Puder prasowany poszukiwany!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-02, 10:02   #1
aniakarnicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 69

Puder prasowany poszukiwany!!!!


Chciałabym sobie kupić fajny puder prasowany z lusterkiem od razu. Zastanawiam się nad Inglot, ale nie ma za dobrych opinii. Może znacie jakiś inny w tej cenie a dobry???
Proszę o pomoc!!!
aniakarnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-02, 11:33   #2
ritka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 150
Re: Puder prasowany poszukiwany!!!!

Z czystym sumieniem mogę polecić puder francuskiej firmy Arcancil. Ten puder jako jedyny z dotychczas używanych (m.in. L'oreal, Privi) nie powoduje u mnie podrażnień skóry, no i ma wyjątkowo szeroką gamę jasnych kolorów (od czystej bieli do miodowego - ja mam nr 252 ivory, który jest jasniutkim beżem bez odcienia różowego czy żółtego). Puderniczka ma prawie okrągłe lusterko w górnym wieczku, które można odchylić aż o 180 st!!! Cena też jest przyzwoita - ok. 25 zł. Pozdrawiam!
ritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-02, 12:25   #3
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: Puder prasowany poszukiwany!!!!

Dobrą opinię ma Lentheric były Yardley. Głównie można go spotkać w pudełkach, ale są też wersje w puderniczce. Kupiłam sobie taką puderniczkę na Esentii, 25 zł za 20 gram. mam go krótko, więc nie wiem czy puderniczka jest mocna, ale puder jest ok. Byłam też zadowolona z pudru w puderniczce Yoko ok.12 zł, ale różne ma opinie na KW. Jest tam też jego inne zdjęcie, takie w pudełku, ja miałam owalną puderniczkę z lusterkiem. A gdybyś chciała wydać ok 40 zł, to bardzo dobry jest puder Lumene (14 gram), bardzo wydajny, bo matuje na długo, miałam kolor nr 0 transparentny. Upadła mi ta puderniczka ze dwa razy na płytki w łazience, ale ani się nie zepsuła, ani puder się nie pokruszył. to tyle z tych co przetestowałam. Z Lentherikiem jest taki problem, że jak zamawiasz na Esentii, to musisz wcześniej przetestować kolory w sklepie, bo na ich stronie wyglądają zupełnie nieprawdziwie. To tyle. Pozdrowionka!
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-02, 12:34   #4
aniakarnicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 69
Re: Puder prasowany poszukiwany!!!!

Wielkie dzięki!! Mam suchą cerę więc nie muszą aż tak matować mocno. A może jakieś z roświetlaczem??
aniakarnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-02, 15:06   #5
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: Puder prasowany poszukiwany!!!!

zobacz na vipera.
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-02, 17:00   #6
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Puder prasowany poszukiwany!!!!

Vipera z rozswietlaczem, ale ona ma taki dziwny nieco kolor, i dla mnie na przyklad jest zdecydowanie za ciemna - testowalam kupiony przez znajoma (sypki jest ok).
przychylam sie do opinii Basi - puder Lumene to bardzo dobra inwestycja, jest jakosci tych wysokopolkowych, a niedrogi i wydajny. uzywalam go latami, i na pewno jeszcze do niego nie raz wroce.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.