metamofoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-03, 19:50   #1
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063

metamofoza


WitamMoże Wy Wizażanki pomożecie mi w zmianie mojego wyglądau tzn chciałabym wiedzieć jak się malować, czesać a zwłaszcza co zrobić z moimi oczkami. Z góry dzękuję za rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 1.gif (26,4 KB, 6 załadowań)
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-04, 19:18   #2
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: metamofoza

podciągam wątek....proszę o radę
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-04, 23:03   #3
gorąca-herbatka-górą
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 127
GG do gorąca-herbatka-górą
Re: metamofoza

dostarczam parę krótkich fryzurek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg meg-ryan-10.jpg (55,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg martyna_w01.jpg (17,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg martyna.jpg (20,7 KB, 4 załadowań)
gorąca-herbatka-górą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-05, 09:49   #4
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: metamofoza

cześć Agu.s
Powinnaś nadać swojej twarzy nieco kolorku - bo przynajmniej na tym zdjęciu wydaje się smutna (i nie chodzi mi tu bynajmniej o uśmiech - bo ten owszem jest i to bardzo miły).
Muśnij policzki rózem w spokojnym kolorze różu np. Cool Pink, Rose Tan, Isa Dora lub kolorze toffi: Frosty Toffe. Oczy pomaluj na początek jasnym cieniem, a nastepnie na zewnętrznych kącikach oczu nanieś ciemniejszy kolor, np. róż, wrzosowy, zieleń. Polecam cienie Isa Dora : Champagne Rose, Wild Heather, Powdery Plum, Vanilia Brown. W celu podkreślenia oczu możesz narysować eylinerem lub kredką kreskę tuż przy nasadzie rzęs i mocno je wytuszować - np. tuszem podkręcającym rzęsy - dzięki temu kąciki oczu, które są skierowane nieco w dół i nadają twarzy smutnego wyrazu - będą sprawiały wrażenie uniesionych.
Kolor szminki dostosuj to ogólnej kolorystyki makijażu (szczególnie do różu na policzkach). Środek ust muśnij błyszczykiem - dzięki temu będą się wydawały pełniejsze.
Jeżeli chodzi o fryzurę to możesz nieco bardziej wystrzępić włosy - tak by tworzyły wrażenie artystycznego nieładu.
Pozdrawiam i powodzenia
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: bmp i.bmp (206,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i1.jpg (9,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (2,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b1.jpg (2,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b2.jpg (2,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b3.jpg (1,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jap1.jpg (56,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotk.jpg (39,6 KB, 3 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-05, 15:36   #5
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: metamofoza

Wielkie dzęki za rady i postaram sie dostosować a raczej poprostu spróbować czy mi się uda. Niestety Samanto masz rację moja twarz bez względu na nastrój wygląda smutno.Jeszcze raz dzięki i może jeszcze jakieś sugestie...
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-05, 16:17   #6
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: metamofoza

Właściwie to mam pytanie odnośnie nakładania różu, jak mam to zrobić by nie zniekształcić twarzy. Nigdy do tej pory nie używałam rózu własnie z obawy przed błędem.
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-06, 09:34   #7
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: metamofoza

Agus - porady co do modelowania twarzy znajdziesz : http://www.wizaz.pl/kurs_model.php.
A co do różu to masz racje - lepiej go nie nakładać niż robić to źle, ale nie powinnas się bać prób - poćwicz w domu, a jeżeli już nabierzesz w tym wprawy i efekt będzie zadowolający to możesz odważnie wyjsć w tym różykiem na szeroki świat - do ludzi .
Po pierwsze róż należy nakładać w małych ilościach - na zapudrowaną twarz - przed nałożeniem mozesz zmieszać go z odrobina naturalnego pudru - efekt będzie wtedy bardzie naturalny. Róż nakładasz ukośnymi pociągnięciami dużego pędzla na kościach policzkowych. Usmiechnij sie i róż (np. w kolorze delikatnego różu lub kulki brązujące) nałóż na te miejsca policzków, które najbardziej wystają - nie schodż nim jednak za nisko w kierunku ust). Jeżeli chcesz wyszczuplic twarz (ale u Ciebie nie widze specjalnie takiej potrzeby) to ciemniejszy puder - dwa tony ciemniejszy od skóry (ale w takiej samej kolorystyce) nakładasz pod kości policzkowe.
Pamietaj że lepiej nałożyć 2/3 warstwy różu (nakładając go w małych ilościach) niz raz, a mocno. Na zdjęciu fryzurki nr 2, którą Ci przesłałam modelka ma nałozony róż - czyli sama widzisz że ma to być praktycznie niewidocznie, a jedynie subtelnie nadać twarzy kolorku.

Udanych ćwiczeń
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-06, 16:04   #8
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: metamofoza

Wielkie dzęki Sam za rady. Będę próbowała aż się uda
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 14:51   #9
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
do P. Grażynki

No tak z makijażem sobie poradziłam....róż to jednak świetny wynalazek. Teraz problem z włoskami, owszem wiem, ze przydało by mi się troszkę artystycznego nieładu na główce ale włoski niestety nie chcą mnie się słuchać i poprostu grzecznie sobie leżą, nie chcę też używać tony żelu, bo w zimie to nie takie proste, fryzjerki jak mnie widzą to pewnie już z założenia tną tak by włosy sobie leżały więc co mam zrobić by je troszkę odbić od głowy?Jak sprawić by fryzura trzymała się dłużej niż godzinkę na głowie?
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 17:36   #10
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: do P. Grażynki

podciagam temat...
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-13, 00:20   #11
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: metamofoza

Mam dla Ciebie lekarstwo na przyklapniete wlosy. Sama jestem wlascicielka takowych i niedawno dzieki mojemu fryzjerowi odkrylam naprawde rewelacyjny lakier: Matrix Amplify System. Moze mnie ktos posadzi o reklame, ale ja nie mam w tym zadnego interesu, po prostu zakochalam sie w tym lakierze i juz, bo mozna z nim cuda wyczyniac . Jesli spryskasz wlosy majac glowe na dole, to po podniesieniu wlosy beda staly pionowo, serio, nie raz sprawdzilam , a pomimo tego nie sa one nieprzyjemnie posklejane i sztywne jak po innych tego typu specyfikach. Goraco polecam!
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-13, 08:15   #12
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: metamofoza

polecam też specyfik L'oreal Techni Art - dostępny w salonach fryzjerskich. Jest to gesta pasta o zapachu anyżku - bardzo wydajna, której bierze sie odrobinkę i wsmarowuje we włosy. Dzieki temu nie są klapnięte - przy tym kosmetyku uzyskasz efekt sterczących włosów - takich troszkę w artystycznym nieładzie
pozdrawiam
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.