace są 100% udane i dlatego babeczka ma ludzi z całego województwa u siebie.
Taka opinia jest bardzo ważna !
Aniabor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 15:16   #52
IsabelCat
Raczkowanie
 
Avatar IsabelCat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 39
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Dziewczyny czy możecie mi polecić kogoś doświadczonego i zaufanego w Poznaniu? Cena nie gra dla mnie roli - chcę mieć idealny makijaż permanentny.
__________________
Powiem,co wiem,lecz wiem na pewno
Nie będzie to wcale myśl złota
Najlepszą muzyką przed snem dla uszu

Jest mruczenie mojego szczęśliwego kota

Dbam o ciało używam ELANCYL

Zapraszam do Klubu Jak wytresować faceta żeby...?
IsabelCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 17:56   #53
madziulanda
Raczkowanie
 
Avatar madziulanda
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 139
GG do madziulanda
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Ja chodzę na przedłużanie rzęs do Moniki z Perfect Glamour we Wrocawiu i wysłałam tam tez mamę na makijaz brwi metodą piórkową ,z tego co wiem pani Marzena która wykonuje tam makijaze permanentne jest jedna z lepszych specjalistek od korekt makijazu permanentnego w Polsce, duzo opowiadała o zle wykonanych makijazach które wybijaja sie na dziwne kolory, było widac ze ma ogromne doświadczenie.
Ja z obu usług jestem bardzo zadowolona wiec salon polecam z czystym sumieniem.
__________________
MOJA WYMIANKA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404903

UWAGA DOKŁADKA!! STR.1 - POST 12 i 13 14.03.10
madziulanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 14:58   #54
jasmina333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

witaj, ja z podobnym problemem znalazłąm rozwiązanie w Poznaniu. Iza Cytrowska poszukaj w necie, obeszło sie bez lasera i jest pieknie.
pozdrawiam
jasmina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 15:03   #55
jasmina333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez IsabelCat Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy możecie mi polecić kogoś doświadczonego i zaufanego w Poznaniu? Cena nie gra dla mnie roli - chcę mieć idealny makijaż permanentny.
Izabela Cytrowska szukaj w necie ja mam poprawione i super
jasmina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 10:46   #56
Ag_mol
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 9
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Potwierdzam, pani Marzena z Perfect Glamour to klasa sama w sobie. Znajoma poprawiała u niej brwi, które po pierwszym zabiegu stały się różowe… No po prostu koszmar… A teraz nic tylko jej pozazdrościć, wygląda naprawdę rewelacyjnie. Ja chodzę do nich na oczyszczanie twarzy – zawsze panuje tam bardzo przyjemna i profesjonalna atmosfera.
Ag_mol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 14:13   #57
maravilla80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Jak usunac tatuaz z brwi. Korektor? Pigment? POMOCY! :(((

Witam, Jakie sa nowsze techniki oprocz lasera (niszczy wloski) na usuniecie nieudanego makijazu permanentnego brwi? Slyszalam o jakis korektorach czy pigmentach ale nic poza tym nie moge znalezc. Musze koniecznie usunac ten makijaz bo juz ponad 2 lata sie mecze i wyglada coraz gorzej bo teraz blaknie troszke i jest kolory szarego. Nie chce absolutnie poprawek bo to znaczyloby pozostawinie krech w tym samych miejscu a ksztalt i to, ze wyjechali z krechami poza brwi strasznie mi sie nie podoba i uprzykrza mi zycie jestem zalamana Bo tam gdzie wyjechali poza ksztalt brwi to nie ma wloskow i widac bezczelna kreche szaro bura wytatuowana Prosze o pomoc.
maravilla80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 14:34   #58
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Jak usunac tatuaz z brwi. Korektor? Pigment? POMOCY! :(((

Cytat:
Napisane przez maravilla80 Pokaż wiadomość
Witam, Jakie sa nowsze techniki oprocz lasera (niszczy wloski) na usuniecie nieudanego makijazu permanentnego brwi? Slyszalam o jakis korektorach czy pigmentach ale nic poza tym nie moge znalezc. Musze koniecznie usunac ten makijaz bo juz ponad 2 lata sie mecze i wyglada coraz gorzej bo teraz blaknie troszke i jest kolory szarego. Nie chce absolutnie poprawek bo to znaczyloby pozostawinie krech w tym samych miejscu a ksztalt i to, ze wyjechali z krechami poza brwi strasznie mi sie nie podoba i uprzykrza mi zycie jestem zalamana Bo tam gdzie wyjechali poza ksztalt brwi to nie ma wloskow i widac bezczelna kreche szaro bura wytatuowana Prosze o pomoc.
Dermablend Professional
Obejrzyj:
https://www.youtube.com/watch?v=9mIBKifOOQQ
Choć muszę przyznać, że sama go nie próbowałam.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2013-07-14 o 14:36
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 15:16   #59
maravilla80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Jak usunac tatuaz z brwi. Korektor? Pigment? POMOCY! :(((

Dziekuje slicznie, zaraz poczytam!

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

nie to nie dla mnie ja myslalam, o takim korektorze co sie wstrzykuje pod skore albo jakas depigmentacja... cos w tym rodzaju.
maravilla80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 15:21   #60
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Jak usunac tatuaz z brwi. Korektor? Pigment? POMOCY! :(((

Cytat:
Napisane przez maravilla80 Pokaż wiadomość

nie to nie dla mnie ja myslalam, o takim korektorze co sie wstrzykuje pod skore albo jakas depigmentacja... cos w tym rodzaju.
Ojej, to niestety nie potrafię pomóc.
Jeśli już, zainteresowałabym się kwasami wykonywanymi u dermatologa. Silnie złuszczają skórę, więc myślę, że znacznie rozjaśnią pozostałości po makijazu permanentnym.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-13 07:29:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.