Co to za cień? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-30, 16:06   #1
Gabusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 169

Co to za cień?


Witajcie wizażanki.Przeglądając zamieszczone tutaj propozycje makijażu znalazłam idealny makijaż dla mnie.Wizażanka napisała,iż do wykonania tego makijażu użyła podwójnych cieni Oriflame "Naughty Girl".Ja szukała tych cieni i w ofercie Orimlame ich nie ma.Jest to post z kwietnia 2004 roku więc zastanawiam się czy nazwa tych cieni nie została zmieniona.Możliwe jest są to te cienie:Pure Colour Duo Eye Shadow.Byłabym bardzo wdziączna za pomoc.Dla ułatwienia podaje adres,na który ten makijaż jest wykonany:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=158097

PS:A może znacie jakieś trwałe cienie,którymi ewentualnie(w zastepstwie)mogłabym wykonać taki makijaż?Z góry bardzo dziękuję za pomoc
Gabusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 16:13   #2
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Co to za cień?

Nie ten dział. To pytanie na wizażystkę.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 16:23   #3
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Co to za cień?

Cytat:
Napisane przez Gabusia Pokaż wiadomość
Witajcie wizażanki.Przeglądając zamieszczone tutaj propozycje makijażu znalazłam idealny makijaż dla mnie.Wizażanka napisała,iż do wykonania tego makijażu użyła podwójnych cieni Oriflame "Naughty Girl".Ja szukała tych cieni i w ofercie Orimlame ich nie ma.Jest to post z kwietnia 2004 roku więc zastanawiam się czy nazwa tych cieni nie została zmieniona.Możliwe jest są to te cienie:Pure Colour Duo Eye Shadow.Byłabym bardzo wdziączna za pomoc.Dla ułatwienia podaje adres,na który ten makijaż jest wykonany:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=158097

PS:A może znacie jakieś trwałe cienie,którymi ewentualnie(w zastepstwie)mogłabym wykonać taki makijaż?Z góry bardzo dziękuję za pomoc
Te cienie są w aktualnie trwającym katalogu, a post nie jest z kwietnia 2004 tylko z listopada 2006. Kwiecień 2004 to data rejestracji anci na Wizażu. A cienie masz tu: http://www.oriflame.pl/prod/catalog/...OCNiceNNaughty Katalog, w którym są i to do tego w promocji ważny jest jeszcze tylko do niedzieli.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 16:26   #4
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Co to za cień?

Gabusiu, to jest nowy cień, a makijaż ten wykonywałam w listopadzie tego roku...
Cień Naughty Girl jest w obecnie jeszcze obowiązującym (do jutra) katalogu Oriflame nr 16.

Pozdrawiam
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 06:03   #5
Gabusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 169
Dot.: Co to za cień?

Dziekuję dziewczyny.To był mój pierwszy post na tym forum więc przepraszam.Bardzo dziekuję za odpowiedz.A i naprawdę piekny makijaż.
Gabusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 13:50   #6
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Co to za cień?

Cytat:
Napisane przez Gabusia Pokaż wiadomość
Dziekuję dziewczyny.To był mój pierwszy post na tym forum więc przepraszam.Bardzo dziekuję za odpowiedz.A i naprawdę piekny makijaż.
Dzięki i miłego wizażowania życzę
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 14:49   #7
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Co to za cień?

Cytat:
Napisane przez Gabusia Pokaż wiadomość
Witajcie wizażanki.Przeglądając zamieszczone tutaj propozycje makijażu znalazłam idealny makijaż dla mnie.Wizażanka napisała,iż do wykonania tego makijażu użyła podwójnych cieni Oriflame "Naughty Girl".Ja szukała tych cieni i w ofercie Orimlame ich nie ma.Jest to post z kwietnia 2004 roku więc zastanawiam się czy nazwa tych cieni nie została zmieniona.Możliwe jest są to te cienie:Pure Colour Duo Eye Shadow.Byłabym bardzo wdziączna za pomoc.Dla ułatwienia podaje adres,na który ten makijaż jest wykonany:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=158097

PS:A może znacie jakieś trwałe cienie,którymi ewentualnie(w zastepstwie)mogłabym wykonać taki makijaż?Z góry bardzo dziękuję za pomoc
Pojawił się listopadzie. Cena promocyjna 16,9. Sama mam taki
www.oriflame.pl -> pełna oferta -> szybki wybór (przewijasz po lewo)-> makijaż -> nice and naughty

Lub katalog on-line str. 24 (kończy się w niedzielę, a w następnym wogóle ich nie ma)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naughtygirl.jpg (6,6 KB, 13 załadowań)
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-01, 16:40   #8
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Co to za cień?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Lub katalog on-line str. 24 (kończy się w niedzielę, a w następnym wogóle ich nie ma)
Nie ma tej serii w katalogu, ale zamówić można tyle, że w cenie regularnej
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.